qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  20 Aug 2018 05:06 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Ciskei 224/227 ** - Hotels . . . Zw2313
Ciskei 220/223 ** - Landbouwwerktuigen . Zw2312
Luxemburg 957/961 ** - Bloemen . . . Zw2814
BRD - Duitsland 131 gebr. - Posthorn . W5707

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.655 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Bophuthatswana 84/87 ** - Scouting . . . Zw2511
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25021 Aug 20:45
 
koop nu!Luxemburg 884 ** - Winston Churchill . . Zw2408
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 5 Sep 21:30
 
koop nu!Luxemburg 993 ** - Europaparlement . . Zw2905
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.150 5 Sep 21:30
 
Luxemburg 930 ** - 200 jaar USA . . . Zw2413
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 5 Sep 21:30
 
Luxemburg 955 ** - Opera . . . Zw2416
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zuid-Afrika RSA: 763 gebr. - Groot Trek . S1440
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus € 0,06
0.200 5 Sep 21:30
 
Duitsland BRD 510 ** Brandenb.Tor 100 Pf. . B0439
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.300 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD 1094/1095 ** - Sport 81 . . B0735
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD: Mi 1129 ** - W. Busch . B0805
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN-Genève 3 gest. - Permanente waarde . Z5801
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.030 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zuid - Afrika 808/12 ** - Nationale orden . HA0705
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!Tanzania: 728 gebr. - WK Voetbal . Z1819
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.200 5 Sep 21:30
 
Verenigde Naties New York: bij "Arianne" ook VN-NY
Verenigde Naties Wenen ook: VN-Wenen Verenigde Naties Genève ook: VN-Genève VN - New York ook: UNO - New York of UNO - NY
0.000 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zweden: Mi. 2359 gebr. - Paviljoen . . W1306
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!Ec. Guinee: Blok 240 gest. - Vogels . . F2309
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!Ec. Guinee: Blok 241 gest. - Vogels . F2307
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN-Wenen: 3 gest. - UNO-gebouw . . Z4403
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.040 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN-Wenen: 32/33 gest. - Wereldvoedselprogr. Z4416
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN-Wenen: 47 gest. - ILO-centrum . . Z4511
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 5 Sep 21:30
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland BRD: 337/339 ** Europa 1960 . S0404
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD: 326/327 ** - Vluchtelingen .S0101
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Belgie: 1474 ** - Vlasteelt . . P0110
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!Belgie: 1556 ** - WK Wielrennen . P0115
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Tanzania: 3078 gebr. - Oud Fort . . Z1505
Michelnummering - Echt gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zuid-Afrika RSA: 427 gebr. - Telecomdag . S1723
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.600 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zweden: 1219/22 gest. - Vruchten . . W3705
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Laos: 771 gest. - Jules Verne . V0314
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zweden: 925 gebr. - Ballet . . W4814
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland : 1656/58 ** - Moderne Kunst . S2339
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland 1677 ** - Galopprennbahn . S2406
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.080 5 Sep 21:30
 
koop nu!Belgie: 1818/19 ** - Europa 1975 . . P1101
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.300 5 Sep 21:30
 
koop nu!Belgie: 2281 ** - Academie Nederlands... P1501
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zuid-Afrika: 716/718 gebr. - Die Bybel . S1610
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.450 5 Sep 21:30
 
koop nu!Tanzania: 1305 = Blok 189 gest. - Columbus . . K57
Michelnummering - NIET echt gelopen. Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of...
0.400 5 Sep 21:30
 
koop nu!Tanzania: 1412 = Blok 201 gest. - Kat . . K63
Michelnummering - NIET echt gelopen. Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of...
0.400 5 Sep 21:30
 
koop nu!Tanzania: 1606 = Blok 227 gest. - Hond . . K96
Michelnummering - NIET echt gelopen. Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of...
0.400 5 Sep 21:30
 
koop nu!SWA: 373/388 ** - Woestijnplanten . . K177
Michelnummering € 50,00 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risic...
10.000 5 Sep 21:30
 
koop nu!USA: 1725 gebr. - Luchtvaartpionier . . E5803
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 5 Sep 21:30
 
 
 
 
 
koop nu!USA 1727 gebr. - Transatlantische luchtp. E5804
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.030 5 Sep 21:30
 
koop nu!USA: 1977 gebr. - Luchtvaartpionier . . E5805
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 5 Sep 21:30
 
koop nu!USA: 2135 gebr. - Luchtvaartpionier . . E5806
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!USA: 2148 gebr. - Antarcticaverdrag . . E5807
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve: 11 gebr. - Standaardwaarde . Z4612
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 5 Sep 21:30
 
VN - Geneve 167 gest. - Ontwikkelingshulp . Z4710
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve: 171 gest. - Mensenrechten . Z4712
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.200 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve 176/177 gest. - Meteorologie . Z4716
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.400 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve 184/185 gest. - Anti - AIDS . Z4717
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve 201 gebr. - Standaardwaarde . Z4803
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.200 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve: 203 gest. - Rechten vh Kind . Z4804
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.150 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve 205 gebr.-Verbod chem. wapens . Z4805
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.200 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve 207 gebr. - VN-Postadm. 40 jr . Z4806
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.200 5 Sep 21:30
 
koop nu!Belgie 457/464 ong. - TBC - Josephine C. . P1014
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.500 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD 205/08 ongebr. - Lufthansa . W0903
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.000 5 Sep 21:30
 
Duitsland BRD: 251 ** - Berliner Kinder . Zw1204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD 347/362y ** - Ber. personen . K76
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD: 216 ong. - Slag Lechfeld . R0319
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.750 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD : 214 ongebr. - Atoommodel . W2504
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.000 5 Sep 21:30
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland BRD 161 ong. - Philipp Reis . W4706
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. V...
2.000 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zweden: 436/437 ongebr. - Zeepost . B2623
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.500 5 Sep 21:30
 
koop nu!St. Vincent N3371 gebr.- Plant Codiaeum . . E1506
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.000 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD: 231 ** - Olympiade . . W0217
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.150 5 Sep 21:30
 
koop nu!BRD: 561/565 gebr. - Olympische Spelen . W3813
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.300 5 Sep 21:30
 
koop nu!BRD: 587/590 gest. - Olympische 1972 . W4403
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.400 5 Sep 21:30
 
koop nu!BRD: 1974/77 gest. - Länderparlamente . W4902
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.300 5 Sep 21:30
 
koop nu!BRD Duitsland Mi. 1983 gest. - Opernhaus . W4903
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!China: 2916 gebr. - Wereldpostcongres . Q0202
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!China: 3323 gebr. - Vogel . . Q0203
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!China: 3324 gebr. - Vogel . . Q0204
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 5 Sep 21:30
 
koop nu!Oostenrijk: 1562 ** - Kerst 1977 .. D2106
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!Ver. Naties NY: Blok 7 ** - UNO 35 jaar . Z3507
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Genève 94 gest. - Conseil Economique . Z4718
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.050 5 Sep 21:30
 
VN - Genève 115/116 gest. - UNCTAD . . Z4811
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ver...
0.200 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Genève: 134 gest. - UNO 40 jaar . . Z4812
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Genève 175 gest. - Vredesnobelprijs . Z4816
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.120 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN Genève: 202/203 ** - Rechten vh Kind . . Z3612
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.450 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN Genève 204/05 ** - Verbod chem. wapens . Z3613
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.450 5 Sep 21:30
 
 
 
 
 
koop nu!VN Genève: 206/207 ** - 40 jaar VN-post . Z3614
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD 1333/36 ** Siersmeedkunst. W2604
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 5 Sep 21:30
 
koop nu!St. Lucia: 696/711 ** - Auto's . . G0805
Michelnummering - Michel 15,00 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
1.500 5 Sep 21:30
 
koop nu!Oostenrijk: 1401 ** - Hochschule Bodenk. . X3417
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!Tanzania: 27 gebr. - Vis . . Z0802
Michelnummering - Michel € 3,50 gebr. = Echt gebruikt gest. = gestempeld pfr. = postfris (dus zonder plakker of plakkerrest) Vergissingen ...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!Tanzania: 2391 gebr. - Bloem . . Z0902
Michelnummering - Michel € 2,60 gebr. = Echt gebruikt gest. = gestempeld pfr. = postfris (dus zonder plakker of plakkerrest)
0.200 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD 320/321 ** - Europa 1959 . W0805
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 5 Sep 21:30
 
Oostenrijk: 1835 ** - OECD Chateau . X1219
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!Oostenrijk: 1655 ** - Schilderij . X1717
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Hongkong: 136 gebr. - Kroning 1937 . Q1307
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.700 5 Sep 21:30
 
koop nu!Hongkong: 610 gebr. - Koningin Elisabeth . Q1309
Michelnummering - Michel € 6,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.500 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zwitserland 1074/75 gebr. - Europa . D3114
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!Kameroen: 977 gebr. - Stadhuis Douala . Z5201
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Duitsland BRD: MH 22 ** - Burgen ... F.267B
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.700 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - Geneve: 143 gest. - Filatelie . . Z4813
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.200 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - New York: 595/96 gest. - Mensenr. . F3701
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.250 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - New York: 623/24 gest. - Mensenr. . Z3608
Michelnummering - Zf. Duits Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadig...
0.300 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - New York: 623/24 gest. - Mensenr. . Z3609
Michelnummering - Zf. Engels Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadi...
0.300 5 Sep 21:30
 
koop nu!VN - New York: 623/24 gest. - Mensenr. . Z3610
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.300 5 Sep 21:30
 
 
 
 
 
koop nu!Kameroen: 1232 gebr. - Kraanvogel . Z5516
Michelnummering - Michel € -,-- Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNl € 0,06
0.500 5 Sep 21:30
 
koop nu!Oostenrijk: 1981 ** - Chemicus . X0504
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!Oostenrijk 1626 ** - Christusfiguur. . X3005
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 5 Sep 21:30
 
koop nu!USA: 2995 gebr. - Vogel Fazant . . E5910
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 5 Sep 21:30
 
koop nu!Zuid-Afrika 1124 gebr. - Gnoe - Wildebees . S1516
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 5 Sep 21:30
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2655 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen