Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  20 Nov 2017 10:44 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Apeldoorn Berg en Bos Waterval 1955
Valkenburg Grendelpoort
Valkenburg Grendelpoort 1965
Geulhem Houthem bij Valkenburg oude watermolen

13.440 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Beilen Stichting Beileroord
(9) gelopen ansichtkaart, postzegel 20 cent. iets plakrest op voorzijde en stempelinkt
6.00015:35

koop nu!Krabbendijke School De Hinkelinge en Rehoboth
(9)niet gelopen ansichtkaart, 2 hoekjes iets gekreukt. uitgave Fa. C. van Velzen krabbendijke
6.00015:35

koop nu!Utrecht Wilhelminapark met Theehuis 1938
(9) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent. Klein scheurtj links midden
6.00015:35

koop nu!Drachten Haersma-Park 1942
(9) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt kaart heeft een paar kreuken
6.00015:35

koop nu!Lollum
(9)niet gelopen ansichtkaart, echte foto. Uitg, P. Dijkstra Lollum kaart heeft aan boven enonderkant een beschadiging, zie scan
4.00015:35

koop nu!Rotterdam Oosterkade 1939
(9) gelopen kleuren ansichtkaart, postzegel 1,5 cent. hoekjes iets gekruld
10.00015:35

koop nu!Norg Oosterduinen 1950
(9) gelopen ansichtkaart, postzegel 2 cent. uitgave Boekhandel Hajeto Norg
6.00015:35

koop nu!haarlem Vijver in den hertenkamp
Uitgave W.H. van leeuwen haarlem. (9)niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gesleten
6.00015:35

koop nu!Putten Vel. Klein Zwitzerland 1940
(9) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent. uitg mij Rembrandt Utrecht no. 27
6.00015:35

koop nu!Haarlem Gedempte Oude Gracht
(9)niet gelopen ansichtkaart,
6.00015:35

koop nu!Haarlem Paviljoen in't Hout
(9) niet gelopen ansichtkaart,
6.00015:35

koop nu!Haarlem Gasthuisje Barrevoetstraat
(9)niet gelopen ansichtkaart,
6.00015:35

koop nu!Haarlem Frans Loenenhofje
(9)niet gelopen ansichtkaart,
6.00015:35

koop nu!Haarlem Gravestenenbrug
(9) nietgelopen ansichtkaart, echte foto randen en hoekjes gesleten
6.00015:35

koop nu!Schoorl Jeugdherberg Teun de Jager
(9)niet gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00015:35

koop nu!Lemmer Hotel Cafe Rest. De Wildeman 1989
(9) gelopen ansichtkaart, postzegelfrankeerstempel 55 cent. echte kleurenfoto
6.00015:35

koop nu!Hoek van Holland 5 luik
(9)niet gelopen ansichtkaart, uitg S. Van Weeghel Strandbazar de Zeester.
4.00015:35

koop nu!Zuidlaren Ingang Noorder-Sanatorium 1955
(9) gelopen kleuren ansichtkaart, postzegel 2 cent
6.00015:35

koop nu!Amersfoort Luntersche beek 1910
(29) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt. vlekkerig op voor en achterzijde, hoekjes gesleten,kreuk diagonaal over de kaart. zie scan
6.00015:35

Amersfoort Station 1905
(29) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, hoeken gesleten cq gekreukt, vuil aan voor en achterzijde
8.00015:35

koop nu!Metslawier Stationsweg omstr 1965
(29) gelopen ansichtkaart, postzegel 12 cent.stempel en schriftdoordruk
6.00015:35

koop nu!Assen Vaart 1934
(29) gelopen ansichtkaart, postzegel ged. verwijderd. hoekjes iets gesleten, postzegelhoek kreukje op voorzijde
8.00015:35

koop nu!Amsterdam Montelbaanstoren 1907
(29) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent is beschadigd.hoeken gesleten, kreuk onder naar rechterzijde, kaart is wat vuil
6.00015:35

koop nu!Amsterdam Montelbaanstoren omstr 1905
(29) gelopen ansichtkaart, postzegel verwijderd, hoeken gesleten, kaart is vuil, zie scan
6.00015:35

koop nu!Terschelling Panorama met Brandaris omstr. 1965
6.00015:35

koop nu!Halfweg Gereformeerde kerk 1957
(30) gelopen ansichtkaart postzegel ontbreekt, hoekjes iets gesleten, kaart heeft wat kreukjes en krasjes, en is iets vuil
5.00015:35

koop nu!Rotterdam Delfshaven Albrechtskolk 1907
(30) gelopen ansichtkaart postzegel 1 cent is beschadigd. 4 poststempels,hoeken gesleten, paar kreuken en wat vuil, stempelstrepen op voorzijde
5.00015:35

koop nu!Olterterp Groote waterpartij 1943
(30) gelopen ansichtkaart postzegel ontbreekt, met verhaal uitg. S. Lingsma Bazar Beetsterzwaag.
6.00015:35

koop nu!Harskamp Cadi cantine infanterie Schietkamp 1948
(30) gelopen ansichtkaart postzegel militair. klein kreukje bovenzijde, schrift en stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Assen Parkhotel 1931
(30) gelopen ansichtkaart postzegel 1,5 cent.
8.00015:35

koop nu!Zuidlaren Omgeving Echte foto
(39)niet gelopen ansichtkaart.
4.00015:35

koop nu!Norg groeten uit1958
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 2x4 cent, met verhaal hoekjes en randen iets gedrukt, stempeldoordruk, kleine putjes op de kaart
4.00015:35

koop nu!Drouwenerzand Vacantiecentrum Kwartjesberg 1971
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 15 cent schrift en stempeldoordruk,
4.00015:35

koop nu!Beilen groeten uit 1955
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, stempel en schriftdoordruk uitgave boekhandel Kerkhove Beilen. hoekjes iets gesleten cq gekreukt
4.00015:35

koop nu!Gasselte Kleuterschool Zandkoel Echte foto
(39)niet gelopen ansichtkaart. uitgave L. Spierenburg Hotel Cafe Rest. d’Olde Hoff Gasselte
8.00015:35

koop nu!Norg groeten uit 1953
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, uitg. foto Arrow Een Norg. stempel en schriftdoordruk, hoekjes iets gesleten
4.00015:35

koop nu!Hoogeveen groeten uit
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 8 cent, met verhaal, stempel en schriftdoordruk, hoekjes iets gedrukt, 1 hoekje gekreukt.
3.00015:35

koop nu!Paterswoldse Meer vanuit de lucht omstr. 1960
(39)Paterswolde gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, hoekjes iets gekreukt, stempeldoordruk, putjes op de kaart
6.00015:35

koop nu!Zuidlaren Mooi Drenthe 1951
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, uitgave Fa J. Scholten Wildervank. stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Norg De Vluchtheuvel omstr. 1965
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent is beschsdigd. uitgave P.D. De Meppelder De Vluchtheuvel Norg. stempeldoordruk, paar kreukjes op de kaart
5.00015:35

koop nu!Norg Groeten uit 1951
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. uitg. G. Zuidhof Bazar Norg. hoekjes iets gesleten, kaar heeft wat krasjes en is wat vlekkerig
4.00015:35

koop nu!Eelde Gemeentehuis omstr 1955
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent. uitg. P. Ebels Hoofdweg 81 Eelde. hoekjes iets gesleten, paar indrukkrasjes op de kaart
6.00015:35

koop nu!Meppel Diaconessenhuis echte foto
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, met verhaal. watervlek op voorzijde, zie scan
6.00015:35

koop nu!Zeegse echte foto
(39) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, uitg. Paviljoen Duinoord eig. A.A. Daamen. stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Teteringen Cafe Rest De Nieuwe Uitspanning 1959
Annex Speeltuin, Eigenaar Nic. v.d. Zanden. (45) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk
8.00015:35

koop nu!Teteringen Cafe Rest De Nieuwe Uitspanning 1950
Annex Speeltuin. (45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, hoekjes iets gesleten, wat kleine watervlekjes op voorzijde
8.00015:35

koop nu!Eindhoven Huize De Laak aan de Parklaan 1949
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, hoekjes iets gesleten
6.00015:35

koop nu!Breda Oranjestad 1952 Ridderstraat
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, plakresten op achterzijde, stempeldoordruk,
6.00015:35

koop nu!Breda Spanjaardsgat 1951
(45) gelopen ansichtkaart. postzegelontbreekt, hoekjes iets gesleten cq gekreukt, stempel en schriftdoordruk
5.00015:35

koop nu!Oosterhout Groeten uit 1953
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt, album afdruk in hoekjes
6.00015:35

koop nu!Geertruidenberg Wilhelminaplein 1954
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, uitg. Mag. De Hoop J.H. v Uijen. hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Oosterland Molenweg echte foto
uitg. W. Stouten. (45)niet gelopen ansichtkaart. plakresten op achterzijde, voorzijde iets vlekkerig
6.00015:35

koop nu!Oisterwijk Trouwlaantje omstr 1960
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, hoekjes iets gesleten cq gekreukt, licht schrift en stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Beesd Voorstraat 1960
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, uitgave P. TH. v. Kampen Beesd. hoekjes iets gesleten cq gekreukt, schrift en stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Nieuw Vossemeer Wenerstraat omstr 1960
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, uitg de Spar. hoekjes iets gesleten, schrift en stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Chaam Panorama echte foto
Uitgave J. v. Opstal Chaam. (45) niet gelopen wel beschreven ansichtkaart. hoekjes iets gesleten
6.00015:35

koop nu!Chaam Ned Herv Kerk 1965
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 8 cent, uitgave Jos Soethout Chaam. stempel en schriftdoordruk
6.00015:35

koop nu!Ooisterwijk Restaurant Gemulleshoeken 1949
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, Uitgave Frits van Opstal Gemullehoeken Oisterwijk, hoekjes iets gesleten
10.00015:35

koop nu!Lage Vuursche Ernst Willem Hoeve Eetzaal 1940
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gesleten, paar indrukken bovenzijde
10.00015:35

koop nu!Roermond uitmonding van de Roer in de Maas 1960
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, kaart is in slechte conditie
2.00015:35

koop nu!Utrecht Vreeburg Fruithal en Koopmansbeurs
Edition Grand Bazar Franqais Utrecht. (45)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gesleten.
8.00015:35

koop nu!Vreeswijk R K Kerk echte foto
uitgave H.C. van Dijk. Vreeswijk.(45) gelopen ansichtkaart. postzegelontbreekt, iets plakrest op achterzijde, stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Maarn Hotel Cafe Rest De Pyramide van Austerlitz
Hoekje Speel Theetuin. (45) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent. hoekjes iets gesleten.
8.00015:35

koop nu!Driebergen Groeten uit 1953
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent,
5.00015:35

koop nu!Den Dolder Hindelaan 1955
6.00015:35

koop nu!Driebergen Vijver Oranjepark 1944
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Goes Prot Chr Streekziekenhuis Bergzicht
(51) gelopen ansichtkaart. postzegel 20 cent hoekjes iets gesleten, schrift en stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Vlissingen Bakkersdorplaan Met verwoeste huizen
Opn. F.P.G. Bollen, uitgave Drukkerij Altorffer Middelburg. (51)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes gesleten, iets vergeeld,
10.00015:35

koop nu!Almelo Bellinkhof
uitgave Hilarius Boekhandel, C. de Jong, Jr. Almelo. (51)niet gelopen ansichtkaart.
8.00015:35

koop nu!Asperen groeten uit omstr 1960
(51) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt, licht schrift en stempeldoordruk
6.00015:35

koop nu!Beekbergen Loenensche Weg 1947
8.00015:35

koop nu!Arnhem Willemsplein 1959
(51) gelopen ansichtkaart. postzegel 4 cent, paar kleine beschadigingen op de voorzijde (krasjes)
6.00015:35

koop nu!Heerlen groeten uit
(51) niet gelopen ansichtkaart. kaart heeft doffe vlekken op voorzijde, echte foto, rechter bovenhoek licht gekreukt
4.00015:35

koop nu!Tegelen groeten uit
(51) gelopen ansichtkaart. postzegel 20 cent, stempeldoordruk
5.00015:35

koop nu!Heerlen bij de Watermolen omstr 1965
(51) gelopen ansichtkaart. postzegel 10 cent, hoeken gekreukt, beschadiging rechterzijkant. stempeldoordruk
5.00015:35

koop nu!Horst groeten uit 1962
(51) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt, met verhaal, uitgave J. Geurts, Horst. hoekjes iets gesleten, schrift en stempeldoordruk
4.00015:35

koop nu!Amersfoort retraitehuis St Alphonsus
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel ontbreekt,schriftdoordruk, rechterzijkant beschadiging, zie scan
6.00015:35

koop nu!Dreef Ulverhoutsche Bosch omstr 1950
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, hoekjes en randen gedrukt cq gekreukt. Noord brabant op rand geschreven.
3.00015:35

koop nu!Zeeland In de Duinen 1913
Klederdracht, (70) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent, gestempeld in Middelburg, hoekjes iets gesleten
6.00015:35

koop nu!Heiloo Bedevaartsoord O L Vr ter Nood 1948
uitgave D. Broers Oesdom Heiloo. (70) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent. hoekjes iets gesleten
6.00015:35

koop nu!Amersfoort 't Laantje 1948
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, stempeldoordruk, klein kreukje
6.00015:35

koop nu!Twello Vijver Huize Dijkhof
(70) gelopen oude ansichtkaart. postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt
5.00015:35

koop nu!Doorn Maartenshuis omstr 1950
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent,uitgave boekhandel Kleiss, Doorn. hoekjes iets gesleten cq gekreukt, utrecht op rand geschreven
6.00015:35

koop nu!Maastricht Ford St Pieter 1946
10.00015:35

koop nu!Deventer van de IJsselbrug af gezien.
Een kaart uit de serie Schilderachtig Holland. (70)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gedrukt
5.00015:35

koop nu!Amsterdam Anne Frank Huis Anne's Kamer
(79) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00015:35

koop nu!Rotterdam Maastunnel Ventilatiegebouw
(79) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, op de onderrand staat geschreven Ingang voor fietsers en voetgangers. Hoekjes iets gedrukt,
6.00015:35

koop nu!Utrecht Ziekenhuis Oudenrijn 1971
(79) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 15 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gekreukt
5.00015:35

koop nu!Steenbergen Groeten uit 1965
(79) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, hoekjes iets gesleten cq gekreukt,
5.00015:35

koop nu!Amsterdam 5 luik 1959
(79) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, hoekjes iets gekreukt,
5.00015:35

koop nu!Vlaardingen Mendelssohnplein
(83) niet gelopen ansichtkaart,
6.00015:35

koop nu!Vlaardingen Maasboulevard
6.00015:35

koop nu!Vlaardingen v d Duijn van Maasdamlaan
6.00015:35

koop nu!Leiden Stadhuis
6.00015:35

koop nu!Groesbeek Bosgezicht 1961
(83) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent is beschadigd, plakresten op achterzijde, kaart heeft kreuken.
3.00015:35

koop nu!Langeraar Nieuwbouw
(83) niet gelopen ansichtkaart, Postzegel echte foto
6.00015:35

koop nu!Medemblik Radbout
(83) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Th. Gieling, Medemblik, hoekjes iets gesleten, albumvouwtjes
6.00015:35

koop nu!Hengelo Stadhuis
(83) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00015:35

koop nu!Rolde Vergezicht in de Oogsttijd
(83) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, plakresten op achterzijde, hoekjes iets gedrukt uitgave R. Reinders, Rolde
6.00015:35

koop nu!Arnhem Kasteel Sonsbeek
(83) niet gelopen ansichtkaart, Hoeken gesleten, oude ansichtkaart
6.00015:35

Veiling 1 - 100 van 13440 veiling(en)