qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  16 Oct 2018 05:52 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

USA 676** - Nebraska . . . E3511
BRD - Duitsland 131 gebr. - Posthorn . W5707
Deutsches Reich 669 Ø - Graf Zeppelin . . X0408
Deutsches Reich 668 Ø - Breslau . . X0407

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.590 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKEL PRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
koop nu!Alderney 28/31 ** - Vestingen . . W3305
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.000 6 Nov 20:40
 
Antigua Blok 10 ** - Koninklijk huwelijk . G0304
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.150 6 Nov 20:40
 
Argentinie 642/644 ** - Katoen e.a. . . LA1614
** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het ri...
0.500 6 Nov 20:40
 
Argentinie 684 ** - Antarctica . . . LA3605
** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.250 6 Nov 20:40
 
Argentinie 745/48 ** - Schip van Columbus . LA3011
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.60010 Nov 20:40
 
Argentinie 754/757 ** - Bloemen . . LA1917
** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het ri...
0.500 6 Nov 20:40
 
Argentinie 760/761 ** - Vogels . . LA3005
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.50010 Nov 20:40
 
Argentinie 802 ** - Postkoets . . . LA3604
** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.250 6 Nov 20:40
 
Australie 1150 Ø - Botanische tuin . . . Zw0919
Michelcatalogus / Michel 3,00 = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.250 6 Nov 20:40
 
Australie 1380 Ø - Kerst '93 . . . Zw1219
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.200 6 Nov 20:40
 
koop nu!Australie 1437 Ø - Kerstmis . . . ZW1305
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.200 6 Nov 20:40
 
koop nu!Australie 1525 Ø - Kerstmis 1995 . . ZW1306
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.200 6 Nov 20:40
 
Australie 640 Ø - Schilderij . . . Zw0916
Michelcatalogus = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ...
0.250 6 Nov 20:40
 
Australie 869 Ø - Schilderij . . . Zw0918
Michelcatalogus / Michel 2,50 = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.250 6 Nov 20:40
 
Azoren 334/335 ** - Nieuwe zegels 1980 . . D2204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 6 Nov 20:40
 
Azoren Blok 1 ** - Nieuw Begin Zegels . F0404
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.750 6 Nov 20:40
 
Barbuda Blok 34** - Kroningsjubileum . . F3807d
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.600 6 Nov 20:40
 
Bechuanaland 155 ong. - Vogel leeuwerik . S1730
Ongebruikt met minieme plakkerrest Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendk...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 1054/55 ** - EXPO . . . P2211
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15010 Nov 20:40
 
 
 
 
 
België 1099 ** - Paviljoen Expo . . . P2214
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10010 Nov 20:40
 
België 1188/89 ** - Soc. Partij . . P3117
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.200 6 Nov 20:40
 
België 1251/52 ** - Interparlem. Unie .. P3120
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.400 6 Nov 20:40
 
België 1437 ** - Boudewijn . . . P0820
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 1446/47 ** - EUROPA 1966 . . P0902
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 1472/73 ** - EUROPA 1967 . . P0906
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 1621 - 1623 ** paar : Koning B. . . P0112
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15010 Nov 20:40
 
België 1739 ** - Blokje Moens . . . P1012
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.250 6 Nov 20:40
 
België 1819/20 ** - EUROPA 1980 . . P1819
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.300 6 Nov 20:40
 
België 1821/23 ** - Monumentenjaar . . P1113
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
koop nu!België 1841/46 ** - Oude beroepen . . P0503
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.800 6 Nov 20:40
 
België 1856 ** - Muziek . . . P1407
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.250 6 Nov 20:40
 
België 1927/28 ** - Koning Boudewijn . . P1606
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.000 6 Nov 20:40
 
België 1936/39 ** - Europa-meelopers . . P1117
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.700 6 Nov 20:40
 
België 1957/58 ** - Scholen . . . P1610
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 2021 ** - Heraldische Leeuw . . P1915
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.050 6 Nov 20:40
 
België 2035 ** - Heraldische Leeuw . . P1916
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.050 6 Nov 20:40
 
België 2058/59 ** - EUROPA - Folklore . . P1814
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.250 6 Nov 20:40
 
België 2102 ** - Heraldische Leeuw . . P1918
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.050 6 Nov 20:40
 
 
 
 
 
België 2118 ** - Vrijmetselaars . . . P2001
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 2120 ** - Kardinaal . . . P0911
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 2121 ** - Boudewijn . . . P2009
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 2159 ** - Kerstmis 1983 . .. P1715
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 2163 ** - Dood Leopold II . . . P2122
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 2218 ** - Paus . . . P2007
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 2235 ** - Koningin Astrid . . . P2403
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 2241/42 ** -Vogels . . . P2411
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.250 6 Nov 20:40
 
België 2313 ** - Pimpelmees . . . P2718
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 2314 ** - Buitenlandse Handel . . P2720
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 2316 ** - Suske en Wiske . . P2703
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.300 6 Nov 20:40
 
België 2377 ** - Schone Kunsten . . P2705
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 2378 ** - Europese Verkiezingen . . P2706
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.200 6 Nov 20:40
 
België 2390 ** - Limburg . . . P0822
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 2391 ** - Jeugdfiatelie . . . P0920
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 2403 ** - Koning Boudewijn . . P3102
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 2418 ** - Dag van de Arbeid . . P2717
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.250 6 Nov 20:40
 
België 2457 ** - Vakbond . . . P3110
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.250 6 Nov 20:40
 
België 2460 ** - Rerum Novarum . . P3104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15010 Nov 20:40
 
 
 
 
 
België 2461 ** -Europalia . . .P3114
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.200 6 Nov 20:40
 
België 2468 ** - Kon. Academie . . P3116
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
koop nu!België 2537 ** - EEG . . P0515
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.150 6 Nov 20:40
 
koop nu!België 2620 = Bl. 63 gest. - Apotheek . WB0907
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.400 6 Nov 20:40
 
België 2753 Ø - Paul Delvaux . . . P3222
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.200 6 Nov 20:40
 
België 2766 ** - Koning Albert . . P0922
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 1164/65 ** EUROPA 1959 . . P1601
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.500 6 Nov 20:40
 
België 1179/81 ** - Floralien Gent . . P0103
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.350 6 Nov 20:40
 
België 1228/30 ** - Boudewijn x Fabiola . . B2202
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40010 Nov 20:40
 
België 1282/83 ** - EUROPA . . . P0216
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.250 6 Nov 20:40
 
België 1320/21 ** - EUROPA 1963 . . P0519
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.150 6 Nov 20:40
 
België 1587/88 ** - EUROPA . . . P0219
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.200 6 Nov 20:40
 
België 159/161 ong. - Olympische Spelen . P0101
Ongebruikt met plakkerresten Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ...
1.500 6 Nov 20:40
 
België 1904 ** - Dag van de Postzegel . P1504
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
koop nu!België 2095/98 = Bl. 52 gest. Sport 1982 . WB0807
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.400 6 Nov 20:40
 
België 2364/66 ** - Rode Kruis . . . P0804
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.900 6 Nov 20:40
 
België 2397 ** - Kerst / Leger des Heils . P0814
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
België 2400 ** - Adolf Daens . . P2711
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.100 6 Nov 20:40
 
koop nu!België Blok 35 ** - Kon. Elisabeth . . WB0606
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.300 6 Nov 20:40
 
 
 
 
 
koop nu!België Blok 36 ** - Zuidpoolexpeditie . WB0609
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.250 6 Nov 20:40
 
koop nu!België Blok 37 ** - Vluchtelingenhulp . WB0703
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 6 Nov 20:40
 
koop nu!België Blok 41 ** - Bloemen 1970 . . WB0707
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.350 6 Nov 20:40
 
koop nu!België Blok 49 ** - België 150 jaar . WB0709
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.900 6 Nov 20:40
 
koop nu!België MH31 - Boekje Vissen 1990 . . LG1506
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 2335/36 ** - EUROPA 1988 . P3009
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.550 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 1775 ** - BENELUX . P0309
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 6 Nov 20:40
 
Belgie 1975 : Boekje MH 28 ** . . K12B
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.250 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 1989 ** - KvK Verviers . . P0403
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.070 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 2021 ** - Heraldische Leeuw 1980 . P1915
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.050 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 2300 ** - Dag vd Postzegel 1987 . . P2612
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.080 6 Nov 20:40
 
Belgie 2367/69 ** - Kloskant 1989 . P3205
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.500 6 Nov 20:40
 
Belgie 2388 ** - EUROPALIA 1989 . P0121
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.350 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 2421 ** - Leie-monument 1990 . P3211
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 2431 ** - Folklore / Uniform . P3217
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.200 6 Nov 20:40
 
Belgie 2529/32 ** - Zoogdieren 1992 . . Wa0407
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
1.500 6 Nov 20:40
 
Belgie 2688/89 ** - Beroemde vrouwen . . Zw3906
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.750 6 Nov 20:40
 
Belgie 2744 ** - Blauwhelm UNO . . . Zw3907
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.200 6 Nov 20:40
 
Belgie 3233/42 ** - Bezienswaardigheden .. WB1502
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.800 6 Nov 20:40
 
 
 
 
 
koop nu!Belgie 439 ongebr. - Kroonprins Boudewijn . P0608
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 457/464 ong. - TBC - Josephine C. . P1014
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.500 6 Nov 20:40
 
Belgie Mi. 1987 - Brussel 1000 jaar . . P2304
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.300 6 Nov 20:40
 
Belgie 2295 ** - Vlaamse technologie 1987. . P2521
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.150 6 Nov 20:40
 
Belgie 2458/59 ** - EUROPA 1991 . . . Zw3801
Michelnummering ** = absoluut postfris -" Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.900 6 Nov 20:40
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2590 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen