qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 May 2018 00:57 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Israel 848/850 ** - Persoonlijkheden .. E1907
USA 867 ** - Muziek . . E5801
BRD Duitsland 2603 Ø - Hambacher Fest . W0113
USA 684 ** - Kunstacademie . . E3113

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7Pagina verder Naar laatste pagina
659 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
België 2457 ** - Vakbond . . . P3110
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.25026 May 20:30
 
België 2461 ** -Europalia . . .P3114
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20026 May 20:30
 
Liechtenstein 775 ** - St. Theodul . . AA0804
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10026 May 20:30
 
België 2468 ** - Kon. Academie . . P3116
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10026 May 20:30
 
België 1188/89 ** - Soc. Partij . . P3117
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20026 May 20:30
 
België 1251/52 ** - Interparlem. Unie .. P3120
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.40026 May 20:30
 
België 2753 Ø - Paul Delvaux . . . P3222
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20026 May 20:45
 
Trinidad & T. 468 ** - Kaart Trinidad & T. . P3011
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 21:05
 
Finland 893 ** - Nationaal park . . . V6003
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.15026 May 21:25
 
Finland 897 ** - Elektriciteitscentrale . . V6007
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10026 May 21:25
 
Finland 928 ** - Relander . . V6015
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10026 May 21:30
 
Finland 931 ** - Componist . . . V6017
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10026 May 21:30
 
Finland Blok 1 ** - Postvervoer 17e eeuw . T3308
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.00026 May 21:30
 
Finland 901 ** - Wereldbank . . . V6018
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10026 May 21:30
 
Finland 919 AC ** - Windmolen . . V6012
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20026 May 21:30
 
Aland 56 ** - Dominee . . CA0305
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. ** = postfris Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.10026 May 21:45
 
Finland 873 ** - Biathlon . . . V6408
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10026 May 22:20
 
Duitsland BRD 1481/82 ** - Opening grenzen . X3308
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15026 May 22:20
 
Gibraltar 297/98 ** - Gibraltar in de EU . . T3506
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25026 May 22:20
 
 
 
 
 
Liechtenstein 802/805 ** Land- en tuinbouw. AA0913
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60026 May 22:40
 
Liechtenstein 813/815 ** - Kerst 1982 . AA1005
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.46026 May 22:50
 
Liechtenstein 824/827 ** - Diverse . . AA1103
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.50026 May 23:25
 
Finland 862 ** - Volkskunst . . . V6406
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.30026 May 23:25
 
Finland 751 ** - Volksvoorlichting . . . V6418
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10026 May 23:25
 
Suriname 1978 : Bl. 21 Ø - Ontwikkeling . . WB2205
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.30026 May 23:25
 
Israël 479 ** - Keren Hayesod . . E1008
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 May 23:25
 
Suriname 1978 : Bl. 22 Ø - Kind - Katten . WB2208
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20026 May 23:25
 
Liechtenstein 839/842 ** - Portretten . . AA1113
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.75026 May 23:25
 
Suriname 1980 : Bl. 24 Ø - Rowland Hill . . WB2304
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10026 May 23:30
 
koop nu!Oostenrijk 1841 ** - Kokoschka . . X1518
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 00:10
 
koop nu!Oostenrijk 1933 ** - Feldkirchen . . X1418
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15027 May 00:10
 
koop nu!Oostenrijk 1582 ** - Villach . . X1506
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 00:10
 
Luxemburg 779/784 ** - Caritas 1969 . . Y3110
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40027 May 00:20
 
koop nu!Oostenrijk 1934 ** - Feldbach . . X1504
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15027 May 00:20
 
Israël 246 ** - Muziekinstrumenten . . E1015
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50027 May 00:35
 
Duitsland BRD 232/233 ** - Jugend 1956 . . W1507
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
1.00027 May 11:00
 
Duitsland BRD 208 ** - Lufthansa . . . W1910
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.50027 May 11:30
 
Duitsland BRD 554/557 ** - Adenauer e.a. . . W0211
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.15027 May 13:50
 
 
 
 
 
BRD Duitsland 1845 Ø - Schilderij . . W4509
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 14:30
 
Liechtenstein 899/901 ** - Folklore '86 . . AA1216
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.46027 May 14:40
 
Berlijn 393 ** - Heuss . . . H0419
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20027 May 15:20
 
Zweden 1881 Ø - IJshockey . . B3201
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 16:25
 
Zweden 1899 Ø - 50 jaar UNO . . B3202
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 16:25
 
Zweden 1991 Ø - Sneeuwluipaard . . B3203
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 16:35
 
Zweden 1997 Do Ø - Kamperfoelie . . B3204
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 16:35
 
Zweden 1997 Du Ø - Kamperfoelie . . B3205
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 16:35
 
Zweden 2060 Ø - Moerasviooltje . B3206
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.03027 May 16:40
 
Zweden 2119 Ø - Wielrenner . . B3207
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 16:40
 
Zweden 2357 Ø - Tuinhuis . . W1305
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ve...
0.05027 May 16:55
 
Berlijn 52 Ø - Schloß Schöneberg . . H0512
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10027 May 16:55
 
Zweden 2237 Ø - Pioen . . B3210
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 16:55
 
Zweden 2188 Ø - Regen . . B3209
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15027 May 16:55
 
Zweden 2192 Ø - Koning . . B3208
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 16:55
 
Zweden 2266/67 Ø - Chinees Nieuwjaar . . B3211
Michelnummering / samenhangend = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50027 May 16:55
 
Suriname : Blk 27 Ø - 5 jaar onafhankelijk .WB2403
Michelnummering = gestempeld ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.75027 May 17:50
 
koop nu!Oostenrijk 1700 ** - Kneipp . . X1715
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 17:50
 
Berlijn 504 Ø - Koeltoren . . . H0502
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20027 May 17:50
 
 
 
 
 
koop nu!Oostenrijk 1417 - Dornbirner Messe . . X1808
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 18:00
 
koop nu!Oostenrijk 1425 - Hanusch . . X1810
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 18:00
 
Suriname 1994 Block 62 ** - WK Voetbal . NA3004
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
2.50027 May 18:00
 
Suriname 1993: Block 61 Voor het Kind . NA3006
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.90027 May 18:00
 
Faroer 348/351 ** - Schepen . . . M0112
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.50027 May 18:00
 
Faroer 338/339 ** - EUROPA 1998 . . M0116
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.75027 May 18:00
 
koop nu!Oostenrijk 1414 ** - Loewi . . X1805
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 18:00
 
Berlijn 784 Ø - Immigratie Bohemers . . H0409
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05027 May 18:00
 
Berlijn 776 Ø - Berlijn 750 jaar . . . H0506
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10027 May 18:00
 
Berlijn 750 Ø - Furtwangler . . H0503
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.20027 May 18:00
 
Berlijn 669 Ø - Brouwinstallatie . . H0504
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** =postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15027 May 18:00
 
koop nu!Oostenrijk 1412 ** - Körner . . X1803
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 May 18:00
 
Oostenrijk 1744 ** - KIWANIS . . X4219
Michelnummering ** = absoluut postfris = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief 0,06
0.10027 May 18:20
 
BRD Duitsland Blok 8 Ø - Olympische Sp. . . F1907
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt ...
0.50027 May 18:20
 
Berlijn 402/411 ** - Unfallverhütung . . F1908
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.50027 May 18:20
 
Faroer 276/277 ** - NORDEN 1995 ... M0309
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60027 May 18:20
 
Luxemburg 699 ** - Atheneum . . Y3412
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05027 May 18:50
 
Liechtenstein 830 Ø - Velletje Pausbezoek..T5406
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
1.00027 May 18:55
 
Luxemburg 723 ** - Vakbond . . . Y3403
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05027 May 18:55
 
 
 
 
 
Luxemburg 729/732 ** - Notre Dame de Lux. .. Y3419
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.15027 May 18:55
 
Luxemburg 724 ** - WHO-gebouw . . . Y3406
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05027 May 18:55
 
Luxemburg 738/739 ** - Europa-Centrum . . Y3304
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.15027 May 19:00
 
Luxemburg 737 ** - Brug . . . Y3303
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05027 May 19:00
 
Jersey 103/106 ** - Churchill e.a. . . W1606
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15027 May 19:15
 
Saar 50 ** - .. W1510
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15027 May 19:15
 
Jersey 11 (I) - Mont Orgueil . . W1402
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 May 19:15
 
Suriname 1995 Block 65 ** - Voleybal . . NA3107
Michelnummering ** = absoluut postfris Nummering Michel Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
2.00027 May 19:15
 
Jersey 187/191 ** - Postschepen . . W1703
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40027 May 19:30
 
Oostenrijk 1781 ** - Componist . . . Zw4109
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10027 May 20:00
 
Suriname 1976: Bl. 16** (Zbl. 26) - Pasen. . F5603
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.60027 May 20:05
 
Liechtenstein 1011/12 ** - EUROPA '91 . Y0106
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.40027 May 20:05
 
Oostenrijk 1798 ** - Kerstmis 1984 . . . Zw4106
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10027 May 20:05
 
Suriname '77: Bl. 20 ** Kind / Huisdieren . F5605
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.40027 May 20:05
 
Suriname Rep. 905/909 ** - Olympiade 1980 . E4106
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.90027 May 20:05
 
Suriname 882 ** - Sir Rowland Hill . . E3905
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.25027 May 20:05
 
Suriname Rep. 901/903 ** - Rowland Hill . . E4019
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.40027 May 20:05
 
Suriname Rep. 904 = blok 24 ** - R. Hill . . F5703
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.30027 May 20:05
 
Suriname Rep. 896/900 ** - Pasen 1980 . E4014
Michelnummering Zonnebloem 200/204 ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper ...
0.60027 May 20:05
 
 
 
 
 
Suriname Zbl. 139 ** - Blok Ontwikkeling . E3007b
Michel Block 21 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40027 May 20:05
 
Suriname Zbl. 136/138 ** - Ontwikkeling . E2812
Michel 835/837 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.45027 May 20:05
 
Suriname Zbl. blok 72 ** - Vogels . . NA2909
Michelnummering Block 18 ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.50027 May 20:05
 
Suriname Mi. Block 30 ** - WIPA 1981 . . F1107
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
1.00027 May 20:05
 
Suriname Zbl. 119/123 ** Paasweldadigheid . E2809
Michel 818/822 ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.50027 May 20:05
 
Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 501 - 600 van 659 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen