qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 May 2018 01:08 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Israel 848/850 ** - Persoonlijkheden .. E1907
USA 867 ** - Muziek . . E5801
BRD Duitsland 2603 Ø - Hambacher Fest . W0113
USA 684 ** - Kunstacademie . . E3113

1 2 3 4 5 6 7Pagina verder Naar laatste pagina
658 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKEL PRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Aland 56 ** - Dominee . . CA0305
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. ** = postfris Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10026 May 21:45
 
Aland 149/152 ** - Volkskunst . . . CA2603
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. ** = postfris Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.90026 May 18:45
 
Argentinie 745/48 ** - Schip van Columbus . LA3011
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.60023 May 15:00
 
Argentinie 760/761 ** - Vogels . . LA3005
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.50023 May 14:00
 
Australie 1380 Ø - Kerst '93 . . . Zw1219
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20024 May 16:35
 
Azoren 334/335 ** - Nieuwe zegels 1980 . . D2204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20021 May 14:55
 
Azoren Blok 1 ** - Nieuw Begin Zegels . F0404
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.75025 May 23:25
 
België 1054/55 ** - EXPO . . . P2211
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15023 May 12:10
 
België 1099 ** - Paviljoen Expo . . . P2214
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10023 May 12:45
 
België 1188/89 ** - Soc. Partij . . P3117
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20026 May 20:30
 
België 1251/52 ** - Interparlem. Unie .. P3120
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.40026 May 20:30
 
België 1437 ** - Boudewijn . . . P0820
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15024 May 20:45
 
België 1446/47 ** - EUROPA 1966 . . P0902
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15024 May 20:45
 
België 1472/73 ** - EUROPA 1967 . . P0906
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15024 May 20:45
 
België 1621 - 1623 ** paar : Koning B. . . P0112
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15023 May 16:15
 
België 1739 ** - Blokje Moens . . . P1012
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25024 May 21:55
 
België 1819/20 ** - EUROPA 1980 . . P1819
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.30025 May 19:50
 
België 1821/23 ** - Monumentenjaar . . P1113
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15024 May 21:55
 
België 1856 ** - Muziek . . . P1407
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25024 May 22:25
 
 
 
 
 
België 1927/28 ** - Koning Boudewijn . . P1606
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.00025 May 18:15
 
België 1936/39 ** - Europa-meelopers . . P1117
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.70024 May 21:55
 
België 1957/58 ** - Scholen . . . P1610
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10025 May 18:15
 
België 2021 ** - Heraldische Leeuw . . P1915
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05025 May 20:25
 
België 2035 ** - Heraldische Leeuw . . P1916
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05025 May 20:35
 
België 2058/59 ** - EUROPA - Folklore . . P1814
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25025 May 19:35
 
België 2102 ** - Heraldische Leeuw . . P1918
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05025 May 20:35
 
België 2118 ** - Vrijmetselaars . . . P2001
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10025 May 20:35
 
België 2120 ** - Kardinaal . . . P0911
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10024 May 20:45
 
België 2121 ** - Boudewijn . . . P2009
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10025 May 20:45
 
België 2159 ** - Kerstmis 1983 . .. P1715
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15025 May 18:25
 
België 2163 ** - Dood Leopold II . . . P2122
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10025 May 21:30
 
België 2218 ** - Paus . . . P2007
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15025 May 20:35
 
België 2235 ** - Koningin Astrid . . . P2403
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 14:25
 
België 2241/42 ** -Vogels . . . P2411
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25026 May 14:25
 
België 2313 ** - Pimpelmees . . . P2718
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10026 May 16:05
 
België 2314 ** - Buitenlandse Handel . . P2720
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 16:20
 
België 2316 ** - Suske en Wiske . . P2703
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.30026 May 15:25
 
België 2377 ** - Schone Kunsten . . P2705
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 15:25
 
 
 
 
 
België 2378 ** - Europese Verkiezingen . . P2706
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20026 May 15:35
 
België 2390 ** - Limburg . . . P0822
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15024 May 20:45
 
België 2391 ** - Jeugdfiatelie . . . P0920
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10024 May 21:30
 
België 2403 ** - Koning Boudewijn . . P3102
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 19:55
 
België 2418 ** - Dag van de Arbeid . . P2717
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25026 May 16:05
 
België 2457 ** - Vakbond . . . P3110
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25026 May 20:30
 
België 2460 ** - Rerum Novarum . . P3104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15023 May 12:45
 
België 2461 ** -Europalia . . .P3114
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20026 May 20:30
 
België 2468 ** - Kon. Academie . . P3116
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10026 May 20:30
 
koop nu!België 2537 ** - EEG . . P0515
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15024 May 17:55
 
België 2753 Ø - Paul Delvaux . . . P3222
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20026 May 20:45
 
België 2766 ** - Koning Albert . . P0922
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15024 May 21:30
 
België 1164/65 ** EUROPA 1959 . . P1601
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.50025 May 17:55
 
België 1179/81 ** - Floralien Gent . . P0103
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.35023 May 21:45
 
België 1228/30 ** - Boudewijn x Fabiola . . B2202
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40023 May 01:05
 
België 1282/83 ** - EUROPA . . . P0216
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25023 May 22:55
 
België 1320/21 ** - EUROPA 1963 . . P0519
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15024 May 18:10
 
België 1587/88 ** - EUROPA . . . P0219
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20023 May 22:55
 
België 159/161 ong. - Olympische Spelen . P0101
Ongebruikt met plakkerresten Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ...
1.50023 May 21:35
 
 
 
 
 
België 1904 ** - Dag van de Postzegel . P1504
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10024 May 23:00
 
België 2364/66 ** - Rode Kruis . . . P0804
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.90024 May 20:35
 
België 2397 ** - Kerst / Leger des Heils . P0814
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10024 May 20:35
 
België 2400 ** - Adolf Daens . . P2711
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10026 May 15:35
 
Belgie 1975 : Boekje MH 28 ** . . K12B
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.25025 May 20:45
 
Belgie Mi. 1987 - Brussel 1000 jaar . . P2304
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.30026 May 18:15
 
Belgie 3124/35 ** - Kastelen . . . WB2109
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
3.50021 May 19:15
 
Belgie 3161/80 ** - Reis door de 20e eeuw . WB2309
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
5.00021 May 19:15
 
Belgie Blok 32 ** - Gentse Floraliën . . K34
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25025 May 12:20
 
Berlijn 393 ** - Heuss . . . H0419
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20027 May 15:20
 
Berlijn 504 Ø - Koeltoren . . . H0502
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20027 May 17:50
 
Berlijn 55 Ø - Schloß Tegel 80 Pf. . . H0513
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 16:55
 
Berlijn 55 Ø - Schloß Tegel 90 Pf. . . H0514
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 17:10
 
Berlijn 57 Ø - Luchthaven Tempelhof . . H0515
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 17:10
 
Berlijn 669 Ø - Brouwinstallatie . . H0504
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15027 May 18:00
 
Berlijn 402/411 ** - Unfallverhütung . . F1908
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.50027 May 18:20
 
Berlijn 51 Ø - Kleistpark . . H0410
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20026 May 18:00
 
Berlijn 52 Ø - Schloß Schöneberg . . H0512
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10027 May 16:55
 
Berlijn 730 Ø - Bettina von Arnim . . H0712
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 17:10
 
 
 
 
 
Berlijn 750 Ø - Furtwangler . . H0503
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20027 May 18:00
 
Berlijn 776 Ø - Berlijn 750 jaar . . . H0506
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10027 May 18:00
 
Berlijn 784 Ø - Immigratie Bohemers . . H0409
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05027 May 18:00
 
Berlijn 790 Ø - Archeologische vondst . . H0510
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 16:55
 
Berlijn 791 Ø - Siersmeedkunst . . H0511
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10028 May 16:55
 
Berlijn 838/841 ** - Circus 1989 . . HA0206
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.50022 May 11:15
 
Bizone Duitsland 105 Ø - Exportmesse . . W3402
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20025 May 21:30
 
koop nu!BRD 604/607 gebr. - Tinnen figuren . X0104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20021 May 22:30
 
koop nu!BRD 1623 gebr. - Neues Tor Neubrandenburg . W2317
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05021 May 22:30
 
koop nu!BRD 1787 gebr. - Clemenskirche München . . X0405
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10021 May 23:40
 
koop nu!BRD 1831/32 gebr. - Kerst 1995 . . X4215
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25021 May 23:40
 
BRD 1898/01 Ø - Sporthilfe 1997 . . W5716
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60026 May 13:10
 
koop nu!BRD 332/335 gebr. - Olympische Spelen . . W5711
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.15021 May 23:40
 
koop nu!BRD 980/981 strip van 4 gest. - Filatelie . E1407
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.25021 May 23:40
 
koop nu!BRD Duitsland Bl. 15 gest. - Kerst 77 . . F1610
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10021 May 23:40
 
koop nu!BRD - Duitsland Bl. 8 Ø. - Presidenten . F2909
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.35021 May 23:40
 
koop nu!BRD - Duitsland 1032 Ø - Kerst 1979 . . W5719
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.05022 May 22:35
 
koop nu!BRD - Duitsland 131 gebr. - Posthorn . W5707
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.40021 May 23:40
 
koop nu!BRD - Duitsland 1396 gest. - Kerst 88 . . W6002
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05021 May 23:40
 
 
 
 
 
koop nu!BRD - Duitsland 1633 Ø - Uurwerk . . W5810
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.05022 May 22:35
 
koop nu!BRD - Duitsland 1634 Ø - Uurwerk . . W5811
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10022 May 22:35
 
BRD - Duitsland 2100 gebr. - Kurt Weill ... W5215
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10021 May 23:40
 
koop nu!BRD - Duitsland 2181 gebr. - Goetheinstitut. W6118
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 May 23:40
 
koop nu!BRD - Duitsland 2249 Ø - Arbeitsanstalt . . W6120
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10022 May 22:35
 
1 2 3 4 5 6 7Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 658 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen