Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  12 Dec 2017 02:00 uur

Veilingoverzicht van 'eessen'

Reich 600 / 602 postfris cw 65,00 SERIE
Reich 596 postfris cw 60,00 GARANTIE (2)
Reich 592 postfris cw 12,00 GARANTIE
Reich 575 postfris cw 15.00 GARANTIE

3.815 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Reich 603 postfris cw 65,00 GARANTIE (2)
11.00002:40

koop nu!Berlijn 28 stempel cw 6,50 (1)
1.30003:26

koop nu!Berlijn 29 postfris (nagegomd) cw 40,00 (2)
8.00003:26

koop nu!Berlijn 30 postfris (nagegomd) cw 40,00 (2)
8.00003:26

koop nu!Berlijn 32 postfris cw 150,00 dubbel GEKEURD (1)
37.50003:26

koop nu!Berlijn 35 postfris cw 38,00 (2)
7.60003:26

koop nu!Berlijn 35 stempel cw 12,00 (3)
2.40003:26

koop nu!Berlijn 36 postfris cw 60,00 (1)
12.00003:26

koop nu!Berlijn 36 stempel cw 25,00 (3)
5.00003:26

koop nu!Berlijn 38 stempel cw 60,00 (3)
12.00003:26

koop nu!Berlijn 39 stempel cw 50,00 (3)
10.00003:26

koop nu!Berlijn 57 postfris cw 90,00 (1)
18.00004:06

koop nu!Berlijn 62 stempel cw 100,00 (4)
20.00004:06

koop nu!Berlijn 66 postfris cw 85,00 (1)
17.00004:06

koop nu!Berlijn 66 postfris cw 85,00 (2)
17.00004:06

koop nu!Berlijn 66 stempel cw 22,00 (2)
4.40004:06

koop nu!Berlijn 66 stempel cw 22,00 (3)
4.40004:06

koop nu!Berlijn 67 stempel cw 23,00 (2)
4.60004:06

koop nu!Berlijn 71 stempel cw 50,00 (3)
10.00004:06

koop nu!Reich 669 postfris cw 22,00 GARANTIE (2)
4.40005:30

koop nu!Reich 670 postfris cw 34,00 GARANTIE (2)
6.80005:30

koop nu!Reich 671 postfris cw 150,00 GARANTIE (2)
30.00005:30

koop nu!Reich 693 postfris cw 12,00 GARANTIE (2)
2.40005:30

koop nu!Reich 823 / 825 postfris cw 10,00 SERIE
2.00005:30

koop nu!Reich Dienst 132 / 143 postfris cw 50,00 SERIE
10.00005:30

koop nu!Reich Dienst 148 postfris cw 3,40 GARANTIE
0.70005:30

koop nu!Berlijn 110 postfris cw 10,00
2.00010:00

koop nu!Berlijn 111 postfris cw 40,00
8.00010:00

koop nu!Berlijn 182 / 186 postfris cw 15,00 SERIE
3.00010:00

koop nu!Berlijn MH11 postzegelboekje 11 postfris cw 5,00
0.95010:15

koop nu!Berlijn MH9 postzegelboekje 9 postfris cw 26,00
5.20010:15

koop nu!Reich 615 stempel - keurige zegel
1.00013:35

koop nu!Reich 622 plakker - keurige zegel
0.10013:35

koop nu!Reich 623 postfris - keurige zegel
2.40013:35

koop nu!Reich 632 plakker - lees info
0.10013:35

koop nu!Reich 655 postfris - keurige zegel
1.20013:35

koop nu!Reich 674 postfris - nette zegel
3.00012 Dec 14:05

koop nu!Reich 699 plakker - luxe kwaliteit, nette plakker
4.00012 Dec 14:05

koop nu!Reich 703 postfris - keurige zegel
2.80012 Dec 14:05

koop nu!Reich 711 postfris - keurige zegel
1.00012 Dec 14:05

koop nu!Reich 713 postfris - keurige zegel
2.60012 Dec 14:05

koop nu!Reich 737 stempel - prima zegel
1.20012 Dec 14:05

koop nu!Reich 810 stempel - prima zegel
0.25012 Dec 14:05

koop nu!Reich 842 stempel - prima zegel
1.00012 Dec 14:05

koop nu!Bund Blok 2 postfris cw 32,00 BEETHOVEN
5.00012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 4 postfris cw 8,50 (uit 1968 ADENAUER)
0.50012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 5 postfris cw 1,40 (VROUWENKIESRECHT)
0.25012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 6 postfris cw 4,00 (OLYMPISCHE SPELEN)
0.75012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 7 postfris cw 6,00 (MUNCHEN)
1.20012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 8 postfris cw 6,00 (OLYMPISCHE SPELEN)
1.20012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 9 postfris cw 4,60 (IBRA MUNCHEN)
0.90012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 10 postfris cw 1,60 (40 JAAR BUND-REP)
0.30012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 11 postfris cw 2,50 (NOBELPRIJS-WINN.)
0.50012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 12 postfris cw 2,40 (OLYMPISCHE SPELEN)
0.45012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 13 postfris cw 1,20 (KERST 1976)
0.25012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 14 postfris cw 2,60 (JUGENDSTIL)
0.50012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 15 postfris cw 1,10 (KERST 1977)
0.20012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 16 postfris cw 2,40 (NOBELPRIJS-WINN.)
0.45012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 17 postfris cw 1,00 (KERST 1978)
0.20012 Dec 16:15

koop nu!Bund KleinbogenTAG d BRIEFM. 1979 pf cw 14,00
2.50012 Dec 16:15

koop nu!Bund KleinbogenTAG d BRIEFM. 1980 pf cw 10,00
1.90012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 18 postfris cw 6,50 (BONDSPRESIDENTEN)
1.25012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 19 postfris cw 4,50 (POSTCONGRES)
0.90012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 20 postfris cw 5,00 (GEBOUWEN)
1.00012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 21 postfris cw 22,00 (POSTZEGELTENTOON)
4.25012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 22 postfris cw 4,00 (GRENSOPENSTELLING)
0.75012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 23 postfris cw 2,40 (BOB-SPORT)
0.45012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 24 postfris cw 4,00 (LILIENTHAL)
0.75012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 25 postfris cw 3,00 (THEODOR KORNER)
0.60012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 26 postfris cw 3,00 (MOZART)
0.60012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 27 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
0.40012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 28 postfris cw 4,50 (CARL HAGENBECK)
0.90012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 30 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
0.40012 Dec 16:15

koop nu!Bund Blok 33 postfris cw 6,00 (DUITSE FILM)
1.20012 Dec 16:15

koop nu!Berlijn 77 stempel cw 25,00 (2)
5.00012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn 77 stempel cw 25,00 (3)
5.00012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn 79 stempel cw 50,00 (3)
10.00012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn 84 stempel cw 22,00 (3)
4.40012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn 85 stempel cw 65,00 (2)
13.00012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn 86 stempel cw 20,00 (2)
4.00012 Dec 17:05

koop nu!Bund Blok 34 postfris cw 2,00 (KINDERZEGEL)
0.40012 Dec 17:05

koop nu!Bund Blok 35 postfris cw 1,80 (KINDERZEGEL)
0.35012 Dec 17:05

koop nu!Bund Blok 36 postfris cw 8,00 LEES!!
1.00012 Dec 17:05

koop nu!Bund Blok 38 postfris cw 4,20 (DUITSE WOUDEN)
0.80012 Dec 17:05

koop nu!Bund Blok 40 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
0.40012 Dec 17:05

koop nu!Bund Heuss liegendes Wasserzeichen postfris 70,00
10.00012 Dec 17:05

koop nu!Bund 179/186 yW, 259/260 yW postfris serie 70,00
10.00012 Dec 17:05

koop nu!Bund Kleinbogen 1065 Sonderstempel ESSEN cw 10,00
1.90012 Dec 17:05

koop nu!Bund Kleinbogen 1065 postfris cw 10,00
1.90012 Dec 17:05

koop nu!Bund Kleinbogen 1023 postfris cw 14,00
2.75012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1965 postfris cw 6,00
0.90012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1966 postfris cw 20,00
3.00012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1967 postfris cw 7,00
1.05012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1968 postfris cw 5,00
0.75012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1969 postfris cw 16,00
2.40012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1970 postfris cw 16,00
2.40012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1971 postfris zonder CD cw 30,00
4.50012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1972 postfris cw 22,00
3.30012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1973 postfris cw 19,00
2.85012 Dec 17:05

koop nu!Berlijn jaargang 1975 postfris cw 35,00
5.25012 Dec 17:05

Veiling 1 - 100 van 3815 veiling(en)