Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  19 Sep 2019 02:39 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Garderen foto molen De Hoop ca 1925
Garderen Kerkplein 1959
Dordrecht Groote Kerk Kapellenkrans
Dordrecht Koorbanken Groote kerk 1916

13.342 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Shell Journaal van het waterlandschap 1977
Prachtig boekje met vele foto’s in goede staat. -5-
3.00023 Sep 21:55

koop nu!Een dagje naar het strand, Heere Heeresma 1993
Pocket uitgave hoekjes iets gekreukt in goede staat -5-
3.00023 Sep 21:55

koop nu!Gemeente, Provincie en Rijk.
3.00023 Sep 21:55

koop nu!Boekenweekgeschenk 1978
Marnix Gijsen, Overkomst dringend gewenst. in zeer goede staat.-5-
3.00023 Sep 21:55

koop nu!Kantens molen Grote Geert
(9)Niet gelopen ansichtkaart. de kaart is iets kleiner geknipt Uitgeverij B.E. Tiemens Kantens
3.00023 Sep 21:55

koop nu!Wijk aan zee Panorama ong.1960
(9) Gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. Kaart heeft kreuken in de hoeken
4.00023 Sep 21:55

koop nu!St. Annaland Oudste gevel 1971
(9) Gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt. klein scheurtje onderin
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Veere Op weg naar school
(9)niet Gelopen ansichtkaart. uitg. fa F.B. den Boer. kreuk rechter bovenhoek
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Alkmaar Stadhuis 1902
(9) Gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent Kaart is aan de onderkant afgeknipt, zie scan
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Den Haag Restaurant Italia el Toro interieur 1955
(9)niet Gelopen ansichtkaart.
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Sneek Gemeentehuis Pentekening
(9) niet Gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gesleten
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Veenklooster Fogelsangh State 1942
(9) Gelopen ansichtkaart. postzegel 5 cent. met verhaal
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Scheveningen veilig baden
(15) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Leeuwarden Druifstreek omstrr 1910-20
(29) gelopen ansichtkaart. poststzegel ontbreekt. uitgave G. Dijkstra Leeuwarden. hoekjes gesleten, kaart is gekreukt.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Rinsumageest Aanlegplaats stoomboot 1906
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Den Helder Buitenhaven 1940
(29) gelopen ansichtkaart. poststzegel 1,5 cent. hoekjes iets gekreukt.
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Surhuisterveen Verlengde Kolkstraat 1910
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Leeuwarden Oosterkade 1907
(29) gelopen ansichtkaart. poststzegel ontbreekt. uitgave Dijkstra’s boekhandel. kaart is gekreukt, hoekjes gesleten, en wat vuil
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Amersfoort Wandelwegen om het Hotel Oud Leusden
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Almelo Groeten uit 1939
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt. hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk, waar de postzegel zat klein kreukje
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Hellendoorn Theehuis Pension De Uitkijk
(37)niet gelopen ansichtkaart. echte fotografie, hoekjes iets gesleten ,op achterzijde iets geschreven, is doorgedrukt, paar kreukjes
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Zwolle groeten uit 3 luik 1953
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, schriftdoordruk
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Emmeloord De Deel Met 't Voorhuys
(37)niet gelopen ansichtkaart. echte foto. hoekjes gesleten
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Ootmarsum groeten uit 1953
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. stempel en schriftdoordruk
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Hellendoorn Speeltuin De Elf Provincien 1947
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoeken gekreukt, stempeldoordruk
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Urk groeten uit 1953
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. stempeldoordruk
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Nijverdal groeten uit 1951
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 5 cent. stempeldoordruk, paar krasjes op voorzijde
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Borne groeten uit echte foto
(37)niet gelopen ansichtkaart.hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk, iets vuil voorzijde
4.00023 Sep 21:55

koop nu!IJsselmuiden N.H. Kerk
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 75 centschriftdoordruk, hoekjes iets gesleten, kleine krasjes op voorzijde
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Denekamp Huize Singraven 1916
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent. uitgave Vremdel. verkeer Denekamp
12.00023 Sep 21:55

koop nu!Holten Natuur Hist Museum Piet Bos Hoterberg
(37)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Hengelo Speeltuin De Waarbeek 1949
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Hengelo groeten uit 1952
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk, kreukjes waar postzegel is afgehaald
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Enschede Lasondersingel met Museum omstr 1942
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, schrift en stempeldoordruk, paar kreukjes, hoekjes iets gesleten
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Hellendoorn Rest In de Tonne Echte foto
(37)niet gelopen ansichtkaart. r. onderhoek gekreukt
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Nagele Noorderwinkels 1965
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 8 cent. schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gesleten cq gedrukt
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Heemse Geref Kerk echte foto
(37)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gedrukt
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Steenwijk Willem van Engenstraat echte foto
(37)niet gelopen ansichtkaart.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Genemuiden groeten uit echte foto
(37)niet gelopen wel beschreven ansichtkaart. uitg Boekhandel drukkerij Hoekman. hoekjes iets gesleten cq gekreukt.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Ootmarsum groeten uit 1968
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent. stempeldoordruk
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Ommen Hotel De Zon a.d. Vecht
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 3 en 7 cent. paar kleine plakrestjes. stempeldoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Hardenberg groeten uit 1951
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, uitg Snel’s Kantoorboekhandel. hoekjes iets gesleten cq gekreukt, stempeldoordruk
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Oldenzaal De Lutte Vakantie oord Het Nije Huss
(37) gelopen 1963 ansichtkaart. postzegel 4 cent. lichte kreuk en een paar indrukken op voorzijde, stempeldoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Bergentheim groeten uit echte foto
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, stempeldoordruk
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Enter Gereform Kerk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Urk groeten uit 3 luik 1953
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, Uitgave Foto Wakker Urk. albumlijntjes in de hoeken, stempeldoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Nijverdal Grotestraat
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Hellendoorn Ontsp oord De Elf Provincien 1955
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Rijssen Koffieuurtje 1952 echte foto
(37)niet gelopen wel beschreven ansichtkaart.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Deventer groeten uit omstr 1960
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 2x2 cent. schrift en stempeldoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Ootmarsum Panorama
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, met verhaal, uitg. H. Tijhuis Markt 6 Ootmarsum. hoekjes iets gesleten
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Nijverdal Grotestraat 1961
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. hoekjes iets gesleten, schrift en stempeldoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Utrecht Stads en acad Ziekenhuis 1949
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. hoekjes iets gesleten, paar kreukjes, stempeldoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Utrecht Kromhout Kazerne Cadi Cantine 1949
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel militair. uitg. Emdeeha de Hond Oosterbeek, stempeldoordruk, klein vlekje op voorzijde lichte indruk rechterzijde
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Utrecht Smakkelaarsbrug Leidsche veer
(44)niet gelopen zeer oude ansichtkaart. uitg. edition Grand Bazar Franqais Utrecht.hoekjes gesleten, wat kleine vlekjes op voorzijde zie scan.
10.00023 Sep 21:55

koop nu!Utrecht Potterstraat 1958
(44) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. klein kreukje Links boven
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Den Bosch Pensmarkt 1955
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, hoekjes gesleten, kaart heeft wat kreuken.
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Baarle Nassau Singel omstr 1950
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent,hoekjes gekreukt, licht schriftdoordruk
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Oosterhout Norbertinessenklooster St. Catharinadal
(45) gelopen omstr 1960 ansichtkaart. postzegel 4 cent, hoekjes iets gesleten cq gekreukt, stempeldoordruk.
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Seppe St Gerardus Retraitehuis 1948
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel2 cent, hoekjes en randen iets gedrukt. kaart is iets vlekkerig. Op de achtergrond 2 kerken
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Asten Gemeenschapshuis
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, met verhaal, paar vlekjes op de kaart, iets plakresten op achterzijde
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Tilburg Pension Zusters Franciscanessen 1974
Tuin, (45) gelopen ansichtkaart. postzegel 30 cent, met verhaal, hoeken iets gesleten cq gekreukt.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Bergen op Zoom Markt met Ned herv Kerk 1949
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, hoekjes en randen iets gedrukt, stempeldoordruk
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Werkendam Herv Kerk met Herv Ger School
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 6 cent (oud)met verhaal, kaart is aan de rechterzijde 5 mm kleiner geknipt. stempeldoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Breda Begijnenhof 1954
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel2 cent, plakresten op achterzijde, hoekjes gesleten, stempeldoordruk
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Ginneken Kasteel Bouvigne omstr 1910
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2,5 cent (groen), hoekjes iets gesleten, met verhaal.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Etten Gemeentehuis omstr 1975
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 15 cent. met verhaal. schrift en stempeldoordruk
5.00023 Sep 21:55

koop nu!s'Hertogenbosch Markt met Stadhuis
(45)niet gelopen ansichtkaart.
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Zierikzee de beide Havenpoorten 1936
(47) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent. Foto en uitgave Boekh. Fa. Piet Ochtman Zierikzee. hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Heiloo Oesdom 4 luik 1930
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Eindhoven Geldropscheweg Huize De Burgh 1928
(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gesleten cq gedrukt, paar kleine kreukjes rechterzijde
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Eindhoven Geldropscheweg De Burgh 1930
(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gesleten cq gedrukt,
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Naar Kooi Groeten van de Veluwe 1920
(48) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent (blauw) uitgave G. Dijkgraaf Elspeet.hoekjes iets gedrukt.
8.00023 Sep 21:55

koop nu!Bergen en Schoorl Panorama vanaf Rondweg 1917
10.00023 Sep 21:55

koop nu!Sliedrecht Interieur van de Ned Herv Kerk.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Stoutenburg Kasteel Minnebroedersklooster Kapel
Kerk (64) gelopen 1970 ansichtkaart. postzegel 12 cent,
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Utrecht Noorder Kerk
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 30 cent, plakresten op achterzijde, kaart heeft wat vlekken en kreukjes op voorzijde
2.00023 Sep 21:55

koop nu!St Maartensdijk Interieur Ned Herv Kerk
uitgave J. P. den Engelsman. (64) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Epen Pension De Smitse 1967
Gez. Bessems, Molenweg 9 Epen. (64) gelopen ansichtkaart. postzegel 12 cent, stempeldoordruk, 2 hoekjes gekreukt, vlek op voorzijde onder.
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Noorbeek Panorama 1950
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, klein vlekje voorzijde, zie scan. hoekjes heel licht gedrukt.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Noorbeek Panorama 1953
(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, iets vuil achterzijde
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Venlo Fred. Hendrik Kazerne 1959
Legerigsgebouwen Regiment Stoottroepen.(64) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, stempeldoordruk, rechteronderhoek gekreukt
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Maasbracht Prins Bernhard Internaat
uitgave Fa. G.H. Smeets. (64)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Vaals Viergrenzenweg 1958
(65) gelopen kleurenansichtkaart. postzegel 4 cent. hoekjes iets gekreukt
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Valkenburg Panorama 1961 Luchtfoto
KLM Aerocarto. Schiphol. (65) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, stempel en schriftdoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Leidschendam R K Kerk H H Petrus en Paulus
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 10 cent, uitgave Boekhandel Gebr. van der Starre. schriftdoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Leidschendam Geref Kerk Kruisheuvelkerk
(70) niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Sneek Martinikerk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Rottevalle Doopsgezinde Kerk met Pastorie 1966
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 en 10 cent, met verhaal, uitgave M. R. Postma, Rottevalle. stempel en schriftdoordruk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Rottevalle Geref Kerk 1961
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 0ntbreekt, uitgave M.R. Postma, Rottevalle. kaart heeft diverse kreuken.
3.00023 Sep 21:55

koop nu!St Jacobiparochie Foto Kerk
(70) ansichtkaartformaat foto.
5.00023 Sep 21:55

koop nu!Abcoude Orgel geref Kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Amerongen Orgel Herv kerk
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Hoorn R K kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave H, Stumpel, hoorn
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Nes W D Herv kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto,2 blanco adresstickers op achterzijde
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Nes W D Herv kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave P. Bremer , Winkelier Nes W.D.
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Krommeniedijk N H Kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, plakrest op achterzijde afgeplakt met 2 blanco adresstickers
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Kudelstaart R K Kerk
(70)niet gelopen ansichtkaart. echte foto, uitgave B. meijer, Kudelstaart
6.00023 Sep 21:55

koop nu!Hoofddorp Herv Kerk
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, achterzijde beschadigd, hoekjes iets gedrukt, paar kreukjes waar postzegel verwijderd is.
4.00023 Sep 21:55

koop nu!Hippolytushoef Wieringen Ned Herv kerk
6.00023 Sep 21:55

Veiling 1 - 100 van 13342 veiling(en)