qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  25 Feb 2018 16:21 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Samoa 328/332 * - 200 jaar USA . . . Fa1209
Finland 1815/18 Ø - Sneeuwsculptures . . FA1208
Luxemburg 930 ** - 200 jaar USA . . . Ba0415
Oeganda 143 Ø - O.S. 1976 Boksen . . S2011

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.750 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
St.Vincent Gren. 212/17 ** - Wedding Diana . G0902
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00016:40
 
Egypte 1760 Ø - Gouden dodenmasker . . S2308
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15017:10
 
Madeira 62/63 ** - Nieuwe Zegels . . V3904
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20017:10
 
Zimbabwe 238 Ø - Waterval . . S2408
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05017:20
 
Zimbabwe 239 Ø - Watervallen . . S2409
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10017:20
 
Zimbabwe 329 Ø - Ossenwagen . . S2410
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.40017:20
 
Zimbabwe 330 Ø -Staatswapen . . S2419
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50017:20
 
Zimbabwe 663 Ø - Pungwe-rivier . . S2420
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.03017:20
 
Zimbabwe 910 Ø - Olympiastadion Peking . S2431
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25017:20
 
Oeganda 1091 Ø - Muziek- Trommels . .S2604
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25017:35
 
Malawi 514 Ø - Neushoornvogel . . S2735
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25017:35
 
Malawi 515 - Roofvogel . . S2807
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50017:35
 
koop nu!Finland 896 ** - Muziek . . V5004
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10017:50
 
koop nu!Finland 951 ** - Literatuur . . V5004
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10018:10
 
Zuid-Afrika RSA: 537 ** - Walvisbaai . . Zw1007
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10018:55
 
Ciskei 246 ** - Scheepswrak Losna . . . Zw1008
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10019:05
 
Oostenrijk 2138 ** - Spaarpot . . . Zw5514
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20019:40
 
Bophuthatswana: 162 ** - Zuivelfabriek . DA3512
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10020:00
 
Bophuthatswana: 163 ** - Drukkerij . . DA3513
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20020:15
 
 
 
 
 
Bophuthatswana: Textielindustrie ** . . DA3514
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40020:15
 
koop nu!Oostenrijk 2084/86 ** - Gebouwen . . Zw5401
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60020:20
 
VN - Wenen 16 ** - Palestijnen . . . O2602
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05020:40
 
VN - Wenen 17 ** - Gehandicaptenjaar . . O2601
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20020:40
 
VN - Wenen 19 ** - Fresco . . . O2603
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10020:40
 
VN - Wenen 20 ** - Energie . . . O2604
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10020:40
 
Zimbabwe 434 Ø - Vliegtuig . . S2417
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10020:45
 
Kenia 756 Ø - Cashew noten .. S2112
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.35020:45
 
VN - Wenen 21/22 ** - Ontwikkelingshulp . O2605
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20020:45
 
VN - Wenen 23 ** - Für eine bessere Welt . . O2607
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05020:45
 
VN - Wenen 24/25 ** - Milieubescherming . O2609
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20020:50
 
Luxemburg 849 ** - Robert Schuman . . . Y2819
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05021:00
 
BRD Duitsland 207 Ø - Lufthansa 1955 . . W4707
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.90021:10
 
BRD Duitsland 270/273 Ø - Mijnbouw . . W4215
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
4.00021:10
 
BRD Duitsland 823 Ø - Expressionisme . . W4206
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021:10
 
Zimbabwe 423 Ø - Neushoorn . . S2415
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05021:10
 
Oeganda 1539 Ø - Varaan . . S2608
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15021:10
 
Luxemburg 709 ** - Rotary . . . Y3514
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05021:25
 
BRD Duitsland 236 Ø - Kirchentag . . W4006
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40021:30
 
 
 
 
 
BRD Duitsland 343 Ø - Roodkapje . . W4013
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30021:30
 
BRD Duitsland 372 Ø - Hans en Grietje . . W4012
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021:30
 
BRD Duitsland 485/488 Ø - Assepoester . . W4016
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20021:30
 
Belgie 3233/42 ** - Bezienswaardigheden .. WB1502
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.80021:30
 
Luxemburg 870 ** -Stakingsmonument . . BA0104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.03021:30
 
Belgie Blok 68 ** - Horta Museum . . . WB1609
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.90022:05
 
Belgie Blok 69 ** - Koning Albert II . . WB1703
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.20022:05
 
Duitsland 1737 ** - Milieubescherming . . W4905
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.30022:40
 
Duitsland 1726/30 ** - Jugend 1994 . . W5104
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
2.00023:00
 
Israel 955/957 - Bouw van nederzettingen . E0101
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40023:30
 
Israel 649/651 ** - Feestdagen (1975) . E0102
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.12023:30
 
Israel 642/644 ** - Schilderijen (1975) . E0105
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25023:30
 
Israel 871/873 ** - Mineralen . . E0108
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60023:40
 
Zambia 141 Ø - Neushoorn met jong . S2821
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10023:50
 
Zambia 1068 Ø - Eenden . . S2833
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10023:50
 
Zambia 1163 Ø - Nehru en Gandhi . . S2831
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50023:50
 
Nederland 766 Ø - Romaans beeld . . D0701
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.10000:05
 
Zwitserland WHO 41 ** - Esculaap . . D1016
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50002:20
 
Ierland 478 Ø - Zeilboot . . D1309
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15026 Feb 11:05
 
 
 
 
 
Ierland 1750 Ø - Bloem . . D1311
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25026 Feb 11:10
 
Duitsland 2339 ** - Reinhold Schneider . . W5306
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.50026 Feb 11:40
 
Nederland 1232/35 Ø - Kind 1961 . . D1402
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.10026 Feb 11:40
 
VN - Wenen 38 ** - Bevolkingsconferentie . . O2618
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 11:40
 
VN - Wenen 91 ** - Blauwhelmen . . . Z4118
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 11:55
 
Spanje 1934 ** - Vogel . . D1804
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10026 Feb 12:10
 
Spanje 2091 ** - Slang . . D1805
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10026 Feb 12:10
 
Spanje 2503 ** - San Benito . . D1813
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10026 Feb 12:10
 
Spanje 2830 ** - Jean Monnet . . D1817
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10026 Feb 12:10
 
Spanje 2685/87 ** - Muziek . . D1913
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.35026 Feb 12:30
 
Spanje 1260/63 ** - Romaanse kunst . . D2008
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.25026 Feb 12:35
 
Groot-Brittannië 474/476 ** - Kerst . .D2010
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 Feb 13:15
 
Azoren 334/335 ** - Nieuwe zegels 1980 . . D2204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20026 Feb 13:55
 
VN - Wenen 7 ** - Economische orde . . . O2504
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 14:55
 
VN - Wenen 9/10 ** - Vrouwendecade . . . O2506
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:00
 
VN - Wenen 11 ** - Vredesmissies . . . O2511
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:00
 
VN - Wenen 12/13 ** - Jubileum . . . O2513
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:15
 
VN - Wenen 14/15 ** - Wirtschaftsrat . . O2514
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:15
 
VN - Wenen Blok 1 ** - VN 35 jaar . . . O2509
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:15
 
 
 
 
 
Finland 880 ** - NORDIA 1981 . . . E0520
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.40026 Feb 15:28
 
Jersey 177/179 ** - EUROPA 1978 . . W3307
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 Feb 16:18
 
Jersey 192/195 Ø - Paren EUROPA 1979 .. S0440
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20026 Feb 16:40
 
Sri Lanka 1367 Ø - Kerst . . . Zw1902
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.15026 Feb 17:00
 
Faroer Block 7 ** -EUROPA 1994 . . M1003
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.50026 Feb 17:25
 
Duitsland 1139/43 ** - Burgen . . M1005
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50026 Feb 17:45
 
Faroer 320/321 ** - Landkaart . . M1007
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50026 Feb 17:45
 
Faroer 53/54 ** - EUROPA 1980 . . M1101
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.15026 Feb 17:45
 
Litouwen 739 ** - Stadswapen . . . L3706
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20026 Feb 17:50
 
Noorwegen 882 Ø - Fjordenlandschap . . L2120
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2128 ** - SOS-Kinderdörfer . Zw5506
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2132 ** - Buste Politicus . . Zw5509
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2133 ** - Karl Böhm . . . Zw5511
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2332 ** - Inenting . . . Zw6307
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2333 ** - Wiener Urania . . Zw6311
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.30026 Feb 18:05
 
Belgie 3124/35 ** - Kastelen . . . WB2109
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
3.50026 Feb 18:15
 
Belgie 3161/80 ** - Reis door de 20e eeuw . WB2309
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
5.00026 Feb 18:15
 
koop nu!Oostenrijk 2237 ** - Turmblaser . . . Zw5811
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 Feb 18:15
 
koop nu!Oostenrijk 2357 ** - L.L. Döbler . . . Zw6219
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25026 Feb 18:15
 
 
 
 
 
Zambia 1245 Ø Afrikaans scheppingsverhaal . S2915
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05026 Feb 18:40
 
Israel Blok 15 ** - NETANYA (1976) . . E0207
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.35026 Feb 19:15
 
Zambia 651 Ø - UNO / VN 50 jaar . . S2907
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.25026 Feb 20:05
 
Cyprus 424 ** - Europarlement . . V4404
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10026 Feb 20:40
 
Groot-Brittannië 867/868 ** - EUROPA . D2109
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30026 Feb 20:45
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2750 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen