Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars   7 Jun 2020 06:00 uur

Veilingoverzicht van 'jarejama2003'

BRD MNH 1424 Missie en apostelen
BRD MNH 1421 Bondsrepubliek 40 jaar
BRD MNH 1420 Cosmas Damian Asam
BRD MNH 1417 Draak en vliegers

7.405 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Färöer 97-98 MNH Europazegels 1984
Mooie postfrisse serie uit 1984 Europazegels Cat. Michel euro 2,00
0.50011:25

koop nu!Färöer 221-222 MNH Zeemeeuwen
Mooie postfrisse serie uit 1991 Zeemeeuwen Cat. Michel euro 3,00
0.75011:35

koop nu!Färöer MNH Blok 1 Klederdrachten
Mooi postfris blok uit 1983 met de zegels 90-92 Klederdrachten Cat. Michel euro 11.00
2.75012:00

koop nu!Färöer 21-23 MNH Postwezen Foroyar
Mooie postfrisse serie uit 1976. Boot, vlag en brievenbesteller Cat. Michel Euro 4,00
1.00012:00

koop nu!FDC E325 - KPN naar beurs
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. NVPH 2016 Cat. 1,80
0.30012:05

koop nu!Färöer 36-38 MNH Vogels
Mooie postfrisse serie uit 1978. Vogels Cat. Michel Euro 3,00
0.75012:10

koop nu!Färöer 84-85 MNH Europazegels 1983
Mooie postfrisse serie uit 1983 Europazegels Cat. Michel euro 1,50
0.35012:10

koop nu!Färöer 145-148 MNH Oude gebouwen
Mooie postfrisse serie uit 1987 Oude gebouwen Cat. Michel euro 9,00
1.75012:15

koop nu!Färöer 160-161 MNH Torshavn
Mooie postfrisse serie uit 1987 Torshaven Cat. Michel euro 4,00
0.95012:15

koop nu!Färöer 86-89 MNH Vissen
Mooie postfrisse serie uit 1983 Vissen Cat. Micheleuro 7.00
1.75012:15

koop nu!Aland blok 1 MNH Eilandspelen
1.25015:30

koop nu!Färöer 28-30 MNH Vogels
Mooie postfrisse serie uit 1977. Vogels Cat. MichelEuro 2,00
0.50015:40

koop nu!Turkije 2158-2160 Europese natuurbescherming MNH
Complete serie van 3 Cat. Michel 2012/13 Cat. notering 3,00 Q-2-27
0.50015:55

koop nu!Space Laos 851-857
Ruimtevaart gestempeld serie Lao Michel 851-57 Yvert 655-61 Weebau 96-102
0.550 8 Jun 11:05

Kaart Amsterdam - Rondvaart boot
0.250 8 Jun 11:16

Kaart Groningen - Grote Markt met Martinitoren
0.500 8 Jun 11:16

Kaart Utrecht - Domkerk en toren
1.000 8 Jun 11:16

Kaart Maastricht - O.L. Vrouwebasiliek
0.250 8 Jun 11:16

Kaart Maastricht Begijnenhof
1.000 8 Jun 11:16

Kaart den Bosch St. Janskathedraal
0.250 8 Jun 11:16

Kaart Haarlem - Grote Kerk
1.000 8 Jun 11:16

Kaart Haarlem - Donkere Spaarne
1.000 8 Jun 11:16

Kaart Den Haag - Gevangenpoort
0.500 8 Jun 11:16

Kaart Den Haag - Binnenhof
0.500 8 Jun 11:16

Kaart Den Haag - Hofvijver
0.500 8 Jun 11:16

Kaart Den Haag - Hofstad
0.500 8 Jun 11:16

Kaart den Haag - Vredespaleis
0.250 8 Jun 11:16

Kaart Alkmaar - Kaasmarkt
0.250 8 Jun 11:16

koop nu!573 - 577 Kinderzegels 1951. Cat. waarde 18,00
4.000 8 Jun 11:16

koop nu!Toeslagblok 25 jaar Televisie in Nederland MNH
0.750 8 Jun 11:16

koop nu!Toeslagblok 25 jaar Televisie in Nederland
0.750 8 Jun 11:16

koop nu!25 jaar lelevisie in Nederland blok getand
Niet frankergeldig blok van f 5,00 met 1,25 toeslag bestemd voor `blijvend applaus`. Afbeelding NOS omroepkwartier in Hilversum Q 4-19
1.250 8 Jun 11:16

koop nu!25 jaar lelevisie in Nederland blok ongetand
1.250 8 Jun 11:16

koop nu!Blok Keukenhof - Alkmaar - Volendam - Schermer
Frankeer ongeldig blok 10 jaar Nationaal bureau voor toerisme 1968 - 1978. Nominaal Fl 6,25 Getand met afbeelding Atomium Q 4-20
1.250 8 Jun 11:16

Frankeer ongeldig blok 10 jaar Nationaal bureau voor toerisme 1968 - 1978. Nominaal Fl 6,25 Ongetand met afbeelding Atomium Q 4-20
1.250 8 Jun 11:16

1.250 8 Jun 11:16

koop nu!Blok Groninger promotion getand
1.250 8 Jun 11:16

koop nu!Blok Groninger promotion ongetand
1.250 8 Jun 11:16

koop nu!Amphilex 67 Postfrisse (niet post)zegel
0.250 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost Fryslan 1981 Kneppelfreed 16.11.51
Postfris Leuke postfrisse stadspostzegel
0.250 8 Jun 11:16

Postfris blok van 4 stadspost zegels rechtsboven 1 zwak tandje
0.900 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Europost WK voetbal 2014
Leuke postfrisse stadspostzegels Strip van 5 verschillende zegels Nominaal 5 maal 0,50 is 2,50
2.000 8 Jun 11:16

2.000 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Amsterdam ongetande opdrukzegels
3.000 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Haarlemmermeer Barcelona 92
Leuke postfrisse serie stadspostzegels Olympische spelen. 2 strips met totaal 10 verschillende zegels. Nominaal HFl 15,80
4.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Zaandstad Barcelona 92
Leuke postfrisse serie stadspostzegels Olympische spelen. Strips met 5 verschillende zegels. Nominaal HFl 8,30
2.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Den Haag Albertsvile
Leuke postfrisse serie stadspostzegels Olympische spelen. Strips met 5 verschillende zegels. Nominaal HFl 4,25
1.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Den Haag Albertsville verschoven opd
3.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Alkmaar velletje CEPT
Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels s Nominaal 3,00
2.500 8 Jun 11:16

Stadspost MNH lelystad velletje CEPT
Leuk postfris velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 5,00
4.750 8 Jun 11:16

Leuk postfris velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 10,00
7.500 8 Jun 11:16

Leuk postfris velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 20,00
15.000 8 Jun 11:16

Stadspost MNH Den Helder velletje CEPT
Leuk postfris velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 3,00
2.500 8 Jun 11:16

Stadspost MNH venlo velletje CEPT
2.500 8 Jun 11:16

Kaart gebroeders Koch - Amsterdam
0.100 8 Jun 11:16

koop nu!Envelop Prinse Margriet en Pieter van Vollenhoven
0.600 8 Jun 11:16

koop nu!Vel stadspost FRL-post MNH met o.a. spinnekopmolen
2.500 8 Jun 11:16

koop nu!Vel stadspost Midden Friesland MNH winterzegels
Postfris velletje van 10 zegels Schaatsende vrouwen in klederdracht Paard mert ijsslee Nominaal 10 x 0,23 / 50 cent
2.000 8 Jun 11:16

koop nu!Blokje stadspost MNH Willem Alexander en Maxima
1.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Apeldoorn Nederland helpt de Polen
Leuke postfrisse serie stadspostzegels Strips met 4 verschillende zegels. Nominaal HFl 3,03
1.250 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Personenauto's Ford
Leuke postfrisse serie stadspostzegels Ford Focus Ford Ka Ford Mondeo Ford Galaxy Ford Puma Strips met 5 verschillende zegels.
2.000 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH den Helder Personenauto's Ford
1.600 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Paus Johannes Paulus II Zaandstad
Leuke postfris blok stadspost met vijf zegels van 0,70 / 0,32 Uitgegeven ter gelegenheid van het Jubeljaar 2000
2.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Paus Johannes Paulus II Purmerend
2.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Den Haag Albertsville 92
1.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Beverwijk velletje CEPT
Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels s Nominaal 3,20
2.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Den Helder velletje CEPT
Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels s Nominaal 8,00
4.500 8 Jun 11:16

Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels s Nominaal 10,00
5.500 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNHLelystad velletje CEPT
Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 3,00
2.500 8 Jun 11:16

Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 8,00 Minieme vouwtjes in twee hoeken, zie scan. Zegels onbeschadigd.
3.000 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Lelystad velletje CEPT
Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 16,00
8.000 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Nijmegen velletje CEPT
2.500 8 Jun 11:16

Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 5,00
2.500 8 Jun 11:16

Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 10,00
4.500 8 Jun 11:16

Leuk postfrisse velletje met CEPT / Verenigd Europa zegels Nominaal 8,00
4.000 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Apeldoorn Voetbal
Leuke postfrisse serie stadspostzegels Strip met 4 verschillende zegels. Voetbal WK Duitsland 1974
1.000 8 Jun 11:16

0.250 8 Jun 11:16

koop nu!Stadspost MNH Leiden Voetbal
Leuke postfrisse serie stadspostzegels Strip met 4 verschillende zegels. Voetbal WK Duitsland 1974 Cat. waarde onbekend
1.250 8 Jun 11:16

1.250 8 Jun 11:16

GRATIS VERZENDING BOVEN DE 10 EURO. Zie tekst.
0.000 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E196 - Exportzegels 1981
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs. Cat. NVPH 2016 Cat. notering 1,00
0.150 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E197 - Serie kinderzegels 1981
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs. Cat. NVPH 2016 Cat. notering 1,50
0.300 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E250 - Serie kinderzegels 1987
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs. Cat. NVPH 2016 Cat. notering 2,50
0.450 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E260 - Serie Kinderzegels 1988
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. 2016 2,50
0.450 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E269 - Serie Kinderzegels 1989
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. NVPH 2016 Cat. notering 2,50
0.650 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E279 - Milieuzegels 1991
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. NVPH 2016 Cat. notering 3,00
0.450 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E287 - Bibliotheekwerk
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. NVPH 2016 Cat. notering 2,20
0.350 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E 294 - Bond architecten / tweede kamer
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. NVPH 2016 Cat. notering 2,00
0.300 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E306 - Paartje Notariële broederschap
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. NVPH 2016 Cat. 2,50
0.500 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E91 - Herdenkingszegel
0.400 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E153 - Serie kinderzegels 1976
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. 2016 2,30
0.400 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E224 - Geleidehondenfonds
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. NVPH 2016 Cat. 1,00
0.150 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E225 - Toerisme
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. NVPH 2016 Cat. 1,20
0.200 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E230 - Bedreigde dieren
Nette onbeschreven FDC met open klep. Bruinvis en zeehond. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. 2016 1,50
0.250 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E231a - Blok Kinderzegels 1985
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. 2016 1,80
0.600 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E232 - Gecombineerde uitgifte 1986
0.250 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E233 - Windmolen
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. 2016 1,00
0.150 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E234 - Serie Zomerzegels 1986
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. 2016 3,00
0.450 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E237 - Drees
0.150 8 Jun 11:16

koop nu!FDC E239 - Deltawerken
Nette onbeschreven FDC met open klep. Zie mijn overig aangeboden kavels met Nederlandse FDCs Cat. 2016 1,50
0.250 8 Jun 11:16

Veiling 1 - 100 van 7405 veiling(en)