qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 May 2018 01:10 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Israel 848/850 ** - Persoonlijkheden .. E1907
USA 867 ** - Muziek . . E5801
BRD Duitsland 2603 Ø - Hambacher Fest . W0113
USA 684 ** - Kunstacademie . . E3113

1 2 3 4 5 6 7Pagina verder Naar laatste pagina
658 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT
 
 
 
 
 
Zwitserland 681/82 ** Euro-conferentie PTT. D2502
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
7.50022 May 00:15
 
Belgie 3161/80 ** - Reis door de 20e eeuw . WB2309
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
5.00021 May 19:15
 
Belgie 3124/35 ** - Kastelen . . . WB2109
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
3.50021 May 19:15
 
Zwitserland 550/554 Ø - Pro Juventute '60 . D2902
Michelnummering = gebruikt /gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
2.50022 May 23:35
 
Suriname 1994 Block 62 ** - WK Voetbal . NA3004
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
2.50027 May 18:00
 
Suriname 1995 Block 65 ** - Voleybal . . NA3107
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
2.00027 May 19:15
 
Deutsches Reich 543 Ø . Kolonialgedenkjahr . W4602
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
2.00028 May 17:10
 
Israel 1024/25 ** - Archeologie . . E2609
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.80022 May 13:10
 
Liechtenstein 734 ** - St. Lucius . . Y0210
Michelcatalogus 2016: 24,00 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschad...
1.75027 May 20:25
 
Duitsland 1920/24 ** - Jugend - Paarden . HA1105
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
1.75028 May 01:10
 
Ned. Antillen 1337 ** - Jaar v.d. Slang . . NA0703
** = absoluut postfris Michel Block 54 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
1.75025 May 23:25
 
Duitsland 1139/43 ** - Burgen . . M1005
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50021 May 18:45
 
België 159/161 ong. - Olympische Spelen . P0101
Ongebruikt met plakkerresten Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ...
1.50023 May 21:35
 
koop nu!Duitsland Blok 21 gest. - Kinderkopje . TA0804
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
1.50028 May 01:10
 
Berlijn 402/411 ** - Unfallverhütung . . F1908
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.50027 May 18:20
 
Frankrijk Mi. Block 5 Ø - ARPHILA 1975 . . F1305
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.50021 May 23:40
 
Faroer 7/20 ** - Permanente waarden . M1314.6
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50021 May 22:40
 
Berlijn 838/841 ** - Circus 1989 . . HA0206
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.50022 May 11:15
 
Faroer 320/321 ** - Landkaart . . M1007
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50021 May 18:45
 
 
 
 
 
Zwitserland 20 (*) - Zittende Helvetia . . D2305
Michelnummering (*) = ongebruikt zonder gom Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
1.50022 May 22:35
 
Faroer 348/351 ** - Schepen . . . M0112
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.50027 May 18:00
 
Togo Port 62/69 Ø - Schelpen . . AA5018
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.50022 May 01:15
 
Zwitserland 585 ** - Luchthaven Kloten . . D2803
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
1.50022 May 14:55
 
Ned. Antillen 990 ** - Kinderzegels 1991 .. NA1006
** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging...
1.40026 May 09:00
 
Kameroen 715/716 ** - Vogels . . E5707
Ongetand. Michel 5,50 ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
1.25026 May 18:30
 
Zimbabwe 237/241 Ø - Watervallen . . S3143
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.25022 May 01:10
 
Oostenrijk 2240/41 ** - Sagen / Legenden . D1713
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
1.25024 May 22:05
 
koop nu!Finland 826 gebr. - EUROPA 1978 . .V4907
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.20025 May 21:45
 
Finland Blok 1 ** - Postvervoer 17e eeuw . T3308
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00026 May 21:30
 
Zwitserland 241/244 Ø - Pro Juventute '30 .. D2506
Michelnummering = gebruikt /gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
1.00022 May 23:15
 
Zwitserland 192/193 Ø - UPU . . D2303
Michelnummering = gebruikt /gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van v...
1.00022 May 22:40
 
BRD Duitsland 1563/68 Ø - Posthäuser . . W5908
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00025 May 21:45
 
Duitsland BRD 232/233 ** - Jugend 1956 . . W1507
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.00027 May 11:00
 
Duitsland Blok 41 Ø -Tag der Briefmarke . Ta0210
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.00027 May 23:10
 
Finland 959 ** - Nordia 1985 . . . V6201
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
1.00021 May 21:55
 
Zuid-Afrika Blok 21 ** - Vuurtorens . . N0709b
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00023 May 14:25
 
Union Island 78/85 ** - Vogels . . . P2805
Michelcatalogus 2016: 6,00 ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
1.00026 May 17:35
 
Faroer 24/27 ** - Schepen . . . M1306
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.00021 May 22:35
 
 
 
 
 
Zuid-Afrika RSA 701/04 ** - Kevers . . . S1435
Michelnummering ** =absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00021 May 22:45
 
Liechtenstein 830 Ø - Velletje Pausbezoek..T5406
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
1.00027 May 18:55
 
België 1927/28 ** - Koning Boudewijn . . P1606
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.00025 May 18:15
 
Luxemburg 1086/90 ** - Caritas 1983 . . Y2619
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.00023 May 14:20
 
Suriname Mi. Block 30 ** - WIPA 1981 . . F1107
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.00027 May 20:05
 
Hongarije 312/314 * - Krijgsgevangenen . Zw1016
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerresten Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico ...
1.00022 May 20:20
 
Luxemburg 1063/67 ** - Caritas Wapens . . BA1316
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00023 May 18:45
 
Zuid-Afrika : 845/854 ** - Kaapse Meubels . F0503
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00025 May 23:25
 
Ciskei Blok 4 Ø - Forellenteelt . . LA5509
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00026 May 18:30
 
Finland 1256/65 Ø - Bloemen . . HA0502
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00022 May 23:50
 
Suriname 1993: Block 61 Voor het Kind . NA3006
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.90027 May 18:00
 
Liechtenstein 864/65 ** - Vorst en Vorstin . Y0207
Michelcatalogus 2016: 6,00 ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.90027 May 20:25
 
België 2364/66 ** - Rode Kruis . . . P0804
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.90024 May 20:35
 
Aland 149/152 ** - Volkskunst . . . CA2603
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. ** = postfris Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.90026 May 18:45
 
Suriname 1980 - Blok 27 ** - Vijf jaar ... F4503
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.90027 May 20:05
 
Suriname Rep. 905/909 ** - Olympiade 1980 . E4106
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.90027 May 20:05
 
Zuid-Afrika RSA: 721/724 ** - Dias . . . S1734
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.90023 May 11:30
 
Suriname Zbl. 108/112 ** - Bloemen 1978 . . E2614
Michel 807/811 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.80027 May 20:05
 
Zuid-Afrika RSA: 727/730 ** - Hugenoten . . S1123
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.80023 May 14:00
 
 
 
 
 
Liechtenstein 939/941 ** - Euro-campagne . . Y0119
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.75027 May 20:25
 
Luxemburg 922/923 ** Vorstelijke jubilea .BA0412
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75022 May 20:50
 
Zuid-Afrika RSA 697/700 ** - Rotsformaties . S1434
Michelnummering ** =absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75021 May 22:45
 
Liechtenstein 839/842 ** - Portretten . . AA1113
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.75026 May 23:25
 
Zuid-Afrika RSA 706/09 ** - Rotstekeningen . S1504
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75022 May 17:15
 
Zuid-Afrika RSA Blok 19 Ø - Paarl - Wijn . . S1506
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75022 May 17:15
 
Azoren Blok 1 ** - Nieuw Begin Zegels . F0404
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.75025 May 23:25
 
Turkije 2210/11 ** - EUROPA . . W4103
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75027 May 22:00
 
Zuid-Afrika RSA: Blok 20 Ø - Dias . . . S1737
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75023 May 11:30
 
Togo 1984 : Mi. 1802/05 Ø - Kerst . . . T2809
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75024 May 22:25
 
Faroer 338/339 ** - EUROPA 1998 . . M0116
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75027 May 18:00
 
Singapore 16 Ø - Koning George VI . . A1516
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.750 4 Jun 13:20
 
Suriname : Blk 27 Ø - 5 jaar onafhankelijk .WB2403
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75027 May 17:50
 
Zwitserland 209/12 * - Pro Juventute 1924 . D2515
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.75022 May 00:35
 
Zwitserland 249 * - Alexandre Vinet . . D2617
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico ...
0.75023 May 01:00
 
Zambia 1386 Ø - Vogels (overdruk) . . S2840
Michelnummering / Michel 5,00 (2015) ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetek...
0.75022 May 15:05
 
Israel 1004/1006 ** - Sport Makkabiade '85 . E2403
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75021 May 23:10
 
Zweden 828/831 ** - Kerst 1973 . .B2619
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.75023 May 14:25
 
BRD Duitsland - Int. Antwoordcoupon Ø 1991 . W3215
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75028 May 17:25
 
 
 
 
 
Zuidwest-Afrika 404 ** - Vechtarend . . P2307
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.75026 May 11:30
 
Deutsches Reich 366 Ø - Marienburg . . W4701
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75028 May 17:10
 
Zuid-Afrika RSA 710/13 ** - Paarl - Wijn . . S1506
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.70022 May 17:15
 
België 1936/39 ** - Europa-meelopers . . P1117
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.70024 May 21:55
 
Liechtenstein 635/638 ** - Sport . . AA0211
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.70026 May 12:45
 
Argentinie 745/48 ** - Schip van Columbus . LA3011
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.60023 May 15:00
 
Liechtenstein 717/719 ** - Schilderijen . . Y0519
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60026 May 16:20
 
BRD 1898/01 Ø - Sporthilfe 1997 . . W5716
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60026 May 13:10
 
Zweden 1685/87 ** - Popmuziek .. F1409
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.60023 May 00:10
 
Tunesië 1992: Mi.1256/57 ** Klederdrachten . S3222
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60022 May 14:40
 
Zuid-Afrika 716/18 ** - Bijbel - Rembrandt . S1726
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.60022 May 17:15
 
Israel 98/99 ** - Bloemen en slagvelden . E0410
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60022 May 17:35
 
Liechtenstein 802/805 ** Land- en tuinbouw. AA0913
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60026 May 22:40
 
Liechtenstein 743/44 ** - Wapenschilden . AA0703
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60026 May 16:35
 
Faroer 276/277 ** - NORDEN 1995 ... M0309
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60027 May 18:20
 
BRD Duitsland 1696/00 Ø - Klederdrachten . W6019
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60024 May 17:55
 
Suriname 1976: Bl. 16** (Zbl. 26) - Pasen. . F5603
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.60027 May 20:05
 
Suriname Rep. 896/900 ** - Pasen 1980 . E4014
Michelnummering Zonnebloem 200/204 ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.60027 May 20:05
 
BRD Duitsland Blok 8 Ø - Olympische Sp. . . F1907
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.50027 May 18:20
 
 
 
 
 
Frankrijk 1418/19 ** - Rode Kruis . . B1526
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.50021 May 22:10
 
Zwitserland WHO 41 ** - Esculaap . . D1016
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50003:29
 
Oostenrijk 1565 ** - Schönes Ö. 2 20 . . . X1008m
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50023 May 15:55
 
Suriname Blok 29 ** - Jeugd en Toekomst . LA1103
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaar...
0.50027 May 20:05
 
Israël 246 ** - Muziekinstrumenten . . E1015
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50027 May 00:35
 
1 2 3 4 5 6 7Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 658 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen