qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 Sep 2018 08:13 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Oostenrijk 2329 ** - Oude kunst . . ZW6304
Bophuthatswana 84/87 ** - Scouting . . . Zw2511
Israël 936/939 ** - Synagogen . . E0203
Oostenrijk 2331 ** - Moderne kunst . . ZW6306

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.677 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
koop nu!BRD - Duitsland: 1564 gebr. - Posthuis . W5914
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05021 Sep 21:40
 
Duitsland BRD 2142 ** - Deutsche Einheit . W3115
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20021 Sep 21:40
 
koop nu!Duitsland 2093 ** - Keine Gewalt gegen . . W0804
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Sep 21:40
 
koop nu!Duitsland - BRD: 1267 ** - Kerst 1985 . X4511
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Sep 21:40
 
koop nu!Duitsland BRD: 1448 ** - Brunswijk . X3205
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.04021 Sep 21:40
 
koop nu!Duitsland BRD: 1263 ** - Fritz Reuter . X4507
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Sep 21:40
 
Finland 884 ** - Jeugdbewegingen . . . V5915
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.07021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2247 ** - Wiener Secession . . ZW6005
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2280 ** - Raad v Europa . . ZW6104
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2282 ** - Antieke Auto . . ZW6106
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2284 ** - Diakonie . . ZW6108
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2256 ** - Lavant . . ZW6013
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2293 ** - Seniorenjaar . . ZW6001
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2302 ** - Folklore . . ZW6202
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2305 ** - Tuinbouw Bloem . . ZW6205
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2309 ** - Grossglockner . . ZW6209
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2317 ** - Kindertelevisie . . ZW6216
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2322 ** - Bloedgroepen . . ZW6217
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2331 ** - Moderne kunst . . ZW6306
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Sep 21:40
 
 
 
 
 
koop nu!Israël 936/939 ** - Synagogen . . E0203
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.60021 Sep 21:40
 
koop nu!Oostenrijk 2329 ** - Oude kunst . . ZW6304
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.35025 Sep 21:40
 
koop nu!Transkei 30/32 ** - Blindenhulp 1977 . . La4504
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.900 2 Oct 21:37
 
Aland 14 ** - Zeilboot . . Zw3316
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 3 Oct 21:35
 
Aland 15 ** - Oriëntering . . Zw3317
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 3 Oct 21:35
 
Aland 16/18 ** - Geschiedenis .. . . Zw3319
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 3 Oct 21:35
 
Aland 19 ** - Kunstenaarskolonie . . Zw3320
Michelnummering / Michel 5,00 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het ...
0.500 3 Oct 21:35
 
Aland 99 ** - Lid van de Europese Unie . Zw3503
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 3 Oct 21:35
 
Aland 24 ** - Brug (1987) . . Zw3505
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.100 3 Oct 21:35
 
Man 367/370 ** EUROPA 1988 . . F0809
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.750 3 Oct 21:35
 
koop nu!Luxemburg 868 ** - Kamer van Arbeid . . Zw2401
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 3 Oct 21:35
 
Luxemburg 870 ** -Stakingsmonument . . Zw2403
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.030 3 Oct 21:35
 
koop nu!Zwitserland: 586/587 ** - Alpenpost . . Zw3107
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.200 3 Oct 21:35
 
Zwitserland 585 ** - Luchthaven Kloten . Zw3102
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.750 3 Oct 21:35
 
Zwitserland 687/691 ** - Pro Juventute . . .Zw3105
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.750 3 Oct 21:35
 
Zwitserland 722/726 ** - Pro Juventute . . Zw3109
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.250 3 Oct 21:35
 
Zwitserland 751/755 ** - Pro patria 1962 .. Zw3112
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.500 3 Oct 21:35
 
Zwitserland 749 ** - Bahnstation Jungfrau . Zw3115
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.250 3 Oct 21:35
 
Zwitserland 775/779 ** - Pro Patria . . Zw3118
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.600 3 Oct 21:35
 
 
 
 
 
koop nu!Venda 133 gebr. - Reptiel - Gekko . . Zw3713
Michelnummering gebr. = gebruikt gest. = gestempeld met eerstedag-stempel of welwillendheidsstempel. Vergissingen voorbehouden. Bij niet-...
0.050 3 Oct 21:35
 
koop nu!Venda 134 gebr. - Reptiel - Adder . Zw3714
Michelnummering gebr. = gebruikt gest. = gestempeld met eerstedag-stempel of welwillendheidsstempel. Vergissingen voorbehouden. Bij niet-...
0.100 3 Oct 21:35
 
koop nu!Venda 135 gebr. - Reptiel - Hagedis . Zw3715
Michelnummering gebr. = gebruikt gest. = gestempeld met eerstedag-stempel of welwillendheidsstempel. Vergissingen voorbehouden. Bij niet-...
0.400 3 Oct 21:35
 
koop nu!Venda: 208 gest. - Reptiel - Kameleon . Zw3716
Michelnummering gebr. = gebruikt gest. = gestempeld met eerstedag-stempel of welwillendheidsstempel. Vergissingen voorbehouden. Bij niet-...
0.150 3 Oct 21:35
 
Ciskei 1/4 Ø - Onafhankelijkheid . . Zw2505
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.250 3 Oct 21:35
 
Venda 62/65 Ø - Bomen . . Zw2016
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.500 3 Oct 21:35
 
Transkei 259/262 Ø - Bloeiende planten . . Zw2503
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.750 3 Oct 21:35
 
Transkei 263/266 - Parasitaire planten . . Zw32504
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.750 3 Oct 21:35
 
Transkei 22/23 ** - Luchtvaart . . Zw2306
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.750 3 Oct 21:35
 
Venda 124 ** - Reptiel Skink . . Zw 2601
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.050 3 Oct 21:35
 
Venda 62/65 ** - Bomen (1982) . . Zw3719
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.500 3 Oct 21:35
 
Namibië 747/750 ** - SOS Kinderdörfer . . Zw2807
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.900 3 Oct 21:35
 
Ciskei: 26/29 ** - Ananasteelt . . Zw2309
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.400 3 Oct 21:35
 
Bophuthatswana: 162 ** - Zuivelfabriek . Zw2513
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 3 Oct 21:35
 
Bophuthatswana: 163 ** - Drukkerij . . Zw2514
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 3 Oct 21:35
 
Bophuthatswana: Textielindustrie ** . . Zw2515
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.400 3 Oct 21:35
 
Transkei 311/314 ** - Duiven . . LA4412
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.250 3 Oct 21:35
 
koop nu!Montserrat 465** - Koninklijk zeiljacht . ZW2711
Michelnummering ** = absoluut postfris - Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.100 3 Oct 21:35
 
koop nu!Montserrat: 469** - Koninklijk zeiljacht . Zw2715
Michelnummering ** = absoluut postfris - Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.250 3 Oct 21:35
 
 
 
 
 
Spanje 2151/52 ** - EUROPA . . Zw3304
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.400 9 Oct 21:37
 
Iran 1992: Mi. 2518/21 ** - Tourisme . . Zw2414
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 9 Oct 21:37
 
Pitcairn Isl. 197/200 ** - Kunsthandwerk . Zw3604
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.300 9 Oct 21:37
 
Samoa 464/467 ** - Tatoeëerkunst . . Fa0110
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.900 9 Oct 21:37
 
Cyprus 750/753 ** - Europees toerismejaar . Fa1704
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.000 9 Oct 21:37
 
koop nu!Stadspost Apeldoorn FDC 13 - Carnaval . . F.282
Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.750 9 Oct 21:37
 
Nederland 118 Ø - Opruimingsuitgifte . . D0116
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.050 9 Oct 21:37
 
Nederland 1054 ** - Reddingsboot . . D0111
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 9 Oct 21:37
 
Nederland 1014 ** - Wielrenner . . D0202
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 9 Oct 21:37
 
Nederland 1006 ** - Muziek . . D1108
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 9 Oct 21:37
 
Nederland 766 Ø - Romaans beeld . . D0701
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.100 9 Oct 21:37
 
Nederland 1232/35 Ø - Kind 1961 . . D1402
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.100 9 Oct 21:37
 
Nederland 1262/65 Ø - Zomer 1962 . .D0204
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.100 9 Oct 21:37
 
Nederland 2414 Ø - Mooi NL - Sittard . . E4303
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het r...
0.300 9 Oct 21:37
 
Nederland 1057 ** - Raad van Europa . . LA0603
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt...
0.040 9 Oct 21:37
 
Nederland 1067 ** - 700 jaar Amsterdam . . LA0611
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt...
0.050 9 Oct 21:37
 
Nederland NVPH 591 Ø - PTT 100 jaar . . . N0205
= gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verzen...
0.250 9 Oct 21:37
 
Nederland 1363/65 Ø - Kind 1986 . . . S0104
NVPH-nummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bescha...
0.100 9 Oct 21:37
 
Nederland: Streekdrachten NW-Veluwe Ø . . . Fa1103
Gestempeld velletje Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. ...
1.000 9 Oct 21:37
 
 
 
 
 
Nederland: Pers. postz. 2017 Ø Blauwborst . ZW1013
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.150 9 Oct 21:37
 
Nederland 1036 ** - Jubileum Juliana . LA0510
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 9 Oct 21:37
 
Nederland 1037 ** Ontwikkelingssamenw. . LA0512
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 9 Oct 21:37
 
Nederland 963 ** - Burgerlijk Wetboek . . LA0101
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 9 Oct 21:37
 
Nederland 964 ** - Wereldtentoonstelling . LA0103
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 9 Oct 21:37
 
Nederland 1009 ** - Thorbecke . . LA0314
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.050 9 Oct 21:37
 
Nederland 1056 ** - NAVO . . . LA0605
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.050 9 Oct 21:37
 
Nederland 654 ** - Statuut . . . LA0106
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.100 9 Oct 21:37
 
Nederland 1002 ** - Deltaplan . . . LA0302
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 9 Oct 21:37
 
Nederland 1058 ** - UPU . . . LA0606
NVPH-nummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.050 9 Oct 21:37
 
Nederland ECU-brief 18 - Willem Barentsz . . ZB44
Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verzendkosten: Tarief ...
0.750 9 Oct 21:37
 
Nederland Kinderzegel 2016 Ø . . . D0109
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 9 Oct 21:37
 
Nederland Kinderzegel 2017 Ø . . . D0118
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 9 Oct 21:37
 
Nederland 849/853 ** - Kind 1965 . . . D0312
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.200 9 Oct 21:37
 
Nederland 847/848 ** - Europa 1965 . . . D0501
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.000 9 Oct 21:37
 
Nederland 889/893 ** - Rode Kruis . . . D0512
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.200 9 Oct 21:37
 
koop nu!Zuid-Afrika 1124 gebr. - Gnoe - Wildebees . S1516
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 9 Oct 21:37
 
koop nu!Zuid-Afrika: 1125 gebr. - Elandantilope . S1517
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.150 9 Oct 21:37
 
koop nu!Ned.- Antillen 1653 = Bl. 73 ** - Vermeer . NA0510
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
2.250 9 Oct 21:37
 
 
 
 
 
N.- Antillen Blok 40 ** - Kind 1993 . .NA0210
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 9 Oct 21:37
 
Ned. Antillen Blok 39 ** - Kind 1992 . . NA1002
Michelnummering / NVPH 1016 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.750 9 Oct 21:37
 
Ned. Antillen 385/88 ** Gelegenheid '67 .. ZW1116
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 9 Oct 21:37
 
Ned. Antillen 393/395 ** - Olympiade . .ZW0116
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.070 9 Oct 21:37
 
Ned. Antillen 370 ** Huwelijk Parkieten . . R0714
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.030 9 Oct 21:37
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2677 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen