Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  14 Oct 2019 17:41 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Apeldoorn Berg en Bos 1951
Nijmegen Heilig Land Stichting aan de huisdeur
Wijk bij Duurstede 1909
Moerkapelle Bejaardencentrum Beth San

13.337 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT

koop nu!Groningen foto Veemarkt
25.00023:15

koop nu!Bijdragen tot de geschiedenis van West Friesland
(3) Speciaal van de dorpen Aartswoud en Hoogwoud door P.Bossen Oud Directeur Zeevaartschool 1941. in redelijk tot goede staat. Naam voorin geschreven
25.000 1 Nov 02:25

koop nu!Vorden Mapje met 8 ansichtkaarten van kastelen
20.00031 Oct 23:45

koop nu!Van Visschersdorp tot Wereldstad. Rotterdam.
15.00023:15

koop nu!Veenwouden Hotel Pension Schoonoord 1915
Veenwouden Hotel Pension Schoonoord 1915 H. Zuiderveld Hzn. Niet gelopen ansichtkaart kreukje en hoekjes iets gekreukt. zie scan.
15.000 3 Nov 20:25

koop nu!Rotterdam Het Steiger. 1909
(9) gelopen ansichtkaart, postzegel 2,5 cent (groen) ietsje vlekkerig aan de voorzijde zie scan en vlekken op achterzijde
15.00023:15

koop nu!Texel 52 grootformaat kleurenansichtkaarten
15.000 6 Nov 05:45

koop nu!Utrecht Zadelstraat en Dom Zijdekaart omstr 1905
het plaatje is van zijde gemaakt, uitgave C. Cnobloch Amsterdam (59) gelopen ansichtkaart. postzegel 2,5 cent. hoekjes gesleten, prachtige kaart
15.000 4 Nov 05:00

koop nu!Dordrecht Molen De Maagd
(81) niet Gelopen ansichtkaart, hoekjes gesleten uitgave V.D.W. Foto H.J. Tollens C. Hz. 1916
15.000 1 Nov 14:30

koop nu!Elspeet Koren molen De Hoop 1947
(90) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets geknipt. met vrouw in klederdracht
15.00023:15

koop nu!Ede Molen op de Doesburgsche heide 1922
(90) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets geknipt,
15.00023 Oct 09:30

koop nu!Rotterdam Coolvest molen 1904
(143) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, stempeldoordruk en inkt op voorzijde, hoekjes iets gesleten, paar lichte kreukjes, punaisiegaatje
15.00031 Oct 00:15

koop nu!Moerdijk Spoorweg over het Hollandsch Diep
(143) niet gelopen oude ansichtkaart, met Stoomtrein, achterzijde beschreven in een vreemde taal, hoekjes iets gesleten
15.00031 Oct 00:15

koop nu!Arnhem omstr Bronbeek met militaire band 1916
(144) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, stempeldoordruk
15.000 5 Nov 12:55

koop nu!Zijldijk Pelsdierenfokkerij Boltema 1934
15.00027 Oct 02:05

koop nu!Bellingwolde Boerderij van den heer G R Dallinga
(170) gelopen oude ansichtkaart, Postzegel 7,5 cent, met verhaal, uitgave Jonker, Bellingwolde. In zeer goede staat
15.00030 Oct 18:50

koop nu!Pekela Sluis 1925
(186) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gesleten, 1 kreuk linkerbovenhoek.
15.000 4 Nov 23:05

koop nu!Groningen Loopende diep 1905
(186) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, schepen
15.000 4 Nov 23:05

koop nu!Groningen Noorderhaven 1906
(186) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, , hoekjes iets gedrukt, schepen
15.000 4 Nov 23:05

koop nu!Zoutkamp 1903
(186) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gesleten.
15.000 4 Nov 23:05

koop nu!Briltil Cafe Meinema 1928
(186) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes albumimpressies. uitgave J.J. Meinema.
15.000 4 Nov 23:05

koop nu!Niekerk Westerkwartier Logement Bakker 1908
(186) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, uitgave Bakker Niekerk. druk H.M.G.
15.000 4 Nov 23:05

koop nu!Winsum Obergum 1905 Molen
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes albumimpressies, iets stempeldoordruk en inkt op voorzijde, uitgave Mekel
15.00024 Oct 18:25

koop nu!Groningen Reitdiep 1906 molen
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordruk en inkt op voorzijde, hoekjes iets gedrukt
15.00024 Oct 18:25

koop nu!Delfzijl Molen berg ca 1920-30
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gesleten, uitgave Fa. Schmidt & zoon, Delfzijl
15.000 8 Nov 00:10

koop nu!Sappemeer groet uit 1905
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, stempeldoordruk, punaisiegaatje
15.000 8 Nov 00:10

koop nu!Tjamsweer Damsterdiep 1903
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes gesleten, r. bovenhoek gekreukt. iets stempeldoordruk. uitgave K.A. Mulder. Appingedam
15.000 8 Nov 14:10

koop nu!Delfzijl Marktstraat
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt, uitgave Borchert Vos.
15.000 8 Nov 15:30

koop nu!Zuidbroek Hotel Buining 1911
(188) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt, inkt linkeronderhoek voorzijde. uitgave Mej. Garrelts.
15.000 8 Nov 15:30

koop nu!Delfzijl Waterstraat 1902
(188) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, albumimpressies, paar lichte kreukjes.
15.000 8 Nov 21:05

koop nu!Briltil bij Zuidhorn 1928
(188) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt,stempeldoordruk, uitgave J.J. Meinema.
15.000 8 Nov 23:20

koop nu!Helpman Groningen Verl. Heereweg 1936
(188) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, uitgave Boekh. A. Reese, Helpman. foto Kramer. Gron.
15.00026 Oct 02:55

koop nu!Zuidbroek Diepstreek
(188) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, met verhaal, hoekjes iets gedrukt, paar kreukjes op de kaart, uitgave Mej. A. Garrels, Zuidbroek
15.00026 Oct 02:55

koop nu!Delfzijl weg naar Farmsum 1902 kerk
(190) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gesleten, paar lichte beschadigingen r. zijrand. uitgave Borchert Vos
15.000 8 Nov 11:40

koop nu!Hoogezand Z.Z. Pastorie 1900
15.000 8 Nov 20:10

koop nu!Usquert Villa Watwerda 1929
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, uitgave E. Nieweg, foto B. van der Zijl en Zoon Groningen
15.000 9 Nov 20:15

koop nu!Usquert Villa Dr. Nicolai 1914
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk, uitgave E. Nieweg, foto B. van der Zijl en Zoon Groningen
15.000 9 Nov 20:15

koop nu!Grijpskerk Heerestraat Oost
(191) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Wed. R. Dijkstra. Grijpskerk
15.000 9 Nov 20:15

koop nu!Hoogezand Oosteind 1902
(191) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes albumimpressies, l. onderhoekje gekreukt, uitgave Smit’s Boek en Papierhandel, Hoogezand
15.000 9 Nov 20:50

koop nu!nieuw artikelHaren Gereformeerde Kerk en Pastorie ca 1900
15.00010 Nov 18:05

koop nu!nieuw artikelVeendam Oosterdiep ca 1905
(192) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt, uitgave M.D. de Lange
15.00011 Nov 15:10

koop nu!nieuw artikelWehe groet uit 1907
(192) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gesleten, uitgave M. de Poel. politie marechausee kaserne
15.00011 Nov 15:20

koop nu!Pieterzijl groet uit 1913
(192) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, stempel verzamelaar op achterzijde,
15.00002:50

koop nu!Zuidhorn groet uit 1904 kerk
(192) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten,uitgave K. Trip
15.00002:50

koop nu!Oude Pekela Villa Elza 1913
(193) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent,
15.00023:15

koop nu!Helpman Cafe Rest De Passage ca 1900-07
(194) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, met verhaaltje, hoekjes iets gedrukt Groningen
15.00021 Oct 22:00

koop nu!Niekerk Originele foto Zang en Vriendschap 1934
vlekjes op voorzijde en wat kreukjes, kleine beschadiging onderrand. Niekerk Gemeente Oldekerk. Foto genomen te Bergen (NH) 18 x 13 cm
15.00028 Oct 01:15

koop nu!Breukelen Kasteel Nyenrode
(204)Een set van 12 ansichtkaarten kleinformaat echte foto van Kasteel Nyenrode in originele enveloppe. uitgave Kunsthandel Goudstikker N.V. Amsterdam
15.00023 Oct 09:30

koop nu!Nes Ameland Kijkje in de Kweekerij 1934
(210) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt, Foto v.d. Peijl, uitgave TH de Haan Nes Ameland
15.00024 Oct 18:25

koop nu!Luchtvaart kennis voor iedereen 1946
15.00023:15

koop nu!De Zuiderzee een Ruine?
15.00025 Oct 10:45

koop nu!Ulrum weg naar Elens 1936
12.000 5 Nov 20:55

koop nu!Sappemeer Gemeentehuis 1908
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, stempeldoordruk, kleine beschadiging bovenrand, uitgave D.Klein, Sappemeer.
12.000 6 Nov 22:10

koop nu!Delfzijl Singel 1938
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, hoekjes albumimpressies, uitgave L. Dost, Delfzijl
12.000 7 Nov 23:20

koop nu!Sappemeer Gezicht nabij de Borgerc. brug ca 1905
(187) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, Uitgave T.J. Borgesius, Sappemeer
12.000 8 Nov 00:10

koop nu!Hoogezand Groet uit 1913
(190) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 x 0,5 cent. uitgave A. Bakker. Hoogezand
12.000 7 Nov 14:25

koop nu!Bellingwolde
(191) niet gelopen ansichtkaart, hoeken albumimpressies, uitgave E. Engels, Bellingwolde. Foto M. v.d. Reis en Zn. Groningen.
12.000 9 Nov 20:50

koop nu!Noodwijk groeten uit 1908 kerk
12.00023:15

koop nu!Noordhorn groeten uit 1909
12.00023:15

koop nu!Veendam Luchtfoto K. J. Wilkens N.V. 1938
12.00023 Oct 09:30

koop nu!Leek Nienoort ca 1910-20
(195) niet gelopen ansichtkaart, hoeken albumimpressies
12.00024 Oct 18:25

koop nu!Stadskanaal groeten uit
(195) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, Foto K. Loman, Stadskanaal molen
12.00024 Oct 18:25

koop nu!nieuw artikelGrijpskerk Groningerstraatweg ca 1910-20
12.00010 Nov 21:20

koop nu!Nes Ameland Het Hazeweidje 1946
12.00024 Oct 18:25

koop nu!Breda St Joseph kerk Delpratsingel 1905
(217) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt en albumimpressies
12.00024 Oct 18:25

koop nu!nieuw artikelDs D A van den Bosch Drie preeken Kamp Amersfoort
12.00011 Nov 00:45

koop nu!Rotterdam Mauritsweg Westersingel 1902
(242) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, lagen komen hier en daar los.
12.00028 Oct 21:10

koop nu!Aachen Crefelderstrasse 1911
(14) Gelopen ansichtkaart Postzegel 5 pfennig. met posstempels van Aachen en Leeuwarden. in zeer goede staat
12.00023:15

koop nu!Denekamp Huize Singraven 1916
(37) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent. uitgave Vremdel. verkeer Denekamp
12.00021 Oct 22:00

koop nu!Arnhem 1900 uitgave N.J. Boon Amsterdam
(52)niet gelopen ansichtkaart.
12.00024 Oct 18:25

koop nu!Velp Beekhuizen 1902
(52) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent, uitgave Ditmaar Jr. Velp. iets albumvouwtjes in de hoeken, stempeldoordruk
12.00024 Oct 18:25

koop nu!Bergen aan Zee 1937
(131) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, 2 kleine kreukjes. kerk
12.00023:15

koop nu!Edam interieur en orgel Ned Herv Kerk 1946
12.00024 Oct 18:25

koop nu!Edam pentekening Keizersgracht gelopen 1919
12.00024 Oct 18:25

koop nu!Winterswijk Radmaker Huiskamp te Henxel
(133) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Boekhandel G.J.Albrecht, foto J.H. te Hofstee. hoekjes iets gedrukt
12.00024 Oct 18:25

koop nu!Politiek, Colijn in de caricatuur.
10.000 6 Nov 17:20

koop nu!Nieuwe Testament 1927
Een klein Bijbeltje, 7x10 cm. Met op het voorblad de namen van de deelnemers aan het Zee zigeunerkamp Schouwen 1928 en 1929. In goede staat. -3-
10.00024 Oct 18:25

koop nu!Albums De Bijbel in vertelling en beeld
3 albums met ingeplakte plaatjes, deel 1,2 en 4. Cartonkaft, in goede staat. -4-
10.00024 Oct 18:25

koop nu!Japans houtsnijwerk en tekeningen 18 en 19e eeuw
10.00030 Oct 17:40

koop nu!Saint Clement foto's
Een setje van 8 foto’s van Saint Clemens, zwart wit formaat 9x7 cm.
10.00023:15

koop nu!Bergen aan Zee Pension Wilhelmina 1915
Gelopen ansichtkaart postzegel 1 cent. Klein beschadiging r boven zie scan
10.00031 Oct 00:45

koop nu!s' Gravenhage Het Koninklijk Paleis 1911
Gelopen ansichtkaart postzegel 1 cent hoekjes gesleten
10.00031 Oct 00:45

koop nu!Nijmegen herstellongsoord Villandry 1939
Gelopen ansichtkaart postzegel 1,5 cent. hoekjes iets gesleten.
10.00031 Oct 00:45

koop nu!Scheveningen 1902 Het kurhaus
Gelopen gekleurde ansichtkaart in prima staat met postzegel
10.00031 Oct 18:00

koop nu!Cadzand Badhuis poststempel 1946
10.000 1 Nov 05:05

koop nu!Valkenburg Wandelweg 1930
(16) Gelopen ingekleurde ansichtkaart postzegel 2x1,5 cent en 1x 5 cent. met een verhaal. Uitgave Weenink en Snel, Den Haag. hoekjes iets gesleten
10.000 5 Nov 19:00

koop nu!Paterswolde Huize Vennebroek 1937
Gelopen ansichtkaart postzegel 2 cent.
10.000 5 Nov 19:00

koop nu!Wijk aan Zee
Oude kaart uitgave Firma C. Koelman Bazar Tramweg.Oud Wijk aan Zee. Gelopen ansichtkaart postzegel 2,5 cent.
10.000 5 Nov 19:00

koop nu!Scheveningen Boulevard. 1908
(1) Gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent. Hoekjes gesleten
10.00015 Oct 06:15

koop nu!Amsterdam Koningsplein 1909
(1) Gelopen ansichtkaart. postzegel groen. hoekjes gesleten
10.00015 Oct 06:15

koop nu!Amsterdam Postkantoor 1911
(1) Gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent. hoekjes gesleten
10.00015 Oct 06:15

koop nu!Arnhem Gezicht op het Hotel Sonsbeek 1917
Gezicht op het Hotel Sonsbeek vanaf den Zijpschen weg. Gelopen ansichtkaart postzegel 3 cent (1)
10.00015 Oct 06:15

koop nu!Paterswolde Grot bij't Familie Hotel 1909
(4) Gelopen ansichtkaart postzegel 2,5 cent, met verhaal. In prima staat.
10.000 1 Nov 04:12

koop nu!Amsterdam Victoria Hotel met P.H. Plantsoen 1915
(5) Gelopen ansichtkaart postzegel ontbreekt Hoekjes gesleten, kreuk rechteronderhoek
10.000 1 Nov 14:30

koop nu!Amsterdam Leidscheplein
(6) niet Gelopen oude Kleurenansichtkaart.Hoekjes gesleten en kaart heeft een paar vlekken
10.000 6 Nov 18:10

koop nu!Ginneken Park Liesbosch 1910
(6) Gelopen ansichtkaart Postzegel 2,5 cent (groen)
10.000 6 Nov 18:50

koop nu!Utrecht pentekening oude gracht met domtoren
Pentekening Jan Wilmink. Uitgave Jan Wilmink Fahrenheitstraat 15 Amersfoort. (7) niet gelopen ansicht kaart hoekjes gesleten
10.00001:25

koop nu!Alkmaar Kaasmarkt 1929
(9) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent
10.00023:15

koop nu!Middelburg Balans
(9)niet gelopen ansichtkaart, uitg. Firma F.B. den Boer
10.00023:15

koop nu!Ede Boschkiekje 1928
10.00023:15

Veiling 1 - 100 van 13337 veiling(en)