qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  16 Oct 2018 05:53 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'Arianne'

USA 676** - Nebraska . . . E3511
BRD - Duitsland 131 gebr. - Posthorn . W5707
Deutsches Reich 669 Ø - Graf Zeppelin . . X0408
Deutsches Reich 668 Ø - Breslau . . X0407

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
2.590 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT
 
 
 
 
 
koop nu!SWA: 373/388 ** - Woestijnplanten . . K177
Michelnummering 50,00 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risic...
10.000 6 Nov 20:40
 
Zwitserland 681/82 ** Euro-conferentie PTT. D2502
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
7.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zwitserland 71/73 gebr. - 25 jaar UPU . D2302
Michel 45,-- Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
6.000 6 Nov 20:40
 
Duitsland BRD Blok 2 ** - Beethoven . F4809
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
5.000 6 Nov 20:40
 
Oostenrijk 2222 ** - Kleinbogen WIPA . .F5706
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
5.000 6 Nov 20:40
 
Belgie 3161/80 ** - Reis door de 20e eeuw . WB2309
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
5.000 6 Nov 20:40
 
koop nu!SWA Dienst 33/34 ongebr. - Verticaal paar.. ZW1104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
4.000 6 Nov 20:40
 
BRD Duitsland 270/273 Ø - Mijnbouw . . W4215
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
4.000 6 Nov 20:40
 
Deutsches Reich 698 * - Deutsches Derby . B0534
Michelnummering * = ongebruikt (vrijwel postfris) Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaar...
4.000 6 Nov 20:40
 
Berlijn 494/507 ** - Industrie und Technik . F0905
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
3.500 6 Nov 20:40
 
Belgie 3124/35 ** - Kastelen . . . WB2109
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
3.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!SWA 476/495 gest. First Day - Wilde dieren . LG10
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
3.000 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zweden: 280A ongebr. - Beeldhouwer Sergel ..B2607
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
3.000 6 Nov 20:40
 
Suriname Rep, Zbl. blok 822 Ø . FEPAPOST . LA3309
** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
3.000 6 Nov 20:40
 
IJsland 862/863 Ø - Vogels . . . B0501
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
3.000 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie 457/464 ong. - TBC - Josephine C. . P1014
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.500 6 Nov 20:40
 
SWA : 395 gebr. - Vogel . . ZW4618
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie: 3467/72 ** - Schelpen . WB0309
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.500 6 Nov 20:40
 
Frankrijk 2819/24 ** - Schrijvers 1991 . . B0308
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
2.500 6 Nov 20:40
 
 
 
 
 
Deutsches Reich 607 ong. zonder gom . . X3802
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.500 6 Nov 20:40
 
Zwitserland 550/554 Ø - Pro Juventute '60 . D2902
Michelnummering = gebruikt /gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
2.500 6 Nov 20:40
 
Suriname 1994 Block 62 ** - WK Voetbal . NA3004
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
2.500 6 Nov 20:40
 
Suriname Luchtpost 29/30 ** - Leprazegels . E4507
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
2.500 6 Nov 20:40
 
DDR 2464/71 ** - Meissener porselein . . EA0107
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.500 6 Nov 20:40
 
DDR 2914/19 ** KB - Sprookje . . EA0710
Michel 2015: 13,00 ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aan...
2.500 6 Nov 20:40
 
Belgie HB met Mi. 1327 ** Rode Kruis . . . M0409
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
2.500 6 Nov 20:40
 
Tsjechoslowakije 314/317 ongebr. ... V1514
Met plakker - plakkerrest. Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
2.500 6 Nov 20:40
 
Luxemburg 1185/89 ** - Caritas - Kerstmis .. Y2107
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
2.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zwitserland : 149/51 * - Pro Juvent. 1919 . D2514
Michelnummering * = ongebruikt met plakker of plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
2.250 6 Nov 20:40
 
koop nu!Ned.- Antillen 1653 = Bl. 73 ** - Vermeer . NA0510
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
2.250 6 Nov 20:40
 
Ciskei 131/140 Ø - Folklore 1988 . . F4105
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
2.250 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zuid-Afrika:1025/34 ** Nobelprijswinnaars . SA0710
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
2.250 6 Nov 20:40
 
koop nu!Duitsland BRD 161 ong. - Philipp Reis . W4706
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. V...
2.000 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie: 443/450 ong. - Koningin Astrid . P0614
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.000 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zwitserland 121/123 gebr. - Landschappen.. D2401
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.000 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zwitserland 465/468 gebr. - Juventute 1945 .D2603
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
2.000 6 Nov 20:40
 
koop nu!Alderney 28/31 ** - Vestingen . . W3305
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.000 6 Nov 20:40
 
Duitsland BRD 241/242 ** - EUROPA 1956 . . W4303
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
2.000 6 Nov 20:40
 
 
 
 
 
Duitsland 1726/30 ** - Jugend 1994 . . W5104
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
2.000 6 Nov 20:40
 
Deutsches Reich 543 Ø . Kolonialgedenkjahr . W4602
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.000 6 Nov 20:40
 
Duitsland BRD H-Blatt 29 ** - Burgen... . X0116
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.000 6 Nov 20:40
 
Suriname 1995 Block 65 ** - Voleybal . . NA3107
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
2.000 6 Nov 20:40
 
Zuid-Afrika RSA: 1338/42 Ø - Groot Wild . . F3403
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
2.000 6 Nov 20:40
 
IJsland 886/889 Ø - Vissen 1998 . . . B0503
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
2.000 6 Nov 20:40
 
IJsland 905/908 Ø -Walvisachtigen . . B0507
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
2.000 6 Nov 20:40
 
IJsland 911 in blokje Ø - Viskotter . . B0505
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
2.000 6 Nov 20:40
 
IJsland Blok 29 Ø - Dag vd Postzegel . . Na0102
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
2.000 6 Nov 20:40
 
Israel 1024/25 ** - Archeologie . . E2609
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.80010 Nov 20:40
 
Belgie 3233/42 ** - Bezienswaardigheden .. WB1502
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.800 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zwitserland 194/197 gebr. - Wapen 1924 . D2403
Michelnummering Michel 28,-- Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
1.750 6 Nov 20:40
 
koop nu!Israël Blok 31 ** - AMERIPEX 86 . . E0205
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.750 6 Nov 20:40
 
Duitsland 1990/94 ** - Jugend . . W2303
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.750 6 Nov 20:40
 
Ned. Antillen 1337 ** - Jaar v.d. Slang . . NA0703
** = absoluut postfris Michel Block 54 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
1.750 6 Nov 20:40
 
Israel 1913/15 Ø - Kindertelevisie . . E2706
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
1.750 6 Nov 20:40
 
Suriname 1988: Zbl. 586 ** -Overdruk . . LA3102
** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
1.750 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zuid-Afrika 1053/62 ** Cultureel erfgoed . SA1506
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.750 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zuid-Afrika 1064/73 ** - Watervogels . . SA1407
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.750 6 Nov 20:40
 
 
 
 
 
Liechtenstein 734 ** - St. Lucius . . Y0210
Michelcatalogus 2016: 24,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschad...
1.750 6 Nov 20:40
 
Zuid-Afrika RSA Blok 34 ** - Sleepboten .. G0109
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.750 6 Nov 20:40
 
Duitsland 1920/24 ** - Jugend - Paarden . HA1105
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
1.750 6 Nov 20:40
 
koop nu!St. Lucia: 696/711 ** - Auto's . . G0805
Michelnummering - Michel 15,00 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zuid-Afrika 1074/78 gest. Die Bloutrein . F2509
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Tanzania: 322 gebr. - Diamanten . . Z0816
Michelnummering - echt gebruikt - Michel 13,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico ...
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Oostenrijk 996 ongebr. Moritz v. Schwind . D0915
Ongebruikt met plakker(rest) Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Duitsland BRD: MH 23 ** - Burgen .... . F258A
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!België MH31 - Boekje Vissen 1990 . . LG1506
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.500 6 Nov 20:40
 
Berlijn 724/727 ** - Orchideeën .. . H0617
Michelnummering ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
1.500 6 Nov 20:40
 
Berlijn 668/672 ** Industrie und Technik .. H0811
Michelnummering ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
1.500 6 Nov 20:40
 
Zwitserland 20 (*) - Zittende Helvetia . . D2305
Michelnummering (*) = ongebruikt zonder gom Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
1.500 6 Nov 20:40
 
Jersey 639/643 Ø - Paddenstoelen . . S0709
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.500 6 Nov 20:40
 
Bophuthatswana Block 5 Ø - Klipdas / Dassie .S1820
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.500 6 Nov 20:40
 
Togo Port 62/69 Ø - Schelpen . . AA5018
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.50010 Nov 20:40
 
Faroer 121/124 ** - Vuurtorens . . C0617
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.500 6 Nov 20:40
 
Berlijn 402/411 ** - Unfallverhütung . . F1908
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.500 6 Nov 20:40
 
Frankrijk Mi. Block 5 Ø - ARPHILA 1975 . . F1305
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.50010 Nov 20:40
 
Duitsland BRD 1948/52 ** - Molens . . F4309
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.500 6 Nov 20:40
 
 
 
 
 
Zuid-Afrika 917/921 ** - Export fruit . . G0102
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
1.500 6 Nov 20:40
 
Faroer MH 6 ** - Boekje 1993 NORDEN . .LG0709
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
1.500 6 Nov 20:40
 
Faroer / Føroyar 322/25 ** - Film "Barbara". M0
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.500 6 Nov 20:40
 
Faroer 311/314 ** - Paddenstoelen . . M0116
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.500 6 Nov 20:40
 
Duitsland 1139/43 ** - Burgen . . M1005
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.500 6 Nov 20:40
 
Faroer 320/321 ** - Landkaart . . M1007
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.500 6 Nov 20:40
 
Faroer 7/20 ** - Permanente waarden . M1314.6
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zuid-Afrika RSA: 1090/99 **- Kerst 1997 .. SA1210
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Zuid-Afrika 1074/78 ** - De blauwe trein . SA1305
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.500 6 Nov 20:40
 
België 159/161 ong. - Olympische Spelen . P0101
Ongebruikt met plakkerresten Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ...
1.500 6 Nov 20:40
 
Faroer 348/351 ** - Schepen . . . M0112
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.500 6 Nov 20:40
 
Belgie 2529/32 ** - Zoogdieren 1992 . . Wa0407
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
1.500 6 Nov 20:40
 
Jersey Port 33/46 ** - Havens . . F5409
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
1.500 6 Nov 20:40
 
Berlijn 838/841 ** - Circus 1989 . . HA0206
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!Duitsland Blok 21 gest. - Kinderkopje . TA0804
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.500 6 Nov 20:40
 
Transkei 299/02 Ø - Honden 1993 . . S0534
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
1.500 6 Nov 20:40
 
koop nu!SWA : 269/73 ong. - Riebeeck-herdenking . Zw0804
Michelnummering ong. = ongebruikt met plakker of plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de kope...
1.400 6 Nov 20:40
 
koop nu!Faroer: 162/165 ** - Bloemen 1988 . M0303
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.400 6 Nov 20:40
 
koop nu!België 2620 = Bl. 63 gest. - Apotheek . WB0907
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.400 6 Nov 20:40
 
 
 
 
 
Ned. Antillen 990 ** - Kinderzegels 1991 .. NA1006
** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging...
1.400 6 Nov 20:40
 
Belgie Blok 63 ** - Apotheek . . . WB0905
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.400 6 Nov 20:40
 
koop nu!Duitsland BRD 347/362y ** - Ber. personen . K76
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.250 6 Nov 20:40
 
koop nu!Belgie: 396/98 ong. - Voor het Kind 1935 . P0603
Grove plakker / plakkerresten! Michel: 17,00 Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.250 6 Nov 20:40
 
koop nu!SWA 274/78 ong. - Kroning Elisabeth II . Zw0808
Michelnummering ong. = ongebruikt met plakker of plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de kope...
1.250 6 Nov 20:40
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 2590 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen