qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  20 Apr 2018 08:49 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Duitsland 1442/43 ** - Kerst 1989 . . . W3719
St. Vincent 820/827 ** - Auto's . . G0209
Ciskei Block 2 Ø - Paddenstoel . . S1907
Zuidwest- Afrika SWA 604 Ø - Wrattenzwijn . S2024

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.696 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Rhodesie 143 ** - Antilope . . . X5112
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05011:10
 
Groenland 62/63 ** - Niels Bohr . . . L0108
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.80011:15
 
Rhodesie 141 ** - Antilope . . . X5111
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20011:15
 
Turkije 1052 Ø - Grondwet USA . . . V3001
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.50011:35
 
Frankrijk 2668 Ø - EUROPA 1988 . . . V3302
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.40011:35
 
Groenland 117 ** - Kunst . . . L0111
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.40011:45
 
Groenland 118 ** - Jaar van het Kind . . . L0102
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.15011:45
 
Groenland 125 ** - Poolonderzoeker . . L0104
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.25011:55
 
Groenland 116 ** - Poolonderzoeker . . L0113
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.15011:55
 
Groenland 115** - Autonomie . . L0114
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.10012:00
 
Groenland 119 ** - Kunsthandwerk . . L0115
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.40012:00
 
Groenland 123 ** - Bibliotheek . . L0117
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10012:00
 
Duitsland 1883/87 ** - Boerderijen '96 . . W3807
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.25012:35
 
Duitsland Mi. 1954 ** -Verkeersveiligheid .W3810
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05012:35
 
Duitsland 1437 ** - Postreiter . . W3818
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25012:50
 
DDR 1745/47 ** - Meteorologie . . EA2004
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.25013:05
 
Groenland 133 ** - Diepzeegarnaal . . L018
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.75013:05
 
Groenland 137 ** - Zeilschip Erik de Rode . L0119
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20013:05
 
Groenland 138/139 ** - Kolonisatie . . L0120
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.25013:05
 
 
 
 
 
Groenland 142 ** - Gehandicaptenhulp . . L0403
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.25013:20
 
Faroer 262/263 ** - Honden . . M0102
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.60013:45
 
Faroer 270/271 ** - Folklore . .M0104
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.50013:55
 
Faroer / Føroyar 322/25 ** - Film "Barbara". M0
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50013:55
 
Faroer 311/314 ** - Paddenstoelen . . M0116
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50014:20
 
Faroer 319 ** - Kalmarer Unie . . . M0110
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.25014:35
 
Faroer 186/189 ** - Sport . . . M0117
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.50014:35
 
Belgie HB met Mi. 1327 ** Rode Kruis . . . M0409
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
2.50016:40
 
Cook Isl. 207/211 ** - Kerst 1968 . . DA1105
Michelnummering ** = absoluut postfris - Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.40017:25
 
Nieuw-Zeeland 1531 Ø - Viool . . . Zw0901
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.05017:25
 
Samoa 206/209 * - Kerst 1969 . . DA1318
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.40018:15
 
Samoa 226/229 * - Kerst 1970 . . DA1319
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.20018:50
 
Man 74/77 ** - Bicentenial USA . . DA1518
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.25018:55
 
Man 137 ** - Kerst 1978 ** . DA1616
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.10018:55
 
Finland 691 ** - Finse pers . . V4816
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10018:55
 
Luxemburg 811 ** - Volkstelling . . . Y3012
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05018:55
 
Man 150/151 ** - Queen bezoekt Tynwald . DA1620
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.15019:00
 
Zuid-Afrika Bl. 42 ** - Jaar v.d. Rat . . SA1003
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.30020:05
 
Zuid-Afrika WZ6 - Strip dieren . . . EA2204
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.30020:20
 
 
 
 
 
Zuid-Afrika WZ7 - Strip dieren . . . EA2208
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.30020:20
 
Zuid-Afrika Blok 44 ** - CAPEX '96 . . . SA0911
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.30020:30
 
Zuid-Afrika: 1004 ** - Comrades Marathon . SA0329
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20020:30
 
BRD Duitsland 136 Ø - Posthorn 70 Pf. . . W3908
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00020 Apr 21:35
 
BRD Duitsland 202 Ø Helfer der Menschheit . W4002
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75020 Apr 21:35
 
Noorwegen 815/816 ** - Telefoon . . . L1903
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.15020 Apr 21:45
 
BRD Duitsland 238 Ø - Abdijkerk . . . W3912
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10020 Apr 22:10
 
BRD Duitsland 1415 Ø - IPHLA '89 . . . W3401
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40020 Apr 22:10
 
BRD Duitsland 1632 Ø - Klok . . . W2401
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15020 Apr 22:10
 
Nederland 1054 ** - Reddingsboot . . D0111
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10020 Apr 22:10
 
Zuid-Afrika 775/778 ** - Rugby 1989 . . . S1012
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.90020 Apr 22:10
 
Zuid-Afrika 779/782 ** - Schilderijen . . S1015
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.70020 Apr 22:10
 
Zuid-Afrika Blok 23 ** - Schilderijen . . Ha1305
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.70020 Apr 22:10
 
Zuid-Afrika 783/784 **- President De Klerk . S1020
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.30020 Apr 22:10
 
Zuid-Afrika 818/21 ** - Prestaties 1991 . S1806
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00020 Apr 22:10
 
Nederland 1014 ** - Wielrenner . . D0202
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10020 Apr 22:30
 
Zwitserland 687/691 ** - Pro Juventute . DA2720
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00020 Apr 22:30
 
Zwitserland 722/726 ** - Pro Juventute . DA2803
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.50020 Apr 22:30
 
Luxemburg 700 ** - BENELUX . . . Y3508
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05020 Apr 23:05
 
 
 
 
 
Zwitserland 751/755 ** - Pro patria 1962 .. DA2816
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.60020 Apr 23:15
 
Zwitserland 749 ** - Bahnstation Jungfrau . DA2820
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.35020 Apr 23:15
 
Zuidwest-Afrika SWA 587 ** - Caracal . . S2233
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.20020 Apr 23:35
 
Zwitserland 775/779 ** - Pro Patria '63 . . DA3112
Michelnummering ** = absoluut postfris Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.60020 Apr 23:35
 
Zuidwest-Afrika 545/48 ** Kreeftindustrie . S2248
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.60020 Apr 23:55
 
Zuidwest-Afrika 553 ** - Gnoe / Wildebees . S2249
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.25020 Apr 23:55
 
Antigua Blok 10 ** - Koninklijk huwelijk . G0304
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.15020 Apr 23:55
 
Zimbabwe 672 Ø - Stuwdam . . S2312
Michelnummering / Michel 7,00 ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostN...
0.70021 Apr 00:05
 
Zimbabwe 671 Ø - Watervallen . . S2315
Michelnummering / Michel 4,00 ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostN...
0.40021 Apr 00:05
 
Duitsland BRD 346 ** - St. Joris . . ZW2115
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.03021 Apr 10:40
 
Duitsland BRD 240 * - Polizeiausstellung . ZW2119
* = ongebruikt Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies o...
0.25021 Apr 10:45
 
BRD Heuss acht versch. waarden postfris . . Zw2118
Postfris Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadi...
0.15021 Apr 10:45
 
Oostenrijk 2112 ** - Gewerkschaftsbewegung . X5606
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.20021 Apr 10:45
 
Man Port 16 Ø - Wapen . . . D2107
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.20021 Apr 11:20
 
Man 58/59 ** - Bezienswaardigheden . . DA1514
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Apr 11:20
 
Duitsland BRD 241/242 ** - EUROPA 1956 . . W4303
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
2.00021 Apr 12:30
 
VN-Wenen Blok 1 Ø - UNO 35 jaar . . . O1807
Michelnummering = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15021 Apr 12:35
 
Suriname 1988: Blok 49 ** - Voor het Kind . NA2704
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.70021 Apr 12:35
 
Duitsland BRD 1242/45 ** - Hist. fietsen . . W4306
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.60021 Apr 12:55
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland 1671 ** - Benediktinerabteien . . S2401
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Apr 12:55
 
Duitsland 1684/86 ** - Bilder aus D. . .S2412
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75021 Apr 12:55
 
koop nu!Oostenrijk 2228 ** - KH Waggerl . . D1701
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15021 Apr 12:55
 
Ciskei 52/55 ** - Bomen .. LA5011
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60021 Apr 12:55
 
Transkei 98/102 Ø - Kunstvliegen . . LA5108
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50021 Apr 12:55
 
Transkei Blok 1 Ø - Hoofdbedekkingen . . LA5106
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60021 Apr 12:55
 
Ciskei 106/109 ** - 5 jr. onafhankelijk .. LA5010
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40021 Apr 12:55
 
Transkei 65/69 ** - Kunstvliegen . . LA5703
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50021 Apr 12:55
 
VN-Genève 184/185 ** - Strijd tegen AIDS . O-2015
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.25021 Apr 12:55
 
VN-Genève 43/44 ** - Wereldbevolking . . O-2017
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20021 Apr 12:55
 
DDR 2061/64 Ø - Akademie der Wissensch. . X5115
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30021 Apr 13:50
 
DDR 2259/60 Ø - Oktoberrevolutie . . X5010
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Apr 13:50
 
Faroer 99/102 ** - Schrijvers 1984 . . . M0714
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.75021 Apr 13:50
 
VN-Genève 176/177 ** - Meteorologie . . O-2010
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.40021 Apr 13:50
 
Zuid-Afrika: Strip Succulenten 1988 (a) . . SA0401
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00021 Apr 13:50
 
Zuid-Afrika: Strip Dieren WZ2 (1993) . . . EA0105
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25021 Apr 14:10
 
Zuid-Afrika: Strip Dieren WZ3 (1993) . . . EA0510
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25021 Apr 14:25
 
Belgie Blok 63 ** - Apotheek . . . WB0905
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.40021 Apr 15:00
 
Faroer 93/96 ** - Kerkbankversieringen . M0803
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.75021 Apr 15:15
 
 
 
 
 
Tsjechoslowakije 314/317 ongebr. ... V1514
Met plakker - plakkerrest. Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
2.50021 Apr 16:05
 
Australie 640 Ø - Schilderij . . . Zw0916
Michelcatalogus = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ...
0.25021 Apr 16:10
 
Australie 869 Ø - Schilderij . . . Zw0918
Michelcatalogus / Michel 2,50 = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.25021 Apr 16:25
 
Australie 1150 Ø - Botanische tuin . . . Zw0919
Michelcatalogus / Michel 3,00 = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.25021 Apr 16:25
 
Zuidwest-Afrika 488 ** - Neushoorn . . Zw0917
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10021 Apr 16:25
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2696 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen