Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  17 Feb 2019 05:01 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Zeist De Vijver in't Walkartpark 1941
Laren groeten uit
Lunteren Pinetum 1956
Otterloo t'Muschennest 1948

13.367 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Elspeet Molen De Hoop 1955
(93) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets geknipt, uitgave J.K. Wendt, Elspeet
6.00005:35

koop nu!Elspeet koren molen De Hoop 1955
(93) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets geknipt, uitgave foto v.d. Poll, Baarn.
6.00005:35

koop nu!Elspeet koren molen De Hoop ca 1930
8.00005:35

koop nu!De Nederlandsche Landbouw 1935
Door Ir. G. Minderhoud. Gebonden hardkaft (Paars) in goede staat.-5-
6.00009:10

koop nu!Pompei Herculaneum. 1964
6.00009:10

koop nu!Jan Mens, Lampion der liefde
Uitgegeven 1948 Geillustreerd door Wim Bijmoer.Gebonden hardkaft in goede staat -5-
5.00009:10

koop nu!De Visser van Nispenrode, W. Schippers
3e druk papieromslag, rug onder beschadigd, achterzijde wat vuil. verder in redelijke staat.-5-
5.00009:10

koop nu!Katwijk aan Zee Boulevard 1969
(30) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent. hoekjes gekreukt, stempeldoordru, rechter zijkant gekrukt over de breedte. iets vuil.
4.00009:10

koop nu!Haren weg naar Haren 1905
(30) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt,hoeken gesleten cq gekreukt kaart is vuil aan voorzijde, zie scan
6.00009:10

koop nu!Doetinchem groeten uit 1954
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. Hoekjes iets gesleten, kaart heeft wat kreuken, stempeldoordruk.
3.00009:10

koop nu!Nunspeet aan het strand echte foto
(36)niet gelopen ansichtkaart.
4.00009:10

koop nu!Nunspeet groeten uit 1959
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. stempeldoordruk, paar kleine kreukjes
4.00009:10

koop nu!Kesteren Ned. Herv. Kerk omstr. 1960
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. stempeldoordruk, paar vlekjes op voorzijde
6.00009:10

koop nu!Oosterbeek R.K. Kerk 1958
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent . stempeldoordruk
6.00009:10

koop nu!Lochem groeten uit omstr 1960
(36) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent hoekjes iets gesleten, wat putjes en krasjes op voorzijde
3.00009:10

koop nu!Zwolle Sassenstraat met Poort
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, hoekjes iets gesleten
6.00009:10

koop nu!Zwolle Hoofdwacht echte foto
uitg, H. Hartman Zwolle. (37)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gedrukt
5.00009:10

koop nu!Enschede Raadhuis
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent. stempeldoordruk
6.00009:10

koop nu!Rijssen Ned. Herv. Kerk 1960
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 8 cent, met verhaal, hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk, paar kreukjes op de kaart
5.00009:10

koop nu!Rijssen Westerkerk Ned. Herv. 1951
5.00009:10

koop nu!IJselmuiden Dorpsweg met Herv Kerk 1951
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. stempeldoordruk, beetje rood stempelinkt op voorzijde
6.00009:10

koop nu!Deventer Groote Kerk 1949
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoekjes en randen iets gedrukt, paar kreukjes en wat putjes op de kaart
5.00009:10

koop nu!Soesterberg R K Kerk echte foto
uitgave J.E. Spronk (44)niet gelopen ansichtkaart.
6.00009:10

koop nu!Vlaardingen Rehoboth Kerk
(64)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, plakresten op achterzijde
6.00009:10

koop nu!Echtenerbrug Ger Kerk 1978
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 40 cent, uitgave J. de Boer. stempel en schriftdoordruk
6.00009:10

koop nu!Workum N H Kerk
(64)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, iets plakrest op achterzijde
6.00009:10

koop nu!Workum N H Kerk met toren en waaggebouw
(64)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, iets plakrest op achterzijde. Met Volkswagen
6.00009:10

koop nu!Workum N H Kerk met toren
(64)niet gelopen ansichtkaart. echte foto,
6.00009:10

koop nu!Workum N H Kerk met toren en waaggebouw 1962
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 2x4 cent, met verhaal, met Volkswagen. stempeldoordruk, kaart heeft wat kreuken.
4.00009:10

koop nu!Woudsend Interieur Herv Kerk
uitgave Kerkvoogdij Hervormde Gemeente. (64)niet gelopen ansichtkaart. heel licht lijmrest op achterzijde en 4 plakhoekjes.
6.00009:10

uitgave Kerkvoogdij Hervormde Gemeente. (64)niet gelopen ansichtkaart.
6.00009:10

koop nu!Delft Marcus Kerk
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 40 cent, plakrest op achterzijde, kaart is wat bobbelig.
5.00009:10

koop nu!Oenkerk N H Kerk
(64)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, plakrest op achterzijde afgeplakt met blanco adressticker.
6.00009:10

koop nu!Wognum Interieur Ned Herv Kerk
(64)niet gelopen ansichtkaart.
6.00009:10

koop nu!Witmarsum Kerk
6.00009:10

koop nu!Bronckhorst Kapel naar tekening Jan de Beyer
Kerk (64)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave Herberg De Gouden Leeuw.
6.00009:10

koop nu!Brouwershaven Kerk foto interieur
(64) ansichtkaartformaat foto .
6.00009:10

koop nu!Maasoord Kerk interieur
(64)niet gelopen ansichtkaart.echte foto uitgave J. Tieleman Poortugaal.
6.00009:10

koop nu!Mijnsheerenland Interieur Ned Herv Kerk
uitg L.E. v. d. Sluijs, (69) niet gelopen ansichtkaart. echte foto, hoekjes iets gesleten
6.00009:10

koop nu!Sondel Ned Herv kerk
(69)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, iets plakrest op achterzijde
6.00009:10

koop nu!Sloten R K Kerk
(69) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, echte foto, schriftdoordruk, hoekjes iets gedrukt, paar lichte kreukjes op de kaart
6.00009:10

koop nu!Slappeterp N H Kerk
(69)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, plakrest op achterzijde afgeplakt met 2 blanco adresstickers.
6.00009:10

koop nu!St Anna Parochie Geref Kerk
(69)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave Hoekstra’s Boekh. en Drukkerij.
6.00009:10

(69) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, uitg. Dames Schat. hoekjes iets gekreukt, adres doorgekrast en doorgedrukt.
6.00009:10

koop nu!Schraard Ned Herv Kerk
(69) niet gelopen ansichtkaart. echte foto,
6.00009:10

koop nu!Schiermonnikoog Geref Kerk
(69) niet gelopen ansichtkaart. echte foto, plakresten op achterzijde
6.00009:10

koop nu!Schettens N H Kerk
(69) niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave Kerkvoogdij N H Kerk, Longerhouw c.a. rechterbovenhoek gekreukt
6.00009:10

koop nu!Sandfirden Foto Kerk
(69) ansichtkaartformaat foto. plakrest op achterzijde
5.00009:10

koop nu!Rottevalle Foto Kerk
5.00009:10

koop nu!Oudenhoorn Ned. Herv. Kerk
(69)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00009:10

koop nu!Oudenhoorn Ned. Herv. Kerk interieur
(69)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, auteursrecht Herv Vrouwenbond te Oudenhoorn
6.00009:10

koop nu!Ouddorp Ned Hervormde Kerk
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent, iets lijmrest op achterzijde, hoekjes iets gedrukt, paar krasindrukken op de kaart
6.00009:10

koop nu!Rotterdam Charlois Immanuel Kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00009:10

koop nu!Terhorne 1967
(109) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, hoekjes iets gedrukt, stempelen schriftdoordruk, uitgaveW. Vlietstra, Zelfbediening Terhorne
4.00009:10

koop nu!In Holland op de Kaasmarkt,
(109) niet gelopen ansichtkaart, uitgave H.J. Wieringa, Haarlem. plakrest op achterzijde
5.00009:10

koop nu!Haarlem Vogelvlucht
6.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Hotel De Branding. 1960
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, met verhaal, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Vuurtorenplein
(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
5.00009:10

(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, 1 hoekje heel licht kreukje
5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Hotel Hollander 1949
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, stempeldoordruk, kaart heeft lichte kreuken, scheurtje bovenrand
5.00009:10

koop nu!Scheveningen Strand 1910
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, schrift en zwaar stempeldoordruk, lichte kreuk op de kaart, hoekjes iets gesleten
8.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Villa's in de duinen 1957
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, schrift en stempeldoordruk, kreuken op de kaart, hoekjes gesleten, 1 hoek gekreukt, Slechte staat
2.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Boulevard 1950
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Strandleven en Hotels
(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, foto Roos
6.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Avondstemming
(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, 1 hoekje iets gekreukt
5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee
(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, 1 hoek gekreukt
5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Hotel Noordzee
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, stempel en schriftdoordruk, kreukje in de lak, hoekjes iets gekreukt en akbumimpressies.
5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Hotel Pension Noordzee
(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
5.00009:10

5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Huis ter Duin 1967
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel 15 cent, met verhaal, lichte kreuk over de kaart, stempeldoordruk rn inkt op voorzijde
5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Villa's en hotels in Zuid duinen
(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, klein kreukje bovenrand
5.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Hotel Cafe Rest Seinpost
(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, Luchtfoto Huyer, Naarden
6.00009:10

koop nu!Noordwijk aan Zee Hotel Bel Air
(131) niet gelopen ansichtkaart, echte foto,
5.00009:10

koop nu!Camperduin huisje a d duinrand b h Hargergat 1946
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gesleten cq gedrukt, paar lichte kreukjes, punaisiegaatje,stempeldoordruk
8.00009:10

koop nu!Soesterberg N Herv Kerk bij Huis ter Heide
(141)niet gelopen ansichtkaart, echte foto, op de achterzijde is een blanco adressticker geplakt.
5.00009:10

koop nu!Soesterberg N Herv Kerk bij Huis ter Heide 1960
(141) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
5.00009:10

koop nu!Oosterbeek Rijnterras Westerbouwing 1956
Hoekje van de eetzaal (143) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
8.00009:10

koop nu!Wijde Wormer gem Purmerend molen ca 1975
(161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00009:10

met op de voorgrond een zaanse weidemolen (161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt.
5.00009:10

koop nu!Beemster molen De Nachtegaal ca 1976
(161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt. uitgaveA. Wijkhuys, Biggekerke
5.00009:10

koop nu!Obdam de Obdammer molen 1973
(161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt. schriftdoordruk
5.00009:10

koop nu!Heerhugowaard Obdam De berk molen 1973
5.00009:10

koop nu!Otterleek molen De Otter ca 1975
(161) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt. uitgave Fa Plevier-Otterleek
5.00009:10

5.00009:10

koop nu!Oudorp gem Alkmaar molen 't Rode Hert ca 1942-49
5.00009:10

koop nu!Zaandam gem Zaanstad molen De Bonte Hen ca 1980
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt, schriftdoordruk.
5.00009:10

koop nu!Amsterdam Centrum molen De Gooijer ca 1891
(163) niet gelopen ansichtkaart, grootformaat op kleinformaat geknipt. heruitgave cq reproductie.
2.00009:10

koop nu!Beegden Molenven Molen van Niessen ca 1970
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes en randen iets geknipt, tipex op achterzijde, uitgave Ned Jeugdherberg Centrale
5.00009:10

koop nu!Gennep molen De Reus 1974
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto. hoekjes en randen iets geknipt, uitgave Supermarkt Jetten-v. Dijk.
6.00009:10

koop nu!Maastricht Toren molen van Gronsveld ca 1974
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto. hoekjes en randen iets geknipt,
5.00009:10

koop nu!Heythuysen Areuen St Antonius molen 1972
(163) niet gelopen ansichtkaart, echte foto G.J. Vink. hoekjes en randen iets geknipt, schriftdoordruk, klein kreukje
5.00009:10

koop nu!Horn molen De Hoop ca 1950
(163) Plaatje uit tijdschrift op briefkaat geplakt. hoekjes en randen iets geknipt,
1.00009:10

koop nu!Lutjegast Groeten uit
5.00009:10

koop nu!Roodeschool Groeten uit 1977
(175) gelopen ansichtkaart, Postzegel 40 cent, stempeldoordruk, hoekjes gedrukt cq gesleten
5.00009:10

koop nu!Roodeschool Hooilandseweg 1963
(175) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreektwaardoor afhaalbeschadiging, stempeldoordruk, hoekjes gekreukt, paar lichte kreukjes op de kaart
5.00009:10

koop nu!Rasquert Klepperhornsterweg
(175) gelopen 1991 ansichtkaart, Postzegel 50 cent, schrift en stempeldoordruk, kaart is gekreukt
4.00009:10

koop nu!Pieterburen groeten uit ca 1965
(175) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, kreuk op de kaart
4.00009:10

koop nu!Pieterburen Domie's toenhoes
(175) gelopen ansichtkaart, echte foto, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, kreuk op de kaart
4.00009:10

koop nu!Delfzijl Zeevaartschool 1948
(194) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
6.00009:10

koop nu!Usquert groet uit 1907
6.00009:10

Veiling 1 - 100 van 13367 veiling(en)