Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  29 May 2020 16:21 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Garderen Kerkplein 1959
Dordrecht Groote Kerk Kapellenkrans
Dordrecht Koorbanken Groote kerk 1916
Dordrecht gevel Voorstraat 140 1914

13.262 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Shell Journaal van het waterlandschap 1977
Prachtig boekje met vele foto’s in goede staat. -5-
3.000 1 Jun 22:20

koop nu!Een dagje naar het strand, Heere Heeresma 1993
Pocket uitgave hoekjes iets gekreukt in goede staat -5-
3.000 1 Jun 22:20

koop nu!Gemeente, Provincie en Rijk.
3.000 1 Jun 22:20

koop nu!Boekenweekgeschenk 1978
Marnix Gijsen, Overkomst dringend gewenst. in zeer goede staat.-5-
3.000 1 Jun 22:20

koop nu!Kantens molen Grote Geert
(9)Niet gelopen ansichtkaart. de kaart is iets kleiner geknipt Uitgeverij B.E. Tiemens Kantens
3.000 1 Jun 22:20

koop nu!Wijk aan zee Panorama ong.1960
(9) Gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. Kaart heeft kreuken in de hoeken
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!St. Annaland Oudste gevel 1971
(9) Gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt. klein scheurtje onderin
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Veere Op weg naar school
(9)niet Gelopen ansichtkaart. uitg. fa F.B. den Boer. kreuk rechter bovenhoek
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Alkmaar Stadhuis 1902
(9) Gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent Kaart is aan de onderkant afgeknipt, zie scan
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Den Haag Restaurant Italia el Toro interieur 1955
(9)niet Gelopen ansichtkaart.
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Sneek Gemeentehuis Pentekening
(9) niet Gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gesleten
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Veenklooster Fogelsangh State 1942
(9) Gelopen ansichtkaart. postzegel 5 cent. met verhaal
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Scheveningen veilig baden
(15) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Leeuwarden Druifstreek omstrr 1910-20
(29) gelopen ansichtkaart. poststzegel ontbreekt. uitgave G. Dijkstra Leeuwarden. hoekjes gesleten, kaart is gekreukt.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Rinsumageest Aanlegplaats stoomboot 1906
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Den Helder Buitenhaven 1940
(29) gelopen ansichtkaart. poststzegel 1,5 cent. hoekjes iets gekreukt.
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Surhuisterveen Verlengde Kolkstraat 1910
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Leeuwarden Oosterkade 1907
(29) gelopen ansichtkaart. poststzegel ontbreekt. uitgave Dijkstra’s boekhandel. kaart is gekreukt, hoekjes gesleten, en wat vuil
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Amersfoort Wandelwegen om het Hotel Oud Leusden
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Almelo Groeten uit 1939
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt. hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk, waar de postzegel zat klein kreukje
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hellendoorn Theehuis Pension De Uitkijk
(37)niet gelopen ansichtkaart. echte fotografie, hoekjes iets gesleten ,op achterzijde iets geschreven, is doorgedrukt, paar kreukjes
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Zwolle groeten uit 3 luik 1953
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, schriftdoordruk
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Emmeloord De Deel Met 't Voorhuys
(37)niet gelopen ansichtkaart. echte foto. hoekjes gesleten
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Ootmarsum groeten uit 1953
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. stempel en schriftdoordruk
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hellendoorn Speeltuin De Elf Provincien 1947
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoeken gekreukt, stempeldoordruk
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Urk groeten uit 1953
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. stempeldoordruk
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Nijverdal groeten uit 1951
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 5 cent. stempeldoordruk, paar krasjes op voorzijde
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Borne groeten uit echte foto
(37)niet gelopen ansichtkaart.hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk, iets vuil voorzijde
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!IJsselmuiden N.H. Kerk
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 75 centschriftdoordruk, hoekjes iets gesleten, kleine krasjes op voorzijde
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Denekamp Huize Singraven 1916
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent. uitgave Vremdel. verkeer Denekamp
12.000 1 Jun 22:20

koop nu!Holten Natuur Hist Museum Piet Bos Hoterberg
(37)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hengelo Speeltuin De Waarbeek 1949
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hengelo groeten uit 1952
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk, kreukjes waar postzegel is afgehaald
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Enschede Lasondersingel met Museum omstr 1942
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, schrift en stempeldoordruk, paar kreukjes, hoekjes iets gesleten
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hellendoorn Rest In de Tonne Echte foto
(37)niet gelopen ansichtkaart. r. onderhoek gekreukt
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Nagele Noorderwinkels 1965
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 8 cent. schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gesleten cq gedrukt
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Heemse Geref Kerk echte foto
(37)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gedrukt
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Steenwijk Willem van Engenstraat echte foto
(37)niet gelopen ansichtkaart.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Genemuiden groeten uit echte foto
(37)niet gelopen wel beschreven ansichtkaart. uitg Boekhandel drukkerij Hoekman. hoekjes iets gesleten cq gekreukt.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Ootmarsum groeten uit 1968
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent. stempeldoordruk
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Ommen Hotel De Zon a.d. Vecht
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 3 en 7 cent. paar kleine plakrestjes. stempeldoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hardenberg groeten uit 1951
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, uitg Snel’s Kantoorboekhandel. hoekjes iets gesleten cq gekreukt, stempeldoordruk
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Oldenzaal De Lutte Vakantie oord Het Nije Huss
(37) gelopen 1963 ansichtkaart. postzegel 4 cent. lichte kreuk en een paar indrukken op voorzijde, stempeldoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Bergentheim groeten uit echte foto
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, stempeldoordruk
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Enter Gereform Kerk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Urk groeten uit 3 luik 1953
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, Uitgave Foto Wakker Urk. albumlijntjes in de hoeken, stempeldoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Nijverdal Grotestraat
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hellendoorn Ontsp oord De Elf Provincien 1955
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Rijssen Koffieuurtje 1952 echte foto
(37)niet gelopen wel beschreven ansichtkaart.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Deventer groeten uit omstr 1960
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2x2 cent. schrift en stempeldoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Ootmarsum Panorama
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, met verhaal, uitg. H. Tijhuis Markt 6 Ootmarsum. hoekjes iets gesleten
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Nijverdal Grotestraat 1961
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. hoekjes iets gesleten, schrift en stempeldoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Utrecht Stads en acad Ziekenhuis 1949
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoekjes iets gesleten, paar kreukjes, stempeldoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Utrecht Kromhout Kazerne Cadi Cantine 1949
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel militair. uitg. Emdeeha de Hond Oosterbeek, stempeldoordruk, klein vlekje op voorzijde lichte indruk rechterzijde
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Utrecht Smakkelaarsbrug Leidsche veer
(44)niet gelopen zeer oude ansichtkaart. uitg. edition Grand Bazar Franqais Utrecht.hoekjes gesleten, wat kleine vlekjes op voorzijde zie scan.
10.000 1 Jun 22:20

koop nu!Utrecht Potterstraat 1958
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. klein kreukje Links boven
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Den Bosch Pensmarkt 1955
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, hoekjes gesleten, kaart heeft wat kreuken.
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Baarle Nassau Singel omstr 1950
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent,hoekjes gekreukt, licht schriftdoordruk
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Oosterhout Norbertinessenklooster St. Catharinadal
(45) gelopen omstr 1960 ansichtkaart. postzegel 4 cent, hoekjes iets gesleten cq gekreukt, stempeldoordruk.
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Seppe St Gerardus Retraitehuis 1948
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel2 cent, hoekjes en randen iets gedrukt. kaart is iets vlekkerig. Op de achtergrond 2 kerken
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Asten Gemeenschapshuis
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, met verhaal, paar vlekjes op de kaart, iets plakresten op achterzijde
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Tilburg Pension Zusters Franciscanessen 1974
Tuin, (45) gelopen ansichtkaart. postzegel 30 cent, met verhaal, hoeken iets gesleten cq gekreukt.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Bergen op Zoom Markt met Ned herv Kerk 1949
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, hoekjes en randen iets gedrukt, stempeldoordruk
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Werkendam Herv Kerk met Herv Ger School
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 6 cent (oud)met verhaal, kaart is aan de rechterzijde 5 mm kleiner geknipt. stempeldoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Breda Begijnenhof 1954
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel2 cent, plakresten op achterzijde, hoekjes gesleten, stempeldoordruk
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Ginneken Kasteel Bouvigne omstr 1910
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2,5 cent (groen), hoekjes iets gesleten, met verhaal.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Etten Gemeentehuis omstr 1975
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 15 cent. met verhaal. schrift en stempeldoordruk
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!s'Hertogenbosch Markt met Stadhuis
(45)niet gelopen ansichtkaart.
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Zierikzee de beide Havenpoorten 1936
(47) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent. Foto en uitgave Boekh. Fa. Piet Ochtman Zierikzee. hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Heiloo Oesdom 4 luik 1930
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Eindhoven Geldropscheweg Huize De Burgh 1928
(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gesleten cq gedrukt, paar kleine kreukjes rechterzijde
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Eindhoven Geldropscheweg De Burgh 1930
(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gesleten cq gedrukt,
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Naar Kooi Groeten van de Veluwe 1920
(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent (blauw) uitgave G. Dijkgraaf Elspeet.hoekjes iets gedrukt.
8.000 1 Jun 22:20

koop nu!Bergen en Schoorl Panorama vanaf Rondweg 1917
10.000 1 Jun 22:20

koop nu!Sliedrecht Interieur van de Ned Herv Kerk.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Stoutenburg Kasteel Minnebroedersklooster Kapel
Kerk (64) gelopen 1970 ansichtkaart. postzegel 12 cent,
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Utrecht Noorder Kerk
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 30 cent, plakresten op achterzijde, kaart heeft wat vlekken en kreukjes op voorzijde
2.000 1 Jun 22:20

koop nu!St Maartensdijk Interieur Ned Herv Kerk
uitgave J. P. den Engelsman. (64) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Epen Pension De Smitse 1967
Gez. Bessems, Molenweg 9 Epen. (64) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent, stempeldoordruk, 2 hoekjes gekreukt, vlek op voorzijde onder.
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Noorbeek Panorama 1950
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, klein vlekje voorzijde, zie scan. hoekjes heel licht gedrukt.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Noorbeek Panorama 1953
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, iets vuil achterzijde
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Venlo Fred. Hendrik Kazerne 1959
Legerigsgebouwen Regiment Stoottroepen.(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, stempeldoordruk, rechteronderhoek gekreukt
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Maasbracht Prins Bernhard Internaat
uitgave Fa. G.H. Smeets. (64)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Vaals Viergrenzenweg 1958
(65) gelopen kleurenansichtkaart. postzegel 4 cent. hoekjes iets gekreukt
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Valkenburg Panorama 1961 Luchtfoto
KLM Aerocarto. Schiphol. (65) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, stempel en schriftdoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Leidschendam R K Kerk H H Petrus en Paulus
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 10 cent, uitgave Boekhandel Gebr. van der Starre. schriftdoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Leidschendam Geref Kerk Kruisheuvelkerk
(70) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Sneek Martinikerk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Rottevalle Doopsgezinde Kerk met Pastorie 1966
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 en 10 cent, met verhaal, uitgave M. R. Postma, Rottevalle. stempel en schriftdoordruk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Rottevalle Geref Kerk 1961
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 0ntbreekt, uitgave M.R. Postma, Rottevalle. kaart heeft diverse kreuken.
3.000 1 Jun 22:20

koop nu!St Jacobiparochie Foto Kerk
(70) ansichtkaartformaat foto.
5.000 1 Jun 22:20

koop nu!Abcoude Orgel geref Kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Amerongen Orgel Herv kerk
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hoorn R K kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave H, Stumpel, hoorn
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Nes W D Herv kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto,2 blanco adresstickers op achterzijde
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Nes W D Herv kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave P. Bremer , Winkelier Nes W.D.
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Krommeniedijk N H Kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, plakrest op achterzijde afgeplakt met 2 blanco adresstickers
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Kudelstaart R K Kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave B. meijer, Kudelstaart
6.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hoofddorp Herv Kerk
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, achterzijde beschadigd, hoekjes iets gedrukt, paar kreukjes waar postzegel verwijderd is.
4.000 1 Jun 22:20

koop nu!Hippolytushoef Wieringen Ned Herv kerk
6.000 1 Jun 22:20

Veiling 1 - 100 van 13262 veiling(en)