Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  22 Oct 2019 08:17 uur

Veilingoverzicht van 'renzey'

Groningen Oude foto met tram bus en auto's
Winterswijk molen De Bataaf ca 1950
Veere Op weg naar school
Marken klederdracht 1926

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Pagina verder Naar laatste pagina
13.336 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Twello Vijver Huize Dijkhof
(70) gelopen oude ansichtkaart. postzegel ontbreekt, hoekjes iets gedrukt
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Doorn Maartenshuis omstr 1950
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent,uitgave boekhandel Kleiss, Doorn. hoekjes iets gesleten cq gekreukt, utrecht op rand geschreven
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Maastricht Ford St Pieter 1946
10.00023 Oct 09:30

koop nu!Deventer van de IJsselbrug af gezien.
Een kaart uit de serie Schilderachtig Holland. (70)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gedrukt
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Vreeswijk Beatrix sluiswerken
(70) niet gelopen kleinformaat kleurenansichtkaart. utr op rand geschreven
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Sluis Groeten uit
Molen Markt Oude Kerkstraat Kade (70) niet gelopen ansichtkaart. uitgave Fa J.B. v. Damme Kade Sluis
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Eibergen Watermolen
Een kaart uit de serie Schilderachtig Nederland. (70)niet gelopen ansichtkaart. hoekjes iets gedrukt, Gld op rand geschreven, zie scan
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Groningen Schouwburg 1951
(70) gelopen ansichtkaart. postzegel 2 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt, kaart is iets rond gebogen
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Sloten Woudsenderpoort kerk
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 10 cent, hoekjes iets gedrukt, licht kreukje
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Schoorl Oude Raadhuisje en kerk 1952
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, uitgave Jac. De Boer cent, hoekjes iets gedrukt, kreukje midden onder naar midden links
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Ulft 2 Interieur Sint Antonius Kerk
(74) niet Gelopen ansichtkaart,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Heinkenszand Geref Kerk met Pastorie
(74) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto uitgave H.M. v.d. Linde, Heinkenszand
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Austerlitz Ned Herv Kerk
(74) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt, 1 hoek gekreukt
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Bodegraven Oude Markt met Ned Herv Kerk omstr 1960
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, stempeldoordruk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Neede Hervormde Kerk 1951
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, uitgave Hofmeijers Boekhandel Neede
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Hilversum R K Kerk St Vitus 1926
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent (oranje)
8.00023 Oct 09:30

koop nu!Tiel R K Kerk en Gymnasium
(74) niet Gelopen ansichtkaart, uitgave Metico Tiel, hoekjes iets gedrukt
8.00023 Oct 09:30

koop nu!Domburg Ger Kerk
(74) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave A. Akkerdaas
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Kraggenburg Ned Herv kerk 1957
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 en 5 cent, achterzijde beschadigd door uithalen Album, kaart is wat gekreukeld, stempeldoordruk
4.00023 Oct 09:30

koop nu!Kraggenburg R K Kerk
(74) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Marknesse Geref Kerk 1968
(74) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, vlekje rechter zijkant voor , zie scan
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Marknesse R K Kerk 1960
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Marknesse Ned Herv Kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zierikzee Noord Havenpoort
uitgave H G Krom Zierikzee (75) Gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, hoekjes iets gesleten, vlek voorzijde r. onder zie scan
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Maarn Fietspad
(75)niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, uitgave J.C. W. Strijdhorst, Maarn, hoekjes iets gesleten
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zeist Hotel Kerckebosch 1957
(75) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, hoekjes iets gedrukt
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Middelburg Balans
(75) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Voorschoten Herv Kerk Interieur en Orgel
(75) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent,hoekjes iets gedrukt, paar lichte kreukjes, plakresten op achterzijde
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Rutten Ned Herv Kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zoetermeer Geref Kerk
4.00023 Oct 09:30

koop nu!Santpoort Ned Herv Kerk
(75) niet Gelopen ansichtkaart, hoekjes iets gedrukt
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zuidland Ned Herv Kerk 1971
(75) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 15 cent, stempeldoordruk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zoetermeer Morgenster Kerk
(75)niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, iets plakrest op achterzijde
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zwammerdam Ned Herv kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zuidland Geref Kerk kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zuidland Ger kerk 1984
(75) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 50 cent, iets schrift en stempeldoordruk, klein kreukje en vlekje, zie scan
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zwammerdam Ned herv kerk Kansel
(75)niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukkt, stempel "verzameling J.P. Vogels Rijswijk "op achterzijde
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zuidland Geref Kerk Orgel
(75)niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, iets lijmrest op achterzijde
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zuid Beijerland Ned Herv kerk
(75) Gelopen ansichtkaart, Postzegel ontbreekt, uitgave C. Bijl, Klaaswaal. hoekjes iets gedrukt, iets vuil op voor en achterzijde
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Dordrecht Juliana Kerk aan de Krispijnseweg
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Dubbeldam Geref Kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Voorschoten Interieur Herv Kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Everdingen R K Kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Everdingen Ned Herv Kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zwammerdam Ned Herv Kerk
(75) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Amsterdam Anne Frank Huis Anne's Kamer
(79) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Rotterdam Maastunnel Ventilatiegebouw
(79) niet Gelopen ansichtkaart, echte foto, op de onderrand staat geschreven Ingang voor fietsers en voetgangers. Hoekjes iets gedrukt,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Utrecht Ziekenhuis Oudenrijn 1971
(79) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 15 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gekreukt
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Steenbergen Groeten uit 1965
(79) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, hoekjes iets gesleten cq gekreukt,
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Amsterdam 5 luik 1959
(79) Gelopen ansichtkaart, Postzegel 8 cent, hoekjes iets gekreukt,
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Bergen Hertenkamp 1961
4.00023 Oct 09:30

koop nu!Berg en Dal Restaurant De Duivelsberg 1964
(82) gelopen ansichtkaart, Postzegel 7 cent, is beschadigd, plakresten op achterzijde, hoeken gekreukt, lichte beschadiging op voorzijde
3.00023 Oct 09:30

koop nu!Maastricht Maasbrug 1961
(82) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, is beschadigd, plakresten op achterzijde, stempeldoordruk
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Alkmaar Accijnstoren 1961 met schepen boten
(82) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, is beschadigd, plakresten op achterzijde,
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Houthem St Gerlach Panorama groet uit
(82) Panorama vanaf den IJzeren toren, niet gelopen ansichtkaart,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Leidschendam Schoorwijk
(82) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, met Molen
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Leiden Zeemanlaan
(82) niet gelopen kleurenansichtkaart,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Noordwijk aan Zee Vuurtorenplein
(82) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Noordwijk aan Zee Luchtfoto
(82)uitgave Hotel Cafe Rest. Seinpost. niet gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Noordwijk aan Zee Pension Renova
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Noordwijkerhout Langevelderweg
(82) niet gelopen ansichtkaart, echte foto,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Vlaardingen Surinamesingel
(82) niet gelopen ansichtkaart,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Vlaardingen Oude Brug
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Alkmaar Waag
(82) niet gelopen ansichtkaart, uitgave S. de Rooij
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Amsterdam Groeten uit
(82) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Gebr. Douwes, Amsterdam.
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Vlaardingen Mendelssohnplein
(83) niet gelopen ansichtkaart,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Vlaardingen Maasboulevard
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Vlaardingen v d Duijn van Maasdamlaan
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Leiden Stadhuis
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Groesbeek Bosgezicht 1961
(83) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent is beschadigd, plakresten op achterzijde, kaart heeft kreuken.
3.00023 Oct 09:30

koop nu!Langeraar Nieuwbouw
(83) niet gelopen ansichtkaart, Postzegel echte foto
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Medemblik Radbout
(83) niet gelopen ansichtkaart, uitgave Th. Gieling, Medemblik, hoekjes iets gesleten, albumvouwtjes
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Hengelo Stadhuis
(83) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Rolde Vergezicht in de Oogsttijd
(83) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, plakresten op achterzijde, hoekjes iets gedrukt uitgave R. Reinders, Rolde
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Arnhem Kasteel Sonsbeek
(83) niet gelopen ansichtkaart, Hoeken gesleten, oude ansichtkaart
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Zaandam Panorama 1967
(83) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, hoekjes iets gedrukt, stempeldoordruk
5.00023 Oct 09:30

koop nu!Zwolle Sassenpoort 1985
(83) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, hoekjes en kaart iets gekreukt, schrift en stempeldoordruk
3.00023 Oct 09:30

koop nu!Lemmer groeten uit.1966
(83) gelopen ansichtkaart, Postzegel 10 cent, kaart is wat beschadigd en rood verkleurd, plakresten op achterzijde, stukje plakband op voorzijde.
3.00023 Oct 09:30

koop nu!Den Helder Vijver Timorpark
3.00023 Oct 09:30

koop nu!Boskoop Interieur Geref Kerk
(83) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, klein vlekje op voorzijde
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Groenendaal Heemstede Adriënelaan
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Den Haag kaart met tekening vredespaleis
(83) niet gelopen ansichtkaart, lees wat er op de kaart staat.hoekjes iets gesleten.
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Schoonhoven R K kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Schoonhoven Bartholomeus Kerk
(83) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, 2 kleine plakstickertjes op achterzijde.
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Alkmaar Stadhuis en Groote Kerk
(83) niet gelopen ansichtkaart,hoekjes iets gesleten cq gedrukt
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Amsterdam Koningsplein
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Bergen Ruine kerk
(86) gelopen ansichtkaart, Postzegel 10 cent, iets lijmrest op achterzijde, hoekjes albumvouwtjes, stempeldoordruk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Bennebroek Herv Kerk 1977
(86) gelopen ansichtkaart, Postzegel 40 cent, stempeldoordruk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Goudswaard Kerk gebouw Geref Gemeente
(86) niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Bergen Luchtopname ruine kerk 1958
(86) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, stempeldoordruk, hoekjes iets gekreukt
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Badhoevedorp R K Kerk
(86) gelopen ansichtkaart, Postzegel 25 cent,
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Gouderak Ned Herv Kerk
(86)niet gelopen ansichtkaart, echte foto, hoekjes iets gedrukt
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Gouda R K Kerk
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Wijk aan Zee Ned Herv Kerk
(86) gelopen ansichtkaart, Postzegel 2 cent, hoekjes iets gedrukt
6.00023 Oct 09:30

(86) niet gelopen ansichtkaart, echte foto
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Goudswaard Ned Herv Kerk 1969
(86) gelopen ansichtkaart, Postzegel 12 cent, hoekjes gekreukt, stempeldoordruk, paperclip merk bovenzijde
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Goudriaan Preekstoel Ned Herv Kerk
6.00023 Oct 09:30

(86) gelopen ansichtkaart, Postzegel 4 cent, schrift en stempeldoordruk, hoekjes iets gedrukt.
6.00023 Oct 09:30

koop nu!Gouda Gouwe met Kath Kerk 1963
(86) gelopen ansichtkaart, Postzegel gedeeltelijk weg, stempeldoordruk, 1 hoek gekreukt en wat beschadigd langs de randen
4.00023 Oct 09:30

koop nu!Goudswaard Ned Herv Kerk
6.00023 Oct 09:30

Veiling 301 - 400 van 13336 veiling(en)