qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  17 Sep 2019 23:32 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Nepal 745 Ø - WK Voetbal . . . . .La3919
Zweden 1233/36 Ø Blokje Wapens . . Vn1410
Frankrijk 255 Ø - Luchtpost . . . . .Vn1207
Frankrijk UNESCO 11 ** . . Vn1204

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.483 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Finland 682 ** - UNO . . . . Vn1406
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10018 Sep 19:42
 
Finland 576 ** - EUROPA 1963 . . . Vn1407
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10018 Sep 19:44
 
Man Blok 3 ** - Postschepen . . . .ZB17
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75019 Sep 20:20
 
Finland 784 ** - Dialectenkaart . . Vn1510
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.10019 Sep 22:12
 
USA 750 ** NATO / NAVO . . . E3712
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05020 Sep 20:20
 
Finland 798 ** - Weerhaan . . . . .Vn1511
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.25020 Sep 21:12
 
SWA 617/20 Ø - Ontdekkingsreiziger . . Zw1615
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.50021 Sep 10:35
 
SWA 625/28 Ø - Postdienst 100 jaar . . S0114
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.50021 Sep 10:45
 
Aland 124/126 Ø - Vissen . . . Zw3120
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.75023 Sep 22:15
 
Aland 1/6 ** - Permanente waarden . . Zw4403
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00023 Sep 22:40
 
Finland 1167 ** - Gezonde Hersenen . . . Vn1811
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.25023 Sep 22:55
 
koop nu!Hongkong: 136 gebr. - Kroning 1937 . Zw3811
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.70023 Sep 22:55
 
koop nu!Hongkong 610 gebr. - Koningin Elisabeth . Zw3813
Michelnummering - Michel 6,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.50023 Sep 22:55
 
koop nu!Hongkong 1402 gebr. - Vogel - Pelikaan . Zw4420
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,05
0.40023 Sep 22:55
 
Singapore 16 Ø - Koning George VI . . . Zw2116
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75023 Sep 22:55
 
Sovjet-Unie 6102/04 Ø - Gevogelte . . Zw4517
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20023 Sep 22:55
 
USA 722 ** - Vrijheid van godsdienst . . E3501
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.07023 Sep 22:55
 
Sovjet Unie 4685 Ø - Siberische Tijger . . Zw4510
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.20023 Sep 22:55
 
Singapore 18 Ø - Koning George VI . . Zw2117
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.20023 Sep 22:55
 
 
 
 
 
Iran 1992: Mi. 2518/21 ** - Tourisme . . Zw2414
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60023 Sep 22:55
 
Pitcairn Isl. 197/200 ** - Kunsthandwerk . Zw3604
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30023 Sep 22:55
 
Spanje 2151/52 ** - EUROPA . . Zw3304
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40023 Sep 22:55
 
Samoa 464/467 ** - Tatoeëerkunst . . WB1602
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75023 Sep 22:55
 
Cyprus 750/753 ** - Europees toerismejaar . ZB06
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75023 Sep 22:55
 
Belgie 2458/59 ** - EUROPA 1991 . . . Zw3801
Michelnummering ** = absoluut postfris -" Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.90023 Sep 22:55
 
Belgie 2495 ** - Brandweer . . . Zw3804
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.15023 Sep 22:55
 
Belgie 2688/89 ** - Beroemde vrouwen . . Zw3906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.75023 Sep 22:55
 
Belgie Dienst 76/77 ** - Boudewijn . . Zw3913
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.20023 Sep 22:55
 
Belgie Dienst 79/81 ** - Boudewijn . . Zw3915
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.30023 Sep 22:55
 
Hong Kong 1398 Ø - Vogel . . . Zw4418
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.10023 Sep 22:55
 
Duitsland Blok 9 ** - IBRA 1973 . . . An1006
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50023 Sep 22:55
 
Oostenrijk1768 ** - Stift Geras . . . X0804
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 1791 ** - Stift Stams . . . X0806
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 1792 ** - Stift Rein-Hohenfurt . X0807
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 1776 ** - Stift Schlägl . . . X0808
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 1859 ** - Propstei St. Gerold . . X0809
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 1863 ** - Dominikanerkonvent . X0816
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2226 ** - Sage / Der Lindwurm.. X0819
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25023 Sep 22:55
 
 
 
 
 
Oostenrijk 2212 ** - Sage / Rosalia von . . . . X
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2212 ** - Sage / Rosalia von . X0820
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2273 ** - Sage / Frau von H ... X0903
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2240/41 ** - Sagen . . X0905
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2257 ** - Legende . . . X0906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2231 ** - Sage / Donaunixe . . X0907
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2290 ** - Legende . . . X0908
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2300 ** - Sage . . . X0909
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2303 ** - Sage . . . X0911
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50023 Sep 22:55
 
Oostenrijk 2308 ** - Sage . . . . X0912
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75023 Sep 22:55
 
Aland 8/10 ** - Permanente waarden . . Zw4408
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20024 Sep 13:55
 
Aland 32 ** - Stadhuis . . . .Zw4412
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10024 Sep 14:00
 
Aland A4 ** Automaatzegels 4 waarden . . Zw4711
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00024 Sep 17:15
 
Nederland 572 Ø - Zomerzegel 1951 . . . Zw5315
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75025 Sep 15:45
 
Nederland 574 Ø - Kinderzegel 1951 . . Zw5316
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50025 Sep 16:30
 
Nederland 574 (*) - Kind 1951 . . . . Zw5201
(*) = ongebruikt zonder gom Nummering NVPH Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.50025 Sep 22:25
 
Nederland 575 (*) - Kind 1951 . . . . Zw5202
(*) = ongebruikt zonder gom Nummering NVPH Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.25025 Sep 22:25
 
Nederland Luchtpost 16 Ø . . . . . Zw5309
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 Sep 18:45
 
koop nu!Finland 895 ** - Domkerk . . . . .Vn1601
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10026 Sep 19:31
 
 
 
 
 
Nederland 701 Ø - EUROPA 1957 . . .Zw5318
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 Sep 20:25
 
Nederland 907 Ø -EUROPA 1969 . . . Zw5308
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.05026 Sep 20:25
 
Finland 814 ** - Volleybal . . . . Vn1515
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.10026 Sep 20:29
 
Finland 836 ** - Jaar vh kind . . .Vn1517
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.10026 Sep 20:39
 
VN - Wenen 34/35 ** - Handel en .. . . . E0804
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10027 Sep 15:50
 
VN - Wenen 26 ** - UNISPACE . . . E0719
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10027 Sep 15:55
 
Finland 884 ** - Jeugdbond . . . . Vn1608
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.10027 Sep 20:56
 
VN - Wenen 69/70 ** - Wonen . . . E0905
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.15028 Sep 21:30
 
VN - Wenen 73/74 ** - Standaardwaarden . . E0906
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.15028 Sep 21:35
 
Finland 901 ** - IMF . . . Vn1703
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.10029 Sep 19:03
 
Finland 894 ** - Volkskunst . . . . Vn1711
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.50029 Sep 20:24
 
VN - Wenen 79/80 ** - IFAD . . . . E0908
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15129 Sep 21:35
 
VN - Wenen 83/84** - Vrijwilligers . . E0910
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.15129 Sep 21:40
 
VN - Wenen 85/86 ** - Sport . . . . . E0912
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15130 Sep 09:35
 
Finland 921 ** - Volkskunst . . . . Vn1713
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.40030 Sep 11:13
 
VN - Wenen 75/76 ** - Dag van de VN . . . E0914
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15030 Sep 11:45
 
Vaticaan 759/63 ** - Benedictus . . . La4204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Sep 21:40
 
Finland 885/887 Ø - Potplanten TBC . . . Vn1905
Michelnummering = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.250 1 Oct 15:11
 
IJsland 478/479 ** - NORDEN 1973 . . . Vn1913
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.200 1 Oct 16:56
 
 
 
 
 
IJsland 417/418 ** - EUROPA 1968 . . . Vn2001
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.250 1 Oct 19:33
 
IJsland 573 ** - Kerstening . . . Vn2005
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.100 1 Oct 20:40
 
IJsland Blok 4 ** - NORDIA . . . Vn2014
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.750 1 Oct 20:47
 
Denemarken 386 Ø - EUROPA . . . La3010
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.050 1 Oct 21:10
 
IJsland 632/633 ** - EUROPA 1985 . . . Vn2019
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.500 2 Oct 11:59
 
VN - Wenen 89/90 ** - Wereldbank . . .E0915
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.251 2 Oct 13:20
 
koop nu!VN - Wenen 116 ** - Permanente waarde . . E0920
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 2 Oct 13:25
 
VN- Wenen 104/105 ** - UNO 45 jaar . . . . E1002
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.250 2 Oct 13:35
 
VN- Wenen 102/03 ** - Medicinale planten . . E1003
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.250 2 Oct 13:40
 
VN- Wenen 117/18 ** - Rechten v.h. Kind .. . E1004
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.251 2 Oct 13:40
 
koop nu!Transkei 30/32 ** - Blindenhulp 1977 . . La4504
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.900 2 Oct 14:35
 
Nederland 974 Ø - UNO 25 jaar . . .Zw5307
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 2 Oct 14:35
 
Nederland 1070 Ø - Zomerzegel 1975 . . Zw5305
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 2 Oct 14:35
 
Nederland 1071 Ø -Zomerzegel 1975 . . . Zw5306
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 2 Oct 14:35
 
Nederland 1194/97 Ø - Zomerzegels 1980 . Zw53A10
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.150 2 Oct 14:35
 
Nederland 1153/56 Ø - Zomerzegels 1978 . Zw5320
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 2 Oct 14:35
 
Nederland 641 Ø - Martinus Nijhoff Zomer 1954 . .
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 2 Oct 14:35
 
Nederland 462 Ø - Cijfer 2½ ct. . . . . Zw4707
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.100 2 Oct 14:35
 
Nederland 1186/89 Ø - Kind 1979 . . . Zw4718
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.100 2 Oct 14:35
 
 
 
 
 
Tanzania 40 gebr. - Vlinder . . . La3414
Michelnummering - Echt gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.100 2 Oct 15:05
 
Tanzania 44 gebr. - Vlinder . . . La3415
Michelnummering - Echt gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.100 2 Oct 15:05
 
Tanzania 246 gebr. - Icarus . . . La3416b
Michelnummering - Echt gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.050 2 Oct 15:15
 
Bulgarije 64 ong. - Sjipkapas . . . Vn1302
Michelnummering Ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
2.000 2 Oct 16:25
 
Tanzania 289 gebr. - Jaar v/d Jeugd . . La3515
Michelnummering - Echt gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.100 2 Oct 16:35
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2483 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen