qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  17 Dec 2017 05:40 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Pitcairn Isl. 197/200 ** - Kunsthandwerk . BA2516
Spanje 2151/52 ** - EUROPA . . BA2615
Oostenrijk Blok 4 ** - 1000 jaar Oostenrijk. F1609
Bophuthaswana 182 ** - Tennis

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
3.150 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
koop nu!BRD - Duitsland: 1564 gebr. - Posthuis . W5914
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2247 ** - Wiener Secession . . ZW6005
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2280 ** - Raad v Europa . . ZW6104
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2282 ** - Antieke Auto . . ZW6106
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2284 ** - Diakonie . . ZW6108
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2256 ** - Lavant . . ZW6013
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2293 ** - Seniorenjaar . . ZW6001
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2302 ** - Folklore . . ZW6202
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2305 ** - Tuinbouw Bloem . . ZW6205
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2309 ** - Grossglockner . . ZW6209
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2317 ** - Kindertelevisie . . ZW6216
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2322 ** - Bloedgroepen . . ZW6217
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30009:40
 
koop nu!Oostenrijk 2331 ** - Moderne kunst . . ZW6306
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25009:40
 
Finland 884 ** - Jeugdbewegingen . . . V5915
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.07009:40
 
koop nu!Israël 936/939 ** - Synagogen . . E0203
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.60009:40
 
Duitsland BRD 2142 ** - Deutsche Einheit . W3115
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20009:40
 
koop nu!Duitsland 2093 ** - Keine Gewalt gegen . . W0804
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10009:40
 
Duitsland BRD 1861/64 ** - Olympische Sp. W4210
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00009:40
 
koop nu!Duitsland - BRD: 1267 ** - Kerst 1985 . X4511
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10009:40
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland BRD: 1448 ** - Brunswijk . X3205
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.04009:40
 
koop nu!Duitsland BRD: 1263 ** - Fritz Reuter . X4507
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10009:40
 
koop nu!België 1841/46 ** - Oude beroepen . . P0503
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.80011:05
 
Zuid-Afrika 974 ** - Vogel . . . S0705
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25011:50
 
Zuid-Afrika 978 ** = Blok 40 - UNESCO . . N0605
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.40011:50
 
Zuid-Afrika 979/983 ** - Schelpen . . . N0304
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00011:50
 
Zuid-Afrika 985/989 ** - Afr. Voetbal . . . N0603
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00011:55
 
Zuid-Afrika 991 ** - Voetbalkampioen . . S0701
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20011:55
 
Zuid-Afrika 992 ** - Bloemfontein . . . S0703
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20011:55
 
VN - Genève 96 ** - Palestijnen . . O1413
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.07012:14
 
VN - Genève 112/113 ** - Veiligheid op zee . O1509
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15012:14
 
Belgie 2458/59 ** - EUROPA 1991 . . . Va1205
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.90012:50
 
Belgie 2479 ** - Telecom . . VA1217
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.15013:05
 
Belgie 2468 ** - Academie Geneeskunde Va1211
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.10013:05
 
Oostenrijk 1671 ** - EUROPA 1981 . . .X1516
Michelnummering ** = postfris * = ongebruikt (met plakkerrest) = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangeteke...
0.20013:40
 
Zweden 671 ** - Rijkszegel . . B3034
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.40014:10
 
Polen Auslandspostämter 34/37 ** . . . X1708 M
Michelnummering ** = postfris * = ongebruikt (met plakkerrest) = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangeteke...
2.50014:25
 
Zweden 961 ** - Publicist . . B3039
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.16015:20
 
Belgie 2495 ** - Brandweer . . . Va1218
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.15016:10
 
 
 
 
 
Bulgarije 3038 ** - EK Volleybal . . . O.0703
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.10016:15
 
Belgie 2632 ** - Hoorbeschadiging . . Va1306
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.15016:15
 
Belgie 2579 ** - Boek Anatomie . . . Va1309
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.10016:30
 
koop nu!Oostenrijk 1554 ** - Globe . . . X2509
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10016:40
 
Oostenrijk 1682 ** - Grazer Südost Messe . .D0716
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.10016:40
 
Zambia 1073 Ø - Vogel Hamerkop . . S2835
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10016:40
 
koop nu!Finland 1531 gebr. - EUROPA 2000 . . V4903
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.40016:40
 
koop nu!Belgie: 2267 gebr. - Hond . P0114
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05016:40
 
Groot-Brittannië 1399 Ø - Windsor Castle . . D2216
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.50016:40
 
Nederland NVPH 591 Ø - PTT 100 jaar . . . N0205
= gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verzen...
0.25016:40
 
Finland 878 ** - Boksen . . . B0801
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.10016:40
 
Belgie 2583 ** - Kind en Toekomst . . . Va1311
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.15016:40
 
Belgie 2582 ** - Kerst 1993 . . . Va1312
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.10016:40
 
Finland 1165 ** - EXPO 92 . . . Va1315
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.30016:40
 
Bulgarije 3563/64 ** - EK Worstelen . . . O.0713
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.10016:50
 
Finland 1167 ** - Gezonde Hersenen . . . Va1317
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.25017:10
 
Finland 1180 ** - Landbouw . . . Va1320
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20017:10
 
Finland 1188 ** - Kindertekening . . . Va1321
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20017:15
 
Finland 1194 ** - Boekdrukkunst . . Va1322
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20017:15
 
 
 
 
 
VN - Genève 114 ** - Voedselprogramma . . O1511
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017:37
 
Oostenrijk 1479/82 ** - Olympische Ws. . . X1903 M
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.45017 Dec 18:05
 
Oostenrijk 1499/02 ** - Olympische Ws . . X1920 M
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.70017 Dec 18:15
 
Oostenrijk 1515 ** - Kunsttentoonstelling . X2011
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25017 Dec 18:20
 
Spanje Blok 24 ** - Postmuseum . . F2103
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
0.60017 Dec 18:30
 
Luxemburg blok 13 ** - Groothertog Jan . . F2302
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
0.50017 Dec 18:55
 
Zuid-Afrika 969 ** - Masakhane . . . S0714
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20017 Dec 19:40
 
Zuid-Afrika 970 ** - Pausbezoek . . . S0719
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10017 Dec 20:00
 
Zuid-Afrika 971/72 ** - Gandhi . . . S0626
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.50017 Dec 20:00
 
VN - Genève 115/116 ** - UNCTAD . . O1513
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.20017 Dec 20:01
 
VN - Genève 124/15 ** - Vluchtelingen . . . O1601
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.20017 Dec 20:01
 
Duitsland BRD 396 ** - Catechismus . . ZW2111
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.03017 Dec 20:05
 
Zuid-Afrika Blok 38 ** - Gandhi . . .S0634
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75017 Dec 20:10
 
Zuid-Afrika 975 ** - World Post Day . . S0629
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20017 Dec 20:10
 
Zuid-Afrika Blok 39 ** - World Post Day . . S0639
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75017 Dec 20:10
 
Duitsland BRD 292 ** - Turnen . . . ZW2112
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05017 Dec 20:15
 
Zuid-Afrika 977 ** - UNO . . . S0602
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20017 Dec 20:20
 
Oostenrijk 1367 ** - Wiener Börse . . X2203
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10017 Dec 20:45
 
Frankrijk 1411/12 ** - EUROPA . . V0715
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het r...
0.15017 Dec 20:45
 
 
 
 
 
Zuid-Afrika RSA: Blok 37 ** SINGAPORE '95 . S0735
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.50017 Dec 20:45
 
VN-Genève 16 ** - Vluchtelingenhulp . . O-1006
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10017 Dec 20:55
 
VN-Genève 15 ** - Gebruik Zeebodem . . O-1005
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10017 Dec 20:55
 
VN-Genève 17 ** - Wereldvoedselprogram . . O-1007
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10017 Dec 20:55
 
VN-Genève 18 ** - UPU . . . . O-1008
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.15017 Dec 20:55
 
Oostenrijk 1828 ** - Spediteure . . X2405
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15017 Dec 21:10
 
VN-Genève 22 ** - Palais des Nations . . O-1014
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10017 Dec 21:10
 
VN-Genève 23 ** Non-proliferatieverdrag . O-1015
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10017 Dec 21:10
 
Oostenrijk 1827 ** -Schönes Österreich . X2406
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15017 Dec 21:15
 
Oostenrijk 1799 ** - Universität Graz . . X2420
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10017 Dec 21:15
 
VN-Genève 24 ** - Wereldgezondheidsdag . O-1016
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10017 Dec 21:15
 
koop nu!Duitsland 1116 ** - Soc. Verzekering . . X4015
Michelnummering ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.10017 Dec 21:35
 
koop nu!Duitsland 1148 ** - Fr. Wörther . . X4014
Michelnummering ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.05017 Dec 21:35
 
Oostenrijk 1836 ** - Johann Boehm . . X2603
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10017 Dec 21:35
 
Oostenrijk 1837 ** - Jaar vd.Vrede . . X2604
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15017 Dec 21:35
 
Samoa 464/467 ** - Tatoeëerkunst . . BA2908
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.90017 Dec 21:35
 
Zweden Blok 9 Ø - Filmgeschiedenis . . F2403
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.50017 Dec 21:35
 
Belgie 2659 ** - Voetbalbond . . Va1407
Michelnummering ** = absoluut postfris -" = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20017 Dec 21:35
 
Belgie 2664/66 ** - Rode Kruis . . . Va1508
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.00017 Dec 21:35
 
 
 
 
 
Belgie 2673 ** - Koningsfeest 1995 . . Va1509
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20017 Dec 21:35
 
Belgie 2679 ** - Portret staalmagnaat . Va1510
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40017 Dec 21:45
 
koop nu!Duitsland 1645 ** - Münster . .S2331
Michelnummering ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.05017 Dec 21:55
 
koop nu!Duitsland 1648 ** - Elektriciteitscentrales .S2334
Michelnummering ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.15017 Dec 21:55
 
koop nu!Zweden: 972/973 ** - NORDEN . . B3044
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.20017 Dec 21:55
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 3150 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen