Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 Sep 2019 13:26 uur

Veilingoverzicht van 'sientjes'

Drachten, Noordkade h76260
Langweer, Natuurleven h76200
Drachten, Moleneind gemeentehuis h76199
Drachten, Haersma State ca.1920 h76196

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17Pagina verder Naar laatste pagina
48.661 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT

Wognum, groeten uit 4-luik ca.1915 h81345
uitg. Jonker en Zoon, verzonden 1923
25.00021:10

Brunnepe, havengezicht ca. 1915 h27195
uitg. Schaefer no. 17/0157, verzonden 1917, licht beschadigd aan rechter zijkant
25.00021:10

Dedemsvaart, Fabriek de Baanbreker ca. 1900 h34868
uitg. Meijer, verzonden 1903, licht beschadigd langs bovenrand
25.00021:10

Zwartsluis, Kalkbranderijen ca. 1900 h61930
uitg. v.d. Woude
25.00021:10

Hardenberg, Voorstraat ca.1900 h62977
uitg. LRV no. 618, verzonden
25.00021:10

Glanerbrug, R.K.Kerk Pastorie ca. 1915 h63336
uitg. fotokaart Schuite, verzonden 1916
25.00021:10

Diepenveen, Station ca. 1900 h68656
uitg. LRV no. 2688
25.00021:10

Oldenzaal, Stationsemplacement ca. 1925 h74329
uitg. Verhaal no. 1589
25.00021:10

Gramsbergen, Logement Kamphuis ca.1910 h80159
uitg. Kamphuis
25.00021:10

Slangevecht,Indische Vorsten,Dudok de Wit h11379
uitg. Latour, verzonden 1901, Stempels Dudok de Wit. Kaart heeft rechts onder verschillende kreukels
25.00021:10

Loosdrecht, Stoomzuivelfabriek ca. 1900 h39974
uitg. Doets jr., verzonden 1905, licht beschadigd langs randje
25.00021:10

Westbroek, Vaartweg fotokaart ca.1935 h41852
uitg. Jospe
25.00021:10

Eembrugge, dorpsgezicht ca. 1900 h50719
uitg. Latour, verzonden 1902
25.00021:10

de Meern, NH Pastorie,Ver.gebouw fotokaart h50796
uitg. hansen, verzonden, licht knikje in rechter onderhoekje
25.00021:10

Vreeswijk, panorama dorp met Molen ca. 1900 h61792
uitg. Ket no. 5188
25.00021:10

Oud-Loosdrecht, Tol ca. 1900 h62392
uitg. Doets jr. , verzonden 1905, postzegel verwijderd, licht beschadigd op achterkant
25.00021:10

Soestdijk, Station ca. 1925 h63752
uitg. REB no. 01501, verzonden 1931
25.00021:10

Kockengen, de Heikop IJsgezicht ca.1900 h63853
uitg. onbekend
25.00021:10

Kockengen, dorpsgezicht in Winter ca.1900 h63854
uitg. Laaper
25.00021:10

Polsbroek, dorpsgezicht v.Nooten ca. 1900 h68949
uitg. van Nooten no. 75, verzonden 1903, kleinrond stempel Polsbroek, vouw in rechter bovenhoek, beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Linschoten, NH Kerk Openb.School ca.1935 h73172
uitg. onbekend fotokaart, verzonden 1936
25.00021:10

de Meern, dorpsgezicht ca.1900 h80172
uitg. Bauhaus
25.00021:10

Strijen, Stoomgraanmalerij ca. 1900 h17438
uitg. de Groot, verzonden 1902
25.00021:10

Numansdorp, Voorstraat fotokaart ca.1935 h17528
uitg. ’t Hooft, verzonden 1937, licht beschadigd
25.00021:10

Schoonhoven, Doelen v. Nooten ca. 1910 h17893
uitg. van Nooten no. 448
25.00021:10

Bergambacht, dorpsgezicht ca. 1905 h18930
uitg. de Gruijter, verzonden, postzegel beschadigd
25.00021:10

Schiedam, Jaarlijkse Paardenmarkt ca.1900 h18935
uitg. v. Diggelen 8e serie, licht beschadigd aan linker onderhoekje
25.00021:10

Wateringen, Veiling met molen ca. 1935 h20691
uitg. onbekend, licht beschadigd op achterkant
25.00021:10

Krimpen a/d IJssel,dorp ca.1905 de Gruijter h25051
uitg. de Gruijter, verzonden 1907, heel licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

's Gravenzande,Naaldwijkscheweg Molen h28296
uitg. fotokaart Vellekoop, verzonden, geen postzegel
25.00021:10

Alblasserdam, Werf. C. Smit ca. 1925 h33108
uitg. Bakhuizen, verzonden 1925
25.00021:10

Nieuwland, dorpsgezicht Tulpkaart ca.1905 h33284
uitg. Kok, verzonden 1910, middenbovenrand heeft scheurtje (is met tape geplakt) licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Schoonhoven,Albrecht Beijlinggracht ca.1905 h34774
uitg. van Nooten no. 457, verzonden 1907
25.00021:10

den Bommel, Wilhelminastraat fotokaart h36778
uitg. v.d. Plaat, verzonden 1927, licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Den Bommel, Ben. Oostdijk fotokaart ca.1920 h37045
uitg. v.d. Plaat, verzonden 1937
25.00021:10

Den Bommel, Tuindorp fotokaart ca.1935 h37130
uitg. v.d. Plaat, verzonden 1937, lichte vouw in midden, licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Gorinchem, Veemarkt ca. 1935 h37373
uitg. Olivier no. 6
25.00021:10

Gouderak, fotokaart ca.1930 h37528
uitg. Terlouw
25.00021:10

Haastrecht,Ned.herv.Kerk fotokaart ca. 1930 h38030
uitg. Bromografia, verzonden, licht knikje in rechter onderhoek
25.00021:10

Heukelum, Groene Wal fotokaart ca. 1935 h39786
uitg. Mercurius, verzonden 1946, licht beschadigd aan rechter onderhoek
25.00021:10

Stolwijk, Maquette Nieuwe Ned.Herv Kerk h39869
uitg. fotokaart
25.00021:10

Delfgauw bij Delft, dorpsgezicht ca. 1900 h39878
uitg. Trenkler & Co. no.19680, verzonden 1902, kleinrondstempel Vrijenban
25.00021:10

Heukelum, dorpsgezicht fotokaart ca.1935 h40130
uitg. Mercurius, verzonden 1941
25.00021:10

Krimpen a/d IJsel, Koolteerfabriek ca.1900 h40234
uitg. de Gruijter, verzonden 1906
25.00021:10

Goudswaard, fotokaart Gemeentehuis ca.1935 h40308
uitg. onbeschreven, verzonden 1938
25.00021:10

Heukelum, fotokaart Groene Wal h40424
uitg. onbekend
25.00021:10

Heukelum, dorpsgezicht fotokaart ca. 1930 h40516
uitg. v. Baalen, verzonden 1931
25.00021:10

Leksmond, dorpsgezicht Tulpkaart ca.1900 h41055
uitg. de Gruijter no.16497, verzonden 1905, geen postzegel, licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Heukelum, Doktershuis fotokaart ca.1930 h42350
uitg. van Baalen, verzonden 1931, geen postzegel
25.00021:10

Nieuwpoort,Dokterswonining fotokrt. ca.1930 h42792
uitg. onbekend, verzonden
25.00021:10

Reeuwijk, panorama Dorp ca.1900 h42979
uitg. Kousbroek no. 4605, verzonden 1904, geen postzegel
25.00021:10

Leidschendam, Spoorbrug met trein ca.1915 h45008
uitg. onbekend, verzonden, geen postzegel
25.00021:10

Haastrecht, Hoogstraat ca. 1900 h45430
uitg. van Dam
25.00021:10

Piershil, dorpsgezicht fotokaart ca. 1935 h48205
uitg. onbekend, verzonden 1936
25.00021:10

Brandwijk-Molenaarsgraaf,luchtfoto ca.1930 h48208
uitg. Sparo
25.00021:10

Molenaarsgraaf, dorpsgez. fotkaart ca.1935 h49030
uitg. Newo fotokaart, verzonden 1943, licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Zoeterwoude, Dorpstraat ca. 1900 h49848
uitg. v. Noort no. 10797, verzonden 1904, geen postzegel, licht knikje in linker bovenhoekje
25.00021:10

Noordeloos, Kerkstraat ca. 1900 h54349
uitg. Houwelingen
25.00021:10

Schoonhoven,Wal R.K.Kerk v.Nooten ca.1900 h51979
uitg. van Nooten no. 130, verzonden 1902
25.00021:10

Kwintsheul, dorpsgezicht ca. 1900 h52056
uitg. Prins
25.00021:10

Wateringen, Plein 't Huis ten Hoek ca. 190 h52058
uitg. van Noort
25.00021:10

Nieuwerbrug, Dorpsgezicht Hondenkar ca.1915 h54392
uitg. de Kruijff, verzonden, licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

's Gravenzande,Langestraat fotokrt. ca.1935 h54000
uitg. Joh. van Deventer, verzonden 1939
25.00021:10

Oud Beijerland, Beetwortelsuikerfabriek h54064
uitg. Hoogwerf no. 6362
25.00021:10

Voorburg, Station ca. 1930 h55467
uitg. C.L.W., verzonden postzegel verwijderd
25.00021:10

Zwartewaal, Gem. Koor Excelsior ca. 1910 h57985
uitg. Stokvis
25.00021:10

Katwijk a/d Rijn, dorpsgezicht ca. 1900 h56552
uitg. Braakman, verzonden 1904
25.00021:10

Strijen, Spui fotokaart ca. 1935 h59307
uitg. Mast, verzonden 1937
25.00021:10

Numansdorp, Tramlijn ca. 1900 h59314
uitg. no. 4898, verzonden 1905
25.00021:10

Nieuwkoop, dorpsgezicht ca. 1900 h59714
uitg. Bots no. 12801, verzonden, postzegel verwijderd, licht beschadigd langs hoekjes, adreszijde met potlood doorgehaald
25.00021:10

Nieuwerkerk a/d IJssel, Station ca. 1915 h60032
uitg. de Jong, verzonden 1922
25.00021:10

Leimuiden, Dorpstraat ca. 1905 h60313
uitg. Muijs & Heenk, licht beschadigd aan linker onderhoekje
25.00021:10

Krimpen ad IJssel,dorpsgez.Gruijter ca.1900 h60948
uitg. de Gruijter, licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Nieuwerbrug, dorpsgezicht ca.1900 h61355
uitg. Kraayenbrink no. 4483, verzonden 1906, licht beschadigd langs hoekjes, stukje tape op achterkant
25.00021:10

Bergambacht, Heerenlaan Kadijk ca.1935 h61619
uitg. de Bruin, verzonden 1943
25.00021:10

Leerdam, Kerkstraat fotokaart ca. 1935 h61832
uitg. van Zijl, licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Leksmond, dorpsgezicht ca. 1900 h61833
uitg. Nauta no. 1642, beschreven op achterkant, niet verzonden
25.00021:10

Hellevoetsluis, Stoomtram Tramhaven ca.1935 h62796
uitg. v.d. Haan jz.
25.00021:10

Herkingen, Kaaidijk ca. 1905 h63238
uitg. Munters
25.00021:10

Schoonhoven, Wal v.Nooten ca. 1905 h65835
uitg. van Nooten no. 163, verzonden 1909
25.00021:10

Stellendam, Elve fotokaart ca. 1935 h6656
uitg. Lokker no. S448, verzonden
25.00021:10

Cilaarshoek, panorama dorp ca. 1900 h67233
uitg. van Elk, verzonden 1904
25.00021:10

Nieuwland, dorpsgezicth Tulpkaart ca.1910 h67959
uitg. Kok, licht beschadigd aan linker bovenhoekje
25.00021:10

Bergambacht, Villa Nelly fotokaart ca.1930 h72817
uitg. Bromografia, verzonden postzegel verwijderd (iets kleiner formaat kaart)
25.00021:10

den Hoorn, Cafe Rest. Delftland ca. 1935 h76391
uitg. Deurman
25.00021:10

Monster, Kerk na de Ramp ca.1900 h76447
uitg. v. Noort, verzonden 1901
25.00021:10

Schipluiden, Veenweg ca.1915 h76455
uitg. Vermeer, verzonden, postzegel verwijderd, licht beschadigd aan linker zijkant en rechter onderhoekje
25.00021:10

Schipluiden, dorpsgezicht ca.1900 h76456
uitg. onbekend, verzonden 1902
25.00021:10

Schelluinen, Kasteel fotokaart ca.1920 h76683
uitg. onbekend, verzonden 1926
25.00021:10

Overschie, Schielaan fotokaart ca. 1930 h77807
uitg. Bromogrofia, verzonden 1931, kleine punaise gaatjes in bovenrand
25.00021:10

Molenaarsgraaf, Dr. Huis fotokaart ca.1930 h81246
uitg. v.D.D.L., verzonden 1931
25.00021:10

Molenaarsgraaf, Maalstroom Gijbel. ca.1905 h81248
uitg. Looijen, verzonden 1911, postzegel beschadigd, licht beschadigd langs hoekjes
25.00021:10

Sas van Gent, Veemarkt ca. 1900 h33846
uitg. Overbeeke, verzonden 1903
25.00021:10

Zierikzee, Bezoek Kon. Wilhelmina fotokaart h38617
uitg. onbekend
25.00021:10

's Heer Arendskerke, fotokaart boerderij h40456
uitg. onbekend, verzonden 1946
25.00021:10

Cats, dorpsgezicht ca. 1900 h41218
uitg. onbekend, verzonden 1904, kleinrond stempel Kats
25.00021:10

Bruinisse, Havengezicht fotokaart ca.1930 h46933
uitg. v.d. Tol
25.00021:10

Wissenkerke, Kerkstraat fotokaart ca. 1930 h47987
uitg. Newo fotokaart, kleine Bazar, verzonden 1935
25.00021:10

's Heerenhoek, dorpsgezicht ca. 1900 h47990
uitg. v.der Peijl no. 13937
25.00021:10

Stiens, Stationsweg ca.1900 h71038
uitg. de Vries no. 14548
25.00021:10

Veiling 701 - 800 van 48661 veiling(en)