Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars   3 Jul 2020 20:47 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Deventer Snippeling foto de hennep molen ca 1920
Stedum Panorama
Velserbeek Muziektent in park 1947
Hierden Harderwijk 1956

3.473 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT

koop nu!Nes Ameland Kijkje in de Kweekerij 1934
(210) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gedrukt, Foto v.d. Peijl, uitgave TH de Haan Nes Ameland
15.000 4 Jul 16:05

koop nu!Ede Molen op de Doesburgsche heide 1922
(90) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets geknipt,
15.000 4 Jul 16:05

koop nu!Breukelen Kasteel Nyenrode
(204)Een set van 12 ansichtkaarten kleinformaat echte foto van Kasteel Nyenrode in originele enveloppe. uitgave Kunsthandel Goudstikker N.V. Amsterdam
15.000 4 Jul 16:05

koop nu!Winsum Obergum 1905 Molen
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes albumimpressies, iets stempeldoordruk en inkt op voorzijde, uitgave Mekel
15.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Reitdiep 1906 molen
(187) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, stempeldoordruk en inkt op voorzijde, hoekjes iets gedrukt
15.000 4 Jul 16:05

koop nu!Helpman Groningen Verl. Heereweg 1936
(188) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, uitgave Boekh. A. Reese, Helpman. foto Kramer. Gron.
15.000 4 Jul 16:05

koop nu!Zuidbroek Diepstreek
(188) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, met verhaal, hoekjes iets gedrukt, paar kreukjes op de kaart, uitgave Mej. A. Garrels, Zuidbroek
15.000 4 Jul 16:05

koop nu!De Zuiderzee een Ruine?
15.000 4 Jul 16:05

koop nu!Zijldijk Pelsdierenfokkerij Boltema 1934
15.000 5 Jul 02:20

koop nu!Niekerk Originele foto Zang en Vriendschap 1934
vlekjes op voorzijde en wat kreukjes, kleine beschadiging onderrand. Niekerk Gemeente Oldekerk. Foto genomen te Bergen (NH) 18 x 13 cm
15.000 6 Jul 02:25

koop nu!Arnhem 1900 uitgave N.J. Boon Amsterdam
(52)niet gelopen ansichtkaart.
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Nes Ameland Het Hazeweidje 1946
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Velp Beekhuizen 1902
(52) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent, uitgave Ditmaar Jr. Velp. iets albumvouwtjes in de hoeken, stempeldoordruk
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Winterswijk Radmaker Huiskamp te Henxel
(133) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Boekhandel G.J.Albrecht, foto J.H. te Hofstee. hoekjes iets gedrukt
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Veendam Luchtfoto K. J. Wilkens N.V. 1938
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Leek Nienoort ca 1910-20
(195) niet gelopen ansichtkaart, hoeken albumimpressies
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Breda St Joseph kerk Delpratsingel 1905
(217) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt en albumimpressies
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Edam interieur en orgel Ned Herv Kerk 1946
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Edam pentekening Keizersgracht gelopen 1919
12.000 4 Jul 16:05

koop nu!Nieuwe Testament 1927
Een klein Bijbeltje, 7x10 cm. Met op het voorblad de namen van de deelnemers aan het Zee zigeunerkamp Schouwen 1928 en 1929. In goede staat. -3-
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Stichting Het Groninger Landschap 1962 tot 1964
(6) Jaarverslagen, 21 pagina’s met foto’s op de meeste pagina’s. in goede staat.
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Albums De Bijbel in vertelling en beeld
3 albums met ingeplakte plaatjes, deel 1,2 en 4. Cartonkaft, in goede staat. -4-
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Amsterdam zeer oude kaart 1906
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Amsterdam de gouden koets op de Dam 1901
(210) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, r. onderhoek iets gekreukt,
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Amsterdam Weesperplein 1912
(217) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt cq gesleten cq gekreukt en albumimpressies tram
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Rotterdam Oosterkade 1939
(9) gelopen kleuren ansichtkaart, postzegel 1,5 cent. hoekjes iets gekruld
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Rotterdam Molen De Noord brandend 1954
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Rotterdam Oostplein Molen De Noord 1938
(90) niet gelopen ansichtkaart, op achterzijde is de historie geschreven, hoekjes iets geknipt, wat lichte kreukjes
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Rotterdam maasbrug 1920
(217) gelopen ansichtkaart, postzegel ontbreekt, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, klein kreukje. Tram Kerk
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Goudkantoor 1907
(56) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, iets stempelinkt op voorzijde
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Laboratorium 1906
(56) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, licht schrift en stempeldoordruk
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Station 1901
(168) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2,5 cent, Diepdruk. hoekjes iets gedrukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Goudkantoor 1900
(168) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2,5 cent, uitgave J. Hiddema, Groningen, stempeldoordruk hoekjes iets gedrukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Oosterpoortenbrug 1900
(168) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2,5 cent, hoekjes iets gedrukt, uitgave P. Pomper Veendam
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Heereweg 1900
(168) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, stempeldoordruk, uitgave J. Hiddema Jr. Groningen
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Plantsoen Heereplein 1905
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, paar lichte kreukjes
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Heerenplein ca 1905
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoeken iets gesleten, uitgave J.Toens Firma J. Rimelingh, Groningen
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Eemskanaal met Emmabrugca 1908
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2,5 cent, hoeken iets gesleten, stempeldoordruk albumimpressies
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Radesingel 1904
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoeken iets gesleten, albumimpressies
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Gedempte Zuiderdiep ca 1906
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoeken iets gesleten cq gekreukt, albumimpressies
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Vischmarkt en beurs 1920
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoeken iets gesleten cq gekreukt, paar kreukjes en scheurtje onderrand
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Tusschen beide markten Tram 1914
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, vlekje op voorzijde, 1 hoekje afgescheurd
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen in Vogelvlucht 1913
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoeken gesleten cq gekreukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Watertoren
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Josef Israelstraat 1908
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, kreuk overdwars
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Watertoren 1901
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, paar lichte kreukjes. uitgave Josh. Plaat, Groningen
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Panorama Westerhaven 1940
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent,boven en onderrand uit een string gescheurd, hoeken albumimpressies
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Damsterdiep molen 1916
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt en albumimpressies
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Oosterhaven
(169) niet gelopen oude ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt en albumimpressies, klein kreukje
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Westerhaven
(169) niet gelopen oude ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt cq gesleten en albumimpressies,
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Schuitendiep
(169) niet gelopen oude ansichtkaart, echte foto, albumimpressies,
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Groningen Boterdiep 1904 molen
(196) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, stempelinkt op voorzijde, hoekjes gesleten, linker. onderhoek iets gekreukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Den Bosch Ware afbeelding der Zoete lieve vrouw
(217) gelopen 1909 ansichtkaart, ongedeelde achterzijde. postzegel 1 cent is ged verwijderd, hoekjes iets gedrukt, foto Pierre Weijnen
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Alkmaar Steenenbrug 1918
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Hierden Bosch en Lommer vakantieoord 1955
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Ooisterwijk Restaurant Gemulleshoeken 1949
(45) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent, Uitgave Frits van Opstal Gemullehoeken Oisterwijk, hoekjes iets gesleten
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Zaandam Volkspark Gezicht op den vijver 1904
Lichtdruk S. Bakker Jz. Koog Zaanijk, uitg. W. Busch. (46) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Velp Villa Park Overbeek 1904
(52) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten, r bovenhoekje licht gekreukt, stempeldoordruk, iets stempelinkt op voorzijde
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Oosterbeek De Oorsprong 1902
(56) gelopen ansichtkaart. postzegel 1 cent,
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Hierden Koren molen De Hoop 1949
(90) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets geknipt, iets schriftdoordruk, stempelinkt op voorzijde Molen bij Hulshorst op de Veluwe
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Zeddam Korenmolen 1949
(90) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets geknipt, uitgave G.A. bruins, Montferland. iets tip-ex op achterzijde
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Tienhoven Poldermolen De Trouwe Waghter 1930
(92) gelopen 1938 ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, poststempel Leeuwarden 1938, hoekjes iets geknipt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Voorburg 1904
(179) gelopen oude ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten en albumimpressies,
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Bennekom in de Eng 1922
(210) gelopen ansichtkaart, postzegel 7,5 cent, met verhaal, hoekjes iets gedrukt,
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Berg en Dal souvenirboekje met 10 kaarten ca 1920
(227) ansichtkaarten boekje in goede staat, 10 kaarten uitgave P.M. v. E. Nijmegen.
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Leeuwarden Jakobijner of Groote Kerk 1923
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Hoornsterzwaag Ned Herv Kerk 1930-45
(66) gelopen ansichtkaart. postzegel 1,5 cent (grijs),
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Warffum Vredenburg op't Hogesand pentekening 1903
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Winschoten Gedempte Venne 1905
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt cq gekreukt, paar kreuken op de kaart
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Winschoten Oosterhaven 1901
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2x0,5 cent, stempelinkt op voorzijde, hoeken albumimpressies
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Usquert Villa Wadwerda 1933
(169) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent,uitgave P.L. Feddema.
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Sappemeer Noordzijde
(186) niet gelopen ansichtkaart, kreukje r. bovenhoek, uitgave Brinio 1429-2
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Paterswolde Vosbergen 1907
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoeken iets gesletent cq gekreukt, kreukje op de kaart, paar vlekjes voorzijde
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Winschoten Sterrebosch 1906
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoeken gesleten, Photo Jos. Nuss & Co. Haarlem
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!De Leek Nienoort ca 1910
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2,5 cent,hoekjes iets gesleten en albumimpressies
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Appingedam Damsterdiep 1931
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1,5 cent, hoekjes iets gekreukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Delfzijl Havengezicht 1930
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel 5 cent, met verhaal, hoekjes iets gedrukt. sleepboot
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Zuidbroek Panorama 1905
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent is beschadigd, hoeken gedrukt cq gesleten, uitgave Jonker & Co
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Hoogezand Nieuweweg 1936
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel 5 cent is beschadigd, hoekjes iets gedrukt, plakrest op achterzijde
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Uithuizen Laan Slot Alberda van Menkema 1909
(189) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, stempeldoordruk, Uitgave Eckhardt’s Bazar Uithuizen. Hoekjes iets gedrukt cq gesleten
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Haren Volonte 1909
(195) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gesleten
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Leek Laan naar kasteel Nienoort ca 1920-30
(195) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
10.000 4 Jul 16:05

(195) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt cq gesleten
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Slochteren Frylamaburcht 1919
(196) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, vlekje op achterzijde, uitgave Foto Kramer, Groningen
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Appingedam Wijkstraat 1910
(196) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes gesleten, r. onderhoek gekreukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Maastricht Ford St Pieter 1946
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Soestdijk Straatweg 1907
(228) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent,uitgave J. v.d. Kolk, Soest, hoekjes iets gedrukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Water molens aan het Paddegat foto ca1900
(93) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes en randen iets geknipt, uitgave Stoomboot My. Carsjens, Leiden
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Zierikzee Schuddebeurs 1905
(197) gelopen ansichtkaart, Postzegel 1 cent, hoekjes iets gedrukt, licht stempeldoordruk
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Walcheren Zeeland Molen 1914
(197) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, met verhaal, hoekjes iets gedrukt cq gesleten, licht kreukje
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Ansichtkaart Tentoonstelling De Vrouw 1813-1913
(52)niet gelopen ansichtkaart. uitgave De Moderne Boekhandel Kalverstraat 185 Amsterdam. Foto B. Groote & co Amst. De Kraamkamer in huis 1813
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Deventer Gezicht op't Eilandje 1904
(228) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, Stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Doorn Postweg 1930
(217) gelopen ansichtkaart, postzegel 5 cent, met verhaal, hoekjes iets gedrukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Baarn Groote Kom 1907
(228) gelopen ansichtkaart, postzegel 1 cent, Stempeldoordruk,uitgave J.F. van de Ven boekh. Baarn, hoekjes iets gedrukt
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Apeldoorn Loolaan met Hotel Nieuwe Kroon
(185) niet gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt, Tram
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Hoorn Noorderkerk 1943
(210) gelopen ansichtkaart, postzegel 1,5 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt,
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Vlissingen Bakkersdorplaan Met verwoeste huizen
Opn. F.P.G. Bollen, uitgave Drukkerij Altorffer Middelburg. (51)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes gesleten, iets vergeeld,
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Het laatste avondmaal. 1909
(159) gelopen ansichtkaart, Postzegel Belgie, verzonden naar Geertruidenberg, een prachtige kaart met goudopdruk, hoekjes iets gesleten
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!Verplegingsafdeeling IIe Divisie in rust
10.000 4 Jul 16:05

koop nu!New York City George Washington Bridge 1940
10.000 4 Jul 16:05

Veiling 1 - 100 van 3473 veiling(en)