qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  23 Feb 2020 15:36 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'eessen'

Reich 763 postfris LEES info
Reich 780 postfris cw 12,00 (2)
Reich 714 postfris cw 2,50 (1)
Reich 213 postfris LEES INFO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.608 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
koop nu!Reich 670 postfris cw 34,00 GARANTIE (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
6.800 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 671 postfris cw 150,00 GARANTIE (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
30.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 693 postfris cw 12,00 GARANTIE (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
2.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 823 / 825 postfris cw 10,00 SERIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
2.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich Dienst 148 postfris cw 3,40 GARANTIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze niet gekeurde zeg...
0.700 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 4 BERLIN GARANTIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: 1,20 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze ...
0.300 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 4 LEIPZIG GARANTIE nb
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: 1,20 / ZEGEL HEEFT DUNNE PLEK Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangebo...
0.300 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 9 FRANKFURT GARANTIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: 4,00 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze ...
1.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 12 zonder gom GARANTIE nb
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: plm 30,00 / hoekje ontbreekt Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangebode...
3.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 15 FRANKFURT GARANTIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: 4,50 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze ...
1.150 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 16 stemp 23-1-70 GARANTIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: 2,00 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze ...
0.500 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 17 stempel 1871 GARANTIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: 2,50 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze ...
0.600 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 21 stemp 27-7-71 GARANTIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: 4,00 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter deze ...
1.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Norddeutscher Bund (NDP) 22 FRANKFURT GARANTIE nb
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Michel: 15,00 / mede door zware stempeling wat verkleurd; tanding boven minder Ik sta in voor de echth...
1.500 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 62 stempel cw 100,00 (4)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
20.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 66 postfris cw 85,00 (1)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
17.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 66 postfris cw 85,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
17.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 66 stempel cw 22,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 66 stempel cw 22,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.400 1 Mar 17:35
 
 
 
 
 
koop nu!Berlijn 67 stempel cw 23,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.600 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 71 stempel cw 50,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
10.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 77 stempel cw 25,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
5.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 84 stempel cw 22,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 85 stempel cw 65,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
13.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 86 stempel cw 20,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 89 stempel cw 20,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 90 stempel cw 34,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
3.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 96 stempel cw 20,00 (1)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 96 stempel cw 20,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 98 stempel cw 9,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.800 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 99 stempel cw 13,00 (3)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.600 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 100 stempel cw 4,00 (2)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
0.800 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 2 postfris cw 32,00 BEETHOVEN
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
5.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 4 postfris cw 8,50 (uit 1968 ADENAUER)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.500 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 5 postfris cw 1,40 (VROUWENKIESRECHT)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.250 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 6 postfris cw 4,00 (OLYMPISCHE SPELEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.750 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 7 postfris cw 6,00 (MUNCHEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.200 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 8 postfris cw 6,00 (OLYMPISCHE SPELEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.200 1 Mar 17:35
 
 
 
 
 
koop nu!Bund Blok 9 postfris cw 4,60 (IBRA MUNCHEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.900 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 10 postfris cw 1,60 (40 JAAR BUND-REP)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.300 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 11 postfris cw 2,50 (NOBELPRIJS-WINN.)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.500 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 12 postfris cw 2,40 (OLYMPISCHE SPELEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.450 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 13 postfris cw 1,20 (KERST 1976)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.250 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 14 postfris cw 2,60 (JUGENDSTIL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.500 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 15 postfris cw 1,10 (KERST 1977)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.200 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 16 postfris cw 2,40 (NOBELPRIJS-WINN.)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.450 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 17 postfris cw 1,00 (KERST 1978)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.200 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund KleinbogenTAG d BRIEFM. 1979 pf cw 14,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: dit is het Kleinbogen 1023 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
2.500 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund KleinbogenTAG d BRIEFM. 1980 pf cw 10,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: dit is het Kleinbogen 1065 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
1.900 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 18 postfris cw 6,50 (BONDSPRESIDENTEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.250 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 19 postfris cw 4,50 (POSTCONGRES)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.900 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 20 postfris cw 5,00 (GEBOUWEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 21 postfris cw 22,00 (POSTZEGELTENTOON)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
4.250 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 22 postfris cw 4,00 (GRENSOPENSTELLING)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.750 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 23 postfris cw 2,40 (BOB-SPORT)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.450 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 24 postfris cw 4,00 (LILIENTHAL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.750 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 25 postfris cw 3,00 (THEODOR KORNER)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.600 1 Mar 17:35
 
 
 
 
 
koop nu!Bund Blok 26 postfris cw 3,00 (MOZART)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.600 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 27 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 28 postfris cw 4,50 (CARL HAGENBECK)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.900 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 30 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 33 postfris cw 6,00 (DUITSE FILM)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.200 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 34 postfris cw 2,00 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 35 postfris cw 1,80 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.350 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 36 postfris cw 8,00 LEES!!
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: de zegels in het blok zijn prima postfris, maar de bovenrand van het blok is ietwat frommelig (niet gevouw...
1.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 38 postfris cw 4,20 (DUITSE WOUDEN)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.800 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Blok 40 postfris cw 2,20 (KINDERZEGEL)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
0.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Heuss liegendes Wasserzeichen postfris 70,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om 179xY, 182xY, 183xY, 185xY en 285Y Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door m...
10.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Kleinbogen 1065 Sonderstempel ESSEN cw 10,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.900 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Kleinbogen 1065 postfris cw 10,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
1.900 1 Mar 17:35
 
koop nu!Bund Kleinbogen 1023 postfris cw 14,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels. Is echter dit niet gekeurde blok...
2.750 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1965 postfris cw 6,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 250-269 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
0.900 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1966 postfris cw 20,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 270-298 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
3.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1967 postfris cw 7,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 299-315 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
1.050 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1968 postfris cw 5,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 316-325 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
0.750 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1969 postfris cw 16,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 326-352 (zowel blok als zegels uit blok) Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit ...
2.400 1 Mar 17:35
 
 
 
 
 
koop nu!Berlijn jaargang 1970 postfris cw 16,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 353-378 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
2.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1971 postfris zonder CD cw 30,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 379-417 (zowel blok als zegels uit blok) Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit ...
4.500 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1972 postfris cw 22,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 418-441 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
3.300 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1973 postfris cw 19,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 442-463 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
2.850 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1975 postfris cw 35,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 482-515 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
5.250 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1976 postfris cw 12,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 516-531 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
1.800 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1977 postfris zonder CD cw 25,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 532-blok 6 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zeg...
3.750 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1978 postfris cw 34,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 561-590 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
5.100 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1979 postfris zonder CD cw 25,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 591-613 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
3.750 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn jaargang 1980 postfris zonder CD cw 20,00
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! NB: het gaat om Michel 614-636 Ik sta in voor de echtheid en de kwaliteit van de door mij aangeboden zegels...
3.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 622 plakker - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
0.100 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 632 plakker - lees info
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
0.100 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 655 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.200 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 674 postfris - nette zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
3.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 699 plakker - luxe kwaliteit, nette plakker
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
4.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 703 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.800 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 711 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
1.000 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 713 postfris - keurige zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.600 1 Mar 17:35
 
koop nu!Duitse Rijk 604/605 postfris - met garantie
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
3.200 1 Mar 17:35
 
 
 
 
 
koop nu!Duitse Rijk 764/767 postfris - met garantie
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.600 1 Mar 17:35
 
koop nu!Duitse Rijk 780 postfris - met garantie
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Reich 779 postfris - prima zegel
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
3.400 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 88 / 90 postfris cw 36,00 (1) SERIE
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
7.200 1 Mar 17:35
 
koop nu!Berlijn 115 postfris cw 11,00 (1)
LEES QOOP-CV VOOR SPECIALE ACTIE! Mocht de zegel na ontvangst niet naar tevredenheid zijn, bijvoorbeeld omdat ik me vergist heb bij de catalogis...
2.200 1 Mar 17:35
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2608 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen