Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  19 Jun 2019 19:53 uur

Veilingoverzicht van 'goodhobby'

BERLIJN 822- 823 en 829 1988 DIV.ZEGELS GEST.- L406
DDR 1844- 1849 **1973** TREINEN PF. (z388)
BERLIJN 157 1956 GEST. ANTENNES - L55
# BERLIJN JAARGANG 1968 KOMPLEET POSTFRIS

5.541 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!PORTUGAL BLOK 020 1977 GEST. EUROPA -G204
Beste kwaliteit. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk ook mijn andere aanbiedingen.
13.15020:45

koop nu!FRANKRIJK 1460 1964 PF. BRANDWEER -T1406
Postfris. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk s.v.p. ook mijn andere aanbiedingen.
0.15020:45

Nicaragua 1983 gestempeld q691
Serie is kompleet! Beste kwaliteit. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk ook mijn andere aanbiedingen.
0.45020 Jun 10:50

Nicaragua 1983 gestempeld
Foto, stempels kunnen iets anders zijn!Beste kwaliteit. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk ook mijn andere aanbiedingen.
0.45020 Jun 10:50

0713-714 1958 Euopa-zegels gestempeld (q21)
0.28020 Jun 10:50

koop nu!DDR 2835-2838 1983 THÜR.GLAS GEST. (q109)
0.75020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 765-768 1986 KOSTBAAR GLAS GEST. (111)
2.30020 Jun 10:50

koop nu!0965-969 1970 ZOMERZEGELS POSTFRIS
1.95020 Jun 10:50

koop nu!VLIEGTUIGEN BUND 1522-1525 1991 GEST. (q330)
0.70020 Jun 10:50

koop nu!0649-653 1954 KINDERZEGELS GEST. (q37)
3.75020 Jun 10:50

koop nu!# BOND 1965 POSTFRIS KOMPLEET ZIE SCAN q1179
1.45020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 693 EN 700-702 *1983** PF. (q535)
1.50020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 708-711 *1984** KUNST PF. (q538)
1.70020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 716-718 *1984** SPORT PF. (q540)
1.70020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 719-723 *1984** DIV. ZEGELS PF (q541)
1.70020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 724-727 *1984** ORCHIDEEN PF (q543)
2.85020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 728 *1984** ZONNEBLOEMEN PF (q544)
0.30020 Jun 10:50

koop nu!SPORT PF BERLIJN 664-665 **1982** (146)
0.95020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 754-757 1986 HANDWERK PF. (q550)
1.68020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 744-747 *1985* BLOEMEN MIN. PF. (q555)
1.80020 Jun 10:50

koop nu!SAMOA BLOK 2 1970 KERSTMIS POSTFRIS (b649)
1.10020 Jun 10:50

koop nu!SPANJE BLOK 025-26 1982 PF. OLYMPIA B479
Postfris. Beste kwaliteit. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk ook mijn andere aanbiedingen.
1.95020 Jun 10:50

koop nu!1003-1006 1972 ZOMERZEGELS POSTFRIS
1.60020 Jun 10:50

koop nu!COMBINATIE 36 POSTFRIS (q176)
0.20020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1819-1823 1995 BOERDERIJEN PF. q863
1.30020 Jun 10:50

koop nu!INDONESIE BLOK 5 1966 POSTFRIS q1073
4.25020 Jun 10:50

koop nu!INDONESIE BLOK 12 1968 POSTFRIS q1077
2.80020 Jun 10:50

koop nu!INDONESIE BLOK 21B 1977 POSTFRIS q1080
6.40020 Jun 10:50

koop nu!INDONESIE BLOK 25B 1977 POSTFRIS q1084
4.80020 Jun 10:50

koop nu!INDONESIE BLOK 34 1980 POSTFRIS q1087
1.80020 Jun 10:50

koop nu!INDONESIE BLOK 39 1981 POSTFRIS q1090
4.40020 Jun 10:50

koop nu!VOGELS BUND 401-404 PF ZIE SCAN q739
1.10020 Jun 10:50

koop nu!0561-562 1950 LEIDSE UNIVERS. * ZIE TEKST q236
Met een plakkerrest. Beste kwaliteit. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk ook mijn andere aanbiedingen.
2.40020 Jun 10:50

koop nu!DDR 1699-1702 1971 DIV.ZEGELS PF. -1923
0.36020 Jun 10:50

koop nu!E 117 Onbeschreven
Met open klep. Beste kwaliteit. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk ook mijn andere aanbiedingen.
1.10020 Jun 10:50

koop nu!E 159 Onbeschreven
0.50020 Jun 10:50

koop nu!BUND DIVERSE ZEGELS GEST. ZIE SCAN SCAN q1231
0.60020 Jun 10:50

koop nu!BUND DIVERSE ZEGELS GEST. ZIE SCAN SCAN q1233
0.60020 Jun 10:50

koop nu!BER.PERS. KOREA FDC PR. DIANA 21e BIRTHDAY
1.90020 Jun 10:50

koop nu!BUND 2315-2316 2003 D. SCHILDERS PF. q1038
1.95020 Jun 10:50

koop nu!1419 1988 DEZEMBERVEL GESTEMPELD b568
5.00020 Jun 10:50

koop nu!1487 1991 DEZEMBERVEL POSTFRIS b428
5.80020 Jun 10:50

koop nu!TREINEN BUND 1931 1997 GEST. TREINBRUG q916
0.30020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1059-1062 1980 BESCH.WILDE BLOEMEN PF. a112
0.95020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1108-1111 1981 BESCH.WATERPLANTEN PF. a114
0.80020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1150-1153 1982 TUINROZEN PF. a115
0.95020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1295-1298 1986 KOSTBARE GLAZEN PF. a123
1.45020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1168-1171 1983 OUDE MOTOREN PF (q194)
Beste kwaliteit. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk ook mijn andere aanbiedingen. q1
1.20020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1090-1093 1981 OPTISCHE INSTRUMENTEN PF.a113
1.15020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1009-1010 1979 SPORT POSTFRIS (a102)
Beste kwaliteit. Verzendkosten voor koper. Om verzendkosten te sparen, bekijk s.v.p. ook mijn andere aanbiedingen.
0.65020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1024-1027 1979 BOSVRUCHTEN PF. (a103)
1.10020 Jun 10:50

koop nu!BUND 0764-765 1973 IBRA ZEGELS PF. a106
0.65020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 666-667 en 684 1982 DIV. ZEGELS PF. q419
0.95020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 685-687 1982 AANZICHTEN PF. q421
1.05020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 740-743 1985 DIV.ZEGELS PF. q425
1.35020 Jun 10:50

koop nu!0323-324 1939 WIILIBRORDUS GESTEMPELD (q149)
0.75020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1172-1173 **1983** SPORT POSTFRIS (q6)-A
0.25020 Jun 10:50

koop nu!VER. NATIES GENEVE BLOK 02 1980 PF. (b677)
0.47020 Jun 10:50

koop nu!BUND 0302-306 TH.HEUS GEST. ZIE SCAN (q652)
0.55020 Jun 10:50

koop nu!BUND 0302-306 TH.HEUS GEST. ZIE SCAN (q654)
0.55020 Jun 10:50

koop nu!DDR 2241-2246 1977 SPORTFEEST PF. (z293)
0.80020 Jun 10:50

koop nu!0542-543 1949 WERELDPOSTVERENIGING PF.
4.35020 Jun 10:50

koop nu!1313 1984 BLOK FILACENTO PF. B577
0.85020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1134-1138 1982 INDUSTRIE-TECHNIEK GEST. q220
0.75020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1134-1138 1982 INDUSTRIE-TECHNIEK GEST. q222
0.75020 Jun 10:50

koop nu!THEATER DDR 1850-1852 **1973** PF (q12)
0.40020 Jun 10:50

koop nu!1046-1049 1974 ZOMERZEGELS POSTFRIS
1.30020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1040-1043 1980 VLIEGTUIGEN PF a111
0.95020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1267 **1985** KERSTZEGEL PF (q2)
0.55020 Jun 10:50

koop nu!1978 **KOMPLEET** POSTFRIS**
6.40020 Jun 10:50

koop nu!DDR 1659-1660 en 1667 1971 DRIE ZEGELS PF. -1819
0.55020 Jun 10:50

koop nu!BUND 0624-627 1970 OLYMPIADE PF. q645
0.55020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1974-1977 1998 PARLEMENTEN PF. (a156)
0.75020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1978-1979 1998 DIVERSE ZEGELS PF. (a157
0.35020 Jun 10:50

koop nu!BUND 2005-2006 1998 DIVERSE ZEGELS PF. (a165)
0.35020 Jun 10:50

koop nu!BUND 2010-2013 1998 DIVERSE ZEGELS PF. (a167)
0.90020 Jun 10:50

koop nu!POSTZEGELS BUND 1764 1994 PF. POSTBEZORG. q868
0.59020 Jun 10:50

koop nu!0702-706 1957 KINDERZEGELS GEST. q103
4.45020 Jun 10:50

koop nu!BUND 0243-246 1956 KINDER VERZORGING PF. (q903)
7.21020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1660-1664 1993 PROV. WAPENS PF. (a174)
1.20020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1723-1725 1994 DIVERSE ZEGELS PF. (a180)
0.80020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1631-1635 1992 OUDE KLOKKEN PF. q843
1.50020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1751-1753 1994 DIVERSE ZEGELS PF. (a207)
0.75020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1764-1766 1994 DIVERSE ZEGELS PF. a210
0.55020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1767-1769 1994 DIVERSE ZEGELS PF. a230
0.70020 Jun 10:50

koop nu!1032-1035 1973 GELEGENHEIDSZEGELS POSTFRIS
1.35020 Jun 10:50

koop nu!1983 **KOMPLEET** POSTFRIS**
9.10020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 664-665 **1982** SPORT PF (q528)
0.65020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 789-792 1987 SMEEDKUNST PF. (548)
1.35020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 621-623 *1980* SPORT HULP PF. (q554)
0.70020 Jun 10:50

koop nu!BUND 0866 1975 DAG v d POSTZEGEL POSTFRIS q16
0.15020 Jun 10:50

koop nu!BUND 1127-1128 **1982** SPORT POSTFRIS a152
0.65020 Jun 10:50

koop nu!0786-790 1963 ZOMERZEGELS PF. q451
3.25020 Jun 10:50

koop nu!DDR 2019-2021 1975 NAT. DAG v.d.VROUW PF. z332
0.47020 Jun 10:50

koop nu!DDR 2070-2075 1975 BLOEMEN PF. z344
1.04020 Jun 10:50

koop nu!0542-543 1949 WERELDPOSTVERENIGING GEST. q43
0.85020 Jun 10:50

koop nu!DDR 1298-1301 1967 KAARTEN PF. z539
2.15020 Jun 10:50

koop nu!0588-591 1952 RIJKSTELEGRAAF GESTEMP. q117
0.85020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 582-586 1978 IND. EN TECHNIEK PF. q411
2.35020 Jun 10:50

koop nu!BERLIJN 668-672 1982 IND. EN TECHNIEK PF. q392
3.95020 Jun 10:50

Veiling 1 - 100 van 5541 veiling(en)