qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 May 2018 01:00 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Israel 848/850 ** - Persoonlijkheden .. E1907
USA 867 ** - Muziek . . E5801
BRD Duitsland 2603 Ø - Hambacher Fest . W0113
USA 684 ** - Kunstacademie . . E3113

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7Pagina verder Naar laatste pagina
659 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
België 1927/28 ** - Koning Boudewijn . . P1606
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.00025 May 18:15
 
België 1957/58 ** - Scholen . . . P1610
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10025 May 18:15
 
Monaco 1767 ** - Vis (Michel 3,50) . . P1722
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.50025 May 18:25
 
België 2159 ** - Kerstmis 1983 . .. P1715
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15025 May 18:25
 
Monaco 561/565 ongebr. - Huwelijk Grace . P1702
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.15025 May 18:25
 
België 2058/59 ** - EUROPA - Folklore . . P1814
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25025 May 19:35
 
België 1819/20 ** - EUROPA 1980 . . P1819
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.30025 May 19:50
 
DDR 3032 ** KB Schloß Schwerin . . K54
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05025 May 20:00
 
België 2021 ** - Heraldische Leeuw . . P1915
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05025 May 20:25
 
België 2118 ** - Vrijmetselaars . . . P2001
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10025 May 20:35
 
België 2102 ** - Heraldische Leeuw . . P1918
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05025 May 20:35
 
België 2218 ** - Paus . . . P2007
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15025 May 20:35
 
België 2035 ** - Heraldische Leeuw . . P1916
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.05025 May 20:35
 
Belgie 1975 : Boekje MH 28 ** . . K12B
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.25025 May 20:45
 
België 2121 ** - Boudewijn . . . P2009
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10025 May 20:45
 
BRD Duitsland 138 Ø - Posthorn . . W3910
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 May 21:30
 
BRD Duitsland 698D 696D Ø -combinatie . W3911
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25025 May 21:30
 
Luxemburg 773 ** - Bad Mondorf . . Y3102
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.05025 May 21:30
 
Zimbabwe 435 Ø - Vrachtauto . . . P2120
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.05025 May 21:30
 
 
 
 
 
Monaco 2569 Ø -Zeeonderzoek . .. P1706
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.25025 May 21:30
 
Bizone Duitsland 105 Ø - Exportmesse . . W3402
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20025 May 21:30
 
BRD Duitsland 265 Ø - Heuss 90 Pf. . . W4005
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05025 May 21:30
 
BRD Duitsland 210 Ø - Fr. Schiller . . W4003
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.45025 May 21:30
 
BRD Duitsland Blok16 Ø Nobelprijswinnaars . F0102
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.25025 May 21:30
 
België 2163 ** - Dood Leopold II . . . P2122
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10025 May 21:30
 
BRD Duitsland Blok 18 Ø - Bundespräsidenten FA0105
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.40025 May 21:30
 
Luxemburg 778 ** - Bloeddonateurs . . Y3104
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05025 May 21:35
 
BRD Duitsland 833 Ø - Michelangelo . . W4606
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 May 21:45
 
BRD Duitsland 1557 Ø - Elektriciteit . . W5815
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05025 May 21:45
 
BRD Duitsland 1563/68 Ø - Posthäuser . . W5908
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00025 May 21:45
 
BRD Duitsland 1639/40 Ø - Kerst 1992 . . W5911
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15025 May 21:45
 
koop nu!Zuid-Afrika 249 gebr. - Kudu . . S1231
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05025 May 21:45
 
BRD Duitsland 2020 Ø - Thomaskantor . . W6006
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 May 21:45
 
koop nu!Finland 1675 gebr. - Bessen . . V4917
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 May 21:45
 
koop nu!Finland 1819 gebr. - Bloem . . V4916
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 May 21:45
 
koop nu!Finland 826 gebr. - EUROPA 1978 . .V4907
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.20025 May 21:45
 
BRD Duitsland Blok 5 Ø - Vrouwenkiesrecht . HA0602
Michelnummering = gestempeld/gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.15025 May 22:25
 
koop nu!Oostenrijk 1747 ** - Berufswettbewerb . . X2314
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 May 22:25
 
 
 
 
 
Finland 891A - Kasteel . . . V6001
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10025 May 22:25
 
Finland 892 ** - Tijdschriften . . . V6002
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10025 May 22:25
 
Luxemburg 1035 ** - Spaarbank . . . BA1109
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10025 May 22:55
 
Luxemburg 1036 ** - Prinselijk Huwelijk . BA1111
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05025 May 22:55
 
VN - Genève 11/14 ** Permanente wdn . . O.0103
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.40025 May 23:00
 
VN - Genève 15 ** - Gebruik zeebodem . . O.1005
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05025 May 23:10
 
Zuid-Afrika : 845/854 ** - Kaapse Meubels . F0503
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00025 May 23:25
 
Azoren Blok 1 ** - Nieuw Begin Zegels . F0404
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.75025 May 23:25
 
Ned. Antillen 1337 ** - Jaar v.d. Slang . . NA0703
** = absoluut postfris Michel Block 54 Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
1.75025 May 23:25
 
Ned. Antillen 990 ** - Kinderzegels 1991 .. NA1006
** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging...
1.40026 May 09:00
 
Zuidwest-Afrika 404 ** - Vechtarend . . P2307
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.75026 May 11:30
 
Oostenrijk 1773 ** - Erz und Eisen . . . Zw4102
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 May 12:20
 
BRD Duitsland 754/757 Ø - Roofvogels . . W5320
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50026 May 12:35
 
BRD Duitsland 1539/42 Ø - Zeevogels . . W2506
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50026 May 12:45
 
BRD Duitsland 1636 Ø - Machinebouw . . X1017
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05026 May 12:45
 
Liechtenstein 613 ** - Bisschop . .AA0208
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25026 May 12:45
 
BRD Duitsland 1843/45 Ø - Schilderijen . . X3809
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20026 May 12:45
 
koop nu!Oostenrijk 1370 ** - Burgenland . . X0904
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05026 May 12:45
 
koop nu!Oostenrijk 1566 ** - Friedell . . X0101
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 May 12:45
 
 
 
 
 
Liechtenstein 635/638 ** - Sport . . AA0211
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.70026 May 12:45
 
BRD 1898/01 Ø - Sporthilfe 1997 . . W5716
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60026 May 13:10
 
BRD Duitsland 2573 Ø - Nobelprijswinnaar . . W0507
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25026 May 13:25
 
koop nu!Oostenrijk 1782 ** - Von Ehrenfels . . X0704
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 May 13:25
 
Liechtenstein 666 ** - Bisschop . . AA0403
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 May 13:25
 
Liechtenstein 687 ** - Prinses Tatjana . . AA0505
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10026 May 13:25
 
Liechtenstein 738 ** - Kerst 1979 . . AA0610
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.50026 May 13:25
 
BRD Duitsland 2516 Ø - Goldene Bulle . . . W0520
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05026 May 13:25
 
BRD Duitsland 2530 Ø - Edelweiß . . W0420
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 May 13:25
 
koop nu!Oostenrijk Mi.1971 ** - Strafrechtcongres .. X0715
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15026 May 13:25
 
Liechtenstein 747/749 ** - Gereedschap . AA0606
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40026 May 13:45
 
Liechtenstein 731/733 ** - Wapens . .AA0603
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.50026 May 14:00
 
Cambodja 73 ** - UNO - Vlaggen . . . P2407d
Michelnummering / Michel 1,50 ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
0.15026 May 14:25
 
België 2235 ** - Koningin Astrid . . . P2403
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 14:25
 
België 2241/42 ** -Vogels . . . P2411
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25026 May 14:25
 
België 2377 ** - Schone Kunsten . . P2705
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 15:25
 
België 2316 ** - Suske en Wiske . . P2703
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.30026 May 15:25
 
België 2378 ** - Europese Verkiezingen . . P2706
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20026 May 15:35
 
België 2400 ** - Adolf Daens . . P2711
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10026 May 15:35
 
 
 
 
 
België 2418 ** - Dag van de Arbeid . . P2717
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25026 May 16:05
 
België 2313 ** - Pimpelmees . . . P2718
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10026 May 16:05
 
België 2314 ** - Buitenlandse Handel . . P2720
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 16:20
 
Liechtenstein 717/719 ** - Schilderijen . . Y0519
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60026 May 16:20
 
Liechtenstein 743/44 ** - Wapenschilden . AA0703
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60026 May 16:35
 
Luxemburg 756 ** - Volkstuinen . . Y3212
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.05026 May 17:20
 
Union Island 78/85 ** - Vogels . . . P2805
Michelcatalogus 2016: 6,00 ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
1.00026 May 17:35
 
Tadzjikistan 62/67 Ø - Hagedissen . . Zw1403
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25026 May 18:00
 
BRD Duitsland 1472 Ø Jeugdtentoonstelling . W0201
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.40026 May 18:00
 
Berlijn 51 Ø - Kleistpark . . H0410
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20026 May 18:00
 
Israël 1062 ** - Sport HAPOEL 1987 . . E0820dc
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50026 May 18:00
 
Luxemburg 765/770 ** - Olympische Spelen . . Y3208
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40026 May 18:15
 
Belgie Mi. 1987 - Brussel 1000 jaar . . P2304
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.30026 May 18:15
 
Luxemburg 774 ** - Internationale Beurs . . Y3209
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05026 May 18:15
 
Denemarken 585 Ø - Koningin . . . P2602
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20026 May 18:15
 
Suriname 1976: Bl. 16 Ø (Zbl. 26) - Pasen. WB2203
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.45026 May 18:30
 
Kameroen 715/716 ** - Vogels . . E5707
Ongetand. Michel 5,50 ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
1.25026 May 18:30
 
Ciskei Blok 4 Ø - Forellenteelt . . LA5509
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00026 May 18:30
 
Aland 149/152 ** - Volkskunst . . . CA2603
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. ** = postfris Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.90026 May 18:45
 
 
 
 
 
Israël 217/219 ** Koningen uit het O.T. .. E0909
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.45026 May 19:15
 
Zweden 2852 Ø - Gebreide trui . . P2502
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.50026 May 19:45
 
Israël 473/474 ** - Landbouwschool . E0918
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.35026 May 19:45
 
België 2403 ** - Koning Boudewijn . . P3102
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 19:55
 
Liechtenstein 774 ** - Gehandicaptenjaar . AA0801
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10026 May 20:15
 
Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 401 - 500 van 659 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen