qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  15 Nov 2018 14:06 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Duitsland Blok 10 ** - Tien jaar BRD . . An0910
Duitsland Blok 39 ** - Documenta . . . An0303
USA 676** - Nebraska . . . E3511
BRD - Duitsland 131 gebr. - Posthorn . W5707

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.561 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
USA 750 ** NATO / NAVO . . . E3712
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05016 Nov 18:57
 
koop nu!Duitsland Blok 10 ** - Tien jaar BRD . . An0910
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.18020 Nov 17:37
 
Zuid-Afrika 1446 ** - African Union . . . Zw2214
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.150 4 Dec 20:40
 
koop nu!Togo 1070/73 Ø - Herdersleven . . . Zw2907
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.250 4 Dec 20:40
 
Togo 1984 : Mi. 1802/05 Ø - Kerst . . . Fa0904
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.750 4 Dec 20:40
 
USA 751 ** - Poolonderzoek . . . E3713
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 678 ** - George Eastman . . E3513
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 698 ** - FIla Tentoonstelling . . E3519
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 729 ** - Mackinac-brug . . . E3520
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 728 ** - Gunston Hall . . . E3701
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 740 ** - Noah Webster . . . E2703
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 745 ** - Abr. Lincoln . . E3709
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 741 ** - Bosbeheer . . E3707
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 770 ** - American Credo . . E3717
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 771 ** - American Credo . . E3714
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
USA 774 ** - Masaryk . . . E3719
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 4 Dec 20:40
 
USA 776 ** - Vluchtelingenjaar . . . E3720
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 4 Dec 20:40
 
USA 777 ** - Water Conservation . . . E3618
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.070 4 Dec 20:40
 
Montserrat 385/388 ** - Kroningsjubileum . Zw2612
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.150 4 Dec 20:40
 
 
 
 
 
koop nu!Liechtenstein 488 ** - St. Nicolaas . Y0107
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 4 Dec 20:40
 
koop nu!Liechtenstein 688/691 ** - Kerst 1977 . Y0406
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.600 4 Dec 20:40
 
Liechtenstein 613 ** - Bisschop . . Y0201
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 4 Dec 20:40
 
Liechtenstein 635/638 ** - Sport . . Y0307
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 4 Dec 20:40
 
Liechtenstein 666 ** - Bisschop . . Y0215
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 4 Dec 20:40
 
Liechtenstein 687 ** - Prinses Tatjana . . Y0413
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 4 Dec 20:40
 
Liechtenstein 731/733 ** - Wapens . . Y0504
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.500 4 Dec 20:40
 
koop nu!Liechtenstein Blok 11 Ø Verjaardag Vorst . Fa2009
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.300 4 Dec 20:40
 
Liechtenstein 939/941 ** - Euro-campagne . . Y0119
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.500 4 Dec 20:40
 
koop nu!Liechtenstein Blok 8 Ø - Minnesänger . . Fa1903
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.400 4 Dec 20:40
 
Duitsland 1927/30 ** = Bl. 39 - Documenta .An0303
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 4 Dec 20:45
 
koop nu!Duitsland Blok 12 ** - Olympische Sp. . . An0806
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 4 Dec 20:45
 
Duitsland Blok 35 ** - Für uns Kinder . .An0102
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 4 Dec 20:45
 
BRD Blok 35 Ø - Für uns Kinder . .An0104
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.250 4 Dec 20:45
 
Duitsland Blok 27 Ø - Für uns Kinder . .An0203
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.250 4 Dec 20:45
 
BRD Blok 25 Ø - Th. Körner . . . An0202
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.400 4 Dec 20:45
 
Duitsland Blok 30 Ø - Für uns Kinder . . An0205
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.250 4 Dec 20:45
 
BRD Blok 34 Ø - Für uns Kinder . . An0207
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.250 4 Dec 20:45
 
Brd Blok 41 Ø -Tag der Briefmarke . . . An0210
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of...
0.600 4 Dec 20:45
 
 
 
 
 
Duitsland Blok 34 ** - Für uns Kinder . . An0406
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 4 Dec 20:45
 
Duitsland Blok 30 ** - Für uns Kinder . . An0408
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.250 4 Dec 20:45
 
Duitsland Blok 26 ** - Mozart . . . . An0410
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 4 Dec 20:45
 
Duitsland Blok 29 ** Herdenking 20.07.44 . An0505
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 4 Dec 20:45
 
Duitsland Blok 51 Ø - Kindermarke . . . An0404
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 4 Dec 20:45
 
Duitsland Blok 24 Ø - Lilienthal '91 . . An0605
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of...
0.400 4 Dec 20:45
 
koop nu!Duitsland Blok 21 gest. - Kinderkopje . An0804
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.500 4 Dec 20:45
 
koop nu!Zwitserland 146 gebr. Vredesverdrag 1919 . Zw4720
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.200 4 Dec 20:45
 
Zwitserland 1053/56 gest. - Pro Patria .. Zw4717
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.250 4 Dec 20:45
 
Zwitserland 814/818 Ø - Pro Patria 1965 . Zw4505
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.400 4 Dec 20:45
 
Zwitserland 853/857 Ø - Pro Patria 1967 . . Zw4506
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.150 4 Dec 20:45
 
koop nu!Tsjaad 747/51 gest. - Viking op Mars . . Zw3306
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.750 4 Dec 20:45
 
koop nu!Tsjaad 784/788 gest. - Beroemde Personen . Zw3307
o.a. Koningin Wilhelmina, de Gaulle en koning Boudewijn en koningin Fabiola. Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangeteke...
1.250 4 Dec 20:45
 
Togo 400 Ø - Rietbok . . Zw2204
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of ...
0.050 4 Dec 20:45
 
Togo 401 Ø - Baviaan . . Zw2210
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.100 4 Dec 20:45
 
Togo 654 Ø - Adenauer . . . Zw2220
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.100 4 Dec 20:45
 
koop nu!Liechtenstein 821/823 ** - Schilderijen . .Y0814
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 764/65 ** - Europa 1981. . Y0709
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 738 ** - Kerst 1979 . . Y0506
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.400 4 Dec 20:45
 
 
 
 
 
Liechtenstein 747/749 ** - Gereedschap . . Y0516
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.300 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 743/44 ** - Wapenschilden . Y0610
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.600 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 774 ** - Gehandicaptenjaar . .Y0720
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 775 ** - St. Theodul . . Y0809
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.100 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 824/827 ** - Diverse . . Y0909
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.500 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 839/842 ** - Portretten . . Y1003
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.750 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 899/901 ** - Folklore 1986. . Y1014
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
0.400 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 496 Ø - Zilveren bruiloft . . Zw3511
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.030 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 517 Ø - Telegrafie . . Zw3519
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of...
0.050 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 776-779 Ø - Korstmossen . . Zw3704
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.400 4 Dec 20:45
 
Liechtenstein 804 Ø - Bosbouw . . Zw3709
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.100 4 Dec 20:45
 
koop nu!Liechtenstein 754/56 ** - Klederdrachten . Y0705
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.400 4 Dec 20:45
 
koop nu!Liechtenstein 723/24 Ø - Europa 1979. Zw3620
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.200 4 Dec 20:45
 
koop nu!Stadspost Apeldoorn FDC 13 - Carnaval . . F.282
Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.750 4 Dec 20:45
 
Nederland 118 Ø - Opruimingsuitgifte . . D0116
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.050 4 Dec 20:45
 
Nederland 1054 ** - Reddingsboot . . D0111
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 4 Dec 20:45
 
Nederland 1014 ** - Wielrenner . . D0202
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 4 Dec 20:45
 
Nederland 1006 ** - Muziek . . D1108
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.100 4 Dec 20:45
 
Nederland 766 Ø - Romaans beeld . . D0701
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.100 4 Dec 20:45
 
 
 
 
 
Nederland 1232/35 Ø - Kind 1961 . . D1402
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.100 4 Dec 20:45
 
Nederland 1262/65 Ø - Zomer 1962 . .D0204
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.100 4 Dec 20:45
 
Nederland 2414 Ø - Mooi NL - Sittard . . E4303
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het r...
0.300 4 Dec 20:45
 
Nederland 1057 ** - Raad van Europa . . LA0603
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt...
0.040 4 Dec 20:45
 
Nederland 1067 ** - 700 jaar Amsterdam . . LA0611
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt...
0.050 4 Dec 20:45
 
Nederland NVPH 591 Ø - PTT 100 jaar . . . N0205
= gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verzen...
0.250 4 Dec 20:45
 
Nederland 1363/65 Ø - Kind 1986 . . . S0104
NVPH-nummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bescha...
0.100 4 Dec 20:45
 
Nederland: Pers. postz. 2017 Ø Blauwborst . ZW1013
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.150 4 Dec 20:45
 
Nederland 1036 ** - Jubileum Juliana . LA0510
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 4 Dec 20:45
 
Nederland 1037 ** Ontwikkelingssamenw. . LA0512
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 4 Dec 20:45
 
Nederland 963 ** - Burgerlijk Wetboek . . LA0101
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 4 Dec 20:45
 
Nederland 964 ** - Wereldtentoonstelling . LA0103
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 4 Dec 20:45
 
Nederland 1009 ** - Thorbecke . . LA0314
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.050 4 Dec 20:45
 
Nederland 1056 ** - NAVO . . . LA0605
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.050 4 Dec 20:45
 
Nederland 654 ** - Statuut . . . LA0106
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.100 4 Dec 20:45
 
Nederland 1002 ** - Deltaplan . . . LA0302
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.030 4 Dec 20:45
 
Nederland 1058 ** - UPU . . . LA0606
NVPH-nummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.050 4 Dec 20:45
 
Nederland ECU-brief 18 - Willem Barentsz . . ZB44
Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verzendkosten: Tarief ...
0.750 4 Dec 20:45
 
Nederland Kinderzegel 2016 Ø . . . D0109
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 4 Dec 20:45
 
 
 
 
 
Nederland Kinderzegel 2017 Ø . . . D0118
NVPH-nummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.050 4 Dec 20:45
 
Nederland 849/853 ** - Kind 1965 . . . D0312
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.200 4 Dec 20:45
 
Nederland 847/848 ** - Europa 1965 . . . D0501
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.000 4 Dec 20:45
 
Nederland 889/893 ** - Rode Kruis . . . D0512
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.200 4 Dec 20:45
 
koop nu!Zuid-Afrika 1124 gebr. - Gnoe - Wildebees . S1516
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.100 4 Dec 20:45
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2561 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen