Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  29 Jan 2020 03:15 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Dienstplicht humor ca 1960
Rhenen groeten uit 2001
Valkenburg groeten uit 1979
Valkenburg 1965

13.321 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Bennekom Diedenweg 1965
(220)Gelopen ansichtkaart, schrift en stempeldoordruk, postzegel ontbreekt
5.00003:36

koop nu!Leiden Sterrewacht 1956
(220)Gelopen ansichtkaart postzegel 2 cent. paar kreukjes, hoekjes iets gedrukt
4.00003:36

koop nu!Rotterdan Leuvehaven 1947
(51)Gelopen ansichtkaart postzegel 2 cent. Hoekjes iets gesleten en gekreukt, paar kreukjes op de kaart, zie scan
4.00003:36

koop nu!Otterlo De Weverssteeg 1952
(22) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent.Hoekjes gekreukt, paar lichte kreukjes overdwars, punaisiegaatje
4.00003:36

koop nu!Groningen martinitoren met omgeving 1957
(22) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, hoekjes iets gekreukt
4.00003:36

koop nu!Valkenburg De Kabelbaan 1962
(22) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, 1 hoekje gekreukt, schriftdoordruk
4.00003:36

koop nu!Baarn Gereformeerde Kerk 1956
(22) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, hoekjes iets gekreukt
6.00003:36

koop nu!Walcheren Klederdracht Water putten 1947
(22) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, met verhaal
6.00003:36

koop nu!Amersfoort De Kei 1941
(22) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent.hoekjes iets gedrukt, paar kleine kreukjes, stempeldoordruk
4.00003:36

koop nu!Oosterhout Camping 't Haasje 1960
(22) gelopen ansichtkaart. postzegel 10 cent. schrift en stempeldoordruk
4.00003:36

koop nu!Alkemade Roelofarendsveen Veender molen 1977
(103) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt
6.00003:36

koop nu!Oud Ade foto molen De Vrouw Venner 1974
(103)ansichtkaartformaat foto, hoekjes en randen iets geknipt
6.00003:36

koop nu!Amsterdam Munt
(103) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave Firma A. Vigevano, Amsterdam
5.00003:36

koop nu!Doorn De Schutsluis
(103) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave Foto van Oest. hoekjes iets gedrukt, en album afdrukken
5.00003:36

koop nu!Leiden Stadhuis
(103) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave M. Brinks. hoekjes iets gedrukt,
5.00003:36

koop nu!Kampen Schouw oude raadhuis
(103) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt,
5.00003:36

koop nu!Kampen Schepengestoelte in het oude raadhuis
(103) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt, uitgave Boekh. W.C. de Jong.
5.00003:36

koop nu!Kampen Schepengestoelte oude raadhuis
5.00003:36

koop nu!Amersfoort Bosgezicht
(103) niet gelopen ansichtkaart,
5.00003:36

koop nu!Middelburg Stadhuis 1939
(103) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2x1,5 cent, met verhaal, stempeldoordruk,
8.00003:36

koop nu!Zierikzee Zuidhavenpoort 1953
(103) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordrukken, plakrest op achterzijde
5.00003:36

koop nu!Haren 't Huis aan de Wolf ca 1905
(173) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt
10.00003:36

koop nu!Delfzijl Havengezicht bij storm ca 1935
(173) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt, 1 hoekje licht gekreukt,
10.00003:36

koop nu!Zierikzee Vrijpoortje 1971
(103) gelopen ansichtkaart, Postzegel 15 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt
5.00004:41

koop nu!Zierikzee Nobelpoort
(103) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt, uitgave Boekh. Joop Volkeri
5.00004:41

koop nu!Winschoten Trappenhuis R K Ziekenhuis ca 1960
(103) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, (beschadigd) plakresten op achterzijde, kaart is door plakken wat bobbelig
5.00004:41

koop nu!Oude Pekela Stroocartonfabriek de Kroon
(136)niet gelopen ansichtkaart,
8.00004:41

koop nu!Oude Pekela Park
(136)niet gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave Boekhandel en Drukkerij Mulder
6.00004:41

koop nu!Oude Pekela O L School Hindersstraat
6.00004:41

koop nu!Oude Pekela Hendrik Westerstraat
8.00004:41

Saasveld Molen De Soaseler Mol ca1974
(96) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt, uitgave J.H. de Lenne, Saasveld.
5.00004:56

koop nu!Tilligte Westerveld Molen 1984
(96) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt, uitgave J.L.J. Tersteeg, Rotterdam
6.00004:56

koop nu!Windesheim Molen 1976
(96) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt, uitgave J.A. van Krimpen
6.00004:56

koop nu!Epe Renderloo 1957
buitencentrum Ned Bapt. Jeugdbeweging. (103) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, met verhaal, hoekjes gekreukt, stempeldoordruk
5.00004:56

koop nu!Ootmarsum Molen 1976
(96) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt,
6.00005:26

koop nu!Ossenzijl Paaltjasker Poldermolen 1975
6.00005:26

koop nu!Vught Zonneheuvel ca 1955
(145) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoeken gedrukt, klein scheurtje onderrand, lijmresten op achterzijde
6.00005:26

koop nu!Scheveningen ezeltje rijden 1917
(145) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, uitgave B. Sjouke, Scheveningen
6.00005:26

koop nu!Epen Panorama 1961
(198) gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, met verhaal, stempeldoordruk, stempelhoek gekreukt, vlekken op voorzijde
3.00005:26

koop nu!Dwingeloo Jeneverbes in't Lheebroekerzand 1965
(198) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
5.00005:26

koop nu!Texel 52 grootformaat kleurenansichtkaarten
15.00005:50

koop nu!Ameland 32 verschillende grootformaatkaarten
10.00005:50

koop nu!Endegeest bij Leiden
(145) niet gelopen oude ansichtkaart,
8.00005:50

koop nu!Geulle 1964
(198) gelopen ansichtkaart, Postzegel 5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, ronde impressie op de kaart
5.00005:50

koop nu!Doorn Theeschenkerij St Helenaheuvel 1956
5.00005:50

koop nu!Laag Zuthem Herv. vormingscentrum 1959
(198) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt,
5.00005:50

koop nu!Scheveningen bosjes met villa Ten Vijver 1912
(184) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gesleten, albumimpressies
8.00007:45

koop nu!Driebergen Zwitsersche brug en de Koepel 1907
(184) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gesleten, albumimpressies, klein kreukje
10.00007:45

koop nu!Scheveningen Oranjegallerij ca 1907
8.00007:45

koop nu!Elswoud omstreken van Haarlem ca 1905
(184) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gesleten, albumimpressies,
8.00007:45

koop nu!Omstreken van Haarlem Bloemendaal ca 1905
Zomerzorgerlaan (184) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gesleten, albumimpressies,
8.00007:45

koop nu!Arnhem Lauwergracht 1907
(184) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt,stempeldoordruk en inkt op voorzijde, hoekjes iets gesleten, albumimpressies,
8.00007:45

koop nu!Koudekerk a d Rijn groeten uit
(184) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, uitgave L.de Wit.
6.00007:45

koop nu!Emmen Hoofdstraat
(207) Gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, foto Drs. T.J. Bouma, hoekjes iets gedrukt cq gesleten, postzegelhoek gekreukt.
8.00013:30

koop nu!Apeldoorn overweg met ingang Tunnel 1947
(207) Gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt cq gesleten, stempeldoordruk Spoor trein
8.00013:30

koop nu!Amsterdam De Pijp molen Het Luipaard en De Kop
ca 1900 kaart uit de collectie Rene de Miliano. (241) Niet gelopen ansichtkaart, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00013:30

koop nu!Amsterdam De Baarsjes molen De Hoop
ca 1905 kaart uit de collectie Rene de Miliano. (241) Niet gelopen ansichtkaart, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00013:30

koop nu!Penningsveer Molen ca 1995
(241) Niet gelopen ansichtkaart, Heruitgave cq reproductie, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00013:30

koop nu!Assendelft Molen De Blijdschap ca 1900
5.00013:30

koop nu!Assendelft molen Het huis Assenburg ca 1880
5.00013:30

koop nu!Koog aan de Zaan molen De Haan ca 1910
5.00013:30

koop nu!Assendelft molen De Waterdief ca 1920
5.00013:30

koop nu!Wognum molen De Vriendschap ca 1967
(241) Niet gelopen ansichtkaart, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00013:30

koop nu!Zaandam molen De wildschieter ca 1900
5.00013:30

koop nu!Bolsward Stadhuis
(236) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Grootes Wereld Cacao, hoekjes iets gedrukt
8.00013:50

koop nu!Uithuizen Menkemaborg vanuit de lucht 1964
(213) gelopen ansichtkaart, postzegel 5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, uitgave KLM Aerocarto, Schiphol
5.00014:45

koop nu!Valkenburg Geulgezicht in het Geuldal ca 1930-40
(213) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent (grijs), hoekjes iets gedrukt, uitgave drukkerij Crolla Valkenburg
6.00014:45

koop nu!Schin op Geul bij Valkenburg 1956 Panorama
(213) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt,
5.00014:45

koop nu!Valkenburg Natuurbad 1958
(213) gelopen ansichtkaart, postzegel 6 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt, 2 hoeken gekreukt
5.00014:45

koop nu!Valkenburg Panorama
(213) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
5.00014:45

koop nu!Heerlen Kiekje in het Aambosch ca 1920
(213) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, uitgave H.te Poel Sr. Heerlen, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt, linkerrand is gekarteld
6.00014:45

koop nu!Piaam Interieur ned herv Kerk
(217) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, lichte beschadiging voorzijde bovenrand, hoekjes iets gedrukt
5.00014:45

koop nu!Leeuwarden Waaggebouw 1943
6.00014:45

koop nu!Balk Gemeentelijk administratie gebouw 1956
(236) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, 1 hoekje gekreukt
5.00014:45

koop nu!Oldekerk klokkestoel 1965
(236) niet gelopen ansichtkaart, echte foto hoekjes iets gedrukt,
3.00014:45

koop nu!Workum Geref Kerk 1960
(236) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 en 8 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
5.00014:45

koop nu!Meppel Kerk Toren jaren 30-40 pentekening
(236) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, uitgave Firma A. Huisman
8.00014:45

koop nu!Kampen Gotische huis
(236) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, uitgave Firma A. G. Arentshorst en Zn. Kampen
6.00014:45

koop nu!Lage Zwaluwe Orgel Ned Herv Kerk
4.00014:45

koop nu!Ooltgensplaat Interieur enorgel Ned Herv Kerk 1964
(236) gelopen ansichtkaart, postzegel 12 cent, hoekjes iets gedrukt,
4.00014:45

koop nu!Grouw Zeilen 1928
(236) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt,
6.00014:45

koop nu!Suawoude Geref Kerk 1968
(236) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt,
5.00014:45

koop nu!Ouddorp Interieur N H Kerk
(236) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, echte foto
5.00014:45

koop nu!Alkmaar Geestersingel Molen 1918
(236) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt cq gesleten
8.00014:45

koop nu!Vlaardingen Herv Gem Immanuel kerk 1957 interieur
(236) gelopen ansichtkaart, postzegel 25 cent, hoekjes iets gedrukt
4.00014:45

koop nu!Schoonhoven Ned Herv Kerk Interieur ca 1960
(236) gelopen ansichtkaart, postzegel 7 cent, met verhaal, schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
4.00014:45

koop nu!Luttelgeest Orgel N H Kerk 1960
(236) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
4.00014:45

koop nu!Marknesse Orgel N H Kerk 1960
4.00014:45

koop nu!Breda O L vrouwe kerk 1959
(236) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt, kaart kan opengevouwen worden en is dan 20,5 cm lang.
4.00014:45

koop nu!Veluwe serie 10 kaarten
(32)Kaarten uit de Veluwe serie no. 2,3,6,7,8,9,14,18,19, en 20. Niet gelopen, utgever W. Mouw. De Kleine Bazar Garderen
10.00029 Jan 15:25

koop nu!Veere 1959
(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, hoekjes gekreukt, paar watervlekjes.
5.00029 Jan 15:25

koop nu!Zierikzee Zuiderhavenpoort Buitenzijde 1929
8.00029 Jan 15:25

koop nu!Zierikzee Noord en Zuid Havenpoort 1912
uitgave S. Ochtman & Zoon zierikzee.(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent. hoekjes iets gesleten.
8.00029 Jan 15:25

koop nu!Wageningen Zandgat 1920
Uitgave Firma G. Nordholt (48) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent (blauw) hoekjes iets gesleten, paar kleine roestvlekjes
8.00029 Jan 15:25

koop nu!Hoog Soeren Pomphul 1905
(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 5 cent. uitgave R.K. de Roos Foto S. Trompetter Deventer1 hoekje licht gekreukt
10.00029 Jan 15:25

koop nu!Texel Den Burg in Vogelvlucht luchtfoto
KLM Aerocarto Schiphol. (60)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00029 Jan 15:25

6.00029 Jan 15:25

koop nu!Wiewerd Mummies in de grafkelder
uitgave Kerkvoogdij Ned Herv Kerk Wieuwerd, echte foto. (60) niet gelopen ansichtkaart. plakresten op achterzijde
6.00029 Jan 15:25

koop nu!Maarssen Gezicht op de Vecht met Kerk
uitgave ’t Kompas Maarssen. Echte foto. (60)niet gelopen ansichtkaart.
6.00029 Jan 15:25

koop nu!Schiedam Ned Herv Kerk
(60)niet gelopen Wel Beschreven ansichtkaart. echte foto, Schriftdoordruk, hoekjes iets gedrukt, albumvouwtjes
6.00029 Jan 15:25

Veiling 1 - 100 van 13321 veiling(en)