qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  22 Apr 2018 14:33 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Bophuthatswana: 100/103 ** - Wildlife . . DA3504
Duitsland 1539/42 ** - Zeevogels . . W4402
Israel 1024/25 ** - Archeologie . . E2609
BRD 2079 Ø - Exploderende ster . . W5014

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.696 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Noorwegen 821/822 ** - NORDEN 1980 . . L3015
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20014:45
 
koop nu!Oostenrijk 1702 ** - Urologie - Piskijker . X4216
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10015:10
 
Oeganda 143 Ø - O.S. 1976 Boksen . . S2011
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10015:30
 
koop nu!Oostenrijk 2329 ** - Oude kunst . . ZW6304
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.35016:15
 
Luxemburg 930 ** - 200 jaar USA . . . Ba0415
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10016:20
 
Finland 1815/18 Ø - Sneeuwsculptures . . FA1208
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.20016:25
 
Samoa 328/332 * - 200 jaar USA . . . Fa1209
Michelcatalogus * = ongebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.50016:40
 
Zuid-Afrika RSA 705 ** - Stadhuis Durban . . S1421
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20017:10
 
Zuid-Afrika RSA 706/09 ** - Rotstekeningen . S1504
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75017:10
 
Zuid-Afrika RSA 710/13 ** - Paarl - Wijn . . S1506
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.70017:10
 
Zuid-Afrika RSA Blok 19 Ø - Paarl - Wijn . . S1506
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75017:10
 
Zuid-Afrika 716/18 ** - Bijbel - Rembrandt . S1726
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.60017:15
 
Oostenrijk 1586 ** - Betonindustrie . . . X2608
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10017:35
 
Oostenrijk 1579 ** - Bouwbond . . . X1306
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05017:35
 
Oostenrijk 1462 ** - Dermatoloog
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10017:35
 
St.Vincent Gren. 212/17 ** - Wedding Diana . G0902
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00017:45
 
Oostenrijk 1436 ** -Nobelprijswinnaar . . X1909
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05017:45
 
Egypte 1760 Ø - Gouden dodenmasker . . S2308
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15018:15
 
Madeira 62/63 ** - Nieuwe Zegels . . V3904
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20018:15
 
 
 
 
 
Zimbabwe 238 Ø - Waterval . . S2408
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05018:25
 
Zimbabwe 239 Ø - Watervallen . . S2409
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10018:25
 
Zimbabwe 329 Ø - Ossenwagen . . S2410
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.40018:25
 
Zimbabwe 330 Ø -Staatswapen . . S2419
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50018:25
 
Zimbabwe 663 Ø - Pungwe-rivier . . S2420
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.03018:25
 
Zimbabwe 910 Ø - Olympiastadion Peking . S2431
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25018:25
 
Oeganda 1091 Ø - Muziek- Trommels . .S2604
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25018:35
 
Malawi 514 Ø - Neushoornvogel . . S2735
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25018:35
 
Malawi 515 - Roofvogel . . S2807
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50018:35
 
Zuid-Afrika RSA: 719/20 ** - Vloedramp . . N0505
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25018:35
 
koop nu!Finland 896 ** - Muziek . . V5004
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10018:55
 
koop nu!Finland 951 ** - Literatuur . . V5004
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10019:10
 
Zuid-Afrika RSA: 537 ** - Walvisbaai . . Zw1007
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10020:00
 
Ciskei 246 ** - Scheepswrak Losna . . . Zw1008
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10020:05
 
Luxemburg 523 * - WK Schermen . . B1631
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25020:25
 
Luxemburg 891 ** - BENELUX . . BA0209
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20020:35
 
Luxemburg 909 ** - Schuman-verklaring . BA0314
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10020:35
 
Luxemburg 911/913 ** - Sport . . BA0317
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.50020:35
 
koop nu!Duitsland BRD 2048 ** - Blokkade Berlijn W2405
= absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. ...
0.20020:40
 
 
 
 
 
koop nu!Duitsland - BRD 1603 ** - Nachtvlinder . W2212
Michelnummering - Michel 2,00 - ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper...
0.15020:40
 
koop nu!Duitsland - BRD: 1402 ** - Stad Bonn . X0119
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.12020:40
 
koop nu!Duitsland 1067 ** - Altdorfer . . X1204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05020:40
 
Luxemburg 869 ** Gr. Raad van Mechelen . BA0103
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.07020:40
 
Luxemburg 850/851 ** - Gebouwen . . BA0105
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40020:40
 
Oostenrijk 2138 ** - Spaarpot . . . Zw5514
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20020:45
 
Luxemburg 922/923 ** Vorstelijke jubilea .BA0412
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75020:50
 
Bophuthatswana: 162 ** - Zuivelfabriek . DA3512
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10021:00
 
koop nu!Duitsland BRD: 2064 Ø - Kulturstiftung . . W5005
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.10021:15
 
Bophuthatswana: 163 ** - Drukkerij . . DA3513
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20021:15
 
Bophuthatswana: Textielindustrie ** . . DA3514
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40021:15
 
koop nu!Oostenrijk 2084/86 ** - Gebouwen . . Zw5401
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60021:25
 
VN - Wenen 16 ** - Palestijnen . . . O2602
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05021:45
 
VN - Wenen 17 ** - Gehandicaptenjaar . . O2601
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20021:45
 
VN - Wenen 19 ** - Fresco . . . O2603
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10021:45
 
VN - Wenen 20 ** - Energie . . . O2604
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10021:45
 
Zimbabwe 434 Ø - Vliegtuig . . S2417
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10021:55
 
Kenia 756 Ø - Cashew noten .. S2112
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.35021:55
 
VN - Wenen 21/22 ** - Ontwikkelingshulp . O2605
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20021:55
 
 
 
 
 
VN - Wenen 23 ** - Für eine bessere Welt . . O2607
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05021:55
 
VN - Wenen 24/25 ** - Milieubescherming . O2609
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20021:55
 
Luxemburg 950 ** - Louis Braille . . BA0607
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:05
 
Luxemburg 849 ** - Robert Schuman . . . Y2819
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05022:05
 
Luxemburg 956 ** - Verdragen van Rome . BA0703
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.03022:15
 
BRD Duitsland 207 Ø - Lufthansa 1955 . . W4707
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.90022:15
 
BRD Duitsland 270/273 Ø - Mijnbouw . . W4215
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
4.00022:15
 
BRD Duitsland 823 Ø - Expressionisme . . W4206
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:15
 
Zimbabwe 423 Ø - Neushoorn . . S2415
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05022:15
 
Oeganda 1539 Ø - Varaan . . S2608
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15022:15
 
koop nu!BRD - Duitsland 309 Ø - Von Humboldt . . W5918
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.10022:25
 
Israel 378/381 Ø - Dag vd Postzegel 1966 . B1523
Michelnummering ong. = met plakkerrest ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendi...
0.20022:25
 
Joegoslavië 1787/88 ** - EUROPA . . B2003
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20022:25
 
Luxemburg 709 ** - Rotary . . . Y3514
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05022:30
 
koop nu!BRD - Duitsland 1032 Ø - Kerst 1979 . . W5719
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.05022:35
 
koop nu!BRD - Duitsland 1633 Ø - Uurwerk . . W5810
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.05022:35
 
koop nu!BRD - Duitsland 1634 Ø - Uurwerk . . W5811
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10022:35
 
koop nu!BRD - Duitsland 2249 Ø - Arbeitsanstalt . . W6120
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10022:35
 
BRD Duitsland 236 Ø - Kirchentag . . W4006
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40022:35
 
 
 
 
 
BRD Duitsland 343 Ø - Roodkapje . . W4013
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30022:35
 
BRD Duitsland 372 Ø - Hans en Grietje . . W4012
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:35
 
BRD Duitsland 485/488 Ø - Assepoester . . W4016
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20022:35
 
BRD Duitsland 1437/39 Ø - Postvervoer . X0912m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50022:35
 
BRD Duitsland 1774/76 Ø - Schilderijen . . X0420m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022:35
 
Joegoslavië 1787/88 Ø - EUROPA . . B2003
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.10022:35
 
Zwitserland 720/721 Ø - EUROPA . . B1812
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.10022:35
 
Luxemburg 980 Ø - Caritas 1978 . . B1609
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.25022:35
 
Belgie 3233/42 ** - Bezienswaardigheden .. WB1502
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.80022:35
 
Oostenrijk 1801 ** - WK Ski . . . Zw4014
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15022:35
 
Oostenrijk 1810 ** - Bevrijding . . . Zw4015
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15022:35
 
Oostenrijk 1817 ** - VN / UNO . . . Zw4017
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15022:35
 
Oostenrijk 1830 ** - St. Martin . . . Zw4019
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15022:35
 
Luxemburg 870 ** -Stakingsmonument . . BA0104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.03022:35
 
Finland 768 ** - Farmacologie . . V5513
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.15022:40
 
Belgie Blok 68 ** - Horta Museum . . . WB1609
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.90023:05
 
Belgie Blok 69 ** - Koning Albert II . . WB1703
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.20023:05
 
Italië 1113/14 ** - EUROPA . . B2038
Michelnummering ** = postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risic...
0.10023:15
 
Luxemburg 980 ** - Apostel Johannes . BA0903
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10023:15
 
 
 
 
 
Luxemburg 991 ** - Chemicus Thomas . BA0915
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05023:15
 
Duitsland 1737 ** - Milieubescherming . . W4905
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.30023:40
 
BRD Duitsland 616/618 Ø - Beethoven e.a. . X0106m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10023:40
 
BRD Duitsland 1233 Ø - Kerst 1984 . . X0314m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.08023:40
 
Deutsches Reich 582 Ø - Spoorwegen . . X0402
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20023:40
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2696 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen