Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  18 Jan 2018 01:07 uur

Veilingoverzicht van 'apeldoorn4'

VELUWE Schaapscheerdersfeest anno 1862
MAARTENSDIJK - Tien eeuwen een landelijke gemeente
EDAM De zeemeermin legende en werkelijkheid

2.805 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!nieuw artikelGROENLO - Plein, Gem.huis en postkantoor plm 1940
ongelopen
4.00001:28

koop nu!nieuw artikelRUURLO - In het dorp - plm 1930
Ongelopen.
4.90001:29

koop nu!nieuw artikelZUIDWOLDE - Oesterscheweg - plm 1935
ongebruikt.
4.95002:09

koop nu!nieuw artikelWINSUM - Entrée - plm 1925
Ongebruikt.
4.90002:49

koop nu!nieuw artikelWINSUM - Groet uit ... - plm 1907
gelopen met zegel
7.00002:49

koop nu!nieuw artikelKROMMENIE - Zuiderhoofdstraat - plm 1925
gebruikt maar ongelopen zonder zegel.
4.95003:40

koop nu!nieuw artikelLOCHEM - Berkel - 1903
gelopen met zegel
4.90005:18

koop nu!nieuw artikelRIJSSEN - Stadhuis - 1923
gelopen met zegel
4.00006:02

koop nu!nieuw artikelKATWIJK - Oud Katwijk, op de uitkijk - plm 1935
gelopen met zegel
4.50006:03

koop nu!WOUDENBERG geschiedenis en architectuur
uitgave van Monumenten-inventarisatie Provincie Utrecht. Softcover uit 1999 met 239 pag. Voorzien van vele foto’s. code C10
9.50008:25

koop nu!WOUDENBERG Roomboterfabriek De Vooruitgang
19.00008:25

koop nu!RENSWOUDE in oorlogstijd
S. Laansma. softcover met 79 pag. Voorzien van fotoís.
9.90008:25

koop nu!BAND OF BROTHERS Van Normandië tot Hitlers Nest
Stephen E. Ambrose. Hardcover met 302 pag. 5e druk, juni 2006
12.50008:25

koop nu!De Joodse Gemeente, Apeldoorn Apeldoornsche Bosch
S. laansma. Walburp Pers, Zutphen. Softcover met 80 pag. 1979 Voorzien van foto’s en namenregister omgekomenen in de WOII. code C10
12.50008:25

koop nu!UDDEL en Uddeler Heegde
49.00008:25

koop nu!ZEVENAAR Wat de oorlog bracht 1940-1945
WAT DE OORLOG BRACHT OVER ZEVENAAR 1940-1945, 1e druk Drukkerij Wed. B. Spaan, Zevenaar Originele 1e druk/uitgave 1947, met 30 pag.
22.00008:25

koop nu!NIJMEGEN aardewerk Romeinse legerplaats grafvelden
29.50008:25

koop nu!NAALDWIJK Kwintsheul dl2 Duitse Pantsers Naaldwijk
Observaties Estuarium Mosa II, A4 formaat.50 pag. in kleur en z/w. code C10
25.00008:25

koop nu!Begrafenisgebruiken op de VELUWE
4.00008:25

koop nu!Druten Horssen - Een boek uit de Compagnie - 1941
24e Compagnie Mortieren van 8. Niet in den handel. nieuwe druk, zonder jaartal. 78 pag.
24.00010:15

koop nu!VVV-gids NORG en omgeving met WANDELKAART 1927
24 pag. met foto's tekeningen, wandelbeschrijving, oude advertenties en kaart. VVV Norg en omstreken. code C7
29.50010:50

koop nu!Gids: UTRECHT, DE BILT, ZEIST, BAARN en SOESTDIJK
40.00010:50

koop nu!Haarzuylen KASTEEL DE HAAR 1907 Chãteau De Haar
Luyten, Frans. Uitgave in het Frans, 59 pag. met index. Met een paar foto's. code C7
29.50010:55

koop nu!De PYRAMIDE van AUSTERLITZ, zeldzaam (1895)
50.00011:10

koop nu!Zaltbommel, NACHTAUSWEIS WOII - J.J. Vissert
30.00011:10

koop nu!ROERMOND VVV-gids 1931
VVV Roermonds Belang. 16 pag. kaftje iets los bij nietje en watervlekje bladzijde zie foto's. Met 10 foto's. code c7
12.00011:10

koop nu!ELBURG Vestingwerken - zes eeuwen
Uitgave van de oudheidkundige vereniging Arent thoe Boecop te Elburg. 1992. 44 pag.
5.50011:15

koop nu!DORDRECHT Gids OUDE GEBOUWEN jaar 1900
29.50011:25

koop nu!Reis- en wandelgids VALKENBURG, GEUL en GULPDAL
19.50011:35

koop nu!Kaart ZEIST Huis tr Heide SOESTERBERG Bosch & Duin
45.00011:40

koop nu!De Hernhutters te ZEIST jaar 1946
softcover met 16 pag. en meerdere tekeningen. code c7
19.50011:40

koop nu!ALKMAAR Toeristengids 1928
Uitgave VVV Alcmaria e.a. softcover met 80 pag. plus pagina's met oude advertenties. Ruim voorzien van foto's. code c7
24.50011:50

koop nu!SCHOORL - Jutters
6.50012:00

koop nu!Wymbritseradeel-Zuid & IJlst KADASTRALE atlas 1640
14.50012:15

koop nu!Klooster van DOORNSPIJK en St.brief ELBURG 1888
9.50012:15

koop nu!Oudtijds grensgekl. litho van Gem. OOSTERLAND Zlnd
19.00012:25

koop nu!Wymbritseradeel-Noord Sneek KADASTRALE Atlas 1640
14.50012:50

koop nu!KROMMENIE - Vlietsend - 1915
gelopen met zegel.
4.90018 Jan 13:29

koop nu!ZUILEN - Dorpsgezicht - 1917
gelopen met zegel
4.95018 Jan 14:00

koop nu!Scheveningen in zeven eeuwen 1281-1284/1984
4.00018 Jan 14:35

koop nu!Krijgsverrichtingen Kon.Landmacht 10-19 Mei 1940
16.00018 Jan 14:35

koop nu!DOELWIT Gilze-Rijen 1940-1945
door S.L.Veenstra en H.Meester. Uitgave Jan van Laarhoven, Tilburg, jaar 1970 met 175 pag.
36.00018 Jan 14:35

koop nu!VVV-gids 1955 NIJMEGEN historie vanaf 1870
17.50018 Jan 14:35

koop nu!HEEMSTEDE - de betekenis van Adriaan Pauw
in tijdschrift Ned.HistoriŽn, april 1985, pag. 43 t/m 61 met enkele afb.
4.00018 Jan 14:35

koop nu!Zuidwolde Jaarverslag 1933-34 Stoomzuivelfabriek
Cooperatieve Stoomzuivelfabriek …endracht"Zuidwolde 1933-1934 met 20 pag. Code K1
7.50018 Jan 14:35

koop nu!DABO Meppel dienstregeling 19 juli 1943
DABO Meppel dienstregeling 19 juli 1943. Beperkte dienstregeling. Dubbelzijdig bedrukt vouwblad 2 pag.
6.00018 Jan 14:35

koop nu!Streefkerk, Groot-Ammers, Nieuwpoort, Langerak
15.00018 Jan 14:35

koop nu!boek over de Duitse V2 Raketten
34.50018 Jan 14:35

koop nu!Velser Aardewerk, Potterie Kennemerland 1920-1942
17.50018 Jan 14:35

koop nu!MAASTRICHT bevrijd 1944 - 1945, deel 2
P.M.M.A. Bronzwaer, deel 2, 1989 Stichting Historische Reeks, Maastricht.
9.00018 Jan 14:35

koop nu!LUNTEREN - Dorpsstraat - 1905
gelopen met zegel.
4.95018 Jan 14:41

koop nu!RAALTE - Hotel Sallandia / Grote Markt - plm 1955
ongelopen
3.95018 Jan 16:10

koop nu!Oudtijds grensgekl. litho vd Gemeente 't ZANDT Gr.
19.00018 Jan 19:28

koop nu!Oudtijds grensgekl. litho vd Gemeente t ZANDT Gr.
19.00018 Jan 19:30

koop nu!VOORSCHOTEN - 1908 - Ned. Fabr. Goud en Zilver
Gelopen met zegel.
5.50018 Jan 19:38

koop nu!RENSWOUDE - Gemeentehuis - plm 1920
Ongelopen.
4.95018 Jan 19:38

koop nu!Gidsje Jacobikerk Utrecht, 1977
Bureau Voorlichting van de gemeente Utrecht. 34 pag. ruim voorzien van afbeeldingen. 1977 code c7
7.50019 Jan 11:10

koop nu!Rijwieltochten door HET GOOI en UTRECHT plm 1955
9.00019 Jan 11:15

koop nu!GIDS voor HET GOOI (1937)
14.50019 Jan 11:20

koop nu!Daggids ALKMAAR en OMSTREKEN - plm 1948
9.50019 Jan 11:30

koop nu!VVV uitgave - gegevens over HARDERWIJK - plm 1952
12.00019 Jan 11:40

koop nu!VVV Gids Vechtstreek van Utrecht tot Muiden 1931
29.50019 Jan 14:11

koop nu!Oudtijds grensgekleurde litho vd Gem. WARFUM 1867
10.00019 Jan 14:15

koop nu!Den Briel Historische gids 1934
Historische gids met veel prachtige foto's en oude advertenties, 48 pag. in goede staat. Code K1
19.50019 Jan 14:18

koop nu!Oudtijds grensgekl. litho van Gem. KLOOSTERBUREN
10.00019 Jan 14:20

koop nu!VVV-gids DEN HAAG 's-Gravenhage Scheveningen 1914
14.50019 Jan 14:27

koop nu!Nieuw Land De Zuiderzeewerken Flevoland IJsselmeer
Historische gids 1964 met 72 prachtige foto's en kaartjes, 59 pag. in goede staat, met de geschiedenis van de droogmaking van de Zuiderzee Code k1
9.50019 Jan 14:47

koop nu!Gids der stad Maastricht naaste omgeving ca.1915
Historische gids plm. 1915 met 47 foto's / illustraties, 76 pag. in goede staat Code K1
19.00019 Jan 14:52

koop nu!Meppel e.o. NJHC Trekkersgids (plm. 1940)
met 23 pag. en uitvouwbare kaartje voorzien van 4 plattegronden o.a. Dwingelo en Havelte, in goede staat. Code k1
14.50019 Jan 15:05

koop nu!VVV uitgave Gouda, Gorinchem, Dordrecht 1960-61
5.50019 Jan 15:19

koop nu!Leidens Ontzet 1930 LEIDEN Feestwijzer 41e viering
19.50019 Jan 15:27

koop nu!Romijn Oosterbeek Wandelkaart ontwerp Jac.Jongert
39.50019 Jan 15:44

koop nu!nieuw artikelGIDS voor GORINCHEM Gorkum (plm 1925)
Uitgave: Vereeniging "Bloei van Gorinchem" VVV. 48 pag. met foto's, oude advertenties en stadswandeling.
25.00020 Jan 05:45

koop nu!nieuw artikelGeillustreerde GIDS van MAASTRICHT e.o. 1912
Uitgave VVV Maastricht Attractions (Maas en Jeker). 56 pag. met twee uitslaande kaarten. 1912. rugje iets beschadigd code c7
20.00020 Jan 05:45

koop nu!nieuw artikelOverzicht Krijgsverrichtingen Kon.Landmacht
59.00020 Jan 05:45

koop nu!nieuw artikelNoordwijk, Katwijk, Valkenburg Atlantikwall 1940
42.00020 Jan 05:45

koop nu!nieuw artikelBERGEN (aan Zee) Atlantikwall Bunkers 1940-1945
44.95020 Jan 05:45

koop nu!nieuw artikelCATALOGUS en FEESTGIDS - ATHIL Appingedam 1949
19.50020 Jan 10:00

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente Hoogkerk Gr
19.00020 Jan 10:20

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente EZINGE Gr.
19.00020 Jan 10:20

koop nu!nieuw artikelOfficiële reis/wandelgids VALKENBURG, GEUL GULPDAL
15.00020 Jan 10:35

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gem. FLINSTERWOLD Gr
19.00020 Jan 10:35

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente GRIJPSKERK
19.00020 Jan 10:35

koop nu!nieuw artikelVVV-gids Leiden en omstreken (plm 1920)
24.50020 Jan 10:40

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente TEN BOER Gr
19.00020 Jan 10:40

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente GRONINGEN
19.00020 Jan 10:40

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente GRONINGEN 2
19.00020 Jan 10:55

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gem. HOOGEZAND Gr
14.00020 Jan 11:10

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente BIERUM Gr
14.00020 Jan 11:10

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente DELFZIJL
14.00020 Jan 11:10

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente KANTENS Gr
14.00020 Jan 11:15

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente BEDUM Gr
14.00020 Jan 11:15

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente ADUARD Gr
14.00020 Jan 11:15

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gem. SAPPEMEER Gr
19.00020 Jan 11:25

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente HAREN Gr
19.00020 Jan 11:25

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente ADORP Gr
19.00020 Jan 11:25

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gem. GROOTEGAST Gr
19.00020 Jan 11:35

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gem. APPINGEDAM Gr
19.00020 Jan 11:35

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente BAFLO Gr
19.00020 Jan 11:35

koop nu!nieuw artikelOudtijds grensgekl. litho van Gemeente BEERTA Gr
19.00020 Jan 11:50

Veiling 1 - 100 van 2805 veiling(en)