Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 Sep 2018 02:45 uur

Veilingoverzicht van 'hansa'

Schijndel Zr M Jacoba Schakenraad 1930
Dordrecht Preekstoel in de Groote Kerk 1888
Dordrecht Voorstraathaven 1887
Dordrecht Stadhuis 1888

39.780 artikelen van deze gebruiker op de veiling

Borkel en Schaft NB Kuijperkaartje 1865
Origineel Kuijperkaartje uit 1865
20.00024 Sep 14:35

Someren NB Kuijperkaartje 1867
Origineel Kuijperkaartje uit 1867 Someren had toen 3200 inwoners. Afmeting 17 x 22 cm
20.00024 Sep 14:35

Strafoefening: Geselen 11e eeuw 1861 Steendruk
Originele steendruk gemaakt door v.d.Kellen. Afm. 15 x 22 cm
4.00024 Sep 14:35

Oud-Hollandsche reiswagen 1871
Houtgravure uit 1871 gemaakt door F.O.
3.00024 Sep 14:35

Staand uurwerk 18e eeuw Steendruk 1875
Originele steendruk uit 1875 gemaakt door P.W.M. Trap
4.00024 Sep 14:35

De Rabbijn 1869
Houtgravure gemaakt door H. Bogaerts uit Den Bosch in 1869
4.00024 Sep 14:35

Beeldhouwers-werkplaats 13 eeuw 1862
Originele steendruk uit 1862 gemaakt door v.d.Kellen
4.00024 Sep 14:35

Papegaaien houtgravure 1834
Houtgravure uit 1834 uit Nederlandsch magazijn afm. 15 x 21 cm
2.00024 Sep 14:35

Mol nest houtgravure 1882
Houtgravure uit Kath. Illustratie Afm. 10 x 12 cm
3.00024 Sep 14:35

Kerkgebouw uit de 12e eeuw Steendruk 1874
Steendruk gemaakt door P.W.M. Trap in 1874 Afm. 20 x 14 cm
4.00024 Sep 14:35

Polyptiek 14e eeuw Steendruk 1862
Originele steendruk uit 1862 van v.d. Kellen. Afm. 17 x 24 cm
3.00024 Sep 14:35

Kerkgeraad 11e eeuw steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874. Afm. 20 x 14 cm
3.00024 Sep 14:35

Beeldhouwwerk 11e eeuw Johannes Baptista 1874
Originele steendruk van 2 beeldhouwwerken uit de 11e eeuw, gemaakt door P.W.M. Trap in 1874 Afm. 12 x 20 cm
3.00024 Sep 14:35

Jezus aan het Kruis 9e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van C.W. Mieling Afm. 18 x 25 cm
3.00024 Sep 14:35

Reliekhouder 13e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874 Afm 13 x 22 cm
4.00024 Sep 14:35

Polyptriek 14e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874 Afm. 13 x 20 cm
3.00024 Sep 14:35

Schilderwerk van omstreeks 800 Steendruk 1860
Originele steendruk van C.W. Mieling Afm. 16 x 22 cm
3.00024 Sep 14:35

Madonna met kind 1850
Prachtige staalgravure van D.I. Pound uit 1850 naar het schilderij van Murillo. Sfm. 13 x 18 cm
5.00024 Sep 14:35

Draagbaar altaar uit 11e eeuw 1874 Steendruk
3.00024 Sep 14:35

Geestelijken der 12e eeuw Steendruk 1874
4.00024 Sep 14:35

Boete-doeners 9e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk uit 1874 van P.W.M. Trap Afm. 19 x 14 cm
4.00024 Sep 14:35

Schepen: Scheepstimmerwerf 11e eeuw Steendruk 1874
4.00024 Sep 14:35

Schepen: Kieler uit de 9e eeuw Steendruk 1860
Originele steendruk van C.W. Mieling uit 1860 met bijbehorend verhaal Afm. 21 x 15 cm
4.00024 Sep 14:35

Schepen: Vaartuig uit de 9e eeuw Steendruk 1860
Originele steendruk of litho uit 1860 van C.W. Mieling. Afm 21 x 15 cm
4.00024 Sep 14:35

Stoomboot houtgravure 1834
Amerikaansche stoomboot met twee stoommachines: houtgravure uit Nederlandsch Magazijn 1834 Afm. 15 x 10 cm
4.00024 Sep 14:35

Schepen Vaartuig uit de 5e eeuw Steendruk 1859
Origenele steendruk of litho uit 1859 van C.W. Mieling Den Haag Afm. 23 x 16 cm
4.00024 Sep 14:35

Burchtzaal 13e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk of litho uit 1874 van P.W.M. Trap. Afm. 19 x 14 cm
3.00024 Sep 14:35

Slapen slaapsteden 11e eeuw 1875 Steendruk
Originele steendruk of litho uit 1875 van P.W.M. Trap. Afm. 19 x 14 cm
4.00024 Sep 14:35

Slapen slaapvertrek 13e eeuw 1874 Steendruk
Originele litho of steendruk uit 1874 van P.W.M. Trap, Afm 19 x 14 cm
4.00024 Sep 14:35

Artsen Fransch Marine-chirurg omstreeks 1740
Afm. 15 x 21 cm. Het doktersgewaad in den loop der tijden. Uitgegeven door F. Hoffmann-La Roche & Co A.G. Bazel
3.00024 Sep 14:35

Molens Watermolen bij Het Loo 1862
Teekening van W. Hekking jr. houtgravure van A. Kunz. Uit Nederlandsch Magazijn 1862. Afm. 13 x 15 cm
2.00024 Sep 14:35

Molens De Molen (Naar Ruysdaal) 1883
Houtgravure uit Eigen Haaard 1883. Afm. 16 x 14 cm
2.00024 Sep 14:35

Hindeloopen Hindelooper Meisjes 1876
Houtgravure gemaakt in 1876 door Smeeton Tilly naar C. Bisschop. Was opgenomen in Eigen Haard . Afmeting 13 x 18 cm
3.00024 Sep 14:35

Hattem Kerk der Hervormde Gemeente 1886
Houtgravure gemaakt door I. Kaefebery naar een aquarel van J. Bosboom. Uit Eigen Haard 1886. Afmeting 18 x 26 cm
2.00024 Sep 14:35

Veere Beker van Maximiliaan 1875
2.00024 Sep 14:35

Middelburg Het stadhuis in 1871
Houtgravure gemaakt door C. Hechler in 1873 uit Eigen Haard Afmeting 11,5 x 16 cm
2.00024 Sep 14:35

Middelburg Miniatuur Philips de Schoone 1894
2.00024 Sep 14:35

Middelburg Poort in de vroegere abdij 1876
Houtgravure uit 1876 gemaakt door B. Lancelot (linksonder). Achterzijde bedrukt. Afmeting 8 x 13 cm
2.00024 Sep 14:35

Kruiningen De smidse 1875
Houtgravure uit 1875 gemaakt door Laplante uit Eigen Haard 1875. Afmeting 17 x 13 cm
2.00024 Sep 14:35

Alkmaar In de kerk 1895
Photogravure van RvH (rechtsonder) in EH 1895 "In de kerk te Alkmaar" (Naar de schilderij van J. Bosboom). Afmeting 19 x 25 cm.
2.00024 Sep 14:35

Ruurlo Het huis te Ruurlo 1890
Houtgravure uit 1890 van Walter naar eene photographie van de firma Brainich & Leusink te Arnhem uit igen Haard 1890. Afmeting 13,5 x 11,5 cm
2.00024 Sep 14:35

Scheveningen De buitenplaats Buitenrust 1890
Houtgravure uit 1890 van Walter (linksonder) naar eene teekening uit de vorige eeuw, van J.E. la Faque. Achterzijde bedrukt. Afmeting 13 x 11 cm
3.00024 Sep 14:35

Scheveningen Het Tolhek a.d. Sch. straatweg 1890
3.00024 Sep 14:35

Medemblik. Wolfert van Medemblik 1862
Houtgravure uit 1862: Wolfert van Medemblik vertrekt uit het Bergklooster naar Frenswegen. Afmeting 17 x 13 cm
3.00024 Sep 14:35

Leeuwarden Harddraverij 18 juni 1892
2.00024 Sep 14:35

Sneekermeer 1874
Houtgravure uit Katholieke Illustratie 1874 gemaakt door H. Bogaerts en Walter. Achterzijde bedrukt Afmeting 17 x 23 cm
2.00024 Sep 14:35

Zeist Slot 1874
Houtgravure uit Katholieke Illustratie 1874. Afmeting 19 x 14 cm
2.00024 Sep 14:35

Engeland Londen Westminster 1869
Londres - Nouvelle Cour de Westminster Houtgravure uit 1869 Afmeting 25 x 16 cm
2.00024 Sep 14:35

Achillea serrata 1812 Gustaaf Geldrop
12.00024 Sep 14:35

Panicum verticillatum 1801 ingelijst Geldrop
12.00024 Sep 14:35

Zeer bedenkelijk! 1900
Houtgravure van A. Bonga. Afm. 24 x 34 cm
5.00024 Sep 14:35

Vuurvliegen en lichtkevers 1933 De Prins
Compleet artikel uit De Prins van 7 januari 1933
2.00024 Sep 14:45

Sjah van Perzie Edelstenen troon 1933
Uit De Prins van 7 januari 1933 De afmeting is 7 x 12 cm
1.00024 Sep 14:45

Niederfinow scheepshefinstallaties 1933
Uit De Prins van 7 jan 1933 De afmeting is 9 x 7 cm
1.00024 Sep 14:45

Dierentuin Londen Walrus 1933
Uit De Prins van 7 jan 1933 De afmeting is 11 x 7 cm
1.00024 Sep 14:45

Palladium Theater Londen Peter Pan 1933
1.00024 Sep 14:45

Rotterdam Beurtschippers Spaansche Kade 1933
Uit De Prins van 7 jan 1933 De afmeting is 11 x 8 cm
1.00024 Sep 14:45

Velp Kasteel Biljoen 1933
1.00024 Sep 14:45

Kornwerderzand Leidam voor spuisluizen 1933
1.00024 Sep 14:45

Amsterdam Singel hoek Spui vanaf dak 1933
Uit De Prins van 7 jan 1933 De afmeting is 8 x 10 cm
1.00024 Sep 14:45

Arnemuiden Zondag in de haven 1933
Uit De Prins van 7 jan 1933 De afmeting is 8 x 11 cm
1.00024 Sep 14:45

Malaise FMJ Op den Kamp Zevenbergen 1933
1.00024 Sep 14:45

Rotterdam Nieuwe visafslag 1933
1.00024 Sep 14:45

Windesheim Station spoorwegen opgeheven 1933
Uit De Prins van 7 jan 1933 De afmeting is 7,5 x 5 cm
1.00024 Sep 14:45

Amersfoort Oude Kamperbinnenpoort 1933
Uit De Prins van 7 jan 1933 De afmeting is 7 x 5 cm
1.00024 Sep 14:45

Wippert-stuw in de Schipbeek gereed 1933
Uit De Prins van 7 jan 1933 De afmeting is 7 x 7 cm
1.00024 Sep 14:45

Film Louis Trenker 1933 De Rebel
1.00024 Sep 14:45

Reddingsdienst Brandaris Dorus Rijkers 1933
Compleet artikel uit De Prins van 14 jan 1933 met 6 foto’s
2.00024 Sep 14:45

Landgoed Valkenstijn Assen 1933 Vredeveld
Uit De Prins van 14 jan 1933 Compleet artikel
2.00024 Sep 14:45

Soedan Dromedaris-rennen 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 11 x 7 cm
1.00024 Sep 14:45

Treinen Razende Hamburger 1933 Bliksemtrein
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 11 x 8 cm
1.00024 Sep 14:45

Den Haag In het Haagsche Bos 1933
1.00024 Sep 14:45

Zoutelande Achter den duinrand 1933
1.00024 Sep 14:45

Almelo Een afgraving in de omgeving 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 12 x 8 cm
1.00024 Sep 14:45

Nijmegen Doorkijkje op de Belvedere 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 7 x 10 cm
1.00024 Sep 14:45

Parijs Het Trocadero 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 13 x 13 cm
1.00024 Sep 14:45

Zwolle Klooster Assendorperstraat Brand 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is totaal 12 x 12 cm
2.00024 Sep 14:45

Heerlen De kei naar stadspark 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 10 x 6 cm
1.00024 Sep 14:45

Kristalbad te Herculo bij Zwolle uitgebreid 1933
1.00024 Sep 14:45

Leiden Pro Patria Groot-Auditorium Univ 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 14 x 8 cm
1.00024 Sep 14:45

Rotterdam 100 jaar Gem Zeevaartschool 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 8 x 8 cm
1.00024 Sep 14:45

Rotterdam Gem Zeevaartschool 100 jaar 1933
1.00024 Sep 14:45

IJmuiden Stakingsbeeld vissershaven 1933
1.00024 Sep 14:45

Bergen op Zoom Fordje Zoombrugleuning 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 5 x 6 cm
1.00024 Sep 14:45

Calvin Coolidge President Ver Staten 1933 overle
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 5 x 8 cm
1.00024 Sep 14:45

Film Filmster Martha Eggerth 1933
Uit De Prins van 14 jan 1933 De afmeting is 9 x 11 cm
1.00024 Sep 14:45

Schaatsen Zutphen S Heiden W v d Scheer 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 11 x 7 cm
1.00024 Sep 14:45

Station Haarlem Ontsporing treinen 1933
1.00024 Sep 14:45

Utrecht Voorbereidingen Jaarbeurs 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 8 x 6 cm
1.00024 Sep 14:45

Enschede Oude gemeentehuis afgebroken 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 6 x 5 cm
1.00024 Sep 14:45

Volendam Proeffabriek kunsthaar v vulling 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 9 x 6 cm
1.00024 Sep 14:45

Tilburg Brand kamgarencentrale Graansilo 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 7 x 7 cm
1.00024 Sep 14:45

Amsterdam RAI Ford Automoboieltentoonst 1933
1.00024 Sep 14:45

Bilthoven Apeldoorn Sanatorium Berg en Bosch 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 6 x 7 cm
1.00024 Sep 14:45

Schaatsen Heerenveen Kampioenswedstrijden 1933
1.00024 Sep 14:45

Film Cary Cooper Filmster 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 8 x 11 cm
1.00024 Sep 14:45

Werkers F Caro Krommenie 1933
1.00024 Sep 14:45

Tramwagen in Wenen 1885
Houtgravure uit 1885 van een tramwagen in een der voorsteden van Wenen.Achterzijde bedrukt. Afm. 31 x 22 cm
2.00024 Sep 21:20

Breslau (D) Das Rathaus 1899/1900
Afm. 22 x 34 cm. Rond 1899/1900
3.00024 Sep 21:20

Cochem aan de Moezel 1882
Houtgravure afm. 18 x 27 cm
2.00024 Sep 21:35

Veiling 1 - 100 van 39780 veiling(en)