qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  19 Feb 2018 05:15 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Duitsland All. Bes. 962 ong. - Vredesduif . X1703
Generalgouvernement 59/62 * - Winterhilfe .. X1702
USA 851 ** - Postbode . . E5907
Duitsland BRD 1186 ** - Das Rauhe Haus . . X4713

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16Pagina verder Naar laatste pagina
2.771 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
Liechtenstein 725/727 Ø - Jaar vh Kind . AA2202
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.25024 Feb 19:30
 
Ned. Antillen 408/09 ** - Hof v Justitie . ZW1310
NVPH-nummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.05024 Feb 19:35
 
Portugal 1440 Ø - NATO / NAVO . . V3802
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10024 Feb 19:40
 
Faroer 70/71 ** - EUROPA 1982 . . M0908
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.15024 Feb 20:15
 
Liechtenstein 448 ** - Peter Kaiser . . . Y0414
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of bes...
0.10024 Feb 20:15
 
Faroer 345/346 ** in blok van vier. . Kerk. .M0916
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.60024 Feb 20:30
 
Nederland 1037 ** Ontwikkelingssamenw. . LA0512
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.03024 Feb 20:30
 
Nederland 963 ** - Burgerlijk Wetboek . . LA0101
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.03024 Feb 20:30
 
Nederland 964 ** - Wereldtentoonstelling . LA0103
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.03024 Feb 20:35
 
Nederland 1009 ** - Thorbecke . . LA0314
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.05024 Feb 20:45
 
Nederland 1056 ** - NAVO . . . LA0605
NVPH-nummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verze...
0.05024 Feb 20:50
 
Finland 937 ** - Koivisto . . . V6102
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10024 Feb 21:05
 
Finland 943 ** - Kaplanturbine . . V6107
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10024 Feb 21:25
 
Finland 1009 ** - Postspaarbank . . . V6101
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10024 Feb 21:25
 
Finland 955 ** - Zweedse literatuur . . V6116
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10024 Feb 21:25
 
Finland 944/945 ** - EUROPA 1984 . . V6108
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
1.00024 Feb 21:45
 
Finland 942 ** - Museumstukken . . . V6106
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10024 Feb 21:45
 
Ciskei 1/4 ** - Onafhankelijkheid . . DA3202
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40024 Feb 22:05
 
Noorwegen 591/592 ** - Koning Olaf V . . L2215
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.25024 Feb 22:05
 
 
 
 
 
Noorwegen 639/642 ** Stichting v.h Rijk . L2604
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.75024 Feb 22:05
 
Duitsland 1539/42 ** -Zeevogels . . W4402
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.55025 Feb 13:15
 
Bophuthatswana: 100/103 ** - Wildlife . . DA3504
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.75025 Feb 13:15
 
Noorwegen 821/822 ** - NORDEN 1980 . . L3015
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20025 Feb 13:40
 
koop nu!Oostenrijk 1702 ** - Urologie - Piskijker . X4216
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 Feb 14:10
 
Oeganda 143 Ø - O.S. 1976 Boksen . . S2011
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10025 Feb 14:25
 
Luxemburg 930 ** - 200 jaar USA . . . Ba0415
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10025 Feb 15:15
 
Finland 1815/18 Ø - Sneeuwsculptures . . FA1208
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.20025 Feb 15:20
 
Samoa 328/332 * - 200 jaar USA . . . Fa1209
Michelcatalogus * = ongebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of be...
0.50025 Feb 15:40
 
St.Vincent Gren. 212/17 ** - Wedding Diana . G0902
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,06
1.00025 Feb 16:40
 
Egypte 1760 Ø - Gouden dodenmasker . . S2308
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15025 Feb 17:10
 
Madeira 62/63 ** - Nieuwe Zegels . . V3904
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20025 Feb 17:10
 
Zimbabwe 238 Ø - Waterval . . S2408
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05025 Feb 17:20
 
Zimbabwe 239 Ø - Watervallen . . S2409
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10025 Feb 17:20
 
Zimbabwe 329 Ø - Ossenwagen . . S2410
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.40025 Feb 17:20
 
Zimbabwe 330 Ø -Staatswapen . . S2419
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50025 Feb 17:20
 
Zimbabwe 663 Ø - Pungwe-rivier . . S2420
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.03025 Feb 17:20
 
Zimbabwe 910 Ø - Olympiastadion Peking . S2431
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25025 Feb 17:20
 
Oeganda 1091 Ø - Muziek- Trommels . .S2604
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25025 Feb 17:35
 
 
 
 
 
Malawi 514 Ø - Neushoornvogel . . S2735
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.25025 Feb 17:35
 
Malawi 515 - Roofvogel . . S2807
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50025 Feb 17:35
 
koop nu!Finland 896 ** - Muziek . . V5004
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10025 Feb 17:50
 
koop nu!Finland 951 ** - Literatuur . . V5004
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Ve...
0.10025 Feb 18:10
 
Zuid-Afrika RSA: 537 ** - Walvisbaai . . Zw1007
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10025 Feb 18:55
 
Ciskei 246 ** - Scheepswrak Losna . . . Zw1008
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10025 Feb 19:05
 
Oostenrijk 2138 ** - Spaarpot . . . Zw5514
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20025 Feb 19:40
 
Bophuthatswana: 162 ** - Zuivelfabriek . DA3512
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.10025 Feb 20:00
 
Bophuthatswana: 163 ** - Drukkerij . . DA3513
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20025 Feb 20:15
 
Bophuthatswana: Textielindustrie ** . . DA3514
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40025 Feb 20:15
 
koop nu!Oostenrijk 2084/86 ** - Gebouwen . . Zw5401
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60025 Feb 20:20
 
VN - Wenen 16 ** - Palestijnen . . . O2602
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05025 Feb 20:40
 
VN - Wenen 17 ** - Gehandicaptenjaar . . O2601
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20025 Feb 20:40
 
VN - Wenen 19 ** - Fresco . . . O2603
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10025 Feb 20:40
 
VN - Wenen 20 ** - Energie . . . O2604
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10025 Feb 20:40
 
Zimbabwe 434 Ø - Vliegtuig . . S2417
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10025 Feb 20:45
 
Kenia 756 Ø - Cashew noten .. S2112
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.35025 Feb 20:45
 
VN - Wenen 21/22 ** - Ontwikkelingshulp . O2605
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20025 Feb 20:45
 
VN - Wenen 23 ** - Für eine bessere Welt . . O2607
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05025 Feb 20:45
 
 
 
 
 
VN - Wenen 24/25 ** - Milieubescherming . O2609
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20025 Feb 20:50
 
Luxemburg 849 ** - Robert Schuman . . . Y2819
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05025 Feb 21:00
 
BRD Duitsland 207 Ø - Lufthansa 1955 . . W4707
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.90025 Feb 21:10
 
BRD Duitsland 270/273 Ø - Mijnbouw . . W4215
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
4.00025 Feb 21:10
 
BRD Duitsland 823 Ø - Expressionisme . . W4206
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 Feb 21:10
 
Zimbabwe 423 Ø - Neushoorn . . S2415
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05025 Feb 21:10
 
Oeganda 1539 Ø - Varaan . . S2608
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.15025 Feb 21:10
 
Luxemburg 709 ** - Rotary . . . Y3514
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05025 Feb 21:25
 
BRD Duitsland 236 Ø - Kirchentag . . W4006
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40025 Feb 21:30
 
BRD Duitsland 343 Ø - Roodkapje . . W4013
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30025 Feb 21:30
 
BRD Duitsland 372 Ø - Hans en Grietje . . W4012
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10025 Feb 21:30
 
BRD Duitsland 485/488 Ø - Assepoester . . W4016
Michelnummering = gestempeld / gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20025 Feb 21:30
 
Belgie 3233/42 ** - Bezienswaardigheden .. WB1502
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.80025 Feb 21:30
 
Luxemburg 870 ** -Stakingsmonument . . BA0104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.03025 Feb 21:30
 
Belgie Blok 68 ** - Horta Museum . . . WB1609
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.90025 Feb 22:05
 
Belgie Blok 69 ** - Koning Albert II . . WB1703
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.20025 Feb 22:05
 
Duitsland 1737 ** - Milieubescherming . . W4905
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.30025 Feb 22:40
 
Duitsland 1726/30 ** - Jugend 1994 . . W5104
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
2.00025 Feb 23:00
 
Israel 955/957 - Bouw van nederzettingen . E0101
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40025 Feb 23:30
 
 
 
 
 
Israel 649/651 ** - Feestdagen (1975) . E0102
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.12025 Feb 23:30
 
Israel 642/644 ** - Schilderijen (1975) . E0105
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25025 Feb 23:30
 
Israel 871/873 ** - Mineralen . . E0108
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60025 Feb 23:40
 
Zambia 141 Ø - Neushoorn met jong . S2821
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10025 Feb 23:50
 
Zambia 1068 Ø - Eenden . . S2833
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.10025 Feb 23:50
 
Zambia 1163 Ø - Nehru en Gandhi . . S2831
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.50025 Feb 23:50
 
Nederland 766 Ø - Romaans beeld . . D0701
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.10026 Feb 00:05
 
Zwitserland WHO 41 ** - Esculaap . . D1016
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50026 Feb 02:20
 
Ierland 478 Ø - Zeilboot . . D1309
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15026 Feb 11:05
 
Ierland 1750 Ø - Bloem . . D1311
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25026 Feb 11:10
 
Duitsland 2339 ** - Reinhold Schneider . . W5306
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.50026 Feb 11:40
 
Nederland 1232/35 Ø - Kind 1961 . . D1402
Nummering NVPH = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt d...
0.10026 Feb 11:40
 
VN - Wenen 38 ** - Bevolkingsconferentie . . O2618
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 11:40
 
VN - Wenen 91 ** - Blauwhelmen . . . Z4118
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 11:55
 
Spanje 1934 ** - Vogel . . D1804
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10026 Feb 12:10
 
Spanje 2091 ** - Slang . . D1805
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10026 Feb 12:10
 
Spanje 2503 ** - San Benito . . D1813
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10026 Feb 12:10
 
Spanje 2830 ** - Jean Monnet . . D1817
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10026 Feb 12:10
 
Spanje 2685/87 ** - Muziek . . D1913
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.35026 Feb 12:30
 
 
 
 
 
Spanje 1260/63 ** - Romaanse kunst . . D2008
Nummering NVPH ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.25026 Feb 12:35
 
Groot-Brittannië 474/476 ** - Kerst . .D2010
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 Feb 13:15
 
Azoren 334/335 ** - Nieuwe zegels 1980 . . D2204
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20026 Feb 13:55
 
VN - Wenen 7 ** - Economische orde . . . O2504
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 14:55
 
VN - Wenen 9/10 ** - Vrouwendecade . . . O2506
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:00
 
Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 601 - 700 van 2771 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen