Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  19 Jan 2018 02:36 uur

Veilingoverzicht van 'dickharmsen'

Zambia 322/24 goudzegel postfris ( T 4481 )
Congo blok 12 vliegtuig gestempeld ( T 4482 )
Tanzania 1437/43 gestempeld ( T 4453 )
Tanzania 1685/91 gestempeld ( T 4200 )

48.606 artikelen van deze gebruiker op de veiling

Indonesie vel blok MS5T 1772 T pstfr ( Ind 259B
8.00002:45

Frankrijk 1076/77 Ver Europa plakker ( Fr 3253 )
1.60002:45

Frankrijk 244/45 vliegtuig zonder gom ( Fr 3276 )
1.00002:45

Frankrijk 427 zonder gom ( Fr 3283 )
1.20002:45

Frankrijk 430 zonder gom ( Fr 3284 )
1.95002:45

Frankrijk 1055/58 plakker ( Fr 3275 )
1.75002:45

Frankrijk 146 rode kruis plakker ( Fr 3269 )
2.00002:45

Frankrijk 386/87 plakker ( Fr 3256 )
3.50002:45

Frankrijk 1060 plakker ( Fr 3289 )
0.50002:45

Frankrijk 1054 plakker ( Fr 3290 )
0.60002:45

Frankrijk 403 plakker ( Fr 3282 )
1.25002:45

Frankrijk 356 plakker ( Fr 3281 )
1.25002:45

Frankrijk 329 plakker ( Fr 3280 )
1.30002:45

Frankrijk 401 plakker ( Fr 3267 )
1.50002:45

Frankrijk 312 plakker ( Fr 3271 )
1.60002:45

Frankrijk Timbr de Fr 10 plakker ( Fr 3270 )
0.70002:45

Duitsland 2289/93 auto's psfr ( A 6133)
5.50002:45

Duitsland 1947 auto vliegtuig psfr ( A 6111) nom
3.30002:45

Duitsland 1947 auto motor fiets psfr ( A 6118) nom
4.30002:45

Duitsland 2237/40 sport psfr ( A 6136)
4.90002:45

Duitsland 2265/66 schelpen fossiel psfr ( A 6134)
1.15002:45

Duitsland 2086 dieren vleermuis psfr ( A 6108 )
0.50002:45

Duitsland 2015/19 vogels psfr ( A 6115 )
4.75002:45

Duitsland 2022 schip psfr ( A 6116 )
0.55002:45

Duitsland 2042 auto postfris ( A 6122 )
0.55002:45

Duitsland 2128 zepplin postfris ( A 6124 )
0.55002:45

Duitsland 2042 vliegtuig postfris ( A 6127 )
0.55002:45

Duitsland 2076 miziek Strauss postfris ( A 6109 )
1.50002:45

Duitsland 2025 muziek postfris ( A 6117 )
1.50002:45

Duitsland 2061 muziek postfris ( A 6119 )
1.50002:45

Duitsland 2126 Bach muziek postfris ( A 6125 )
0.55002:45

Duitsland 2318/20 muziek postfris ( A 6132 )
2.20002:45

Duitsland 315/19 muziek postfris ( A 6137 )
6.00002:45

Duitsland 241/42 Europa postfris ( A 6154 )
3.30002:45

Duitsland 295/96 Europa postfris ( A 6151 )
1.50002:45

Duitsland 268/69 Europa postfris ( A 6143 )
1.95002:45

Duitsland 2055/59 jugend postfris ( A 6120 )
4.50002:45

Duitsland 1948/52 molens postfris ( A 6112 )
4.60002:45

Duitsland automaatstroken jr 2002 pstfr ( A 6128
6.50002:45

Duitsland 239 postfris ( A 6153 )
1.05002:45

Duitsland 229 postfris ( A 6145 )
1.10002:45

Duitsland 237 postfris ( A 6152 )
1.20002:45

Duitsland 240 postfris ( A 6147 )
1.20002:45

Duitsland 250/51 postfris ( A 6142 )
1.50002:45

Duitsland 322/25 postfris ( A 6140 )
1.50002:45

Duitsland 286/87 postfris ( A 6150 )
1.80002:45

Duitsland 227 postfris ( A 6144 )
2.70002:45

Duitsland 285 postfris ( A 6155 )
2.70002:45

Duitsland 297/300 postfris ( A 6148 )
2.75002:45

Duitsland 235/36 postfris ( A 6149 )
3.00002:45

Duitsland 230 postfris ( A 6146 )
3.00002:45

Duitsland 232/33 postfris ( A 6141 )
3.30002:45

Duitsland 270/73 postfris ( A 6139 )
7.50002:45

Duitsland 243/46 postfris ( A 6138 )
7.50002:45

Duitsland 2068/71 postfris ( A 6110x ) nominaal
2.20002:45

Duitsland 2001/ postfris ( A 6114 ) nominaal
2.20002:45

Duitsland 2051/54 postfris ( A 6121 ) nominaal
2.20002:45

Duitsland 2143/47 postfris ( A 6126 ) nominaal
5.10002:45

Duitsland 2127/32 postfris ( A 6123 ) nominaal
5.90002:45

Frankrijk 3340a gestempeld ( E 2166 )
0.60002:45

Frankrijk 2591 gestempeld ( E 2164 )
0.50002:45

Frankrijk 3461 gestempeld ( E 2163 )
0.50002:45

Frankrijk 3482 gestempeld ( E 2162 )
0.60002:45

Frankrijk 2637 gestempeld ( E 2161 )
0.50002:45

Belgie 2856 postfris ( D 8473 )
0.50002:45

Belgie 2263 postfris ( D 8289 )
0.70002:45

Belgie 2627 postfris ( D 8414 )
0.80002:45

Belgie 2312/14 rode kruis postfris ( D 8308 )
1.80002:45

Groenland boekje 5 kerst ( K 50 )
6.00002:45

Groenland boekje 7 vlinders ( K 49 )
6.00002:45

Groenland boekje 3 dieren ( K 52 )
11.50002:45

Groenland boekje 1 ( K 54 )
11.50002:45

Groenland boekje 1 ( K 54 )
11.50002:45

Groenland boekje 1 ( K 54 )
11.50002:45

Groenland boekje 2 ( K 53 )
8.00002:45

Groenland boekje 8 kerst ( K 48 )
6.00002:45

Spanje 1972/79 postfris ( E 4293 )
1.75002:45

Spanje 3214 postfris ( E 4292 )
0.30002:45

Spanje 3355/56 postfris ( E 4294 )
0.20002:45

Duitsland Berlijn 423/25 bomen pstfr ( E 4299)
0.60002:45

Portugal azoren molens 492/93 pstfr ( E 4300)
1.00002:45

Duitsland automaatstroken pstfr ( E 4295a)
5.00002:45

Guernsey 163 postfris ( S 214 )
0.35002:45

Guernsey 66 rund postfris ( S 242 )
0.35002:45

Guernsey 141/44 postfris ( S 200 )
0.40002:45

Guernsey 84/87 postfris ( S 209 )
0.40002:45

Guernsey 114/17 planten postfris ( S 211 )
0.40002:45

Guernsey 121/24 postfris ( S 220 )
0.40002:45

Guernsey 125/28 postfris ( S 223 )
0.40002:45

Guernsey 137/40 postfris ( S 226 )
0.40002:45

Guernsey 110/13 postfris ( S 227 )
0.50002:45

St tome blok 142A SPORT gestempeld ( T 4308 )
Porto tegen geldend PTT tarief meerdere kavels worden samengevoegd. Cat Michel 9.50
2.85002:45

St tome blok195 zeilboot gestempeld ( T 4303 )
Porto tegen geldend PTT tarief meerdere kavels worden samengevoegd. Cat Michel 8.50
2.55002:45

St tome blok 277 basketbal gestempeld ( T 4302 )
Porto tegen geldend PTT tarief meerdere kavels worden samengevoegd. Cat Michel 6.50
1.95002:45

St tome blok 210 trein gestempeld ( T 4301 )
Porto tegen geldend PTT tarief meerdere kavels worden samengevoegd. Cat Michel 5
1.50002:45

St tome blok 190 trein gestempeld ( T 4299 )
Porto tegen geldend PTT tarief meerdere kavels worden samengevoegd. Cat Michel 7
2.10002:45

St tome blok 240 gestempeld ( T 4298 )
Porto tegen geldend PTT tarief meerdere kavels worden samengevoegd. Cat Michel 5.50
1.65002:45

St tome blok 241 gestempeld ( T 4297 )
1.65002:45

St tome blok 33 bloem gestempeld ( T 4295 )
Porto tegen geldend PTT tarief meerdere kavels worden samengevoegd. Cat Michel 12
3.60002:45

St tome blok 127a ballon gestempeld ( T 4293 )
2.85002:45

Veiling 1 - 100 van 48606 veiling(en)