Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  21 Jun 2019 01:38 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Veere Stadhuis
Delft Provinciale vaart 1944
Driebergen Koepel Willinkshof 1907
Sappemeer groet uit 1905

13.357 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Zandvoort strand 1924
(137) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, uitgave W.J. Lorenz. stempelinkt op voorzijde, hoekjes gesleten cq gekreukt
5.00001:55

koop nu!Zandvoort groeten uit 1922
(137) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, uitgave C. Keur.
5.00001:55

koop nu!Zandvoort Panorama strand met Bodega Mustert 1941
(137) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, strook plakband aan boven achterzijde, kaart komt waarschijnlijk uit een string.
5.00001:55

koop nu!'t Harde Prot Mil Tehuis ca 1970 interieur
(137) gelopen ansichtkaart, Postzegel 10 en 2 cent, stempel en schriftdoordruk, hoeken gedrukt, postzegelhoek gekreukt
5.00001:55

koop nu!Urk
(137) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
5.00001:55

koop nu!Arnhem Sabelspoort 1901
(137) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt
8.00001:55

koop nu!Bennekom De Dikkenberg 1953
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoeken gekreukt, stempeldoordruk
6.00002:25

koop nu!Lunteren Panorama vanaf de Notarisbank 1954
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 7 cent. met verhaal. stempel en schriftdoordruk, hoekjes iets gesleten en een paar kreukjes
4.00002:25

koop nu!Someren Phillips Kampeercentrum 1954
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoekjes iets gesleten
4.00002:25

koop nu!Rotterdam Maasgezicht vanaf het Witte Huis 1951
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. stempeldoordruk, paar kleine kreukjes
6.00002:25

koop nu!Hilversum Raadhuis 1952
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. postzegelhoek gekreukt en een klein scheurtje
4.00002:25

koop nu!Twentsche Boerenbruiloft 1944
6.00002:25

koop nu!Bennekom Boslaan bij Panoramahoeve 1955-59
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. Stempeldoordruk
4.00002:25

koop nu!Driebergen Rosarium 1954
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoekjes iets gekreukt, stempeldoordruk
6.00002:25

koop nu!Bakkum Kampeerterrein 1951
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. klein kreukje linkerzijde
4.00002:25

koop nu!Zuilichem Watermolen ca 1974
(107)niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00002:25

koop nu!Leidschendam Herv Kerk
(107) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, lijmrest op achterzijde.
5.00002:25

(107) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2x5 cent, met verhaal, hoekjes gedrukt, kreuk rechts onder
5.00002:25

koop nu!Leidschendam Herv Kerk 1964
(107) gelopen ansichtkaart, Postzegel 7 cent, stempeldoordruk, pijltje met pen op de kaart, met binnenvaart schepen
5.00002:25

koop nu!Leiden Peiters kerk
Moet waarschijnlijk Pieterskerk zijn, spelfout op de kaart? (107) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, lijmresten op achterzijde
5.00002:25

koop nu!Mijnsheerenland Ned Hervormde Kerk 1982 int.
(107) gelopen ansichtkaart, Postzegel 5 en 45 cent, hoekjes gedrukt cq gekreukt, schrift en stempeldoordruk
5.00002:25

koop nu!Kockengen Interieur Ned Herv Kerk
(107) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt 1 hoekje gekreukt,uitgaveFA. T. Kroon.
5.00002:25

koop nu!Kockengen Interieur N H Kerk
(107) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2x8 cent, hoekjes iets gedrukt kaart heeft wat kreuken, scheurtje onderrand
4.00002:25

koop nu!Kockengen Interieur Ned Herv Kerk 1975
(107) gelopen ansichtkaart, Postzegel 35 cent, 2 hoeken gekreukt, stempel en schriftdoordruk
4.00002:25

koop nu!Kockengen Ned Herv Kerk
(107) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt.
5.00002:25

koop nu!Kockengen Ned Herv Kerk Interieur
5.00002:25

koop nu!Middelburg Oost kerk ca 1928
(137) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
8.00002:25

koop nu!Driehuis N H Missiehuis 1934
6.00002:25

koop nu!Veere Oud straatje met Kerk 1949
(137) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent is beschadigd, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt
5.00002:25

koop nu!Putten Jeugdherberg 't Plankenhuus 1952
(137) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, vlekje op voorzijde
5.00002:25

koop nu!Marken
(137) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
5.00002:25

koop nu!Noordwijk aan Zee midden op de Boulevard
(137) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Jos. M. H. Nuss (Eemnes), 1 hoek gekreukt
6.00002:25

koop nu!Camperduin groeten uit 1965
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel 10 cent, schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
5.00002:25

koop nu!Veere Stadhuis
(219) niet gelopen ansichtkaart, linker zijrand afscheurrand, hoekjes iets gedrukt
2.00002:25

koop nu!Mooi Nederland Ommen??? 1943
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
8.00002:25

koop nu!Deventer Doopsgezinde Kerk 1943
(219) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, met verhaal, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
8.00002:25

koop nu!Middelstum groeten uit
(219) niet gelopen grootformaat ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
3.00002:25

koop nu!Middelstum groeten uit, Kerk
5.00002:25

koop nu!Westerwijtwerd Kerk 1981
(219) gelopen grootformaat ansichtkaart, postzegel 55 cent, hoekjes iets gedrukt, punaisiegaatje, vlekjes op voorzijde
3.00002:25

koop nu!Kantens Ned Herv Kerk
(219) niet gelopen grootformaat ansichtkaart,
4.00002:25

koop nu!Middelstum Kerkpad kerk 1976
(219) gelopen grootformaat ansichtkaart, postzegel 40 cent, hoekjes iets gedrukt
4.00002:25

koop nu!Middelstum Geref Kerk
(219) niet gelopen wel beschreven grootformaat ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
4.00002:25

koop nu!Middelstum Geref Kerk
4.00002:25

koop nu!Twente Mooi Twente 1953
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel zomerzegel 6 cent 4 cent. stempeldoordruk
6.00003:34

koop nu!Loosdrecht groeten uit 1957
(28) gelopen kleurenansichtkaart. postzegel 4 cent. hoekjes iets gesleten
4.00003:34

koop nu!Amsterdam Rijksmuseum 1956
(28) gelopen kleurenansichtkaart. postzegel 2 cent.
4.00003:34

koop nu!Amsterdam De Waag 1956
(28) gelopen kleurenansichtkaart. postzegel 2 cent. 2 hoekjes licht gekreukt. vlek op Rechter zijde voor. zie scan
4.00003:34

koop nu!Den Haag Plein echte foto
(28) niet gelopen kleurenansichtkaart.
6.00003:34

koop nu!Rotterdam groeten uit met schepen en sleepboten
6.00003:34

koop nu!Hilvarenbeek groeten uit 1955
(28) gelopen kleurenansichtkaart. postzegel 2 cent. schriftdoordruk
4.00003:34

koop nu!Bakkum 1953
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent
4.00003:34

koop nu!Rotterdam Groeten uit met SS Nieuw Amsterdam 1951
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, paar kleine kreukjes,paar kleine vlekjes r. boven
4.00003:34

Loosduinen Huize Bloemendaal omstr 1935
Pav. Heesteroord.(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent. uitgave P.A. Dispa Loosduinen
9.00003:34

koop nu!Mooi Drente Boerenhofstede 1942
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, yutgave Th. Drupsteen Zuidwolde (Dr)
8.00003:34

koop nu!Hantumhuizen foto Kerk
(62) ansichtkaartformaat foto.
3.00003:34

koop nu!Rotterdam Prinsenkerk 1935
(62) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent hoekjes iets gesleten cq gekreukt, stempeldoordruk.
6.00003:34

koop nu!Doorn Ned Herv Kerk 1952
(72) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gekreukt
6.00003:34

koop nu!Doorn Ned Herv Kerk 1963
(72) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, stempeldoordruk
6.00003:34

koop nu!Doorn Ned Herv Kerk
(72) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00003:34

koop nu!Doorn Ned Herv Kerk
6.00003:34

koop nu!Den Dolder Prinses Maria Christina Kerk
(72) Gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt, stempel en schriftdoordruk
6.00003:34

koop nu!Den Dolder Geref Kerk
(72)niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00003:34

koop nu!Den Dolder Geref Kerk 1965
(72) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, plakresten op achterzijde, kaart is vlekkerig op voorzijde, stempeldoordruk
3.00003:34

koop nu!Parrega Kerk
(72) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 45 cent, hoekjes iets gekreukt, stempeldoordruk
6.00003:34

koop nu!Middenmeer R K Kerk 1963
(72) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
6.00003:34

koop nu!Heiligerlee klokkengieterij 1962
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, Stempeldoordruk, 1 hoekje gekreukt
4.00003:34

koop nu!Groningen Noorderplantsoen 1937
(221) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
6.00003:34

koop nu!Utrecht Domtoren 1950
(221) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, stempeldoordruk, plakresten op achterzijde, iets bobbelig, hoekjes iets gedrukt. autobus
4.00003:34

koop nu!Zierikzee stadhuis 1946
(221) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, , hoekjes iets gedrukt. 1 hoek gekreukt
4.00003:34

koop nu!Veere Panorama ca 1962
4.00003:34

koop nu!Groningen Sterrebosch 1933
(221) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, , hoekjes iets gedrukt. komt uit een streng kaarten
4.00003:34

koop nu!Groningen Noorderplantsoen 1916
(221) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent is beschadigd, hoekjes iets gedrukt.
6.00003:34

koop nu!Groningen Noorderplantsoen
(221) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt.
3.00003:34

koop nu!Walcheren Zeebad
Niet gelopen oude ansichtkaart. uitgave Foto Dert.
6.00004:54

koop nu!Doorn IJskelderbosch 1950
(220)Gelopen ansichtkaart. postzegel 3x2 cent. met verhaal
5.00004:54

koop nu!Scheveningen een drukke dag 1927
Gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt
6.00004:54

koop nu!Nieuw Weerdinge Menpad
(223)Niet Gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00004:54

koop nu!Dinxperlo Burg Haverkampstraat Hovenstr. 1965
Gelopen ansichtkaart. postzegel 10 cent.
6.00004:54

koop nu!IJlst Mienskipshus
Niet Gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00004:54

koop nu!Hellum Gr. Ned. Herv. Kerk
6.00004:54

koop nu!Zeist Woudschoten Kapelzijde 1964
Gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent.
6.00004:54

koop nu!Dwingelo Radiokundig observatorium1962
Gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. hoekjes plakresten
6.00004:54

koop nu!Den Haag Greetings from the Hague. echte foto
(28) niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gesleten.
3.00004:54

koop nu!Amsterdam groeten uit 1956
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. 1 hoekje iets afgescheurd, plakrestjes op achterzijde
3.00004:54

koop nu!Rotterdam groeten uit 1953
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent.
3.00004:54

koop nu!Amsterdam Rijksmuseum 1947
(28) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent.hoekjes iets gesleten, klein kreukje
4.00004:54

koop nu!Delft Oostpoort buitenzijde 1962
(34) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, schrift en stempeldoordruk, hoekjes gekreukt, en een kreuk l. zijkant
4.00004:54

koop nu!Breda Ginneken Kasteel Bouvigne
(34) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, uitgave Th. v. Hemert en Zn. Oosterhout hoekjes gekreukt, en wat deuken op de kaart
4.00004:54

koop nu!Groningen Vismarkt 1953
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 10 cent, met verhaal, schrift en stempeldoordruk, linkerhoek gekreukt
8.00004:54

koop nu!Beilen, Baron de Vos V. Steenwijkstraat omstr 1960
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, uitgave J. Slendebroek. stempeldoordruk, kreuk over het midden van de kaart, rechter hoek gekreukt
4.00004:54

koop nu!Ermelo Wilhelminalaan
Uitgave De Ermelosche Boekhandel J.G.L. Gewald. (42)niet gelopen ansichtkaart. plakband stootkje achterbovenzijde
6.00004:54

koop nu!Giethoorn Cornelisgracht omstr 1960
(42) gelopen kleuren ansichtkaart. postzegel 4 cent, iets stempeldoordruk
6.00004:54

koop nu!Middelharnis Havengezicht 1959
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, uitgave Boekh. Firma L. Vroegindeweij Wz. Middelharnis. stempeldoordruk, een lichte veeg op voorzijde
6.00004:54

koop nu!Knegsel omstr 1960
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, Post steensel
8.00004:54

koop nu!Ommen Camping De Stekkenkamp 1956
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 8 cent, opn. Foto Van Hezel. schriftdoordruk
6.00004:54

koop nu!Drie Uitspanning Boshuis Binnenkamer 1965
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 8 cent, stempel en schriftdoordruk
6.00004:54

koop nu!Luijkgestel Dorpsstraat
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 20 en 5 cent, uitgave M. Groenen, stempeldoordruk, 1 hoekje iets gekreukt
8.00004:54

koop nu!Zeddam Panorama 1958
(42) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, uitgaveFa. G.J. Timmerman Arnhem. heel licht schriftdoordruk
6.00004:54

koop nu!Ter Idzard Ter idzert Foto Kerk
(62) ansichtkaartformaat. Foto, plakrest op achterzijde
3.00004:54

koop nu!Janum Fr Kerk museum
(62)niet gelopen ansichtkaart. uitgave W. Pijnacker Luxe en Huish Artikelen Ferwerd, Echte foto
6.00004:54

Veiling 1 - 100 van 13357 veiling(en)