qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  19 Feb 2018 05:14 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
  qoop.nl: Veilingoverzicht

Veilingoverzicht van 'Arianne'

Duitsland All. Bes. 962 ong. - Vredesduif . X1703
Generalgouvernement 59/62 * - Winterhilfe .. X1702
USA 851 ** - Postbode . . E5907
Duitsland BRD 1186 ** - Das Rauhe Haus . . X4713

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17Pagina verder Naar laatste pagina
2.771 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
VN - Wenen 11 ** - Vredesmissies . . . O2511
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:00
 
VN - Wenen 12/13 ** - Jubileum . . . O2513
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:15
 
VN - Wenen 14/15 ** - Wirtschaftsrat . . O2514
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:15
 
VN - Wenen Blok 1 ** - VN 35 jaar . . . O2509
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10026 Feb 15:15
 
Finland 880 ** - NORDIA 1981 . . . E0520
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: PostNL-tarief plus 0,05
0.40026 Feb 15:28
 
Jersey 177/179 ** - EUROPA 1978 . . W3307
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10026 Feb 16:18
 
Jersey 192/195 Ø - Paren EUROPA 1979 .. S0440
Michelnummering = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.20026 Feb 16:40
 
Sri Lanka 1367 Ø - Kerst . . . Zw1902
Michelnummering = gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besch...
0.15026 Feb 17:00
 
Faroer Block 7 ** -EUROPA 1994 . . M1003
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.50026 Feb 17:25
 
Duitsland 1139/43 ** - Burgen . . M1005
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50026 Feb 17:45
 
Faroer 320/321 ** - Landkaart . . M1007
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50026 Feb 17:45
 
Faroer 53/54 ** - EUROPA 1980 . . M1101
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.15026 Feb 17:45
 
Litouwen 739 ** - Stadswapen . . . L3706
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20026 Feb 17:50
 
Noorwegen 882 Ø - Fjordenlandschap . . L2120
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2128 ** - SOS-Kinderdörfer . Zw5506
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2132 ** - Buste Politicus . . Zw5509
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2133 ** - Karl Böhm . . . Zw5511
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2332 ** - Inenting . . . Zw6307
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25026 Feb 18:05
 
koop nu!Oostenrijk 2333 ** - Wiener Urania . . Zw6311
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.30026 Feb 18:05
 
 
 
 
 
Belgie 3124/35 ** - Kastelen . . . WB2109
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
3.50026 Feb 18:15
 
Belgie 3161/80 ** - Reis door de 20e eeuw . WB2309
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
5.00026 Feb 18:15
 
koop nu!Oostenrijk 2237 ** - Turmblaser . . . Zw5811
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.20026 Feb 18:15
 
koop nu!Oostenrijk 2357 ** - L.L. Döbler . . . Zw6219
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25026 Feb 18:15
 
Zambia 1245 Ø Afrikaans scheppingsverhaal . S2915
Michelnummering = gebruikt ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het...
0.05026 Feb 18:40
 
Israel Blok 15 ** - NETANYA (1976) . . E0207
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.35026 Feb 19:15
 
Zambia 651 Ø - UNO / VN 50 jaar . . S2907
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.25026 Feb 20:05
 
Cyprus 424 ** - Europarlement . . V4404
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10026 Feb 20:40
 
Groot-Brittannië 867/868 ** - EUROPA . D2109
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.30026 Feb 20:45
 
Finland 959 ** - Nordia 1985 . . . V6201
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
1.00026 Feb 20:45
 
Israel 822/824 ** - Sabbatlampen . . E0209
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.40026 Feb 20:55
 
Israel 950 ** - Rabbi (1983) . . E0301
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10126 Feb 21:10
 
Israel 564 ** - Israël 25 jaar . . E0304
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.12026 Feb 21:10
 
Groenland 75 Ø - Walvis . . . L0406
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20026 Feb 21:10
 
Groenland 126 Ø - Koningin . . . L0407
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.03026 Feb 21:10
 
Faroer 45/47 ** - Jaar v/h Kind . . . M1203
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.30026 Feb 21:10
 
Finland 972 ** - Volkskunst . . . V6205
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.00026 Feb 21:10
 
Finland 1031 ** - Kinderarts . . . V6206
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10026 Feb 21:10
 
Israel 952/54 ** - Beroemde personen .. E0305
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25026 Feb 21:25
 
 
 
 
 
Faroer 24/27 ** - Schepen . . . M1306
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.00026 Feb 21:25
 
Faroer 21/23 ** - Postdienst . . . M1309
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.50026 Feb 21:30
 
Faroer 7/20 ** - Permanente waarden . M1314.6
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
1.50026 Feb 21:35
 
Luxemburg 1121/23 ** - Gebeurtenissen . . Y2414
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.50026 Feb 21:35
 
Luxemburg 1121 ** - Sport Schermen . . Y2415
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05026 Feb 21:35
 
Zwitserland 1389 Ø - St. Bernhardhond . . . D2408
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.05026 Feb 22:20
 
Zwitserland 681/82 ** Euro-conferentie PTT. D2502
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
7.50026 Feb 23:05
 
Zwitserland 209/12 * - Pro Juventute 1924 . D2515
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.75026 Feb 23:30
 
Zwitserland 632/636 * - Pro Juventute '56 . .D2610
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.50026 Feb 23:40
 
Zwitserland 593/96 * - FIFA . . D2616
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.50027 Feb 00:00
 
Zimbabwe 232/236 Ø - Dieren . . S3142
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25027 Feb 00:00
 
Zimbabwe 237/241 Ø - Watervallen . . S3143
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
1.25027 Feb 00:10
 
Berlijn 838/841 ** - Circus 1989 . . HA0206
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
1.50027 Feb 10:10
 
Zweden 673 ** - Zegel van Magnusson . . V4610
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10027 Feb 11:45
 
Finland 850 Ø - Boerderij . . . V4601
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.10027 Feb 12:05
 
Finland 1483 Ø - EUROPA . . . V4513
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25027 Feb 12:05
 
Zwitserland 637/40 * - Gebeurtenissen . . D2702
Michelnummering Nr. 640 heeft minieme plakkerrest, andere postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.20027 Feb 12:10
 
Zwitserland 653/655 * - Gebeurtenissen . . D2706
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.20027 Feb 12:10
 
Zwitserland 668/671 * - Gebeurtenissen . . D2707
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico...
0.20027 Feb 12:25
 
 
 
 
 
Israel 1111 ** - Reliëf uit de 2e tempel . . E0314
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.50027 Feb 12:25
 
Israel 1039 ** - Drusenfeest 1986 .. E0310
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20027 Feb 13:10
 
Israel 569/571 ** - Chanoeka 1972 . . E0402
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20027 Feb 13:10
 
Tunesië 1992: Mi.1256/57 ** Klederdrachten . S3222
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.60027 Feb 13:40
 
Zwitserland 585 ** - Luchthaven Kloten . . D2803
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
1.50027 Feb 13:50
 
Zwitserland 640 ** - 2000 jaar Bazel .. D2901
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verl...
0.10027 Feb 14:00
 
Israel 538/541 ** - Onderwijs (1972) . . E0403
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25027 Feb 14:00
 
Zambia 709 Ø - Vlinder . . . S2826
Michelnummering ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaard...
0.40027 Feb 14:00
 
Zambia 1386 Ø - Vogels (overdruk) . . S2840
Michelnummering / Michel 5,00 (2015) ** = absoluut postfris - = gebruikt / gestempeld Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetek...
0.75027 Feb 14:00
 
Zwitserland 640 Ø - 2000 jaar Bazel .. D2910
Michelnummering = gestempeld / gebruikt ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt...
0.10027 Feb 14:20
 
koop nu!Transkei 30/32 ** - Blindenhulp 1977 . . La4504
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlie...
0.90027 Feb 14:30
 
Israel 846/847 ** - Energie (1986) . . E0404
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.20027 Feb 16:15
 
Israel 826 ** - Wederopbouw 1980 . . E0408
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15027 Feb 16:20
 
Israel 774 ** - Hulporganisatie UJA . . E0409
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 Feb 16:20
 
Israel 98/99 ** - Bloemen en slagvelden . E0410
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60027 Feb 16:35
 
Israel 461 ** - Jemenitische Joden . E0411
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.05027 Feb 16:55
 
Faroer 308/309 ** - Kerk . . . M1601
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.50027 Feb 17:00
 
Hongarije 2218/19 ** - Ruimtevaart . . Zw1015
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of besc...
0.20027 Feb 17:00
 
VN - Wenen 94/95 ** - 10 Jahre Wiener Büro . O0104
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.20027 Feb 17:00
 
 
 
 
 
Luxemburg 604/05 ** - NAVO / NATO . . . Y3612
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.10027 Feb 17:15
 
Sovjet-Unie 5965/67 ** - Eendvogels . . A0117
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.15027 Feb 17:45
 
Sovjet Unie 6130/33 ** - Zeezoogdieren . . A0205
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.70027 Feb 18:15
 
Sovjet Unie 4762 = Bl. 130 Ø - Portret . A0207
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.05027 Feb 18:15
 
Sovjet Unie 6088/92 ** Strip Voetbal . . A0310
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.40027 Feb 18:15
 
Israel 841 ** - Permanente zegel . . E0416
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.60127 Feb 18:15
 
Israel 855 ** - Familie-erfgoed . . E0419
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10127 Feb 18:15
 
Israel 879 ** - Permanente zegel . . E0420
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10027 Feb 18:20
 
Sovjet Unie Block 214 ** - Slag a. d. Newa . A0504
Michelnummering = gestempeld ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper h...
0.25027 Feb 18:55
 
Hongarije 312/314 * - Krijgsgevangenen . Zw1016
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerresten Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico ...
1.00027 Feb 19:15
 
Zuid-Afrika 1446 ** - African Union . . . T0905
Michelnummering ** = postfris Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.15027 Feb 19:50
 
koop nu!Duitsland BRD : 253 ** - Paul Gerhardt . T0917
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verlies of beschadiging. Verz...
0.05027 Feb 19:50
 
koop nu!Togo 1070/73 Ø - Herdersleven . . . T0915
Michelnummering = gestempeld Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,05
0.25027 Feb 19:50
 
Israel 961 ** - Dodenherdenking 1984 . . E0503
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.10127 Feb 21:10
 
Israel 799/801 ** - Feestdagen 1979 . . E0505
Michelnummering ** = absoluut postfris - Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van ver...
0.25127 Feb 21:10
 
Finland 779 ** - Zweefvliegtuig . . . V6303
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.15027 Feb 21:10
 
Finland 795 ** - Domkapitel Turku . . V6308
Michelnummering ** = absoluut postfris = gestempeld/gebruikt Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de...
0.10027 Feb 21:10
 
Finland 812 ** - Lekenprediker . . . V6212
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10027 Feb 21:10
 
Finland 828 ** -Dichter-Journalist . . V6217
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10027 Feb 21:10
 
 
 
 
 
Rio Muni 57/59 ** - Parelhoen / kikker . . O.0506
Michelnummering Vergissingen voorbehouden. Verzendkosten: Tarief PostNL plus 0,02
0.30027 Feb 21:10
 
Zwitserland 197 * - Wapen (1924) . . D2404
Michelnummering * = ongebruikt met plakkerrest Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico ...
0.50027 Feb 21:15
 
Finland 956 ** - Inwendige Zending . . V6307
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.10027 Feb 21:15
 
Finland 1037 ** - Nationaal park . . V6210
Michelnummering ** = absoluut postfris Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van verli...
0.20027 Feb 21:15
 
Zwitserland 20 (*) - Zittende Helvetia . . D2305
Michelnummering (*) = ongebruikt zonder gom Vergissingen voorbehouden. Bij niet-aangetekende zendingen aanvaardt de koper het risico van...
1.50027 Feb 21:30
 
Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 701 - 800 van 2771 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen