Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  14 Oct 2019 15:35 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Haarlem Kapel Mariastichting kerk interieur 1967
Haarlem Oud Katholieke kerk 1955
Haarlem Oud Katholieke kerk 1961
Haarlem R.K. Kerk 1961

Naar eerste pagina Pagina terug125 126 127 128 129 130 131 132 133 134
13.337 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!nieuw artikelHilversum oude toren der Ned Herv Kerk 1958
(89) gelopen ansichtkaart, Postzegel 5 en 4 cent, met verhaal, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, inktvlek op voorzijde
5.00011 Nov 03:27

koop nu!nieuw artikelHilversum Kerk Brink 1962
5.00011 Nov 03:27

koop nu!nieuw artikelTerhorne Ned Herv Kerk 1973
(89) gelopen ansichtkaart, Postzegel 25 cent, plakrest op achterzijde, paar vlekjes op voorzijde
5.00011 Nov 03:27

koop nu!nieuw artikelMijdrecht Geref Kerkmet Plantsoen
(89) gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, stempeldoordruk, klein vlekje voorzijde zie scan,
6.00011 Nov 03:27

koop nu!nieuw artikelOldenzaal Hotel Cafe Rest. 'tLandhuis.1979
Gelopen grootformaat kleuren ansichtkaart. postzegel 40 cent. Met verhaal
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelZeist Bejaardencentrum Brinkhoven. 1970
Gelopen grootformaat kleuren ansichtkaart. postzegel 20 cent. Hoekjes gekruld
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelKoudekerke 4 luik 1977
Gelopen zwart wit kleinformaat ansichtkaart. postzegel40 cent
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelSchoorl panorama vanaf de klimweg 1965
Gelopen kleinformaat kleuren ansichtkaart. postzegel 8 cent
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelDen Haag Ridderzaal Binnenhof 1971
Gelopen kleinformaat kleuren ansichtkaart. postzegel 12 en 8 cent. Met verhaal
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelValkenburg 9 luik 1964
Uitgave Hotel Snaphaan. Gelopen kleinformaat kleuren ansichtkaart. postzegel 3x5 cent
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelValkenburg Panorama vanaf het rotspark
Uitgave bonds hotel pension rest. P. Hermens Gelopen kleinformaat kleuren ansichtkaart. postzegel ontbreekt
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelVaals Gezicht op Aken 1969
Uitgave Cafe rest. Wilhelminatoren A. Bos. Gelopen kleinformaat kleuren ansichtkaart. postzegel gedrukt 12 cent
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelZoutelande weg naar Valkenisse 1964
Gelopen ansichtkaart Postzegel 7 cent. (1)
4.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelDwingeloo Receatiecentrum De Noordster 1969
Gelopen ansichtkaart Postzegel 12 cent. (1)
4.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelLochem De Zandkuil 1938
Gelopen ansichtkaart Postzegel 1,5 cent. (1)
6.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelElspeet Chr. Vakantie oord De Feytahof. 1960
Gelopen ansichtkaart Postzegel 4 cent. plakresten op achterkant. (1)
4.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelHarderwijk Oostpolder in wording.
Niet Gelopen ansichtkaart (1)
6.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelHarderwijk Dijkaanleg voor de Oostpolder
Niet Gelopen ansichtkaart.(1)
6.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelHarderwijk zuiderzeewerken
Niet Gelopen ansichtkaart (1) schrift doordruk
6.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelHarderwijk Dijk Oostpolder in wording
Niet Gelopen ansichtkaart. (1)
6.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelLunteren Congrescentrum De Blije Werelt
Niet Gelopen ansichtkaart. Heeft een paar kreuken.(1) echte foto
3.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelBussum Kom van Biegel 1952
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gekreukt, klein kreukje op de kaart, stempel en schriftdoordruk
4.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelDen Haag Gevangenpoort 1947
(108) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, uitgave J.v.d. Hoek, Den Haag, hoekjes iets gesleten,
6.00011 Nov 09:50

koop nu!nieuw artikelHaarlem Kerk v.d. Vrijz. Hervormden 1962
(243) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, iets plak beschadiging op achterzijde, hoekjes iets gedrukt
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelLeiden orgels St. Bavo kerk 1962
(243) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem Nieuwe kerk
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem Nieuwe kerk orgel
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem Waalse kerk orgel 1973
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem Ooster kerk
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem Herv Ooster kerk1958
(243) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt, iets plakrest op de achterzijde
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem Hervormde Sions kerk
(243) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt,
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem Hervormde Sions kerk 1965
(243) gelopen ansichtkaart, postzegel 12 cent, hoekjes iets gedrukt
5.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem St. Liduina kerk Rijksstraatweg
(243) niet gelopen ansichtkaart, achterzijde beschadigd door uit album halen, hoekjes iets gedrukt
3.00011 Nov 11:40

koop nu!nieuw artikelHaarlem R.K. Kerk 1961
5.00011 Nov 12:10

koop nu!nieuw artikelHaarlem Oud Katholieke kerk 1961
H.H. Anna en Maria, Kinderhuissingel(243) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
5.00011 Nov 12:10

koop nu!nieuw artikelHaarlem Oud Katholieke kerk 1955
5.00011 Nov 12:10

koop nu!nieuw artikelHaarlem Kapel Mariastichting kerk interieur 1967
5.00011 Nov 12:10

Veiling 13301 - 13337 van 13337 veiling(en)