qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  27 May 2018 21:08 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

USA 740 ** - Noah Webster . . A2206
Israel 848/850 ** - Persoonlijkheden .. E1907
USA 867 ** - Muziek . . E5801
BRD Duitsland 2603 Ø - Hambacher Fest . W0113

50 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Frankrijk 3072A Ø - Vogel -Reiger . . V0801
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.08021:20
 
Frankrijk 2692 ** - Rode Kruis . . . V0304
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.20021:40
 
Duitsland Blok 35 Ø - Für uns Kinder . .Ta0102
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25021:50
 
Duitsland Blok 35 ** - Für uns Kinder . .Ta0102
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021:50
 
Turkije 2210/11 ** - EUROPA . . W4103
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75022:00
 
Oostenrijk 1689 ** - Orientalist . . X0818
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10022:15
 
Oostenrijk 1736 ** - Burg Wels . . . Zw4817
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05022:15
 
Oostenrijk 1674 ** - Kikkerkoning . . . X0813
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10022:15
 
Oostenrijk 1585 ** - Gehandicapten . . . X0805
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20022:15
 
Noorwegen 869 Ø - Dom van Trondheim . . W2707
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:15
 
Duitsland Blok 27 Ø - Für uns Kinder . .Ta0303
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25022:25
 
Noorwegen 1302 Ø - Vis . . W2811
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05022:25
 
Duitsland Blok 30 Ø - Für uns Kinder . . Ta0205
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25022:25
 
Duitsland Blok 25 Ø - Th. Körner . . . Ta0202
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.50022:25
 
Duitsland Blok 34 Ø - Für uns Kinder . . Ta0207
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25023:05
 
Turks & C. 364/366 ** - Silver Jubilee . G1005
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.45023:10
 
Turks & C. 385/88 ** - Kroning Elizabeth II .G1004
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.40023:10
 
Duitsland Blok 41 Ø -Tag der Briefmarke . Ta0210
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.00023:10
 
koop nu!Oostenrijk 1423 ** - Meteorologische .... X1815
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10000:30
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland Blok 21 gest. - Kinderkopje . TA0804
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.50001:10
 
Duitsland 1920/24 ** - Jugend - Paarden . HA1105
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
1.75001:10
 
Finland 689 ** - EUROPA . . W4107
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50002:00
 
IJsland 532/533 Ø - Luchtvaart . . W1905
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10002:00
 
koop nu!Oostenrijk 1485 ** - Tweede Republiek ... X1906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07028 May 12:55
 
VN - Geneve: 16 ** - Vluchtelingen . . O1006
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05028 May 13:20
 
VN - Genève 17 ** - Voedselprogramma . . O1007
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10028 May 13:20
 
VN - Genève 18 ** - UPU - gebouw . . O1008
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10028 May 13:25
 
Luxemburg 657/658 ** - EUROPA 1962 . . Y3604
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10028 May 14:55
 
Kaaiman Isl. 380/82 ** - Silver Jubilee . G1006
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.30028 May 14:55
 
Luxemburg 666 ** - Europese scholen . . Y3605
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05028 May 14:55
 
St. Kitts, N & A. 325/27 ** Silver Jubilee. G1008
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.25028 May 15:10
 
Berlijn 55 Ø - Schloß Tegel 80 Pf. . . H0513
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 16:55
 
Berlijn 790 Ø - Archeologische vondst . . H0510
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 16:55
 
Berlijn 791 Ø - Siersmeedkunst . . H0511
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 16:55
 
Deutsches Reich 364 Ø - Burg Rheinstein . W4613
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40028 May 17:10
 
Deutsches Reich 366 Ø - Marienburg . . W4701
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75028 May 17:10
 
Deutsches Reich 543 Ø . Kolonialgedenkjahr . W4602
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.00028 May 17:10
 
Deutsches Reich 606/607 Ø - Zeppelinflug . W4705
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50028 May 17:10
 
 
 
 
 
Berlijn 730 Ø - Bettina von Arnim . . H0712
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 17:10
 
Berlijn 57 Ø - Luchthaven Tempelhof . . H0515
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 17:10
 
Berlijn 55 Ø - Schloß Tegel 90 Pf. . . H0514
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 17:10
 
BRD Duitsland - Int. Antwoordcoupon Ø 1991 . W3215
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75028 May 17:25
 
Deutsches Reich 732 Ø - Kaiserpfalz . W4608
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15028 May 17:25
 
Faroer 221/222 ** - Zeevogels . . M0610
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.400 2 Jun 20:20
 
Singapore 16 Ø - Koning George VI . . A1516
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.750 4 Jun 13:20
 
USA 684 ** - Kunstacademie . . E3113
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 4 Jun 18:40
 
BRD Duitsland 2603 Ø - Hambacher Fest . W0113
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.10010 Jun 19:15
 
USA 867 ** - Muziek . . E5801
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05010 Jun 21:40
 
Israel 848/850 ** - Persoonlijkheden .. E1907
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.45014 Jun 21:40
 
USA 740 ** - Noah Webster . . A2206
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.07020 Jun 23:15
 
Veiling 1 - 50 van 50 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen