qoop.nl - de grootste veilingsite voor verzamelaars

 
Ga naar artikel
Uitgebreid Zoeken
klik en registreer je
Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  18 Apr 2019 22:46 uur
Inloggen
INLOGGEN
Wachtwoord kwijt?
WACHTWOORD KWIJT?
Inschrijven
SCHRIJF JE IN
 

alle PowerSellers
alle Rubrieken
alle qoopShops




 
 

Veilingoverzicht van 'renzey'

Paterswolde Paviljoen De Twee Provincien 1958
Paterswolde Meergezicht ca 1935
Jaarboek Middelbaar landbouwonderwijs 1953- 54
Jaarboek Groningen 1973

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
13.364 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS#EINDIGT
 
 
 
 
 
koop nu!Lochem De Berkel 1949
(47) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk.
8.00023:05
 
koop nu!Leiden Hoofdingang Acad Ziekenhuis
Uitgave Fa, Wed. J.A. Huiberts Leiden (47)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gedrukt. Klein kreukje midden boven
5.00023:05
 
koop nu!Velsen Crematorium
(47)niet gelopen ansichtkaart.
5.00023:05
 
koop nu!Apeldoorn Echoput in wintertooi
(47) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, scheurtje recterzijkant, hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk
5.00023:05
 
koop nu!Zilver van het Waterschap Eemszijlvest 1988
(3) Catalogus bij de tentoonstelling in het Groninger Museum 24 sept-6 nov. 1988, 18 pagina’s met foto’s in goede staat
8.00023:05
 
koop nu!'s Gravenhage Gevangenpoort ca 1905
(250) gelopen ansichtkaart, postzegel 5 cent, hoekjes iets gedrukt
8.00023:05
 
koop nu!Scheveningen Kurhaus 1907
(250) gelopen ansichtkaart, postzegel 2,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
8.00023:05
 
koop nu!Utrecht Nieuweroord 1907
(250) gelopen ansichtkaart, postzegel 2,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
8.00023:05
 
koop nu!Bergen Het droomlaantje ca 1920
(250) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
8.00023:05
 
koop nu!Haarzuilen Achterzijde kasteel met kerk 1904
(250) gelopen ansichtkaart, postzegel 1, hoekjes iets gedrukt
8.00023:20
 
koop nu!Heiloo Oesdom Kruiswegstaties Kapel 1924
O.L. vr. ter Nood, uitgave K. Ruiter Heiloo(250) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt
8.00023:20
 
koop nu!Veenendaal Scherpenzeel of Leersum Kerk
(119) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
6.00023:35
 
koop nu!Rhenen foto interieur kerk
(119) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
5.00023:35
 
koop nu!Rhenen interieur Cunera kerk
(119) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
5.00023:35
 
koop nu!Rhenen interieur Cunera kerk
(119) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
5.00023:35
 
koop nu!Rhenen Cuneratoren kerk
(119) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
5.00023:35
 
koop nu!Maastricht Dr Poelsoord hal
(212) niet gelopen ansichtkaart, postzegel , hoekjes iets gedrukt, boven en onderrand kartel afscheur
5.00023:35
 
koop nu!Valkenburg Panorama vanaf park Den Dries 1908
(212) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt
10.00023:35
 
koop nu!Zierikzee Noord en Zuid-Havenpoort 1913
uitgave Fr. W. Plaum, Zierikzee(250) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt
8.00023:35
 
 
 
 
 
koop nu!Oudenbosch Basiliek 1919
uitgave Mej. C. de Roos, Oudenbosch(250) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt
8.00023:35
 
koop nu!Amerongen Boschkiek
Uitg. Boekh. v.h. F.F. Kuiper.(250) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
8.00023:35
 
koop nu!Spijk groeten uit 1959
(209) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent, schrift en stempeldoordruk, lijmresten op achterzijde, hoekjes iets gedrukt, Slechte staat.
1.50000:05
 
koop nu!Lutjegast Chr. School 1956
(209) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent is beschadigd, schrift en stempeldoordruk, vlekje en impressies op voorzijde, hoekjes iets gedr...
6.00000:05
 
koop nu!Onderdendam Geref Kerk en Pastorie
(209) gelopen ansichtkaart, postzegel 60 cent, schrift en stempeldoordruk, Licht kreukje, hoekjes iets gedrukt, uitgave J.A. Koster, Onderdendam
5.00000:05
 
koop nu!Valkenburg Capel ca 1905
(212) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt, licht kreukje, uitgave Gezusters Hoen
10.00000:05
 
koop nu!Valkenburg Verliefde Boomen 1905
(212) gelopen ansichtkaart, postzegel 2x2,5 cent, hoekjes iets gedrukt, licht kreukje, uitgave Nieuwe Bazar Valkenberg.
10.00000:05
 
koop nu!Arnhem ITA 1928 De Moluksche Tuin
(212) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, foto en uitgave Jos Pe. Arnhem Koningstr.
10.00000:05
 
koop nu!Arnhem Belvedere Sonsbeek 1908
(212) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, Stempeldoordruk
8.00000:05
 
koop nu!Vorden Mapje met 8 ansichtkaarten van kastelen
(53)Het achtkasteelendorp in Gelderland, Map met foto’s van de acht kasteelen. uitgegeven door G.J. Hietbrink boekhandelaar Vorden. De kaarten zi...
20.00000:30
 
koop nu!Onderdendam Waterschapshuis ca 1960
(209) gelopen ansichtkaart, postzegel 4 cent, stempeldoordruk, Licht kreukje, hoekjes iets gedrukt, uitgave E. Klei, Onderdendam
5.00000:30
 
koop nu!Huizinge Kerk 1970
(209) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, iets beschreven, hoekjes iets gedrukt
5.00000:30
 
koop nu!Zeist Ma Retraite 1954
(212) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
6.00000:30
 
koop nu!'s Gravenhage Bezuidenhout 1901
(212) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, stempeldoordruk, hoekjes en bovenrand iets gedrukt
10.00000:30
 
koop nu!Alkmaar Heiloopoort 1916
(212) gelopen ansichtkaart, postzegel Militair, met verhaal, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gesleten. molen
10.00000:30
 
koop nu!Amersfoort Doodeweg 1928
(212) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, uitgave M.A.K. Amersfoort
10.00000:30
 
koop nu!Midwolde Wandbord in de kerk bij Leek
(209) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
4.00001:25
 
koop nu!Westerwijtwerd Ned Herv Kerk 1966
(209) gelopen ansichtkaart, postzegel 15 cent,stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt,
5.00001:25
 
koop nu!Onderdendam Molen De Zilvermeeuw 1978
(209) gelopen ansichtkaart, postzegel 40 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt,
5.00001:25
 
 
 
 
 
koop nu!Groningen Martinitoren 1934 kerk
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, stempeldoordruk, uitgave FOG, hoekjes iets gedrukt. tram autobus
6.00001:25
 
koop nu!Groningen Veulen aan de Radesingel 1959
(219) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt.
5.00001:25
 
koop nu!Groningen Nieuwe Kerk 1955
(219) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave T. Hollander. Groningen, vier kleine plakstickertjes op de achterzijde, hoekjes iets ge...
5.00001:25
 
koop nu!Groningen Der A Kerk 1969
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel 12 cent, beschadiging voorzijde, hoekjes iets gedrukt Volkswagen kever VW
5.00001:25
 
koop nu!Gelderland Meertje ca 1930-40
(219) niet gelopen ansichtkaart, beschadiging voorzijde bij de bovenrand, lijmresten op de achterzijde, hoekjes iets gedrukt
5.00001:25
 
koop nu!Christelijke hoop in een bezeten wereld.
dr. B. Goudzwaard. Genoodzaakt goed te wezen. 2e druk cartonomslag uitgave 1981 in goede staat. naam voorin geschreven vlekje op voorkant -4-
6.00001:50
 
koop nu!Nederland keer terug tot God.
Ben hoekendijk.1979 paperback, omslag hoeken gekreukt, in redelijke staat. -4-
4.00001:50
 
koop nu!Putten Vakantieoord C.N.V. 1956
Gelopen ansichtkaart postzegel 2 cent.
6.00001:50
 
koop nu!Hellum Gr Ned. Hervormde Kerk
Niet gelopen echte foto ansichtkaart in prima staat.
6.00001:50
 
koop nu!Ommen Hellendoorn Hotel Cafe Hancate
Niet gelopen echte foto ansichtkaart in prima staat.
6.00001:50
 
koop nu!Wijk aan Zee Panorama
Gelopen ansichtkaart postzegel 4 cent. Hoekjes iets gekruld
6.00001:50
 
koop nu!Giessen Oudekerk N H Kerk
(88) gelopen ansichtkaart, Postzegel 7 cent. hoekjes iets gedrukt, paar lichte indrukken bovenzijde, iets vuil achterzijde
6.00001:50
 
koop nu!Giessenburg Interieur Ned Herv kerk
(88) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00001:50
 
koop nu!Oud Vosmeer Molen dijk ca 1890
(143) ansichtkaartformaat plaatje op wit carton geplakt,
4.00001:50
 
koop nu!Krabbendijke Molen De Rozenboom ca 1920
(143) ansichtkaartformaat foto , heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt
5.00001:50
 
koop nu!Krabbendijke Molen De Rozenboom ca 1930
(143) ansichtkaartformaat foto D.P. Cornelisse, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt
5.00001:50
 
koop nu!Krabbendijke Molen De Rozenboom ca 1910
(143) ansichtkaartformaat foto, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt
5.00001:50
 
koop nu!Krabbendijke Molen De Rozenboom ca 1900
(143) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt
5.00001:50
 
koop nu!Kloetinge gem Goes Molen ca 1930
(143) ansichtkaartformaat foto D.P. Cornelisse, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt
5.00001:50
 
 
 
 
 
koop nu!Hoedekenskerke De Koutermolen ca 1920
(143) ansichtkaartformaat foto, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt
5.00001:50
 
koop nu!Heinekenszand Koren molen van Rijk ca 1930
(143) ansichtkaartformaat foto, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt
5.00001:50
 
koop nu!'s Heer Arendskerke Molen Nooitgedacht ca 1930
(143) ansichtkaartformaat foto, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt
5.00001:50
 
koop nu!'s Heer Arendskerke Molen Nooitgedacht ca 1925
(143) ansichtkaartformaat foto, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt, schriftdoordruk
5.00001:50
 
koop nu!Krabbendijke Molen De Rozeboom ca 1968
(143) niet gelopen grootformaat ansichtkaart, heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt,1 hoek gekreukt, paar lichte kreukjes, u...
5.00001:50
 
koop nu!Beetsterzwaag Brugje Oude Heereweg 1937
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt
8.00001:50
 
koop nu!Beetsterzwaag Oude Heerenweg 1936
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt
8.00001:50
 
koop nu!Beetsterzwaag Driehoek met vijver ca 1936
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel 6 cent, met verhaal, hoekjes iets gedrukt
8.00001:50
 
koop nu!Beetsterzwaag Ingang Bosch Corn. Stichting 1937
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, met verhaal, hoekjes iets gedrukt
8.00001:50
 
koop nu!Langweer Zijlsport 1960
(219) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, vlekjes op achterzijde, bovenrand beschadigd, hoekjes iets gedrukt molen
4.00001:50
 
koop nu!Ergens in Groningen Persfoto of moederfoto
23,5 x 18 cm
10.00001:50
 
koop nu!Groningen Station Spoor Persfoto of moederfoto
18 x 12,5 cm
10.00001:50
 
koop nu!Wraak, Vergelding en Vergeving. 1941.
Door F.L. Smelink Predikant te Amsterdam. uitgave 1941, papieromslag, naam voorin geschreven, in prima staat.-4-
8.00002:25
 
koop nu!Vaals Panorama Aken 1951
(53) gelopen ansichtkaart. postzegel hoekjes iets gesleten, paar lichte kreukjes, stempeldoordruk
6.00002:25
 
koop nu!Haren de Kamp omstr 1905
(53)niet gelopen ansichtkaart. stempel Eigendom van Nederlandsch prentbriefkaarten Archief op achterzijde.(onvindbaar) . hoekjes iets gesleten
6.00002:25
 
koop nu!'s Gravenzande Ger Kerk
(67)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, op de achterzijde is een adres geschreven
6.00002:25
 
koop nu!Groot Ammers Ned Herv Kerk
(67)niet gelopen ansichtkaart. echte foto,
6.00002:25
 
koop nu!Groot Ammers Ned Herv Kerk interieur
(67) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, echte foto, punaisiegaatje, watervlek op voorzijde, paar lichte kreukjes
5.00002:25
 
koop nu!Groot Ammers Ned Herv Kerk
(67)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, paar plakstickertjes op achterzijde, hoekjes iets gedrukt
6.00002:25
 
 
 
 
 
koop nu!Groot Ammers Ned Herv Kerk Interieur
(67)niet gelopen ansichtkaart. echte foto,
6.00002:25
 
koop nu!Wormer Ned Geref Kerk
(67)niet gelopen ansichtkaart. echte foto,
6.00002:25
 
koop nu!Wormer Kerk
(67) gelopen ansichtkaart. postzegel 10 cent, iets lijmrest op achterzijde, schriftdoordruk, kaart heeft een paar kreuken.
5.00002:25
 
koop nu!Wijk aan Zee R K Sanitorium Heliomare De Kapel
(67) gelopen 1953 ansichtkaart. postzegel ontbreekt, met verhaal, waar postzegel afgehaald is is de kaart iets dunner geworden. kaart heeft een p...
5.00002:25
 
koop nu!Waddinxveen Ned Herv Kerk
(67) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00002:25
 
koop nu!Texel N H Kerk te Den Hoorn
(88) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00002:25
 
koop nu!De Rijp Herv Kerk Glasschildering
(88) niet gelopen ansichtkaart, echte foto. Jezus roept een tollenaar. klein scheurtje onderrand, indrukken op de kaart, hoeken gedrukt
3.00002:25
 
koop nu!Muiden Ned Herv Kerk
(88) niet gelopen ansichtkaart, echte foto.
6.00002:25
 
koop nu!Oosthuizen en Hobrede orgel Kerk gebouw Herv Gem
(88) niet gelopen ansichtkaart, echte foto.
6.00002:25
 
koop nu!Texel Den Hoorn N H Kerk
(88) niet gelopen ansichtkaart, echte foto. kaart is iets kleiner geknipt, 2 kleine plakstickertjes op achterzijde
5.00002:25
 
koop nu!Groesbeek, panorama vanaf Hotel De Wolfsberg 1961
(105) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2x4 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
5.00002:25
 
koop nu!Venlo Stadhuis 1968
(105) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent,stempeldoordruk
5.00002:25
 
koop nu!Esch Stichting schoolbuitenverblijf
Meisjes bungalow. (105) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt,paar kleine kreukjes op de kaart
5.00002:25
 
koop nu!Alphen a d Maas Gem Appeltern Koren Molen 1976
(112) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt
5.00002:25
 
koop nu!Weert Groeten uit De IJzeren Man 1956
(53) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, 1 hoek gekreukt, stempel en schriftdoordruk
5.00003:10
 
koop nu!Slochteren Fraylemaborgh 1953
(53) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent is beschadigd, uitgave W. Kluppel hoofdweg 23 Slochteren, kaart is wat gekreukt.
5.00003:10
 
koop nu!Santpoort Herv Kerk De Hoeksteen
(67) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00003:10
 
koop nu!Maasbracht Ned Herv Kerk
(67) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00003:10
 
koop nu!Huizen Nh Geref Kerk luchtfoto
(67)KLM Aerocarto Schiphol. niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00003:10
 
 
 
 
 
koop nu!Katwijk aan Zee Kapel Ziekenhuis Overduin
(67)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, Kerk
6.00003:10
 
koop nu!Katwijk aan Zee Chr Ger Kerk Orgel
(67)niet gelopen ansichtkaart. is geen ansichtkaart, op de achterzijde staat het orgel beschreven.
6.00003:10
 
koop nu!Katwijk aan Zee Boulevard met oude Kerk
(67) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent, stempel en schriftdoordruk, hoekjes iets gedrukt, 1 hoek gekreukt
6.00003:10
 
koop nu!Uithoorn Thamer Kerk 1967
(67) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent, stempeldoordruk, kaart is gekrast en gekreukt.
3.00003:10
 
koop nu!Amsterdam Groenburgwal 1941
(105) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, hoekjes albumimpressies, Kreuk aan de rechterzijde onderhoek, uitgave S.S.A.
6.00003:10
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Pagina verder Naar laatste pagina
Veiling 1 - 100 van 13364 veiling(en)

ansichtkaarten verzamelen, munten, boeken, postzegel verzameling kinderkaarten kopen verkopen