qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  27 May 2018 07:21 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

USA 740 ** - Noah Webster . . A2206
Israel 848/850 ** - Persoonlijkheden .. E1907
USA 867 ** - Muziek . . E5801
BRD Duitsland 2603 Ø - Hambacher Fest . W0113

1 2Pagina verder Naar laatste pagina
125 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Duitsland BRD 232/233 ** - Jugend 1956 . . W1507
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.00011:00
 
Duitsland BRD 208 ** - Lufthansa . . . W1910
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.50011:30
 
Duitsland BRD 554/557 ** - Adenauer e.a. . . W0211
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15013:50
 
BRD Duitsland 1845 Ø - Schilderij . . W4509
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10014:30
 
Liechtenstein 899/901 ** - Folklore '86 . . AA1216
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.46014:40
 
Berlijn 393 ** - Heuss . . . H0419
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20015:20
 
Zweden 1899 Ø - 50 jaar UNO . . B3202
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05016:25
 
Zweden 1881 Ø - IJshockey . . B3201
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05016:25
 
Zweden 1997 Du Ø - Kamperfoelie . . B3205
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10016:35
 
Zweden 1997 Do Ø - Kamperfoelie . . B3204
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10016:35
 
Zweden 1991 Ø - Sneeuwluipaard . . B3203
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10016:35
 
Zweden 2119 Ø - Wielrenner . . B3207
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05016:40
 
Zweden 2060 Ø - Moerasviooltje . B3206
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.03016:40
 
Zweden 2192 Ø - Koning . . B3208
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05016:55
 
Zweden 2188 Ø - Regen . . B3209
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15016:55
 
Zweden 2237 Ø - Pioen . . B3210
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05016:55
 
Zweden 2266/67 Ø - Chinees Nieuwjaar . . B3211
Michelnummering / samenhangend = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50016:55
 
Zweden 2357 Ø - Tuinhuis . . W1305
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.05016:55
 
Berlijn 52 Ø - Schloß Schöneberg . . H0512
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10016:55
 
 
 
 
 
Berlijn 504 Ø - Koeltoren . . . H0502
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20017:50
 
Suriname : Blk 27 Ø - 5 jaar onafhankelijk .WB2403
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75017:50
 
koop nu!Oostenrijk 1700 ** - Kneipp . . X1715
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10017:50
 
Suriname 1994 Block 62 ** - WK Voetbal . NA3004
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
2.50018:00
 
Berlijn 669 Ø - Brouwinstallatie . . H0504
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15018:00
 
Faroer 348/351 ** - Schepen . . . M0112
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.50018:00
 
Berlijn 776 Ø - Berlijn 750 jaar . . . H0506
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10018:00
 
Faroer 338/339 ** - EUROPA 1998 . . M0116
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75018:00
 
Berlijn 784 Ø - Immigratie Bohemers . . H0409
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05018:00
 
Berlijn 750 Ø - Furtwangler . . H0503
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20018:00
 
koop nu!Oostenrijk 1412 ** - Körner . . X1803
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05018:00
 
koop nu!Oostenrijk 1414 ** - Loewi . . X1805
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10018:00
 
koop nu!Oostenrijk 1417 - Dornbirner Messe . . X1808
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05018:00
 
Suriname 1993: Block 61 Voor het Kind . NA3006
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.90018:00
 
koop nu!Oostenrijk 1425 - Hanusch . . X1810
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05018:00
 
Berlijn 402/411 ** - Unfallverhütung . . F1908
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.50018:20
 
BRD Duitsland Blok 8 Ø - Olympische Sp. . . F1907
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.50018:20
 
Faroer 276/277 ** - NORDEN 1995 ... M0309
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60018:20
 
Oostenrijk 1744 ** - KIWANIS . . X4219
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.10018:20
 
 
 
 
 
Luxemburg 699 ** - Atheneum . . Y3412
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05018:50
 
Liechtenstein 830 Ø - Velletje Pausbezoek..T5406
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
1.00018:55
 
Luxemburg 724 ** - WHO-gebouw . . . Y3406
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05018:55
 
Luxemburg 723 ** - Vakbond . . . Y3403
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05018:55
 
Luxemburg 729/732 ** - Notre Dame de Lux. .. Y3419
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.15018:55
 
Luxemburg 737 ** - Brug . . . Y3303
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05019:00
 
Luxemburg 738/739 ** - Europa-Centrum . . Y3304
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.15019:00
 
Suriname 1995 Block 65 ** - Voleybal . . NA3107
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
2.00019:15
 
Jersey 103/106 ** - Churchill e.a. . . W1606
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15019:15
 
Saar 50 ** - .. W1510
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15019:15
 
Jersey 11 (I) - Mont Orgueil . . W1402
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10019:15
 
Jersey 187/191 ** - Postschepen . . W1703
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40027 May 19:30
 
Oostenrijk 1781 ** - Componist . . . Zw4109
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10027 May 20:00
 
Suriname 1976: Bl. 16** (Zbl. 26) - Pasen. . F5603
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.60027 May 20:05
 
Suriname Zbl. blok 72 ** - Vogels . . NA2909
Michelnummering Block 18 ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.50027 May 20:05
 
Oostenrijk 1798 ** - Kerstmis 1984 . . . Zw4106
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10027 May 20:05
 
Suriname '77: Bl. 20 ** Kind / Huisdieren . F5605
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.40027 May 20:05
 
Suriname Mi. Block 30 ** - WIPA 1981 . . F1107
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.00027 May 20:05
 
Suriname Mi. Block 28 ** - Vernieuwingen . . F1206
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.25027 May 20:05
 
 
 
 
 
Suriname Zbl. 108/112 ** - Bloemen 1978 . . E2614
Michel 807/811 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.80027 May 20:05
 
Suriname Zbl. 139 ** - Blok Ontwikkeling . E3007b
Michel Block 21 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40027 May 20:05
 
Suriname Blok 29 ** - Jeugd en Toekomst . LA1103
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaar...
0.50027 May 20:05
 
Suriname Rep. 905/909 ** - Olympiade 1980 . E4106
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.90027 May 20:05
 
Suriname Zbl. 136/138 ** - Ontwikkeling . E2812
Michel 835/837 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.45027 May 20:05
 
Suriname Zbl. 119/123 ** Paasweldadigheid . E2809
Michel 818/822 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.50027 May 20:05
 
Suriname 1980 - Blok 27 ** - Vijf jaar ... F4503
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.90027 May 20:05
 
Suriname 882 ** - Sir Rowland Hill . . E3905
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.25027 May 20:05
 
Liechtenstein 1011/12 ** - EUROPA '91 . Y0106
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.40027 May 20:05
 
Suriname Rep. 896/900 ** - Pasen 1980 . E4014
Michelnummering Zonnebloem 200/204 ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.60027 May 20:05
 
Suriname Rep. 904 = blok 24 ** - R. Hill . . F5703
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.30027 May 20:05
 
Suriname Rep. 901/903 ** - Rowland Hill . . E4019
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.40027 May 20:05
 
Liechtenstein 564 ** - EUROPA 1972 ... Y0202
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15027 May 20:25
 
Liechtenstein 734 ** - St. Lucius . . Y0210
Michelcatalogus 2016: 24,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschad...
1.75027 May 20:25
 
Liechtenstein 939/941 ** - Euro-campagne . . Y0119
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.75027 May 20:25
 
Liechtenstein 864/65 ** - Vorst en Vorstin . Y0207
Michelcatalogus 2016: 6,00 ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.90027 May 20:25
 
Liechtenstein 921 ** - Prins Alois . . Y0216
Michelcatalogus 2016: 3,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadigi...
0.50027 May 20:30
 
Liechtenstein 545 ** - EUROPA '71 . . Y0212
Michelcatalogus 2016: 0,80 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadigi...
0.10027 May 20:30
 
Frankrijk 3072A Ø - Vogel -Reiger . . V0801
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.08027 May 21:20
 
 
 
 
 
Frankrijk 2692 ** - Rode Kruis . . . V0304
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.20027 May 21:40
 
Duitsland Blok 35 ** - Für uns Kinder . .Ta0102
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25027 May 21:50
 
Duitsland Blok 35 Ø - Für uns Kinder . .Ta0102
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25027 May 21:50
 
Turkije 2210/11 ** - EUROPA . . W4103
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75027 May 22:00
 
Noorwegen 869 Ø - Dom van Trondheim . . W2707
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 22:15
 
Oostenrijk 1674 ** - Kikkerkoning . . . X0813
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10027 May 22:15
 
Oostenrijk 1736 ** - Burg Wels . . . Zw4817
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05027 May 22:15
 
Oostenrijk 1689 ** - Orientalist . . X0818
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10027 May 22:15
 
Oostenrijk 1585 ** - Gehandicapten . . . X0805
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20027 May 22:15
 
Noorwegen 1302 Ø - Vis . . W2811
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 22:25
 
Duitsland Blok 27 Ø - Für uns Kinder . .Ta0303
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25027 May 22:25
 
Duitsland Blok 25 Ø - Th. Körner . . . Ta0202
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.50027 May 22:25
 
Duitsland Blok 30 Ø - Für uns Kinder . . Ta0205
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25027 May 22:25
 
Duitsland Blok 34 Ø - Für uns Kinder . . Ta0207
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25027 May 23:05
 
Duitsland Blok 41 Ø -Tag der Briefmarke . Ta0210
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.00027 May 23:10
 
Turks & C. 385/88 ** - Kroning Elizabeth II .G1004
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.40027 May 23:10
 
Turks & C. 364/366 ** - Silver Jubilee . G1005
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.45027 May 23:10
 
koop nu!Oostenrijk 1423 ** - Meteorologische .... X1815
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10028 May 00:30
 
Duitsland 1920/24 ** - Jugend - Paarden . HA1105
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
1.75028 May 01:10
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland Blok 21 gest. - Kinderkopje . TA0804
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.50028 May 01:10
 
Finland 689 ** - EUROPA . . W4107
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50028 May 02:00
 
IJsland 532/533 Ø - Luchtvaart . . W1905
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10028 May 02:00
 
koop nu!Oostenrijk 1485 ** - Tweede Republiek ... X1906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07028 May 12:55
 
VN - Geneve: 16 ** - Vluchtelingen . . O1006
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05028 May 13:20
 
1 2Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 125 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen