qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  19 Feb 2018 05:17 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Duitsland All. Bes. 962 ong. - Vredesduif . X1703
Generalgouvernement 59/62 * - Winterhilfe .. X1702
USA 851 ** - Postbode . . E5907
Duitsland BRD 1186 ** - Das Rauhe Haus . . X4713

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Pagina verder Naar laatste pagina
2.771 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
koop nu!BRD - Duitsland 309 Ø - Von Humboldt . . W5918
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.10021 Feb 21:15
 
Israel 378/381 Ø - Dag vd Postzegel 1966 . B1523
Michelnummering ong. = met plakkerrest ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendi...
0.20021 Feb 21:15
 
Joegoslavië 1787/88 ** - EUROPA . . B2003
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20021 Feb 21:15
 
Saar 332 Ø - Universiteitsbibliotheek . . X3103
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.20021 Feb 21:25
 
koop nu!BRD - Duitsland 1032 Ø - Kerst 1979 . . W5719
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.05021 Feb 21:30
 
koop nu!BRD - Duitsland 1633 Ø - Uurwerk . . W5810
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.05021 Feb 21:30
 
koop nu!BRD - Duitsland 1634 Ø - Uurwerk . . W5811
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10021 Feb 21:30
 
koop nu!BRD - Duitsland 2249 Ø - Arbeitsanstalt . . W6120
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.10021 Feb 21:30
 
BRD Duitsland 1437/39 Ø - Postvervoer . X0912m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50021 Feb 21:30
 
BRD Duitsland 1774/76 Ø - Schilderijen . . X0420m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Feb 21:30
 
Joegoslavië 1787/88 Ø - EUROPA . . B2003
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.10021 Feb 21:30
 
Zwitserland 720/721 Ø - EUROPA . . B1812
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.10021 Feb 21:30
 
Luxemburg 980 Ø - Caritas 1978 . . B1609
Michelnummering = gestempeld Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risi...
0.25021 Feb 21:30
 
Oostenrijk 1801 ** - WK Ski . . . Zw4014
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15021 Feb 21:30
 
Oostenrijk 1810 ** - Bevrijding . . . Zw4015
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15021 Feb 21:30
 
Oostenrijk 1817 ** - VN / UNO . . . Zw4017
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15021 Feb 21:30
 
Oostenrijk 1830 ** - St. Martin . . . Zw4019
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15021 Feb 21:30
 
Finland 768 ** - Farmacologie . . V5513
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.15021 Feb 21:40
 
Duitsland 1295/98 ** - Kostbaar Glas . . W3018
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.40021 Feb 21:40
 
 
 
 
 
Zuid-Afrika 661/664 Ø - Onderscheidingen . S1826
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.50021 Feb 22:00
 
Kenia 26 Ø - Buffel .. S1903
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.05021 Feb 22:00
 
Kenia 426 Ø - Vlinder . . S1904
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.20021 Feb 22:00
 
Kenia 578 Ø - IJsvogel . . S1912
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.10021 Feb 22:00
 
Belgie 2529/32 ** - Zoogdieren 1992 . . Wa0407
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
1.50021 Feb 22:10
 
Italië 1113/14 ** - EUROPA . . B2038
Michelnummering ** = postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risic...
0.10021 Feb 22:15
 
Luxemburg 980 ** - Apostel Johannes . BA0903
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Feb 22:15
 
Luxemburg 991 ** - Chemicus Thomas . BA0915
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05021 Feb 22:15
 
Kenia 754 Ø - Kokosnoot . . S1913
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.25021 Feb 22:15
 
VN-NY 627/628 ** blokje - Clean Oceans . F5007
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.75021 Feb 22:30
 
Finland 1178/79 ** - EUROPA - Columbus . F5204
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00021 Feb 22:30
 
BRD Duitsland 616/618 Ø - Beethoven e.a. . X0106m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Feb 22:35
 
BRD Duitsland 1233 Ø - Kerst 1984 . . X0314m
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.08021 Feb 22:35
 
Deutsches Reich 582 Ø - Spoorwegen . . X0402
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20021 Feb 22:35
 
Luxemburg 1025/28 ** - Munten . . BA1103
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50021 Feb 22:35
 
Deutsches Reich 620 Ø - Gemeindekongreß . X0406
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Feb 22:45
 
Deutsches Reich 668 Ø - Breslau . . X0407
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20021 Feb 22:45
 
Tanzania 168 ** - Giraffen . . B0223
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.05021 Feb 22:45
 
Luxemburg 1034 ** - Papiergeld . . BA1107
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Feb 22:45
 
 
 
 
 
Finland 1256/65 Ø - Bloemen . . HA0502
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00021 Feb 22:45
 
Duitsland Blok 6 Ø - Olympische Sp. '72 . . TA1010
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25021 Feb 22:45
 
Luxemburg 1033 ** - Schaakstuk . . BA1106
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Feb 22:50
 
BRD blok 11 Ø - Nobelprijswinnaars . . F1407
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.25021 Feb 22:50
 
Deutsches Reich 669 Ø - Graf Zeppelin . . X0408
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10021 Feb 23:05
 
Luxemburg 1031/32 ** - EUROPA 1981 . BA1114
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.45021 Feb 23:05
 
Zweden 1685/87 ** - Popmuziek .. F1409
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.60021 Feb 23:05
 
Italië 1077/78 ** - EUROPA 1960 . . B2113
Michelnummering ** = postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risic...
0.10021 Feb 23:40
 
Marshall Isl. 452 ** Churchill - Roosevelt . B0235
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.30021 Feb 23:50
 
Tanzania 309/312 ** - Auto's . . B1130
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20021 Feb 23:50
 
Tanzania 264/267 ** - Queen Mother . . B1132
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20021 Feb 23:50
 
België 1228/30 ** - Boudewijn x Fabiola . . B2202
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40021 Feb 23:50
 
Kenia 757 Ø - Theeplantage . . S1916
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.50022 Feb 00:00
 
Kenia 758 Ø - Mais . . S1917
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.60022 Feb 00:00
 
Kenia 760 - Ø - Gierst . . S1920
Michelnummering ** =absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00022 Feb 00:00
 
Nieuw-Zeeland 440 ** - Churchill . . B0236
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.20022 Feb 00:20
 
Zuid-Afrika RSA: 721/724 ** - Dias . . . S1734
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.90022 Feb 10:30
 
Zuid-Afrika RSA: Blok 20 Ø - Dias . . . S1737
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75022 Feb 10:30
 
Finland 729 ** - Schrijver . . . V5502
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.15022 Feb 11:00
 
 
 
 
 
België 1054/55 ** - EXPO . . . P2211
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15022 Feb 11:00
 
België 1099 ** - Paviljoen Expo . . . P2214
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10022 Feb 11:35
 
België 2460 ** - Rerum Novarum . . P3104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15022 Feb 11:35
 
Oostenrijk 1349 ** - Kerst 1970 . . X1719
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.07022 Feb 11:45
 
Zweden 941/942 ** - Zaaizaadcontrole . . B2237
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.07022 Feb 11:55
 
Zweden 1074 ** - J.O. Wallin . . B2301
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.35022 Feb 12:25
 
koop nu!Guernsey 298/309 Ø vel - Kerst 1984 . . F5504
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
0.60022 Feb 12:25
 
Nieuw-Zeeland 1384 Ø - Cricketbond . . Zw0706
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.10022 Feb 12:25
 
Nieuw-Zeeland 1390 Ø - Cricketbond . . Zw0711
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.10022 Feb 12:25
 
Nieuw-Zeeland 1391 Ø - Cricketbond . . Zw0712
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.10022 Feb 12:25
 
Nieuw-Zeeland 1251 Ø - Landschap . . Zw0713
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.10022 Feb 12:25
 
Nieuw-Zeeland 1253 Ø - Landschap . . Zw0717
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.10022 Feb 12:25
 
Nederland 894/898 - Kind 1967 ** . . LA2910
Nummering NVPH ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.40022 Feb 12:35
 
Argentinie 760/761 ** - Vogels . . LA3005
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.50022 Feb 12:55
 
Zuid-Afrika RSA: 727/730 ** - Hugenoten . . S1123
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.80022 Feb 12:55
 
Nieuw-Zeeland 1411 Ø - Zeezoogdieren . . Zw0718
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.10022 Feb 13:20
 
Zweden 828/831 ** - Kerst 1973 . .B2619
Michelnummering = gebruikt / gestempeld ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende z...
0.75022 Feb 13:25
 
Zuid-Afrika Blok 21 ** - Vuurtorens . . N0709b
Michelnummering ** = postfris = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00022 Feb 13:25
 
Argentinie 745/48 ** - Schip van Columbus . LA3011
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.60022 Feb 14:00
 
 
 
 
 
Nieuw-Zeeland 1412 Ø - Milieubescherming . Zw0809
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.10022 Feb 14:00
 
Oostenrijk 1590 ** - Schubert . . . X0815
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20022 Feb 14:15
 
Transkei 214/217 ** - Zeewier . . LA4606
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.75022 Feb 14:15
 
Nieuw-Zeeland 1413 Ø - Milieubescherming . Zw0813
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.10022 Feb 14:15
 
Oostenrijk 1565 ** - Schönes Ö. 2 20 . . . X1008m
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50022 Feb 14:45
 
Zuid-Afrika 999/1000 ** - Gerard Sekoto . . S1219
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.50022 Feb 15:10
 
België 1621 - 1623 ** paar : Koning B. . . P0112
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15022 Feb 15:15
 
Soedan 212/214 ** - Oktoberrevolutie . . O.0318
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,02
0.25022 Feb 15:40
 
Rio Muni 35/36 ** - Maagd Maria . . . O.0406
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.20022 Feb 15:40
 
Israel 996 ** - Verzetsstrijders . . E0512
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25022 Feb 15:40
 
Israel 1248/51 Ø - Zangvogels . . E3606
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper he...
0.40122 Feb 15:40
 
Israel 191/201 ** - Oude munten . . E2102
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60022 Feb 15:40
 
Israel 890 ** - Hadassah . . E0711
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25022 Feb 15:40
 
Luxemburg 1040 ** - Energie sparen . BA1201
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022 Feb 15:45
 
Luxemburg 1050 ** - Verzetsmonument . BA1210
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10022 Feb 15:45
 
Luxemburg 1051 ** -Groothertog Jan . . BA1212
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30022 Feb 15:55
 
Luxemburg 1056/57 ** - Gebouwen . . BA1215
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.22022 Feb 15:55
 
Zuid-Afrika 1001 = Bl. 43** Gerard Sekoto . S1219
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.40022 Feb 15:55
 
Zuid-Afrika 1003 ** - Dag van de Jeugd . . S1207
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.15022 Feb 15:55
 
 
 
 
 
Zuid-Afrika 1021 ** - Vrouwendag 1996 . . S0331
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10022 Feb 15:55
 
Zuid-Afrika 1022 ** - Wereldpostdag . . S0326
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10022 Feb 15:55
 
Zuid-Afrika 1020 ** - Koopvaardijschip . . SA0410
Michelnummering (Blok 45) ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.35022 Feb 15:55
 
Zuid-Afrika 1011/15 ** - Nieuwe Grondwet .. SA0809
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
1.00022 Feb 15:55
 
Zuid-Afrika 1024 ** - Kerstmis 1996 . . S0325
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10022 Feb 15:55
 
Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 301 - 400 van 2771 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen