qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  22 Jan 2018 15:23 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Malta 272/274 Ø - 100 jaar postzegels . . V2303
Cyprus 639 Ø - Skiën . . . V2109
Cyprus 582/583 Ø - EUROPA 1983 . . V2413
Frankrijk 256 Ø - Kathedraal Reims . . V2403

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.933 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Cyprus 402/404 Ø - Kerstmis 1973 . . V2414
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.25015:25
 
Zuid-Afrika RSA 657 Ø - Volkslied . . . S0301
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10015:55
 
Zuid-Afrika 666 Ø - Schilderij Oerder . . S0304
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10015:55
 
Zuid-Afrika 671 Ø - Parlement Kaapstad . S0305
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10015:55
 
Zuid-Afrika 709 Ø - Rotsschildering . . . S0306
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.15015:55
 
Zuid-Afrika 713 Ø - Wijnkelder in Paarl . . S0309
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.15015:55
 
Zuid-Afrika RSA 705 ** - Stadhuis Durban . . S1421
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20016:10
 
Zuid-Afrika RSA 706/09 ** - Rotstekeningen . S1504
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75016:10
 
Zuid-Afrika RSA 710/13 ** - Paarl - Wijn . . S1506
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.70016:10
 
Zuid-Afrika RSA Blok 19 Ø - Paarl - Wijn . . S1506
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75016:10
 
Zuid-Afrika 716/18 ** - Bijbel - Rembrandt . S1726
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.60016:15
 
Oostenrijk 1586 ** - Betonindustrie . . . X2608
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10016:35
 
Oostenrijk 1579 ** - Bouwbond . . . X1306
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05016:35
 
Oostenrijk 1462 ** - Dermatoloog
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10016:35
 
Cyprus 538 Ø - Leda met de zwaan . . V2415
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.25016:40
 
Cyprus 578/581 Ø - Commonwealth Day . V2416
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.25016:40
 
Griekenland 1627/29 ** Verkeersveiligheid . V2606
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50016:40
 
Oostenrijk 1436 ** -Nobelprijswinnaar . . X1909
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05016:40
 
Griekenland 775/776 ** - EUROPA . . V2601
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15016:55
 
 
 
 
 
Italië 1164/65 ** - EUROPA . . V2901
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10017:15
 
Zuid-Afrika RSA: 719/20 ** - Vloedramp . . N0505
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25017:30
 
Madeira 1980: Blok 1 ** - Nieuwe Zegels . . F4209
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.00017:35
 
Cyprus 537 Ø - Archeologische vondst . V2418
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.25017:35
 
Duitsland BRD 1948/52 ** - Molens . . F4309
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.50017:50
 
Cyprus 611/612 Ø - EUROPA 1984 . . V2417
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.10018:10
 
Frankrijk 2490 Ø -Watervliegtuig . . V2817
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.25018:25
 
Italië 2186/87 Ø - Rechten v.h. Kind . . V2915
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of b...
0.25018:25
 
Oostenrijk : Mi. 2362 ** - Kerst 2001 . . ZW6301
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25018:25
 
BRD Duitsland 1708 Ø - Kerst 1993 . . W0501
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.10018:35
 
BRD Duitsland 239 Ø - Katholikentag . . W0608
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25018:35
 
BRD Duitsland 187 Ø - Heuss . . . W0618
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30018:35
 
BRD Duitsland 212/13 Ø - Landesausstellung . W0620
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.50018:35
 
Oostenrijk : 2361 ** - Öffentl. Dienst . . ZW6220
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25018:35
 
Oostenrijk : 2353 ** - Nestroy . . ZW6214
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25018:35
 
Luxemburg 523 * - WK Schermen . . B1631
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25019:20
 
Luxemburg 891 ** - BENELUX . . BA0209
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20019:25
 
Luxemburg 892 ** - Differdange . . BA0210
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10019:25
 
Luxemburg 909 ** - Schuman-verklaring . BA0314
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10019:25
 
 
 
 
 
Luxemburg 911/913 ** - Sport . . BA0317
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.50019:25
 
koop nu!Duitsland BRD 2048 ** - Blokkade Berlijn W2405
= absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. ...
0.20019:35
 
koop nu!Duitsland - BRD 1603 ** - Nachtvlinder . W2212
Michelnummering - Michel 2,00 - ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper...
0.15019:35
 
koop nu!Duitsland - BRD: 1402 ** - Stad Bonn . X0119
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.12019:35
 
koop nu!Duitsland 1067 ** - Altdorfer . . X1204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05019:35
 
Luxemburg 869 ** Gr. Raad van Mechelen . BA0103
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.07019:35
 
Luxemburg 850/851 ** - Gebouwen . . BA0105
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40019:35
 
Luxemburg 922/923 ** Vorstelijke jubilea .BA0412
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75019:50
 
koop nu!Duitsland BRD: 2064 Ø - Kulturstiftung . . W5005
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.10020:15
 
Zuid-Afrika 6 Ø - George VI . . S1523
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.35020:25
 
Zuid-Afrika 197/98 paar Ø -Oranjeboom . . s1605
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.20020:25
 
Zuid-Afrika RSA 571 Ø - Diamant . . S1509
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.10020:45
 
Zuid-Afrika RSA 593 Ø - Orchidee . . S1515
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.20020:45
 
Zuid-Afrika RSA 636 Ø - Zeiljacht . . S1520
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.15020:45
 
Zuid-Afrika RSA 765 Ø -Geloftekerk . . S1513
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.20020:45
 
Zuid-Afrika RSA 1314 Ø - Bloem . . S1518
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.10020:45
 
Luxemburg 935 ** - Graham Bell . . BA0506
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10020:50
 
Zuid-Afrika RSA 420 Ø - Universiteit SA . S1634
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.75020:50
 
Luxemburg 950 ** - Louis Braille . . BA0607
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10020:55
 
 
 
 
 
Zuid-Afrika RSA 684 Ø - Bloed redt lewens . S1623
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.12021:05
 
Luxemburg 956 ** - Verdragen van Rome . BA0703
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.03021:10
 
koop nu!BRD - Duitsland 309 Ø - Von Humboldt . . W5918
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.10021:15
 
Israel 378/381 Ø - Dag vd Postzegel 1966 . B1523
Michelnummering ong. = met plakkerrest ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendi...
0.20021:15
 
Joegoslavië 1787/88 ** - EUROPA . . B2003
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20021:15
 
Duitsland 2099 ** - Carnaval . . W0811
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.08021:20
 
Duitsland 804/805 ** - EUROPA 1974 . . W0813
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05021:20
 
koop nu!BRD - Duitsland 1032 Ø - Kerst 1979 . . W5719
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.05021:30
 
koop nu!BRD - Duitsland 1633 Ø - Uurwerk . . W5810
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.05021:30
 
koop nu!BRD - Duitsland 1634 Ø - Uurwerk . . W5811
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10021:30
 
koop nu!BRD - Duitsland 2249 Ø - Arbeitsanstalt . . W6120
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10021:30
 
BRD Duitsland 1437/39 Ø - Postvervoer . X0912m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50021:30
 
BRD Duitsland 1774/76 Ø - Schilderijen . . X0420m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021:30
 
Joegoslavië 1787/88 Ø - EUROPA . . B2003
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.10021:30
 
Zwitserland 720/721 Ø - EUROPA . . B1812
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.10021:30
 
Luxemburg 980 Ø - Caritas 1978 . . B1609
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.25021:30
 
Oostenrijk 1801 ** - WK Ski . . . Zw4014
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15021:30
 
Oostenrijk 1810 ** - Bevrijding . . . Zw4015
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15021:30
 
Oostenrijk 1817 ** - VN / UNO . . . Zw4017
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15021:30
 
 
 
 
 
Oostenrijk 1830 ** - St. Martin . . . Zw4019
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15021:30
 
Duitsland 2101 ** - Fr. Ebert . . W0814
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15021:35
 
Suriname Zbl. 151 Ø - Blok hond en kat . LA4102
Michelnummering Bock 22 = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen a...
0.25021:35
 
Suriname Zbl. 191 Ø - Blok Rode Kruis . . LA4106
Michelnummering Bock 22 = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen a...
0.30021:35
 
Suriname Zbl. 167/171 Ø - Paasweldadigheid LA4107
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt...
0.60021:35
 
Oostenrijk : 2341 ** - Kinder-TV . . ZW6319
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25021:35
 
Oostenrijk : 2343 ** - Vastendoek . . ZW6211
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25021:35
 
Oostenrijk : 2350 ** - Veldpost . . . ZW6212
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25021:35
 
Oostenrijk : 2351 ** - Folkore . . Zw6213
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25021:35
 
Finland 768 ** - Farmacologie . . V5513
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.15021:40
 
koop nu!Israël 1031 ** - Dodenherdenking 1986 . . E0309
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.15022:00
 
koop nu!Israël 962 ** - Nat. Arbeiderscoöperatie . E0310
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.10022:00
 
BRD Duitsland 379 Ø - Vlinder . . W0705
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10022:00
 
Italië 1113/14 ** - EUROPA . . B2038
Michelnummering ** = postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risic...
0.10022:10
 
Luxemburg 980 ** - Apostel Johannes . BA0903
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:10
 
Luxemburg 991 ** - Chemicus Thomas . BA0915
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05022:10
 
Saar: Kaveltje postfris . . E6103
Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verzendkosten: Tarief ...
0.50022:15
 
Zuid-Afrika 662 Ø - Decoratie De Wet . . S0310
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10022:25
 
Zuid-Afrika 690 Ø - Pelgrims Rest . . S0313
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10022:25
 
 
 
 
 
Zuid-Afrika 691 Ø - Bethlehem . . S0314
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10022:25
 
Zuid-Afrika 692 Ø - Pietermaritzburg . . S0311
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10022:25
 
Zuid-Afrika 683 Ø - Bloedtransfusie . . S0315
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10022:25
 
BRD Duitsland 616/618 Ø - Beethoven e.a. . X0106m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:35
 
BRD Duitsland 1233 Ø - Kerst 1984 . . X0314m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.08022:35
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2933 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen