Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  18 Aug 2019 13:17 uur

Veilingoverzicht van 'hansa'

Fred J Roeske 1903 Dirigent
Opstijging ballon Katchen Paulus Scheveningen 1903
Torpedoboten Minotaurus Sphinx Python 1903
De Amsterdamsche Waterleiding 1903

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16Pagina verder Naar laatste pagina
39.597 artikelen van deze gebruiker op de veiling

Loenersloot Huis met de rugh naar Baambrugge 1737
Originele kopergravure uit 1737 van J. Schijnvoet met de originele vouw in het midden . Afmeting 17 x 13 cm, van het gehele blad 22 x 20 cm
25.00019 Aug 17:25

Loenen U Kroonenburg 1710
Originele kopergravure uit 1710 van J. Schijnvoet. Afmeting 17 x 14 cm. Het huis te Kroonenburg siende naar de Vecht
40.00019 Aug 17:25

Hertogdom Bouillon 1880
Litho van P.H. Witkamp, uigegeven door Emrik & Binger Afm. 17 x 29 cm
2.00019 Aug 17:25

Haarlem de Hal 1883
Houtgravure gemaakt door LB in 1883 uit de Katholieke Illustratie Afmeting 15 x 12 cm
2.00019 Aug 17:55

Tennis Lawn-Tennis Lobs Punch 1883
Houtgravure uit 1883 uit Punch. Afmeting 18 x 8 cm
3.00019 Aug 18:25

Roeien Regatta Oxford Cambridge 1877
Houtgravure uit L’Illustration Européenne van 14 apr 1877 Afmeting 16 x 11 cm
2.00019 Aug 18:25

Warns Het sneuvelen van Graaf Willem IV 1850
Originele staalgravure van J.W. Kaiser uit 1850. Afmeting gravure 17 x 15 cm
6.00019 Aug 18:25

Hoogwoud Willem II Steendruk
Originele steendruk uit ongeveer 1850, gemaakt door H.L. van Hoogstraten. Afmeting 10 x 15 cm
6.00019 Aug 18:25

Grote wijnkelder Bern 1880
Houtgravure, gesigneerd door Duyon Afm. 32 x 23 cm. Met bruine vlek (zie foto)
2.00019 Aug 18:25

Groningen de Nieuwe Beurs 1872
Houtgravure uit Katholieke Illustratie 1872/73. Afmeting 12 x 10 cm
3.00019 Aug 18:25

Hoorn Graaf van Bossu 1862
Originele staalgravure van C.F. Taurel uit 1862. Afmeting blad 19 x 29cm, gravure 13 x 22 cm.
6.00019 Aug 22:00

Petrus Canisius 1897 J R van der Lans
2.00020 Aug 02:20

Venetiaansche bloemenverkoopsters 1897 Venetie
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 20 naar de schilderij van St. Novo De afmeting is 23 x 31 cm
2.00020 Aug 02:20

Nachtelijke vlinderjacht 1897 E Hosang
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 20 De afmeting is 19 x 26 cm
2.00020 Aug 02:20

Dr H I A M Schaepman 1903 Foto Vernout Haarlem
Uit De Prins van 23 jan 1903
2.00020 Aug 02:55

Siberie Yakuts Koudste land op Aarde 1903
Uit De Prins van 23 jan 1903
2.00020 Aug 02:55

De Roodhuiden 1903 Sioux Indianen
Uit De Prins van 23 jan 1903
2.00020 Aug 02:55

Circus Carre L snufje kunstrijwielgebied 1903
Uit De Prins van 23 jan 1903 De afmeting is 19 x 12 cm
2.00020 Aug 02:55

Irma Lozin Muziek 1903 Geboren te Gent
Uit De Prins van 23 jan 1903
2.00020 Aug 02:55

Generaal P M Netscher 1903 Geb Rotterdam
Uit De Prins van 30 jan 1903 met levensbeschrijving op de achterzijde
2.00020 Aug 02:55

De vlucht der Vestaalsche maagden 1897 H le Roux
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 20 De afmeting is 31 x 17 cm
2.00020 Aug 02:55

Vlieger Hoogvliegende plannen 1897 G Igler
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 20 De afmeting is 26 x 18 cm
2.00020 Aug 02:55

De Noordpoolexpeditie van Andrée 1897
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 23
2.00020 Aug 02:55

De Graaf van Fontaine in den Slag van Rocroy 1897
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 23 naar de schilderij van Lionel Royer De afmeting is 22 x 29 cm
2.00020 Aug 02:55

Het blinde bloemenmeisje van Pompeji 1897
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 23 naar de schilderij van G von Hoesslin De afmeting is 31 x 21 cm
2.00020 Aug 02:55

Het slot Peterhof 1897 Kronstadt St Petersburg
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 24
2.00020 Aug 02:55

Wijnoogst in Italie 1897 G Blas
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 24 De afmeting is 23 x 34 cm Met scheurtje boven
2.00020 Aug 02:55

Gezicht bij Zutphen 1897 H Schindler
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 24 De afmeting is 25 x 18 cm
2.00020 Aug 02:55

's Zomers buiten 1897 FF Messerschmidt Croquet
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 25 De afmeting is 19 x 16 cm
2.00020 Aug 02:55

De graveur 1897 F Mathey
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 25 De afmeting is 23 x 30 cm
2.00020 Aug 02:55

Goudzoekers op den Boven-Joekon 1897
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 25 De afmeting is 23 x 17 cm
2.00020 Aug 02:55

Dr P Ankersmit 1903 Apotheker Amsterdam
Uit De Prins van 30 jan 1903 De afmeting is 6 x 8 cm
2.00020 Aug 03:53

M Merens 1903 Consul-generaal van Servie
Uit De Prins van 30 jan 1903 De afmeting is 7 x 12 cm
2.00020 Aug 03:53

Eddie Gifford Een eenbeenige Wielrijder 1903
Uit De Prins van 30 jan 1903
2.00020 Aug 03:53

Groningen Het nieuwe stationgebouw 1897
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 26 met nog 2 foto’s: Gezicht in de vestibule en de overdekte galerij
2.00020 Aug 03:53

Het vertrek voor de visvangst 1897 L P Dessar
Houtgravure uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 26 De afmeting is 31 x 22 cm
2.00020 Aug 03:53

Een brief naar huis 1897 L E Baille
Houtgravure uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 27 De afmeting is 23 x 16 cm
2.00020 Aug 03:53

A C Wessels 1903 Secr Stakingen Transportarbeiders
Uit De Prins van 30 jan 1903
2.00020 Aug 04:33

Jan C de Vos 1903 Toneelspeler Foto H K Teune
Uit De Prins van 6 feb 1903 met op de achterzijde zijn levensverhaal met nog 4 foto’s
2.00020 Aug 04:33

Hollandsch herstlandschap 1897 Hans Hermann
Uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 27 De afmeting is 26 x 17 cm
2.00020 Aug 04:33

Amsterdam door eenen vreemdeling beschreven 1845
Compleet artikel uit Nederlands Magazijn 1845 over 3 bladzijden
2.00020 Aug 04:33

Ondertekening verdrag van Nymphenburg 1897
Houtgravure uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 27 naar de tekening van H Merté De afmeting is 19 x 26 cm
2.00020 Aug 04:33

Kloosters van St Scholastica Subiaco 1897
Houtgravure uit De Nieuwe Belgische Illustratie 1897/98 No 28 De afmeting is 15 x 24 cm
2.00020 Aug 04:33

De droom van 's menschen leven 1845 Michelangelo
Compleet artikel uit Nederlandsch magazijn 1845 over 3 bladzijden
2.00020 Aug 04:33

De jeugd van Anthony van Dijck 1845 Le Poittevin
Compleet artikel uit Nederlandsch magazijn 1845 Gravure naar een schilderij van E le Poitevin
2.00020 Aug 04:33

Ommegang met den tand van Boeddha Ceylon 1845
Houtgravure uit Nederlands Magazijn 1845 De afmeting is 16 x 12 cm
2.00020 Aug 04:33

De canofiena of Italiaansche schommel 1845 Thomas
Houtgravure uit Nederlandsch Magazijn 1845 maar eene schilderij van Thomas met volledige toelichting
2.00020 Aug 04:33

Duinkerken Gezicht op de stad en haven 1845
Houtgravure in een compleet artikel uit Nederlandsch Magazijn 1845
2.00020 Aug 04:33

Alkmaar Cadettenschool voorgevel zij 1893
Houtgravure uit EH 1893 gemaakt door Walter naar een photographie van C. van der Aa en J. Crispijn te Alkmaar Achterzijde bedrukt Afmeting 15 x 12 cm
2.00020 Aug 11:05

Alkmaar Cadettenschool hoofdlogiesgebouw 1893
Houtgravure uit Eigen Haard 1893 gemaakt door Walter naar een photographie van C. van der Aa en J. Chrispijn te Alkmaar Afmeting 10 x 15 cm
2.00020 Aug 11:05

Italie Volterra Etruskische Poort 1843
Houtgravure gemaakt door E. Boquet in 1843 Achterzijde niet bedrukt Afmeting 17 x 26 cm
2.00020 Aug 11:15

Italie Venetie Het Dogepaleis 1889
Houtgravure uit Eigen Haard 1889, gemaakt door J. Guiaud Afmeting 11 x 13 cm
1.00020 Aug 11:15

Italie Rome Sint Pieter Panoramisch gezigt 1834
Houtgravure uit Nederlandsch Magazijn 1834 Afmeting 15 x 12 cm
1.00020 Aug 11:15

Italie Rome De Triomfboog 1871
Houtgravure gemaakt door J. Walter uit Kath. Illustratie 1871 Afmeting 18 x 15 cm
2.00020 Aug 11:15

Italie Vulkanen Etna 1834
Houtgravure uit Nederlandsch Magazijn 1834 Afmeting 15 x 11 cm
2.00020 Aug 11:15

Italie Pompei Rue des Tombeaux 1843
Houtgravure uit 1843 gemaakt door E. Bocquet Achterzijde onbedrukt Afmeting 25 x 17 cm
2.00020 Aug 11:15

Mierlo Jos Lexmond 8203
Afm. 30 x 40 cm. Achter ontspiegeld glas
4.00020 Aug 15:05

Meisje aan spinnewiel met kippen 1866 Nunnink
Originele litho (steendruk) van A.C. Nunnink uit 1866. Afmeting blad 25 x 34 cm, litho 21 x 17 cm
8.00020 Aug 15:05

Zwitsers berglandschap 1866 van Vogel
Originele steendruk (litho) van Vogel uit 1866 Afmeting blad 25 x 34 cm, litho 22 x 15 cm
7.00020 Aug 15:05

Landschap bij maanlicht Weissenbruch !!!! 1871
Originele steendruk van F.H. Weissenbruch naar een schilderij van A. van der Neer uit 1843. Afmeting blad 25 x 34 cm, steendruk 22 x 16 cm
8.00020 Aug 15:05

Dordrecht Opschudding in 1406
Staalgravure uit 1846 van J.W. Kaiser met toelichting Afmeting 14 x 20 cm op een totaalblad van 19 x 29 cm
6.00020 Aug 21:20

Dordrecht Hertog Godfried binnen gebragt 1841
Staalgravure van J.W. Kaiser uit 1841 Achterzijde niet bedrukt Afmeting 18 x 14 cm
5.00020 Aug 21:20

Dordrecht In de omstreken 1894 W. Roelofs
3.00020 Aug 21:20

Dordrecht Stadhuis 1888
Houtgravure uit 1888 Achterzijde bedrukt Afmeting 19 x 13 cm
2.00020 Aug 21:20

Dordrecht Voorstraathaven 1887
Houtgravure uit 1887 gemaakt door Tonneral: De Voorstraathaven te Dordrecht naar Frans Myers Boggs uit Eigen Haard Afmeting 16 x 14 cm
2.00020 Aug 21:20

Dordrecht Preekstoel in de Groote Kerk 1888
Houtgravure uit de Katholieke Illustratie 1888 Afmeting 13 x 19 cm
1.00020 Aug 21:20

Polyptiek 14e eeuw Steendruk 1862
Originele steendruk uit 1862 van v.d. Kellen. Afm. 17 x 24 cm
3.00026 Aug 15:20

Kerkgeraad 11e eeuw steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874. Afm. 20 x 14 cm
3.00026 Aug 15:20

Jezus aan het Kruis 9e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van C.W. Mieling Afm. 18 x 25 cm
3.00026 Aug 15:20

Reliekhouder 13e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874 Afm 13 x 22 cm
4.00026 Aug 15:20

Polyptriek 14e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk van P.W.M. Trap uit 1874 Afm. 13 x 20 cm
3.00026 Aug 15:20

Schilderwerk van omstreeks 800 Steendruk 1860
Originele steendruk van C.W. Mieling Afm. 16 x 22 cm
3.00026 Aug 15:20

Madonna met kind 1850
Prachtige staalgravure van D.I. Pound uit 1850 naar het schilderij van Murillo. Sfm. 13 x 18 cm
5.00026 Aug 15:20

Achillea serrata 1812 Gustaaf Geldrop
12.00026 Aug 15:20

Panicum verticillatum 1801 ingelijst Geldrop
12.00026 Aug 15:20

Strafoefening: Geselen 11e eeuw 1861 Steendruk
Originele steendruk gemaakt door v.d.Kellen. Afm. 15 x 22 cm
4.00026 Aug 15:20

Staand uurwerk 18e eeuw Steendruk 1875
Originele steendruk uit 1875 gemaakt door P.W.M. Trap
4.00026 Aug 15:20

Beeldhouwers-werkplaats 13 eeuw 1862
Originele steendruk uit 1862 gemaakt door v.d.Kellen
4.00026 Aug 15:20

Kerkgebouw uit de 12e eeuw Steendruk 1874
Steendruk gemaakt door P.W.M. Trap in 1874 Afm. 20 x 14 cm
4.00026 Aug 15:20

Boete-doeners 9e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk uit 1874 van P.W.M. Trap Afm. 19 x 14 cm
4.00026 Aug 15:20

Schepen: Scheepstimmerwerf 11e eeuw Steendruk 1874
4.00026 Aug 15:20

Schepen: Kieler uit de 9e eeuw Steendruk 1860
Originele steendruk van C.W. Mieling uit 1860 met bijbehorend verhaal Afm. 21 x 15 cm
4.00026 Aug 15:20

Schepen: Vaartuig uit de 9e eeuw Steendruk 1860
Originele steendruk of litho uit 1860 van C.W. Mieling. Afm 21 x 15 cm
4.00026 Aug 15:20

Schepen Vaartuig uit de 5e eeuw Steendruk 1859
Origenele steendruk of litho uit 1859 van C.W. Mieling Den Haag Afm. 23 x 16 cm
4.00026 Aug 15:20

Burchtzaal 13e eeuw Steendruk 1874
Originele steendruk of litho uit 1874 van P.W.M. Trap. Afm. 19 x 14 cm
3.00026 Aug 15:20

Slapen slaapsteden 11e eeuw 1875 Steendruk
Originele steendruk of litho uit 1875 van P.W.M. Trap. Afm. 19 x 14 cm
4.00026 Aug 15:20

Slapen slaapvertrek 13e eeuw 1874 Steendruk
Originele litho of steendruk uit 1874 van P.W.M. Trap, Afm 19 x 14 cm
4.00026 Aug 15:20

Borkel en Schaft NB Kuijperkaartje 1865
Origineel Kuijperkaartje uit 1865
20.00026 Aug 15:20

Someren NB Kuijperkaartje 1867
Origineel Kuijperkaartje uit 1867 Someren had toen 3200 inwoners. Afmeting 17 x 22 cm
20.00026 Aug 15:20

Beeldhouwwerk 11e eeuw Johannes Baptista 1874
Originele steendruk van 2 beeldhouwwerken uit de 11e eeuw, gemaakt door P.W.M. Trap in 1874 Afm. 12 x 20 cm
3.00026 Aug 15:20

Draagbaar altaar uit 11e eeuw 1874 Steendruk
3.00026 Aug 15:20

Geestelijken der 12e eeuw Steendruk 1874
4.00026 Aug 15:20

Stoomboot houtgravure 1834
Amerikaansche stoomboot met twee stoommachines: houtgravure uit Nederlandsch Magazijn 1834 Afm. 15 x 10 cm
4.00026 Aug 15:20

Hattem Kerk der Hervormde Gemeente 1886
Houtgravure gemaakt door I. Kaefebery naar een aquarel van J. Bosboom. Uit Eigen Haard 1886. Afmeting 18 x 26 cm
2.00026 Aug 15:20

Middelburg Miniatuur Philips de Schoone 1894
2.00026 Aug 15:20

Engeland Londen Westminster 1869
Londres - Nouvelle Cour de Westminster Houtgravure uit 1869 Afmeting 25 x 16 cm
2.00026 Aug 15:20

Zeer bedenkelijk! 1900
Houtgravure van A. Bonga. Afm. 24 x 34 cm
5.00026 Aug 15:20

Oud-Hollandsche reiswagen 1871
Houtgravure uit 1871 gemaakt door F.O.
3.00026 Aug 15:20

De Rabbijn 1869
Houtgravure gemaakt door H. Bogaerts uit Den Bosch in 1869
4.00026 Aug 15:20

Papegaaien houtgravure 1834
Houtgravure uit 1834 uit Nederlandsch magazijn afm. 15 x 21 cm
2.00026 Aug 15:20

Veiling 601 - 700 van 39597 veiling(en)