Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  22 Nov 2017 13:54 uur

Veilingoverzicht van 'jarejama2003'

Space MNH S. Tomé e Principe 575- 78
Space MNH Panama 801 Astronauten
Space MNH Mongolië 1098 Sateliet
Space MNH Roemenië 2795- 3796 Planeten

7.110 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Nederland Briefkaart 367 ongebruikt
0.45015:55

koop nu!Nederland verhuiskaart 36 ongebruikt
0.50015:55

koop nu!Oostenrijk MNH blok 1936 Hologramzegel
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 18,00 Q 5-31
4.25015:55

koop nu!Oostenrijk MNH blok 2004 UN soldaten
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 11,00 Q 5-31
2.50015:55

koop nu!Oostenrijk MNH Blok 1990 Dag van de postzegel 1990
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 15,00 Q 5-31
3.50015:55

koop nu!Oostenrijk MNH Blok 1971 Paleis van Justitie Wenen
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 9,00 Q 5-31
2.00015:55

koop nu!Spanje MNH 2674 - 2675 Landswapen en leeuw
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 1,00 Q 5-32
0.20015:55

Space MNH Frankrijk blok 3608-3612
3.75015:55

koop nu!Space MNH Brazilië 1128 Meteorologie raket
Postfris ruimtevaart Michel Cat. waarde € 1,50
0.35015:55

koop nu!Portugal - Azoren MNH 376 Cept 1986 vogel
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 3,00 Q 5-31
0.70015:55

koop nu!Portugal - Azoren MNH 377 - 380 Architectuur
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 10,00 Q 5-31
2.25015:55

koop nu!Portugal - Azoren MNH 381 - 382 Transportmiddelen
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 4,00 Q 5-31
0.90015:55

koop nu!Portugal - Azoren MNH 374 - 375 zeilschepen
0.90015:55

koop nu!Portugal - Azoren MNH 369 - 372 Insecten
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 5,50 Q 5-31
1.25015:55

koop nu!Portugal - Azoren MNH 373 CEPT 1985 Muziek
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 2,00 Q 5-31
0.45015:55

koop nu!Portugal - Azoren MNH blok 6 CEPT 1985 Muziek
Postfrisse zegel Nummering volgens Michel Cat. 2014, cat. prijs € 8,00 Q 5-31
1.75015:55

koop nu!Portugal - Azoren MNH blok 7 Cept 1986 vogel
2.25015:55

koop nu!Space MNH Trinidad & Tobago 249-251 Apollo 11
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 € 1,70
0.40016:10

koop nu!Space Guinea Equatoriaal 1269-1276
Volledig postfris (Mint Never Hinged) Thema ruimtevaart Cat. Michel 2013 3,50
0.80016:10

koop nu!Space MNH Guinée 145-148 opdruk L'espace
Volledig postfris (Mint Never Hinged) Thema ruimtevaartCat. Michel 2013 7,00
1.60016:10

koop nu!Finland Pb 30 gestempeld 1181-1186 Vrouwen
Postzegelboekje Nette kaft FDC stempel Cat. Michel 2015 Cat. prijs ¤ 6,50
0.85018:45

koop nu!Finland Pb 29 gestempeld 1171-1174 Vogels
Postzegelboekje Nette kaft FDC stempel Cat. Michel 2015 Cat. prijs ¤ 3,50
0.45018:53

koop nu!Finland Pb 28 gestempeld 1139-1141 Vogels
0.45018:55

koop nu!Finland Pb 32 gestempeld 1198 Groet zegels
Postzegelboekje Nette kaft FDC stempel op beide velletjes Cat. Michel 2015 Cat. prijs ¤ 12,00
1.60018:59

koop nu!Finland Pb 31 gestempeld 1189-1192 Munims
Postzegelboekje Nette kaft FDC stempel op beide velletjes Cat. Michel 2015 Cat. prijs ¤ 4,50
0.60019:03

koop nu!Space MNH Portugal Azoren blok 12 CEPT 1991
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2015 ¤ 14,00
3.25023 Nov 17:21

koop nu!Dubai MNH 171-174 Churchill
Postfrisse serie Nummering volgens Michel 2015 Cat. euro 10,00 Q 2-17
2.25023 Nov 18:23

koop nu!Dubai MNH 193-198 Olie exploratie
Postfrisse serie 1964 february 12th oil exploration Nummering volgens Michel 2015 Cat. euro 11,00 Q 2-17
2.25023 Nov 18:28

koop nu!Dubai MNH 208-210 Summit conferentie Dubai
Postfrisse serie Nummering volgens Michel 2015 Cat. euro 20,00 Q 2-17
3.25023 Nov 18:33

koop nu!Azoren - Portugal MNH 417-420 Beroepen
Postfrisse serie Nummering volgens Michel 2015 Cat. euro 6,00 Q 2-17
1.35023 Nov 18:37

koop nu!Azoren - Portugal MNH 417-421 Schepen vliegtuigen
Postfrisse serie Nummering volgens Michel 2015 Cat. euro 5,50 Q 2-17
1.25023 Nov 18:42

koop nu!Azoren - Portugal MNH 426-429 Beroepen
Postfrisse serie Nummering volgens Michel 2015 Cat. euro 4,00 Q 2-17
0.90023 Nov 18:46

koop nu!Azoren - Portugal MNH 425 CEPT 1992
Postfrisse serie Nummering volgens Michel 2015 Cat. euro 5,00 Q 2-17
1.15023 Nov 18:50

koop nu!Azoren - Portugal MNH 430-433 Schepen
1.15023 Nov 18:50

koop nu!Montenegro MNH 110 Cept - Bij met honingraat
Postfrisse zegel Nominale waarde ¤ 2,00
1.00024 Nov 11:20

koop nu!Montenegro MNH 108 - 111 Cept 50 jaar
Postfrisse serie in strook van 4 Nominale waarde ¤ 5,50 Nummering volgens Michel
3.00024 Nov 11:25

koop nu!Space MNH Haute Volta 581 - 585 Apollo - Sojus
Postfrisse serie ruimtevaart Cat. Michel euro 7,50
1.75024 Nov 12:44

koop nu!Space MNH Haute Volta Blok 36 Apollo - Sojus
Postfris blok ruimtevaart Cat. Michel euro 6,50
1.50024 Nov 12:50

koop nu!Space MNH Liberia 967-972 Apollo - Sojoes
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 3,80
0.85024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Liberia 1456-59 Apollo 11
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 5,50
1.25024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Iran 1464 Sateliet
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 1,20 Zwak tandje, zie scan
0.10024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Jordanië 963-964 Sateliet
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 2,20
0.55024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Koeweit 471 Antenne
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart losse waarde uit serie Michel 2013 ¤ 1,80
0.20024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije 1576 Sterrenwacht
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart losse waarde uit serie Michel 2013 ¤ 1,30
0.30024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije 1577 Spoetnik
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart losse waarde uit serie Michel 2013 ¤ 3,00
0.70024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije 2575 Sojoes 6-7-8
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart losse waarde uit serie Michel 2013 ¤ 1,00
0.20024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije 3117 Raket
0.25024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije 3125 Intelstar 4
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart losse waarde uit serie Michel 2013 ¤ 0,10
0.03024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije 3148-50 Viking
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart losse waarde uit serie Michel 2013 ¤ 0,40
0.10024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije 3214 Sputnik
0.03024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije 3265-71 Verovering van Mars
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 4,00
0.90024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Mali 224-226 Jules Verne
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 8,00
1.80024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Mali 851-854 Bemande ruimtevaart 20 jaar
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 7,00
1.60024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Mali 771 Ontdekking Pluto
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 2,40
0.55024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Mali 772-773 Maanauto - Apollo - Sojoes
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 5,00
1.15024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Mexico 1658 Maanlanding 10 jaar
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 0,30
0.06024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Mauretanië 682 Astronaut op de maan
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Michel 2013 ¤ 3,60 zwak tandje rechtsonder
0.25024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Malta 854 Sateliet
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart losse waarde uit serie Michel 2013 ¤ 0,50
0.10024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Micronesië 344-347 Von Braun-astronauten
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart losse waarde uit serie 2,806,00
0.65024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Niger 680-683 Opdruk Apollo XI
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 4,80
1.10024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Nicaragua 1574-79 Apollo XI
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 2,00
0.45024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Niue 515-516 Apollo 8 - ruimteveer
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 4,40
1.00024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hong Kong 245 Sateliet
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 35,00
7.50024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Paraquay Maanlanding
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ onb. Cat. Lolini ¤ 5,00
1.00024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Paraquay 2830 Opdruk Mariner 10
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 2,00 Losse waarde uit serie
0.25024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Polynesië 328 bemande ruimtevaart
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 12,00
2.70024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Panama 797 Lancering Titan II met gemini
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 0,60 Losse waarde uit serie
0.10024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Panama 796 J.F. Kennedy - Kaap Kennedy
0.15024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Paraguay 1757-62 J.F. Kennedy
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 1,80
0.45024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Paraguay 1901-05 J.F. Kennedy en Kosmos
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 0,50 5 zegels
0.15024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Ras al Khaima 106-08 Satelieten
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 1,90 3 zegels
0.35024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Ras al Khaima 317-20 Ruimte onderzoek
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 7,00
1.55024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Ras al Khaima 702-6 Apollo 14
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 8,00
1.80024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Roemenië 2512 Gemini 6-7
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 6,00 Losse waarde uit serie
1.00024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH San Marino 1465-66 ESA Europa 1991
1.90024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH S. Tomé e Principe 646-49 Apollo 11
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 17,00
3.75024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Samoa 204-05 Apollo 11
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 1,20
0.30024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Togo 487-88 ongetand Gemini - Wostok
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 60,00
12.50024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Togo 335 Astronaut
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 0,20 Losse waarde uit serie
0.03024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Togo 337 Astronaut
0.10024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH UJruguay 1359 Apollo - Sojoes
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 10,00 Losse waarde uit blok
1.75024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Uruguay 1363 Apollo - Sojoes
1.75024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Noord Vietnam 259 ongetand Mars station
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 3,00 Losse waarde uit serie
0.30024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Noord Vietnam 265-67 ongetand Wostok 3-4
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 15,00 Losse waarde uit serie
3.25024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Verenigde Naties 152-53 Satelieten
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 0,50
0.10024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Verenigde Staten 1170 Mariner 10
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 0,30
0.08024 Nov 16:10

Space MNH Reunion (CFA) 423-24 Telstar
0.50024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Verenigde Staten 990 1e man op de maan
0.10024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Barbuda Blok 1 Sputnik 1
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 24,00 3 zegels
5.00024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH België Blok 43 ESA Spacelab
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 2,50 3 zegels
0.60024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Burundi Blok 9 Telstar sateliet
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 5,00 3 zegels
1.15024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Noord Korea Blok 152 Sateliet
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 5,5o 00 3 zegels
1.25024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Rusland Blok 141 Ruimtestation
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 1,80 00 3 zegels
0.40024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Tjechoslowakije Blok 141 Interkosmos
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 12,00 00 3 zegels
2.75024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Hongarije Blok 83 Ruimtevaart
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 5,00 00 3 zegels
1.15024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Maladiven Blok 23 Copernicus - observato
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 22,00 00 3 zegels
5.00024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Manama Blok 8 Satelieten
1.15024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Trinidad and Tabago Blok 2 Sateliet
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 2,40 3 zegels
0.60024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Paraguay Blok 76 Sateliet en Paulus VI
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 40,00 3 zegels
8.75024 Nov 16:10

koop nu!Space MNH Tchaad Blok 6 Kennedy - Gem,ini - Apollo
MNH = Mint Never Hinged (postfris zonder plakker/sporen). Postfris ruimtevaart Cat. Michel 2013 ¤ 10,00 3 zegels
2.25024 Nov 16:10

Veiling 1 - 100 van 7110 veiling(en)