Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  23 Mar 2019 18:03 uur

Veilingoverzicht van 'Boektiek-Emmie'

ansichtkaart Rüdesheim und Nationaldenkmal (1937)
J Grootenhaar e.a.: Donkere regendruppels (Indië)
C. Zevenbergen: Toen zij uit Rotterdam vertrokken
Ad v Gool: Windmolens in de Kempen

2.219 artikelen van deze gebruiker op de veiling

ansichtkaart Zeeuwse Klederdracht
gefrankeerd met 45 cent postzegel porto koper
1.45020:25

ansichtkaart Provincie Groningen
V. Leer, Amsterdam gefrankeerd met 40 cent postzegel porto koper
1.45020:25

ansichtkaart Leeuwarden, Zuiderplein en standbeeld
Zuiderplein met standbeeld Fr. Rundveestamboek uitg. HEMA gefrankeerd met postzegel van 10 cent porto koper
1.75020:25

Klein Duimpje (antiquarisch sprookjesboek)
4.00020:25

De drie veren (kinderprentenboekje)
een kinderprentenboekje met op iedere blz. mooie tekeningen in kleur porto koper n.b. binnenkant omslag staat een naam met viltstift)
2.45020:25

ansichtkaart Koninklijk Paleis Soestdijk
porto koper
1.75020:25

ansichtkaart Hotel "De Lage Vuursche"
porto koper
2.25020:25

ansichtkaart Jutphaas: Theehuisje Rijnhuizen
uitg. F.L. Friedeman, Jutphaas porto koper
1.75020:25

ansichtkaart Uithuizen: Ned. Herv. Kerk
verzonden prentbriefkaart postzegel van 45 cent porto koper
1.25020:25

ansichtkaart 's-Heerenberg: rentmeestershuis
1.25020:25

ansichtkaart Zaanse Schans - Zonnewijzerspad
Zaanse huisjes/Timber houses "zonnewijzerspad" porto koper
1.25020:25

W.S. Sevensma: Wandtapijten
3.95020:25

ansichtkaart Scheveningen, Pier (ca 1961)
gefrankeerd met een 4 ct postzegel uitg. J. v.d. Hoek, Den Haag porto koper
2.00020:25

ansichtkaart Hooghalen, Kamphuis V.C.J.C.
uitg. J. Fledderus, Hooghalen gefrankeerd met een 4 ct. postzegel porto koper
2.50020:25

ansichtkaart N.H. Kert, Hattem
porto koper
1.25020:25

ansichtskaart Grote of Stefanuskerk, Hasselt (Ov)
porto koper
1.25020:25

ansichtkaart RK Kerk Dokkum
RK Kerk H. Martinus en H.H. Binifatius en Gezellen te Dokkum foto Modern, Dokkum porto koper
1.45020:25

ansichtkaart NH Kerk Oud-Vossemeer
uitg. Dielemann, Tholen porto koper
1.45020:25

ansichtkaart N.H. Kerk te Vries (Dr.)
uitg. M.J. Dekker, Vries porto koper
1.25020:25

uitg. S. Stienstra, Beetgum gefrankeerd met een 70 ct postzegel porto koper
1.45020:25

uitg. Dijck’s Warenhuis, Uithuizen gefrankeerd met een 70 ct postzegel porto koper
1.45020:25

ansichtkaart NH Kerk, Zuidlaren
uitg. Zuidlaarder Boek-en Kantoorboekhandel, Zuidlaren porto koper
1.45020:25

Dan Cooper - de gekaapte Jumbo (stripalbum)
De avonturen van Dan Cooper, een verhaal uit het jeugdblad Kuifje door Albert Weinberg uitg. Helmond, Helmond, 1975 porto koper
2.75020:25

B. Visser: In de greep van de vijand (W.O. II)
3.15020:25

Gedenkboek 75e Wandelvierdaagse Nijmegen
4.95020:25

Joan Walsh Anglund: Welke kleur heeft de liefde?
uitg. Zomer & Keuning, Wageningen, 2e druk porto koper
2.95020:25

ansicht Herv. Kerk Hoevelaken
postfris uitg. Biri Productions, Amsterdam spec. De Hoelakense Boekhandel ’t Laakmannetje porto koper
1.75020:25

ansicht Nieuwegein Vreeswijk
postfris uitg. Kbh Gildenborch, Nieuwegein porto koper
1.75020:25

ansicht NH Kerk Lopik
postfris uitg. Kbh Brokking, Lopik porto koper
1.75020:25

ansicht Pandhof van de Dom, Utrecht (doorkijkje)
porto koper
2.25020:25

ansicht Pandhof van de Dom, Utrecht
porto koper
2.25020:25

ansicht Restaurant 't Berghuis, Amerongen
porto koper
2.25020:25

ansicht NH Kerk Emst
uitg. Rommelmarkt Commissie NH Kerk Emst porto koper
1.95020:25

ansicht Ter Apel, Klooster Noordzijde
uitg. Boek- en Kantoorhansdel v.d. Helm, Ter Apel porto koper
2.25020:25

ansicht Huizen (N.H.), Hellingstraat
uitg. Frielink, Huizen porto koper (n.b. aan adreszijde lijmvlekjes)
1.95020:25

ansicht NH Kerk, Maasland
uitg. A. v/d Meer porto koper (n.b. aan adreszijde lijmvlekjes)
1.95020:25

prentbriefkaartHarley-Davidson Softail
postfris uitg. i.o.v. ICOB, Alphen a/d Rijn 1992 porto koper
0.90020:25

prentbriefkaartHarley-Davidson ca. 1920
0.90020:25

prentbriefkaartHarley-Davidson ca. 1914-18 long-tr
0.90020:25

prentbriefkaartHarley-Davidson 1927 Speedway
0.90020:25

prentbriefkaart Harley-Davidson custom chopper
0.90020:25

prentbriefkaart Harley-Davidson custom
0.90020:25

prentbriefkaart Harley-Davidson XR 750
0.90020:25

prentbriefkaart Harley-Davidson 1992 Fat Boy
0.90020:25

Noortje - stripalbum 1
tekst: Patty Klein tekeningen: Jan Steeman uitg. De Geïllustreerde Pers, 3e druk 1996 porto koper
2.50020:25

ansichtkaart Sellingen, NH Kerk
uitg. Kerkvoogdij NH Kerk te Sellingen porto koper
1.75020:25

ansichtkaart Interieur boerenwoning De Veluwe
porto koper
2.25020:25

ansichtkaart Amerongen, Hof
postfris uitg. Drog. "De Koenhoek" en A.J. Kleton, Amerongen piorto koper
1.75020:25

ansichtkaart Groeten uit Putten
postfris uitg. Van Leer, Amsterdam porto koper
1.25020:25

ansichtkaart 's-Hertogenbosch, Stadhuis, Markt
postfris uitg. Gebr. Spanjersberg, Rotterdam porto koper
1.75020:25

ansichtkaart Harmelen, Panorama
postfris uitg. Van Rooijen, Harmelen porto koper
2.25020:25

ansichtkaart Jaarsveld), NH Kerk, interieur
posrfris uitg. Jos-Pé, Arnhem porto koper
2.00020:25

1.75020:25

ansichtkaart 's-Hertogenbosch, interieur St Jan
postfris uitg. Noordbrabants Museum, Den Bosch porto koper
1.75020:25

ansichtkaart Utrecht, Janskerkhof 13
postfris uitg. ROVU, Utrecht porto koper
2.25020:25

ansichtkaart Wijk bij Duurstede, Mazijk
postfris uitg. v/d Grift porto koper
2.25020:25

ansichtkaart Groeten uit Valkenswaard
postfris uitg. Priem, Valkenswaard porto koper
1.75020:25

ansichtkaart Barneveld, standbeeld v Schaffelaar
postfris uitg. Ruud Verburgt, Barneveld porto koper
2.25020:25

ansichtkaart Maasland, Gemeentehuis
postfris uitg. J. v.d. Meer, Maasland porto koper
1.75020:25

ansichtkaart Groningen
2.00020:25

ansichtkaart Groningen, Academiegebouw
postfris uitg. Gebr. Spanjerberg porto koper
2.25020:25

ansichtkaart Wijk bij Duurstede, Grote Kerk
1.75020:25

ansichtkaart Beek-Ubbergen, wasvrouwtje
postfris uitg. VVV Beek-Ubbergen porto koper
2.00020:25

ansichtkaart Groeten uit Bellingwolde
postfris uitg. v d Meulen, Sneek porto koper
1.75020:25

ansichtkaart Groten uit Nes, Ameland
met postzegel van 70 cent gefrankeerd uitg. Van Leer, Amsterdam porto koper
1.45020:25

ansicht Utrecht, Pandhof v d Dom, oostelijke arm
postfris porto koper
2.25020:25

ansicht Noordwijk
adreszijde beschreven porto koper
1.25020:25

ansicht Ameland
met postzegels van 25 en 55 cent uitg. Rekker DWV porto koper
1.75020:25

ansicht Groeten uit Hindelopen
met postzegels van 80 cent uitg. van der Meulen, Sneek porto koper
1.75020:25

ansicht Groeten van Texel
met postzegels van 80 cent uitg. Stuurman, Sneek porto koper
1.45020:25

ansicht Nederlands Openluchtmuseum, Arnhem
met postzegels van 80 cent uitg. Nederlands Openluchtmuseum, Arnhem porto koper
1.75020:25

ansicht Groeten uit Vlissingen
postfris uitg. Den Hollander, Middelburg porto koper
1.45020:25

ansicht Groeten Zuid-West Veluwe
postfris uitg. Sreeek VVV, Zuid-West Veluwe porto koper
1.45020:25

ansicht Almere, markt met centrum Corrosia
postfris uitg. VVV, Almere porto koper
1.75020:25

ansicht Groeten uit Flevoland
postfris uitg. van der Meulen, Sneek porto koper
1.45020:25

ansicht Friesland, klederdracht
postfris uitg. Van der Meulem, Sneek porto koper
1.75020:25

ansicht Zaanse Schans
postfris uitg. Jos-Pé, Arnhem porto koper
1.50020:25

ansicht Zaanse Schans
1.50020:25

ansicht Streekmuseum Admiraliteitshuis, Dokkum
1.75020:25

ansicht NH Kerk, Vries, interieur schip met orgel
postfris uitg. M.J. Dekker, Vries porto koper
1.75020:25

ansicht NH Kerk, Vries, interieur preekstoel
1.75020:25

ansicht Dokkum, Martinuskerk, orgel, preekstoel
postfris uitg. Van der Meulen, Sneek porto koper
1.75020:25

ansicht Enkhuizen, Drommedaris
postfris uitg. Smit & Co, Enkhuizen porto koper
1.55020:25

ansicht Loenen aan de Vecht
1.55020:25

ansicht Maarsen, NH Kerk
postfris uitg. Studio Koppelman, Maarssen porto koper
1.75020:25

ansicht Stormvloedkering Oosterschelde
postfris uitg.Hollander Bogaert, Middelburg porto koper
1.75020:25

ansicht Broek in Waterland
postfris porto koper
1.50020:25

ansicht Terschelling
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 80 cent van met een afbeelding van de Suske en Wiske-strip porto koper
2.25020:25

ansicht Terschelling
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 70 cent porto koper
2.00020:25

ansicht Groeten van Ameland
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 80 cent uitg. Van der Meulen, Sneek porto koper
2.00020:25

ansicht TEXEL
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 80 cent (ooievaar met doek om snavel) uitg. Rekker Dwv porto koper
2.25020:25

ansicht Terschelling
1.50020:25

ansicht Terschelling
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 70 cent uitg. Van der Meulen, Sneek porto koper
1.55020:25

ansicht Terschelling
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 80 cent (met afbeelding uit de Suske en Wiske strip) uitg. Van Leer, Amsterdam porto koper
2.25020:25

ansicht Terschelling
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 70 cent (een bijzondere postzegel) uitg. Struurman, Sneek porto koper
2.25020:25

ansicht Terschelling
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 70 cent uitg. Struurman, Sneek porto koper
1.75020:25

ansicht Terschelling
niet postfris, met gefrankeerde postzegel van 80 cent (bijzondere postzegel) uitg. Struurman, Sneek porto koper
2.25020:25

ansicht mooi TEXEL
2.25020:25

ansicht Groeten uit Noordwijk
niet postfris, met een ongefrankeerde postzegel van 45 cent uitg. Spanjerberg, Rotterdam porto koper
2.75020:25

Paling en Ko no. 2 - humor strip
"Jacht op de zwarte bende" uitg. De Vrijbuiter, Tilburg, 1971 porto koper
3.15020:25

Veiling 1 - 100 van 2219 veiling(en)