Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  20 Jul 2019 20:08 uur

Veilingoverzicht van 'revius'

Liechtenstein ongebruikt no 49b
Indonesië postfris no 1436, blok 93
Indonesie fdcs no E185 - E 194 onbeschreven
Zwitserland postfris blok no 15

8.692 artikelen van deze gebruiker op de veiling

Nederland fdcs jaargang 1984 onbeschreven
complete jaargang
6.35021 Jul 11:35

Berlijn gebruikt no 85
1314-1
3.00022 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 538 X
1315-29
5.00024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 538 X
1315-29
5.00024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 538 X
1315-29
5.00024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 650
1315-29
1.50024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 650
1315-29
1.50024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 682
1315-30
1.20024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 682
1315-30
1.20024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 682
1315-30
1.20024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 690
1315-30
1.00024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 690
1315-30
1.00024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 703
1315-30
1.40024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 703
1315-30
1.40024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 719
1315-31
1.00024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 719
1315-31
1.00024 Jul 14:48

Duitse rijk gebruikt no 719
1315-31
1.00024 Jul 14:48

Duitse rijk Dienst gebruikt no 143
1315-31
1.00024 Jul 14:48

1315-31
1.00024 Jul 14:48

1315-31
1.00024 Jul 14:48

1315-31
1.00024 Jul 14:48

Duitse rijk Dienst gebruikt no 152
1315-32
1.30024 Jul 14:48

1315-32
1.30024 Jul 14:48

Duitse rijk Dienst gebruikt no 154
1315-32
3.00024 Jul 14:48

Duitse rijk postfris no 569 Y
1315-33
2.75024 Jul 14:48

Bayern gestempeld no 82 I
1515-3
1.00025 Jul 11:45

Bayern gestempeld no 83 I
1515-3
2.00025 Jul 11:45

Herdenkingsstuiver Juliana
penning
0.50026 Jul 14:48

Mokum 700 jaar, 1 florijn
penning
0.50026 Jul 14:48

Herdenkingszegels 175 jaar Kamer van Koophandel
voor Rotterdam en beneden Maas uit 1978 1 fdc 1 mapje met blok 1 postfrisse blok 1 blok met eerste dag stempel Nominaal voor 60 gulden
4.00026 Jul 14:48

Scheveningen - gezicht op strand en wandelhoofd
gelopen 1300
2.00026 Jul 14:48

Pro-fil jaargang 1992 compleet
17 profilbladen met gestempelde zegels
7.60026 Jul 14:48

Pro-fil jaargang 1993 compleet
16 bladen met gestempelde zegels
6.60026 Jul 14:48

Nederland fdc s onbeschreven jaargang 1988
compleet
7.71026 Jul 14:48

Nederland 4 enveloppen dag van de postz. 1968
Onbeschreven, Rotterdam, Breda,Sittard en Groningen.
12.50026 Jul 14:48

Vijf kaarten Filacept met serie en blok
Een maal de serie op drie kaarten en twee maal het blok, allen met tentoonstellingsstempel
2.40026 Jul 14:48

Twee mapjes van de PTT tgv 100 jaar telefonie
1 maal Rotterdam en 1 maal Leeuwarden met als inhoud blok van 4 van 1221 postfris en gestempeld en het velletje 1223 postfris
4.00026 Jul 14:48

Mapje van de PTT tgv bezoek expeditie Arnhem
Op 30 januari 1984 met een foto van het expeditieknooppunt en postfris no 1224, 1227, 1271 en 1272
2.00026 Jul 14:48

Visje eerste dagbladen 13 stuks
no 2 no 3 no 4 twee maal no 7 twee maal no 8 drie maal no 11 no 12 no 13 no 14
1.30026 Jul 14:48

Nederland eerstedagbladen no 1 t/m 22
A-101
4.40026 Jul 14:48

Nederland dienst gebruikt no 20 - 24
A-112-36
1.40026 Jul 14:48

Nederland dienst gebruikt op insteekkaart
A-112-98
1.00026 Jul 14:48

Nieuw Guinea postfris no 1 - 9
1340-1
4.00026 Jul 14:48

Nieuw Guinea gebruikt no 25 - 29
1340-4
0.40026 Jul 14:48

Nieuw Guinea gebruikt no 32
1340-7
0.60026 Jul 14:48

Nieuw Guinea gebruikt no 32
1340-7
0.60026 Jul 14:48

Nieuw Guinea gebruikt no 22
1340-8
3.00026 Jul 14:48

Nieuw Guinea postfris no 41 - 44
2640-4
1.50026 Jul 14:48

Nieuw Guinea postfris no 45 - 48
2640-4
1.50026 Jul 14:48

Nieuw Guinea postfris no 53
2640-4
0.45026 Jul 14:48

Nieuw Guinea postfris no 49 - 52
2640-5
1.50026 Jul 14:48

Nieuw Guinea postfris no 63 - 66
2640-5
1.50026 Jul 14:48

Nieuw Guinea Port postfris no 1 - 6
2640-6
5.25026 Jul 14:48

Nederland fdc's onbeschreven jaargang 1981
No 190 t/m 197a
2.43026 Jul 14:48

Nederland fdc's onbeschreven jaargang 1980
No 180 t/m 189a
2.67026 Jul 14:48

Nederland fdc's beschreven 38 stuks
Het gaat om de nummers: 12, 27, 36, 40, 49, 63/78, 78a, 79/82, 83 twee maal, 84 drie maal, 85/91.
44.75026 Jul 14:48

Fdc's Nederland onbeschreven jaargang 1989
compleet
6.12026 Jul 14:48

Fdc's Nederland onbeschreven jaargang 1990
compleet
7.79026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1988
12 stuks
7.71026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1992
compleet
12.80026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1993
compleet
15.53026 Jul 14:48

Fdc's Nederland onbeschreven jaargang 1996
compleet
21.20026 Jul 14:48

Postzegelboekje 27a op fdc
Zonder tekst 1270
1.43026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1972
compleet
9.41026 Jul 14:48

Nederland fdcs jaargang 1975 compleet onbeschreven
144a dichte klep
16.80026 Jul 14:48

Nederland fdcs jaargang 1976 compleet onbeschreven
153a dichte klep en wat smoezelig, zie scan
11.65026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1996
1282
22.01026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1998
1282
38.36026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1999
1282
39.90026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 2000
1282
43.93026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1982
1282
2.80026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1983
1282
4.57026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1984
1282
6.55026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1989
1282
6.18026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1990
1282
7.08026 Jul 14:48

Postzegelboekje 27a op fdc
1270
1.99026 Jul 14:48

Postzegelboekje 28a op fdc
1270
2.22026 Jul 14:48

Nederland onbeschreven fdcs jaargang 1976
compleet 1407
17.00026 Jul 14:48

Postzegelboekje 27b op fdc
Met tekst 1270
2.22026 Jul 14:48

Nederland fdc's onbeschreven jaargang 1979
No 171 t/m 179a
2.57026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1987
13 stuks
8.62026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1997
1282
22.16026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1994
1282
17.18026 Jul 14:48

Nederland fdcs onbeschreven jaargang 1995
1282
17.91026 Jul 14:48

Nederland FDC E 60 onbeschreven
1435 Open klep.
5.50026 Jul 14:48

Nederland FDC E 61 onbeschreven
1435 Open klep.
5.00026 Jul 14:48

Nederland FDC E 62 onbeschreven
1435 Open klep.
2.50026 Jul 14:48

Nederland FDC E 65 onbeschreven
1435 Open klep.
2.00026 Jul 14:48

1435 Open klep. Met stempel Spoorphilex ’64.
2.00026 Jul 14:48

1435 Open klep. Met stempel Wonderland Eindhoven, kleur zwart.
2.00026 Jul 14:48

1435 Open klep. Met stempel Jeugdland Rotterdam.
2.00026 Jul 14:48

Nederland FDC E 64 onbeschreven
1435 Open klep.
1.60026 Jul 14:48

1435 Open klep. Met stempel Rijksuniversiteit Groningen.
1.60026 Jul 14:48

Nederland FDC E 66 onbeschreven
1435 Open klep.
1.00026 Jul 14:48

1435 Open klep. Met stempel Tentoonstelling Middelharnis.
1.00026 Jul 14:48

Nederland FDC E 67 onbeschreven
1435 Open klep.
0.60026 Jul 14:48

Nederland FDC E 68 onbeschreven
1435 Open klep.
0.60026 Jul 14:48

Nederland FDC E 69 onbeschreven
1435 Open klep.
2.00026 Jul 14:48

Nederland FDC E 70 onbeschreven
1435 Open klep.
0.50026 Jul 14:48

Nederland FDC E 71 onbeschreven
1435 Open klep.
0.85026 Jul 14:48

Veiling 1 - 100 van 8692 veiling(en)