qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  26 May 2019 00:03 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Zuid- Afrika: Strip Dieren WZ2 (1993) . . . F0806
Sovjet Unie 5971/75 ** - Heldendichten . . F4908
Sovjet Unie 5877/81 ** - Wilde Dieren . . F4905
Sovjet Unie Blok 203 ** - Ikoon . . . F4902

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.478 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
USA 676** - Nebraska . . . E3511
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05026 May 21:35
 
Man Blok 3 ** - Postschepen . . . .ZB17
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75030 May 20:05
 
USA 750 ** NATO / NAVO . . . E3712
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05031 May 20:10
 
Aland 124/126 Ø - Vissen . . . Zw3120
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.750 3 Jun 22:10
 
Aland 1/6 ** - Permanente waarden . . Zw4403
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.000 3 Jun 22:30
 
Samoa 464/467 ** - Tatoeëerkunst . . WB1602
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 3 Jun 22:40
 
Cyprus 750/753 ** - Europees toerismejaar . ZB06
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 3 Jun 22:40
 
koop nu!Hongkong: 136 gebr. - Kroning 1937 . Zw3811
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.700 3 Jun 22:45
 
koop nu!Hongkong 610 gebr. - Koningin Elisabeth . Zw3813
Michelnummering - Michel 6,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.500 3 Jun 22:45
 
koop nu!Hongkong 1402 gebr. - Vogel - Pelikaan . Zw4420
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,05
0.400 3 Jun 22:45
 
Singapore 16 Ø - Koning George VI . . . Zw2116
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.750 3 Jun 22:45
 
Sovjet-Unie 6102/04 Ø - Gevogelte . . Zw4517
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 3 Jun 22:45
 
USA 722 ** - Vrijheid van godsdienst . . E3501
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.070 3 Jun 22:45
 
Sovjet Unie 4685 Ø - Siberische Tijger . . Zw4510
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.200 3 Jun 22:45
 
Singapore 18 Ø - Koning George VI . . Zw2117
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.200 3 Jun 22:45
 
Iran 1992: Mi. 2518/21 ** - Tourisme . . Zw2414
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 3 Jun 22:45
 
Pitcairn Isl. 197/200 ** - Kunsthandwerk . Zw3604
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.300 3 Jun 22:45
 
Spanje 2151/52 ** - EUROPA . . Zw3304
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.400 3 Jun 22:45
 
Belgie 2458/59 ** - EUROPA 1991 . . . Zw3801
Michelnummering ** = absoluut postfris -" Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.900 3 Jun 22:45
 
 
 
 
 
Belgie 2495 ** - Brandweer . . . Zw3804
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.150 3 Jun 22:45
 
Finland 1165 ** - EXPO 92 . . . Zw3916
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 3 Jun 22:45
 
Finland 1167 ** - Gezonde Hersenen . . . Zw3917
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.250 3 Jun 22:45
 
Finland 1180 ** - Landbouw . . . Zw3918
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
0.200 3 Jun 22:45
 
Finland 1188 ** - Kindertekening . . . Zw3919
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
0.200 3 Jun 22:45
 
Finland 1194 ** - Boekdrukkunst . . Zw3920
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
0.200 3 Jun 22:45
 
Belgie 2688/89 ** - Beroemde vrouwen . . Zw3906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.750 3 Jun 22:45
 
Belgie Dienst 76/77 ** - Boudewijn . . Zw3913
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.200 3 Jun 22:45
 
Belgie Dienst 79/81 ** - Boudewijn . . Zw3915
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.300 3 Jun 22:45
 
Hong Kong 1398 Ø - Vogel . . . Zw4418
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.100 3 Jun 22:45
 
Duitsland Blok 9 ** - IBRA 1973 . . . An1006
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk1768 ** - Stift Geras . . . X0804
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 1791 ** - Stift Stams . . . X0806
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 1792 ** - Stift Rein-Hohenfurt . X0807
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 1776 ** - Stift Schlägl . . . X0808
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 1859 ** - Propstei St. Gerold . . X0809
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 1863 ** - Dominikanerkonvent . X0816
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2226 ** - Sage / Der Lindwurm.. X0819
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2212 ** - Sage / Rosalia von . . . . X
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 3 Jun 22:45
 
 
 
 
 
Oostenrijk 2212 ** - Sage / Rosalia von . X0820
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2273 ** - Sage / Frau von H ... X0903
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2240/41 ** - Sagen . . X0905
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2257 ** - Legende . . . X0906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2231 ** - Sage / Donaunixe . . X0907
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2290 ** - Legende . . . X0908
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2300 ** - Sage . . . X0909
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.000 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2303 ** - Sage . . . X0911
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 3 Jun 22:45
 
Oostenrijk 2308 ** - Sage . . . . X0912
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 3 Jun 22:45
 
Aland 8/10 ** - Permanente waarden . . Zw4408
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 4 Jun 13:45
 
Aland 32 ** - Stadhuis . . . .Zw4412
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 4 Jun 13:50
 
Aland A4 ** Automaatzegels 4 waarden . . Zw4711
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.000 4 Jun 17:05
 
Nederland 572 Ø - Zomerzegel 1951 . . . Zw5315
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 5 Jun 15:40
 
Nederland 574 Ø - Kinderzegel 1951 . . Zw5316
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 5 Jun 16:15
 
Nederland 574 (*) - Kind 1951 . . . . Zw5201
(*) = ongebruikt zonder gom Nummering NVPH Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.500 5 Jun 22:20
 
Nederland 575 (*) - Kind 1951 . . . . Zw5202
(*) = ongebruikt zonder gom Nummering NVPH Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.250 5 Jun 22:20
 
Luxemburg 891 ** - BENELUX . . Zw2409
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 6 Jun 17:45
 
Luxemburg 909 ** - Schuman-verklaring . . Zw2410
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 6 Jun 17:45
 
Luxemburg 869 ** Gr. Raad van Mechelen . Zw2402
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 6 Jun 17:45
 
 
 
 
 
Luxemburg 850/851 ** - Gebouwen . . Zw2404
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.400 6 Jun 17:45
 
Nederland Luchtpost 16 Ø . . . . . Zw5309
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 6 Jun 18:40
 
Nederland 701 Ø - EUROPA 1957 . . .Zw5318
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 6 Jun 20:20
 
Nederland 907 Ø -EUROPA 1969 . . . Zw5308
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 6 Jun 20:20
 
Nederland 974 Ø - UNO 25 jaar . . .Zw5307
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 6 Jun 20:45
 
Nederland 1070 Ø - Zomerzegel 1975 . . Zw5305
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 6 Jun 20:55
 
Nederland 1071 Ø -Zomerzegel 1975 . . . Zw5306
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 6 Jun 21:05
 
Nederland 1194/97 Ø - Zomerzegels 1980 . Zw53A10
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.150 6 Jun 22:40
 
Nederland 1153/56 Ø - Zomerzegels 1978 . Zw5320
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 7 Jun 21:50
 
Nederland 641 Ø - Martinus Nijhoff Zomer 1954 . .
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 8 Jun 17:35
 
Nederland 462 Ø - Cijfer 2½ ct. . . . . Zw4707
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.100 8 Jun 21:45
 
Nederland 1186/89 Ø - Kind 1979 . . . Zw4718
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.100 8 Jun 21:55
 
Zuid-Afrika RSA 697/700 ** - Rotsformaties . S1434
Michelnummering ** =absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.750 8 Jun 22:00
 
Zuid-Afrika RSA 719/20 ** - Vloedramp . . La3501
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25010 Jun 17:55
 
Zuid-Afrika Blok 21 ** - Vuurtorens . . La4806
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00010 Jun 17:55
 
koop nu!BRD - Duitsland 1396 gest. - Kerst 88 . . W6002
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05010 Jun 18:10
 
koop nu!Duitsland BRD 2048 ** - Blokkade Berlijn W2405
= absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. ...
0.20010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD 980/981 strip van 4 gest. - Filatelie . E1407
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD 1623 gebr. - Neues Tor Neubrandenburg . W2317
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05010 Jun 18:10
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland - BRD 1603 ** - Nachtvlinder . W2212
Michelnummering - Michel 2,00 - ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper...
0.15010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD 1831/32 gebr. - Kerst 1995 . . X4215
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD 604/607 gebr. - Tinnen figuren . X0104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD 1787 gebr. - Clemenskirche München . . X0405
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD 332/335 gebr. - Olympische Spelen . . W5711
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.15010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD - Duitsland 131 gebr. - Posthorn . W5707
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.40010 Jun 18:10
 
koop nu!Duitsland - BRD: 1402 ** - Stad Bonn . X0119
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.12010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD Duitsland 1138 gebr. - Magneettrein . W3217
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD Duitsland 1391 gebr. Beroemde Vrouw . . W3220
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD Duitsland 2863 gebr. - Nationaal park . W4518
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD Duitsland Bl. 15 gest. - Kerst 77 . . F1610
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10010 Jun 18:10
 
BRD - Duitsland 2100 gebr. - Kurt Weill ... W5215
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10010 Jun 18:10
 
koop nu!Duitsland 1067 ** - Altdorfer . . X1204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05010 Jun 18:10
 
Finland 768 ** - Farmacologie . . V5513
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.15010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD Duitsland 975 Ø - Fossiel . . W4915
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.10010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD Duitsland 1023 Ø -Tag der Briefmarke . . W4917
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.20010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD Duitsland 1578 Ø - Kerst '91 . . W4919
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05010 Jun 18:10
 
BRD Duitsland 2025 Ø - Dirigent . . W5001
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD Duitsland 2061 Ø - Joh. Strauss . . W5004
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20010 Jun 18:10
 
 
 
 
 
BRD 2079 Ø - Exploderende ster . . W5014
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.07010 Jun 18:10
 
koop nu!Duitsland BRD: 2064 Ø - Kulturstiftung . . W5005
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.10010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD - Duitsland 309 Ø - Von Humboldt . . W5918
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.10010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD - Duitsland 1032 Ø - Kerst 1979 . . W5719
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.05010 Jun 18:10
 
koop nu!BRD - Duitsland 1633 Ø - Uurwerk . . W5810
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.05010 Jun 18:10
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2478 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen