qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  29 May 2020 16:52 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Portugal 1556 ** - Europa EEG . . . Vn1015
Portugal 1422/23 ** - Mensenrechten . . . Vn1014
Madeira 107/110 ** - Vestingen . . . . Vn1013
Portugal 862/863 ** - EXPO Brussel . . . Vn1010

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.060 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
USA 750 ** NATO / NAVO . . . KL229
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05020:40
 
Oostenrijk 1637 ** - Stad Hallein . . . Vn2517
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.05020:55
 
Finland 798 ** - Weerhaan . . . . .Vn1511
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.25021:40
 
SWA 617/20 Ø - Ontdekkingsreiziger . . Zw1615
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.50130 May 11:00
 
koop nu!Oostenrijk 1644 ** - Grondstation . . . Vn2520
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 May 19:50
 
Oostenrijk 1648 ** - Stiermarken . . . Vn2604
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.00030 May 20:15
 
Luxemburg 891 ** - BENELUX . . Zw2409
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20031 May 18:15
 
Luxemburg 909 ** - Schuman-verklaring . . Zw2410
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10031 May 18:15
 
Luxemburg 869 ** Gr. Raad van Mechelen . Zw2402
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07031 May 18:15
 
Luxemburg 850/851 ** - Gebouwen . . Zw2404
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40031 May 18:15
 
Aland 124/126 Ø - Vissen . . . Zw3120
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.750 1 Jun 22:40
 
Iran 1992: Mi. 2518/21 ** - Tourisme . . Zw3414
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 1 Jun 23:05
 
Aland 1/6 ** - Permanente waarden . . Zw4403
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.000 1 Jun 23:05
 
Hongkong: 136 gebr. - Kroning 1937 . Zw3811
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.701 1 Jun 23:15
 
koop nu!Hongkong 610 gebr. - Koningin Elisabeth . Zw3813
Michelnummering - Michel 6,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.500 1 Jun 23:15
 
koop nu!Hongkong 1402 gebr. - Vogel - Pelikaan . Zw4420
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,05
0.400 1 Jun 23:15
 
Singapore 16 Ø - Koning George VI . . . Zw2116
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.750 1 Jun 23:15
 
Singapore 18 Ø - Koning George VI . . Zw2117
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.201 1 Jun 23:15
 
Pitcairn Isl. 197/200 ** - Kunsthandwerk . Zw3604
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.300 1 Jun 23:15
 
 
 
 
 
Spanje 2151/52 ** - EUROPA . . Zw3304
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.400 1 Jun 23:15
 
Samoa 464/467 ** - Tatoeëerkunst . . WB1602
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 1 Jun 23:15
 
Cyprus 750/753 ** - Europees toerismejaar . ZB06
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 1 Jun 23:15
 
Belgie 2458/59 ** - EUROPA 1991 . . . Zw3801
Michelnummering ** = absoluut postfris -" Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.900 1 Jun 23:15
 
Belgie 2495 ** - Brandweer . . . Zw3804
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.150 1 Jun 23:15
 
Finland 1167 ** - Gezonde Hersenen . . . Vn1811
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.250 1 Jun 23:15
 
Belgie 2688/89 ** - Beroemde vrouwen . . Zw3906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.750 1 Jun 23:15
 
Belgie Dienst 76/77 ** - Boudewijn . . Zw3913
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.200 1 Jun 23:15
 
Belgie Dienst 79/81 ** - Boudewijn . . Zw3915
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.300 1 Jun 23:15
 
Hong Kong 1398 Ø - Vogel . . . Zw4418
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.101 1 Jun 23:15
 
Duitsland Blok 9 ** - IBRA 1973 . . . An1006
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 1792 ** Stift Rein-Hohenfurt . Vn3020
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.150 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2226 ** - Sage / Der Lindwurm.. X0819
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2212 ** - Sage / Rosalia von . X0820
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2273 ** - Sage / Frau von H ... X0903
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2240/41 ** - Sagen . . X0905
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2257 ** - Legende . . . X0906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2231 ** - Sage / Donaunixe . . X0907
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2290 ** - Legende . . . X0908
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 1 Jun 23:15
 
 
 
 
 
Oostenrijk 2300 ** - Sage . . . X0909
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.000 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2303 ** - Sage . . . X0911
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 1 Jun 23:15
 
Oostenrijk 2308 ** - Sage . . . . X0912
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 1 Jun 23:15
 
Aland 8/10 ** - Permanente waarden . . Zw4408
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 2 Jun 14:15
 
Aland 32 ** - Stadhuis . . . .Zw4412
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 2 Jun 14:20
 
Aland A4 ** Automaatzegels 4 waarden . . Zw4711
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.000 2 Jun 17:40
 
Zuid-Afrika RSA 697/700 ** - Rotsformaties . S1434
Michelnummering ** =absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.750 2 Jun 22:20
 
Nederland 572 Ø - Zomerzegel 1951 . . . Zw5315
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 3 Jun 16:15
 
Nederland 574 Ø - Kinderzegel 1951 . . Zw5316
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 3 Jun 16:45
 
Nederland 574 (*) - Kind 1951 . . . . Zw5201
(*) = ongebruikt zonder gom Nummering NVPH Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.500 3 Jun 22:50
 
Nederland 575 (*) - Kind 1951 . . . . Zw5202
(*) = ongebruikt zonder gom Nummering NVPH Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.250 3 Jun 22:50
 
Oostenrijk 1565 ** - Schönes Ö. . . . Vn2619
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 4 Jun 18:25
 
Oostenrijk 1349 ** - Kerst 1970 . . . Vn2216
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.070 4 Jun 18:25
 
Zuid-Afrika RSA 719/20 ** - Vloedramp . . La3501
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.250 4 Jun 18:25
 
Zuid-Afrika Blok 21 ** - Vuurtorens . . La4806
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.000 4 Jun 18:25
 
Oostenrijk 1806 ** - Aantekenstrook . . Vn3103
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 4 Jun 18:25
 
Oostenrijk 1512 ** - Bauernkrieg . . . Vn2409
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 4 Jun 18:25
 
Oostenrijk 1586 ** - Betonindustrie . . . Vn2617
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 4 Jun 18:25
 
Oostenrijk 1810 ** - Bevrijding . . . Vn3108
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.150 4 Jun 18:25
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland BRD 2048 ** - Blokkade Berlijn W2405
= absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. ...
0.200 4 Jun 18:35
 
BRD 980/981 strip van 4 gest. - Filatelie . KL130
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD 1623 gebr. - Neues Tor Neubrandenburg . KL060a
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 4 Jun 18:35
 
koop nu!Duitsland - BRD 1603 ** - Nachtvlinder . W2212
Michelnummering - Michel 2,00 - ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper...
0.150 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD 604/607 gebr. - Tinnen figuren . KL126a
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.200 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD 332/335 gebr. - Olympische Spelen . . KL099a
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.150 4 Jun 18:35
 
BRD - Duitsland 131 gebr. - Posthorn .. KL098a
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.250 4 Jun 18:35
 
koop nu!Duitsland - BRD: 1402 ** - Stad Bonn . X0119
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.120 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD Duitsland 1138 gebr. - Magneettrein . KL143b
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD 1391 gebr. - Beroemde Vrouw . . . KL061b
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD Duitsland 2863 gebr. - Nationaal park . KL079
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 4 Jun 18:35
 
BRD Duitsland Bl. 15 gest. - Kerst 77 . . F1610
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 4 Jun 18:35
 
Duitsland 2100 gebr. - Kurt Weill ... KL105b
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.100 4 Jun 18:35
 
koop nu!Duitsland 1067 ** - Altdorfer . . X1204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 4 Jun 18:35
 
Finland 768 ** - Farmacologie . . Vn1506
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.100 4 Jun 18:35
 
BRD Duitsland 1023 Ø -Tag der Briefmarke . . KL080
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.100 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD Duitsland 1578 Ø - Kerst '91 . . KL082b
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.050 4 Jun 18:35
 
BRD Duitsland 2025 Ø - Dirigent . . KL083a
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 4 Jun 18:35
 
BRD 2079 Ø - Exploderende ster . . KL105a
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.070 4 Jun 18:35
 
 
 
 
 
Duitsland BRD 2064 Ø - Kulturstiftung . . KL104b
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.100 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD - Duitsland 309 Ø - Von Humboldt . . KL102b
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.100 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD - Duitsland 1032 Ø - Kerst 1979 . . KL100a
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.050 4 Jun 18:35
 
koop nu!BRD - Duitsland 1634 Ø - Uurwerk . . KL120a
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.100 4 Jun 18:35
 
BRD Duitsland 1437/39 Ø - Postvervoer . KL133a
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.300 4 Jun 18:35
 
BRD Duitsland 1774/76 Ø - Schilderijen . . KL132a
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 4 Jun 18:35
 
BRD Duitsland 616/618 Ø - Beethoven e.a. . KL127a
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 4 Jun 18:35
 
BRD Duitsland 1233 Ø - Kerst 1984 . . KL128b
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 4 Jun 18:35
 
Marshall Isl. 452 ** Churchill - Roosevelt Vn0715
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.300 4 Jun 18:35
 
Nieuw-Zeeland 440 ** - Churchill . . . Vn0716
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.200 4 Jun 18:35
 
Tanzania 264/267 ** - Queen Mother . . Vn0514
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.200 4 Jun 18:35
 
Frankrijk 1418/19 ** - Rode Kruis . . Vn0906
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.300 4 Jun 18:35
 
Luxemburg 714 ** - UIT . . . . . KL023
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.020 4 Jun 18:35
 
Luxemburg 523 ** - WK Schermen . . KL008
Michelnummering ** = postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.500 4 Jun 18:35
 
Joegoslavië 1787/88 ** - EUROPA . . B2003
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.200 4 Jun 18:35
 
Zwitserland 720/721 Ø - EUROPA . . B1812
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.100 4 Jun 18:35
 
Italië 1113/14 ** - EUROPA . . . Vn0302
Michelnummering ** = postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risic...
0.100 4 Jun 18:35
 
België 1228/30 ** - Boudewijn x Fabiola . . L0601
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.400 4 Jun 18:35
 
Zweden 941/942 ** - Zaaizaadcontrole . . KL037b
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.100 4 Jun 18:35
 
 
 
 
 
Zweden 1074 ** - J.O. Wallin . . KL031b
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.250 4 Jun 18:35
 
Zweden 2299 Ø - Bohuslän . . . KL019b
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de kop...
0.050 4 Jun 18:35
 
Zwitserland 902/905 Ø - Pro Patria 1969 . Zw4616
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.150 4 Jun 18:35
 
Zwitserland 925/928 Ø - Pro Patria 1970 . Zw4715
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.150 4 Jun 18:35
 
Zwitserland 1130/33 Ø - Pro Patria 1978 . Zw4810
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.300 4 Jun 18:35
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2060 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen