Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 Oct 2017 08:45 uur

Veilingoverzicht van 'hansa'

Middelburg Miniatuur Philips de Schoone 1894
Middelburg Het stadhuis in 1871
Veere Beker van Maximiliaan 1875
Film Filmster Martha Eggerth 1933

40.048 artikelen van deze gebruiker op de veiling

Oud-Hollandsche reiswagen 1871
Houtgravure uit 1871 gemaakt door F.O.
3.00008:55

De Rabbijn 1869
Houtgravure gemaakt door H. Bogaerts uit Den Bosch in 1869
4.00008:55

Beeldhouwers-werkplaats 13 eeuw 1862
Originele steendruk uit 1862 gemaakt door v.d.Kellen
4.00008:55

Papegaaien houtgravure 1834
Houtgravure uit 1834 uit Nederlandsch magazijn afm. 15 x 21 cm
2.00008:55

Mol nest houtgravure 1882
Houtgravure uit Kath. Illustratie Afm. 10 x 12 cm
3.00008:55

Kerkgebouw uit de 12e eeuw Steendruk 1874
Steendruk gemaakt door P.W.M. Trap in 1874 Afm. 20 x 14 cm
4.00008:55

Polyptiek 14e eeuw Steendruk 1862
Originele steendruk uit 1862 van v.d. Kellen. Afm. 17 x 24 cm
3.00008:55

Kerkgeraad 11e eeuw steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874. Afm. 20 x 14 cm
3.00008:55

Beeldhouwwerk 11e eeuw Johannes Baptista 1874
Originele steendruk van 2 beeldhouwwerken uit de 11e eeuw, gemaakt door P.W.M. Trap in 1874 Afm. 12 x 20 cm
3.00008:55

Jezus aan het Kruis 9e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van C.W. Mieling Afm. 18 x 25 cm
3.00008:55

Polyptriek 14e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874 Afm. 13 x 20 cm
3.00008:55

Achillea serrata 1812 Gustaaf Geldrop
12.00008:55

Panicum verticillatum 1801 ingelijst Geldrop
12.00008:55

Zeer bedenkelijk! 1900
Houtgravure van A. Bonga. Afm. 24 x 34 cm
5.00008:55

Reliekhouder 13e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874 Afm 13 x 22 cm
4.00009:00

Schilderwerk van omstreeks 800 Steendruk 1860
Originele steendruk van C.W. Mieling Afm. 16 x 22 cm
3.00009:00

Madonna met kind 1850
Prachtige staalgravure van D.I. Pound uit 1850 naar het schilderij van Murillo. Sfm. 13 x 18 cm
5.00009:00

Draagbaar altaar uit 11e eeuw 1874 Steendruk
3.00010:10

Geestelijken der 12e eeuw Steendruk 1874
4.00010:10

Boete-doeners 9e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk uit 1874 van P.W.M. Trap Afm. 19 x 14 cm
4.00010:10

Schepen: Scheepstimmerwerf 11e eeuw Steendruk 1874
4.00010:10

Hindeloopen Hindelooper Meisjes 1876
Houtgravure gemaakt in 1876 door Smeeton Tilly naar C. Bisschop. Was opgenomen in Eigen Haard . Afmeting 13 x 18 cm
3.00012:05

Alkmaar In de kerk 1895
Photogravure van RvH (rechtsonder) in EH 1895 "In de kerk te Alkmaar" (Naar de schilderij van J. Bosboom). Afmeting 19 x 25 cm.
2.00012:05

Strafoefening: Geselen 11e eeuw 1861 Steendruk
Originele steendruk gemaakt door v.d.Kellen. Afm. 15 x 22 cm
4.00012:45

Staand uurwerk 18e eeuw Steendruk 1875
Originele steendruk uit 1875 gemaakt door P.W.M. Trap
4.00012:45

Schepen: Kieler uit de 9e eeuw Steendruk 1860
Originele steendruk van C.W. Mieling uit 1860 met bijbehorend verhaal Afm. 21 x 15 cm
4.00012:45

Schepen: Vaartuig uit de 9e eeuw Steendruk 1860
Originele steendruk of litho uit 1860 van C.W. Mieling. Afm 21 x 15 cm
4.00012:45

Burchtzaal 13e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk of litho uit 1874 van P.W.M. Trap. Afm. 19 x 14 cm
3.00012:45

Hattem Kerk der Hervormde Gemeente 1886
Houtgravure gemaakt door I. Kaefebery naar een aquarel van J. Bosboom. Uit Eigen Haard 1886. Afmeting 18 x 26 cm
2.00012:45

Middelburg Poort in de vroegere abdij 1876
Houtgravure uit 1876 gemaakt door B. Lancelot (linksonder). Achterzijde bedrukt. Afmeting 8 x 13 cm
2.00012:45

Kruiningen De smidse 1875
Houtgravure uit 1875 gemaakt door Laplante uit Eigen Haard 1875. Afmeting 17 x 13 cm
2.00012:45

Stoomboot houtgravure 1834
Amerikaansche stoomboot met twee stoommachines: houtgravure uit Nederlandsch Magazijn 1834 Afm. 15 x 10 cm
4.00021 Oct 22:35

Schepen Vaartuig uit de 5e eeuw Steendruk 1859
Origenele steendruk of litho uit 1859 van C.W. Mieling Den Haag Afm. 23 x 16 cm
4.00021 Oct 22:35

Slapen slaapsteden 11e eeuw 1875 Steendruk
Originele steendruk of litho uit 1875 van P.W.M. Trap. Afm. 19 x 14 cm
4.00021 Oct 22:35

Slapen slaapvertrek 13e eeuw 1874 Steendruk
Originele litho of steendruk uit 1874 van P.W.M. Trap, Afm 19 x 14 cm
4.00021 Oct 22:35

Sneekermeer 1874
Houtgravure uit Katholieke Illustratie 1874 gemaakt door H. Bogaerts en Walter. Achterzijde bedrukt Afmeting 17 x 23 cm
2.00021 Oct 22:35

Borkel en Schaft NB Kuijperkaartje 1865
Origineel Kuijperkaartje uit 1865
20.00022 Oct 12:45

Someren NB Kuijperkaartje 1867
Origineel Kuijperkaartje uit 1867 Someren had toen 3200 inwoners. Afmeting 17 x 22 cm
20.00022 Oct 12:45

Artsen Fransch Marine-chirurg omstreeks 1740
Afm. 15 x 21 cm. Het doktersgewaad in den loop der tijden. Uitgegeven door F. Hoffmann-La Roche & Co A.G. Bazel
3.00022 Oct 12:45

Molens Watermolen bij Het Loo 1862
Teekening van W. Hekking jr. houtgravure van A. Kunz. Uit Nederlandsch Magazijn 1862. Afm. 13 x 15 cm
2.00022 Oct 12:45

Molens De Molen (Naar Ruysdaal) 1883
Houtgravure uit Eigen Haaard 1883. Afm. 16 x 14 cm
2.00022 Oct 12:45

Ruurlo Het huis te Ruurlo 1890
Houtgravure uit 1890 van Walter naar eene photographie van de firma Brainich & Leusink te Arnhem uit igen Haard 1890. Afmeting 13,5 x 11,5 cm
2.00022 Oct 12:45

Scheveningen De buitenplaats Buitenrust 1890
Houtgravure uit 1890 van Walter (linksonder) naar eene teekening uit de vorige eeuw, van J.E. la Faque. Achterzijde bedrukt. Afmeting 13 x 11 cm
3.00022 Oct 12:45

Scheveningen Het Tolhek a.d. Sch. straatweg 1890
3.00022 Oct 12:45

Medemblik. Wolfert van Medemblik 1862
Houtgravure uit 1862: Wolfert van Medemblik vertrekt uit het Bergklooster naar Frenswegen. Afmeting 17 x 13 cm
3.00022 Oct 12:45

Leeuwarden Harddraverij 18 juni 1892
2.00022 Oct 12:45

Zeist Slot 1874
Houtgravure uit Katholieke Illustratie 1874. Afmeting 19 x 14 cm
2.00022 Oct 12:45

Schaatsen Zutphen S Heiden W v d Scheer 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 11 x 7 cm
1.00022 Oct 16:20

Station Haarlem Ontsporing treinen 1933
1.00022 Oct 16:25

Utrecht Voorbereidingen Jaarbeurs 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 8 x 6 cm
1.00022 Oct 16:25

Enschede Oude gemeentehuis afgebroken 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 6 x 5 cm
1.00022 Oct 17:05

Volendam Proeffabriek kunsthaar v vulling 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 9 x 6 cm
1.00022 Oct 17:05

Tilburg Brand kamgarencentrale Graansilo 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 7 x 7 cm
1.00022 Oct 17:15

Amsterdam RAI Ford Automoboieltentoonst 1933
1.00022 Oct 17:15

Bilthoven Apeldoorn Sanatorium Berg en Bosch 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 6 x 7 cm
1.00022 Oct 17:15

Schaatsen Heerenveen Kampioenswedstrijden 1933
1.00022 Oct 17:15

Film Cary Cooper Filmster 1933
Uit De Prins van 4 feb 1933 De afmeting is 8 x 11 cm
1.00022 Oct 17:15

Werkers F Caro Krommenie 1933
1.00022 Oct 17:15

Tramwagen in Wenen 1885
Houtgravure uit 1885 van een tramwagen in een der voorsteden van Wenen.Achterzijde bedrukt. Afm. 31 x 22 cm
2.00023 Oct 20:55

Breslau (D) Das Rathaus 1899/1900
Afm. 22 x 34 cm. Rond 1899/1900
3.00023 Oct 20:55

Cochem aan de Moezel 1882
Houtgravure afm. 18 x 27 cm
2.00023 Oct 21:00

Freiburg (D) 1871
Houtgravure 16 x 26 cm
2.00023 Oct 21:00

Keulen de Dom 1881
Houtgravure uit 1881 afm. 18 x 27 cm
2.00023 Oct 21:00

Neurenberg 1871
Houtgravure uit 1871 Afm. 16 x 26 cm
2.00023 Oct 21:00

Regensburg Domkerk 1883
Houtgravure uit 1883
2.00023 Oct 21:00

Koetsen Tandem-Fahre
Afm. 20 x 34 cm
2.00023 Oct 21:00

Bladel NB Bevestiging grafelijk bewind in 922
6.00023 Oct 21:00

Boxtel H. Bloedkapel 1870
Houtgravure uit Katholieke Illustratie 1870/71. Afmeting 10 x 11 cm
3.00023 Oct 21:00

Velddriel Brand Gezicht op Hoofdstraat 1880
Houtgravure uit Katholieke Illustratie 1880. Afmeting 12 x 9 cm
2.00023 Oct 21:00

Antwerpen Les Dry-Docks 1877
Houtgravure uit L Illustration 1877 Afmeting 11 x 10 cm
2.00023 Oct 21:00

Antwerpen De Fransche Furie 1583 1857
4.00023 Oct 21:00

Montferland De witte vrouw 1869
Houtgravure uit 1869. De witte vrouw van Montferland, uit het verhaal: Volksgeloof: De Witte Wijven. Achterzijde bedrukt. Afmeting 10 x 14 cm
2.00023 Oct 21:15

Friesland Een Friezinnetje 1890
Houtgravure uit 1890. Gesigneerd in plaat. Afm. 10 x 14 cm
3.00023 Oct 21:45

Ets van Jozef Israels Kind in stoeltje 1871!!!!!!!
150.00023 Oct 21:45

4 etsen !!! F. Kobel Vleermuis Uil 1783
80.00023 Oct 21:45

Antwerpen Lodewijk van Male 1873
1.00023 Oct 21:45

Antwerpen Pomp van Quinten Matsys 1882
Houtgravure uit 1882 gemaakt door J.G. Uit Katholieke Illustratie Afmeting 10 x 16 cm
2.00023 Oct 21:45

Tekening Jozef Israels In t veld in 1897 gereprod
6.00024 Oct 00:10

In den beginne 1873 Eerste scheppingstoestand
(Germaansche mythologie) Steendruk van PWM Trap n J. Hilverdink De afmeting is 19 x 13 cm
4.00024 Oct 03:30

Le Comte Molé Steendruk
Imp. d’Aubert & Co De afmeting is 12 x 16 cm
8.00024 Oct 03:30

Célebres Steendruk
De afmeting is 10 x 15 cm
8.00024 Oct 03:30

Oude Handschriften Steendruk van PWM Trap 1872
De afmeting is 14 x 20 cm
3.00024 Oct 03:30

Schepen Kieler uit de 9e eeuw 1874 Steendruk
Steendruk van P.W.M. Trap uit 1874 De afmeting is 19 x 12 cm
4.00024 Oct 03:30

Toiletkoffer 1874 Steendruk van PWM Trap
Steendruk van P.W.M. Trap naar v.d. Kellen uit 1874 De afmeting is 13 x 20 cm
3.00024 Oct 03:30

Reliekhouder 14e eeuw 1862 Steendruk
Steendruk uit 1862 De afmeting is 14 x 21 cm
3.00024 Oct 03:30

Kapel doopvont 12e eeuw 1861 vd Kellen Steendruk
vd Kellen get op steen Lith v Emrik & Binger De afmeting is 13 x 18 cm
3.00024 Oct 03:30

Boekband Bijbel uit de 12 eeuw 1874 Steendruk
Steendruk van P.W.M. Trap uit 1874 n. v.d. Kellen De afmeting is 13 x 19 cm
3.00024 Oct 03:30

Boekband Bijbel uit de 12 eeuw 1861 Steendruk
D. v.d. Kellen del. en lith. Kon. lith v. C.W. Mieling uit 1861 De afmeting is 12 x 19 cm
3.00024 Oct 03:30

Handspiegeltje 16e eeuw Steendruk 1863
Lith v Emrik & Binger uit 1863 De afmeting is 22 x 14 cm
3.00024 Oct 03:30

Kleding Vrouwen Gewaad 1875 Steendruk Trap
Steendruk van PWM Trap uit 1875 De afmeting is 19 x 13 cm
4.00024 Oct 03:30

Ommegang der Leprozen 1875 Litho Steendruk
4.00024 Oct 03:30

Uddelermeer met de Hunneschans 1873
2.00024 Oct 03:30

Alkmaar Langestraat, Raadhuis Groote Kerk 1862
Houtgravure uit Nederlandsch Magazijn 1862 van J. van Hoof, Afm. 16 x 16 cm
2.00024 Oct 09:00

Brussel Paleis van de Graaf van Vlaanderen 1871
Houtgravure gemaakt door H. Bogaerts in 1871 Achterzijde bedrukt Afmeting 24 x 17 cm
2.00024 Oct 09:55

Brussel Koninklijk Paleis 1875
Houtgravure uit 1875 naar een photo van de Koninklijke Belgische Societeit voor Photographie Achterzijde bedrukt Afmeting 20 x 17 cm
2.00024 Oct 10:25

Brussel De Nationale Bank 1875
Houtgravure gemaakt in 1875 Achterzijde bedrukt Afmeting 20 x 17 cm
2.00024 Oct 10:25

Brussel Het plein van de Martelaren 1871
Houtgravure gemaakt in 1871 door Ch.Tr. Achterzijde bedrukt Afmeting 18 x 16 cm
2.00024 Oct 10:25

Brussel De Grote Markt en het Stadhuis 1854
Houtgravure gemaakt in 1854 uit Nieuw Nederlandsch Magazijn Afmeting 14 x 18 cm
1.00024 Oct 10:25

Brussel Standbeeld van Godfried van Bouillon 1880
Houtgravure gemaakt in 1880 door V. Dedoncker. Achterzijde bedrukt Afmeting 16 x 22 cm
1.00024 Oct 10:25

Brussel Eerste vergadering Staten-Generaal 1873
Houtgravure gemaakt door V. Dedoncker in 1873 Achterzijde bedrukt Afmeting 17 x 16 cm
1.00024 Oct 10:25

Veiling 1 - 100 van 40048 veiling(en)