qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  23 Mar 2019 18:22 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Transkei 30/32 ** - Blindenhulp 1977 . . La4504
België 2021 ** - Heraldische Leeuw . . L0713
Nederland 1186/89 Ø - Kind 1979 . . . Zw4718
Nederland 462 Ø - Cijfer 2½ ct. . . . . Zw4707

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.481 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Nederland 855 ** - Mariniers . . . Zw4820
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.04020:30
 
Nederland 877/881 ** - Zomer 1967 . . . ZW4901
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.20020:45
 
Nederland 877/881 (*) - Zomer 1967 . . . ZW4902
Nummering NVPH (*) = ongebruikt zonder gom Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.05020:45
 
Nederland 990/991 ** - EUROPA 1971 . . . Zw4906
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10020:55
 
Nederland 1007/08 ** - EUROPA 1972 . . . Zw4917
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10024 Mar 13:50
 
Nederland 1020/23 ** - Prinsen . . . Zw5405
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.20024 Mar 14:10
 
Nederland 1053 ** - Kankerbestrijding . . La0102
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.05024 Mar 14:45
 
Nederland 1038/41 Ø - Kind 1973 . . . Zw5408
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.20024 Mar 14:55
 
Nederland 969 ** - Zomerzegel 1970 . . La0104
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10024 Mar 15:10
 
Nederland 974 ** - UNO . . . Zw5414
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10024 Mar 15:15
 
Nederland 989 ** - Zomerzegel 1971 . . Zw5416
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10024 Mar 15:20
 
Oostenrijk 1659 ** - Bundesheer . . . Zw5612
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10024 Mar 20:40
 
Nederland 972 ** - Europa 1970 . . . Zw5615
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.05024 Mar 21:00
 
Nederland 1055/57 ** - Gelegenheid . . . Zw5707
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.20025 Mar 16:55
 
koop nu!Guernsey 123 ** - Europese Eik . . S0518
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.60026 Mar 16:20
 
koop nu!Liechtenstein 488 ** - St. Nicolaas . Y0107
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05026 Mar 20:50
 
koop nu!Liechtenstein 688/691 ** - Kerst 1977 . Y0406
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.60026 Mar 20:50
 
USA 678 ** - George Eastman . . E3513
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07026 Mar 20:50
 
USA 729 ** - Mackinac-brug . . . E3520
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07026 Mar 20:50
 
 
 
 
 
USA 740 ** - Noah Webster . . . E2703
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.07026 Mar 20:50
 
USA 741 ** - Bosbeheer . . E3707
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07026 Mar 20:50
 
USA 751 ** - Poolonderzoek . . . E3713
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07026 Mar 20:50
 
USA 770 ** - American Credo . . E3717
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07026 Mar 20:50
 
USA 771 ** - American Credo . . E3714
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07026 Mar 20:50
 
USA 774 ** - Masaryk . . . E3719
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05026 Mar 20:50
 
USA 776 ** - Vluchtelingenjaar . . . E3720
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05026 Mar 20:50
 
USA 777 ** - Water Conservation . . . E3618
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07026 Mar 20:50
 
Liechtenstein 613 ** - Bisschop . . Y0201
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20026 Mar 20:50
 
Liechtenstein 635/638 ** - Sport . . Y0307
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50026 Mar 20:50
 
Liechtenstein 666 ** - Bisschop . . Y0215
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20026 Mar 20:50
 
Liechtenstein 687 ** - Prinses Tatjana . . Y0413
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 Mar 20:50
 
Liechtenstein 731/733 ** - Wapens . . Y0504
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.50026 Mar 20:50
 
Liechtenstein 939/941 ** - Euro-campagne . . Y0119
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.50026 Mar 20:50
 
Zuid-Afrika 1446 ** - African Union . . . Zw2214
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.15026 Mar 20:50
 
koop nu!Togo 1070/73 Ø - Herdersleven . . . Zw2907
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25026 Mar 20:50
 
Montserrat 385/388 ** - Kroningsjubileum . Zw2612
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15026 Mar 20:50
 
Togo 1984 : Mi. 1802/05 Ø - Kerst . . . Fa0904
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75026 Mar 20:50
 
Guernsey 202 Ø - Munt Kroon . . . Zw6101
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10027 Mar 20:20
 
 
 
 
 
Liechtenstein 751/753 ** - Antieke wapens . Y0804
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.50027 Mar 20:50
 
Zuid - Afrika 808/12 ** - Nationale orden . F3209
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1474 ** - Vlasteelt . . L0605
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1556 ** - WK Wielrennen . L0606
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1818/19 ** - Europa 1975 . . L0602
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.30030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 2281 ** - Academie Nederlands... L0804
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk 1562 ** - Kerst 1977 .. . Zw5716
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland 1074/75 gebr. - Europa . Zw6410
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.07030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland 1091 Ø - Luchtvaartpionier . Zw6413
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.07030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland 1187/90 gest. - Juventute 80 . Zw6414
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland: 1288 gebr. - Dierenriem . Zw6415
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.03030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland: 1451 gebr. - Brug . Zw6416
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.03030 Mar 16:45
 
Belgie 2389 ** - Permanente educatie . . L0905
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.15030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1989 ** - KvK Verviers . . L0513
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.07030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk: 2230 ** - Uni BOKU . . Zw5709
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk 2238 ** - Licht ins Dunkel . Zw5712
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk 1680 ** - Wiskundigen . . Zw5604
Michelnummering = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies...
0.15030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk: 2225 ** - TUV . . Zw5704
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20030 Mar 16:45
 
Belgie 2416 ** - Water is Leven . . L0911
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.20030 Mar 16:45
 
 
 
 
 
koop nu!Zwitserland 335/37 gebr. - Landesausst. . Zw6401
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland 727/730 Ø - Gebeurtenissen . Zw6407
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1775 ** - BENELUX . . L0508
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1441 ** - Schilderij Rik Wouters. . L0404
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.05030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1766/67 ** - EUROPA 1974 . . L0410
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1949/51 ** - Heraldische Leeuw . L0706
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15030 Mar 16:45
 
Belgie 2295 ** - Vlaamse technologie 1987. . L0809
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 2300 ** - Dag vd Postzegel 1987 . . L0811
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.08030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 2419/20 ** - EUROPA 1990 . . L1002
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 2421 ** - Leie-monument 1990 . L1003
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 2431 ** - Folklore / Uniform . L0904
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 3913 gebr. - Koning Albert II . L1013
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 1331 ** - Girodienst . L0505
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.03030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 443/450 ong. - Koningin Astrid . L0614
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.00030 Mar 16:45
 
Zwitserland 194/197 gebr. - Wapen 1924 . Zw6303
Michelnummering Michel 28,-- Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
1.75030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland 252 gebr. - Ontwapeningsconf. . Zw6312
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.07030 Mar 16:45
 
Zwitserland 253 gebr. - Ontwapeningsconf. . Zw6314
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland 259/61 gebr. - Gotthardtunnel . Zw6317
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.50030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland 270 gebr. - Waterval 1934 . Zw6318
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20030 Mar 16:45
 
 
 
 
 
koop nu!Zwitserland 273 gebr. - Rhonegletsjer .. Zw6320
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25030 Mar 16:45
 
koop nu!Zwitserland 465/468 Ø - Juventute 1945 . Zw6403
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.00030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 2021 ** - Heraldische Leeuw 1980 . L0713
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05030 Mar 16:45
 
koop nu!Belgie 439 ongebr. - Kroonprins Boudewijn . L0608
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.50030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk: 1660 ** - Alfred Wegener . . Zw5613
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk 1688 ** - KAB - Arbeiders . . Zw5702
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
koop nu!Tanzania 1040/46 gest.- Vissen . . L0309
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ver...
0.45030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk 1678 ** - Otto Bauer . . Zw5602
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk 1591 ** - Kerst . . . Zw5607
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk 1716 ** - Globe . . Zw5606
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
koop nu!Oostenrijk 1722 ** - Kalman . . . Zw5701
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
Nederland 1054 ** - Reddingsboot . . Zw4910
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.05030 Mar 16:45
 
Nederland 1014 ** - Wielrenner . . Zw4911
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.05030 Mar 16:45
 
Nederland 1006 ** - Muziek . . Zw5510
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10030 Mar 16:45
 
Zwitserland WHO 41 ** - Esculaap . . Zw5812
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50030 Mar 16:45
 
Ierland 228/229 ** - Parlement . . Zw5717
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20030 Mar 16:45
 
Nederland 766 Ø - Romaans beeld . . Zw4815
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
Ierland 478 Ø - Zeilboot . . Zw5801
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15030 Mar 16:45
 
Ierland 1750 Ø - Bloem . . Zw5802
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25030 Mar 16:45
 
 
 
 
 
Nederland 1232/35 Ø - Kind 1961 . . Zw5001
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.10030 Mar 16:45
 
Spanje 2503 ** - San Benito . . Zw5814
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10030 Mar 16:45
 
Spanje 1260/63 ** - Romaanse kunst . . Zw6008
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.25030 Mar 16:45
 
Azoren 334/335 ** - Nieuwe zegels 1980 . . Zw5820
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10030 Mar 16:45
 
Groot-Brittannië 867/868 ** - EUROPA . Zw6110
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25030 Mar 16:45
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2481 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen