qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  16 Dec 2017 14:08 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Oostenrijk 2329 ** - Oude kunst . . ZW6304
Berlijn 650/653 Ø - Bedreigde planten . . H0108
Berlijn 688 ** - Kerstmis 1982 . . . H0916
Berlijn 680/683 ** - Rozen . . . H0816

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
3.147 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Zweden 2407 Ø - Roeiboot . . B2702
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.07019:10
 
Zweden 2459 Ø - Lelietjes der dalen . . B2706
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.07019:10
 
Zweden 2615 Ø - Volkskunst . . B2625
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.50019:15
 
Faroer 221/222 ** - Zeevogels . . BA1810
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60019:15
 
Duitsland BRD 1065 ** - FIP-congres . . X1015
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.07019:40
 
Luxemburg 1143/46 ** - Medailles . . Y2318
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.75019:40
 
Luxemburg 1117/20 ** - Medailles 1985 . . Y2418
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60019:40
 
Duitsland BRD 1083 ** - Gehandicaptenjaar .. X1018
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.07019:50
 
BRD 1631/35 Ø - Antieke klokken . X1015
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.75019:50
 
BRD Duitsland 1656/58 Ø - Schilderijen . . X1102
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.20020:10
 
BRD Duitsland Automaalzegel ATM 5 Ø . . . X1019
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.20020:10
 
Finland 802 ** - EK Kunstschaatsen . . V5702
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10020:25
 
Duitsland BRD 1098 ** - Ev. Kirchentag . . X1107
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.10020:40
 
Duitsland BRD 1099 ** - Riemenschneider . X1108
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.05020:40
 
Duitsland BRD 1102 ** - Dierenbescherming . X1112
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.12020:40
 
Finland 803/804 ** - NORDEN 1977 . . . V5703
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.30020:40
 
Zweden 2489 Ø - Jonge wolf . .. B2708
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.07020:50
 
Zweden 2490 Ø - Jonge Vos . .. B2711
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.07020:50
 
Zweden 1044 Ø - Kroningskoets . . B2715
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.07020:50
 
 
 
 
 
Finland 814 ** - Volleybal . . . V5712
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10020:55
 
Zweden 2289 Ø - Stockholm 750 jaar . B2718
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.07021:05
 
Zweden 1949 Ø - Zomerzegel . . B2735
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.10021:05
 
Zweden 2010/11 Ø Paar Groetzegels Eland . B2729
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.25021:05
 
Duitsland BRD 1104 ** - Wilhelm Raabe . . X1114
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.05021:15
 
Duitsland BRD 1105/07 ** - Democratie . . X1115
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.20021:15
 
Duitsland BRD 1053 ** - Doof--slechthorend . X1118
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.25021:15
 
Luxemburg 1230/31 ** - Bezienswaardigheden . Y1812
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40021:15
 
Suriname 1988: Zbl. 586 ** -Overdruk . . LA3102
** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
1.75021:20
 
Duitsland BRD 1114 ** - Hl. Elisabeth . . . X1202
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.10021:35
 
Israel blok 18 ** - Vrede met Egypte . E3004
Michel 835/837 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.15021:35
 
Luxemburg 1227/29 ** - Glas-in-loodramen . . Y1817
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.80021:35
 
Luxemburg 1223 ** - Europees Parlement . . Y1901
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.15021:45
 
Suriname Zbl. 151 - Blok Hond en Kat . . E3010b
Michel Block 22 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30021:55
 
Luxemburg 1214 ** - Grootindustrieel . . Y1914a
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05021:55
 
VN - Genève 107/108 ** - Vreedzaam gebruik . O1505
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20021:57
 
Luxemburg 1217 ** - Bronzen leeuw . . Y1909
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.15022:00
 
Luxemburg 1222 ** - Raad voor Europa . . Y1903
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.15022:00
 
VN - Genève 111 ** - Communicatiejaar . . O1508
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:01
 
 
 
 
 
Zweden 1225/29 Ø - Drukkunst strip . . . Va0702
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.30022:05
 
VN - Genève 117/118 ** - Hundertwasser . . O1517
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20022:08
 
Oostenrijk 1573 ** - EUROPA 1978 . . . X1211
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.40022:10
 
Zweden Blokken 2/5 Ø - STOCKHOLMIA 74 . VA0711
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
1.25022:10
 
Oostenrijk 1656 ** - Douane . . X1216
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.10022:15
 
Zweden 905 ** - Carl Millis . . B2817
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.07022:15
 
Denemarken 730/731 ** - EUROPA 1981 . . C0703
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico va...
0.30022:25
 
koop nu!Duitsland 2137 ** Bundesgerichtshof . . W1808
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20022:30
 
koop nu!Duitsland 1927/30 ** = Bl. 39 - Documenta .TA0303
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00022:30
 
Iran 1992: Mi. 2518/21 ** - Tourisme . . BA2016
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60022:30
 
Bophuthaswana 182 ** - Tennis
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25022:30
 
BRD Duitsland Blok 12 Ø - Olympische . . F1505
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
0.10022:30
 
BRD Duitsland Blok 13 Ø - Kerst 1976 . . F1509
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
0.10022:30
 
koop nu!Duitsland 1775 ** Schilderij Schrimpf . X4719
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25022:35
 
koop nu!Duitsland 1707/08 ** - Kerst 1993 . . W3816
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.35022:35
 
koop nu!Duitsland 1133 ** - CVJM / YMCA . . X1010
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07022:35
 
koop nu!Duitsland 1763 ** - Hans Sachs . . W1015
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:35
 
koop nu!Duitsland 1087 ** - Milieubescherming . . W0215
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07022:35
 
koop nu!Duitsland 1162 ** - Edith Stein . . W0313
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07022:35
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland 1682 ** - UNICEF . . X3305
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.08022:35
 
koop nu!Duitsland 1753 ** - Vakbondsleider . . X4608
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.08022:35
 
koop nu!Duitsland 1709 ** - Stad Stade . . X3309
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.07022:35
 
koop nu!Duitsland 1711 ** - Jaar v/h Gezin . . X3312
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.08022:35
 
koop nu!Duitsland 1724 ** - Europaparlement . . X3314
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.12022:35
 
koop nu!Duitsland 1725 ** - Miteinander leben . . X3315
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.08022:35
 
Oostenrijk Blok 4 ** - 1000 jaar Oostenrijk. F1609
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.90023:10
 
Pitcairn Isl. 197/200 ** - Kunsthandwerk . BA2516
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30023:55
 
Spanje 2151/52 ** - EUROPA . . BA2615
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40023:55
 
koop nu!BRD - Duitsland: 1564 gebr. - Posthuis . W5914
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2247 ** - Wiener Secession . . ZW6005
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2280 ** - Raad v Europa . . ZW6104
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2282 ** - Antieke Auto . . ZW6106
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2284 ** - Diakonie . . ZW6108
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2256 ** - Lavant . . ZW6013
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2293 ** - Seniorenjaar . . ZW6001
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2302 ** - Folklore . . ZW6202
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2305 ** - Tuinbouw Bloem . . ZW6205
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2309 ** - Grossglockner . . ZW6209
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
 
 
 
 
koop nu!Oostenrijk 2317 ** - Kindertelevisie . . ZW6216
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2322 ** - Bloedgroepen . . ZW6217
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30017 Dec 09:40
 
koop nu!Oostenrijk 2331 ** - Moderne kunst . . ZW6306
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 09:40
 
Finland 884 ** - Jeugdbewegingen . . . V5915
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.07017 Dec 09:40
 
koop nu!Israël 936/939 ** - Synagogen . . E0203
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.60017 Dec 09:40
 
Duitsland BRD 2142 ** - Deutsche Einheit . W3115
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20017 Dec 09:40
 
koop nu!Duitsland 2093 ** - Keine Gewalt gegen . . W0804
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10017 Dec 09:40
 
Duitsland BRD 1861/64 ** - Olympische Sp. W4210
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00017 Dec 09:40
 
koop nu!Duitsland - BRD: 1267 ** - Kerst 1985 . X4511
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10017 Dec 09:40
 
koop nu!Duitsland BRD: 1448 ** - Brunswijk . X3205
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.04017 Dec 09:40
 
koop nu!Duitsland BRD: 1263 ** - Fritz Reuter . X4507
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10017 Dec 09:40
 
koop nu!België 1841/46 ** - Oude beroepen . . P0503
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.80017 Dec 11:05
 
Zuid-Afrika 974 ** - Vogel . . . S0705
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25017 Dec 11:50
 
Zuid-Afrika 978 ** = Blok 40 - UNESCO . . N0605
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.40017 Dec 11:50
 
Zuid-Afrika 979/983 ** - Schelpen . . . N0304
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00017 Dec 11:50
 
Zuid-Afrika 985/989 ** - Afr. Voetbal . . . N0603
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00017 Dec 11:55
 
Zuid-Afrika 991 ** - Voetbalkampioen . . S0701
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20017 Dec 11:55
 
Zuid-Afrika 992 ** - Bloemfontein . . . S0703
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20017 Dec 11:55
 
VN - Genève 96 ** - Palestijnen . . O1413
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07017 Dec 12:14
 
 
 
 
 
VN - Genève 112/113 ** - Veiligheid op zee . O1509
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15017 Dec 12:14
 
Belgie 2458/59 ** - EUROPA 1991 . . . Va1205
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.90017 Dec 12:50
 
Belgie 2479 ** - Telecom . . VA1217
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.15017 Dec 13:05
 
Belgie 2468 ** - Academie Geneeskunde Va1211
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.10017 Dec 13:05
 
Oostenrijk 1671 ** - EUROPA 1981 . . .X1516
Michelnummering ** = postfris * = ongebruikt (met plakkerrest) = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangeteke...
0.20017 Dec 13:40
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 3147 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen