Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  22 Sep 2019 12:32 uur

Veilingoverzicht van 'fpmv'

Landarbeid 1919 wensch kaart
Het land bewerken met paarden
Jos- Pe reclamekaart kleur 1946
Nijmegen NV Zeepfabriek Het Anker Dobbelmann

3.608 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT

Frankrijk 206/208 plakker
Nummering volgens Yvert
110.000 3 Oct 16:20

Italie 31 zonder gom
nummering volgens Michel
100.000 3 Oct 16:20

Frankrijk 40 B gestempeld
Nummering volgens Yvert
75.000 3 Oct 16:20

Duitsland 35/40 gestempeld
nummering volgens Michel
70.000 3 Oct 16:20

Frankrijk 41 B gestempeld
Nummering volgens Yvert
65.000 3 Oct 16:20

Frankrijk 47 gestempeld
Nummering volgens Yvert
60.000 3 Oct 16:20

Duitsland Reich 498 Chicagofahrt gestempeld
links een klein vouwtje nummering volgens Michel
60.000 3 Oct 16:20

Italie 57 zonder gom
nummering volgens Michel
50.000 3 Oct 16:20

Frankrijk 14 A d gestempeld
Nummering volgens Yvert
42.000 3 Oct 16:20

Italie 41A plakker
nummering volgens Michel
40.000 3 Oct 16:20

Frankrijk 48 gestempeld
Nummering volgens Yvert
35.000 3 Oct 16:20

Noorwegen 159/161 Noorkaap plakker
plakker
35.000 3 Oct 16:20

Nederland 6 gestempeld
gestempeld Nummering volgens NVPH
30.000 3 Oct 16:20

Italie Toscane 84 gestempeld
nummering volgens Michel
30.000 3 Oct 16:20

Great Britain 5 pond 1993 Proof 40 jaar regering E
Great Britain 5 pond 1993 Proof 40 jaar regering E 2 Krause KM 965 a Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
30.000 3 Oct 16:20

IJsland 263/70 275 276 plakker
plakker Nummering volgens Michel
28.000 3 Oct 16:20

Frankrijk 12 gestempeld
Nummering volgens Yvert
27.000 3 Oct 16:20

Frankrijk 17 A gestempeld
Nummering volgens Yvert
27.000 3 Oct 16:20

Solomon Islands 10 Dollar 1992 Proof
Solomon Islands 10 Dollar 1992 Proof 40 jaar regering E 2 Krause KM 46 Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
25.000 3 Oct 16:20

Rusland 3 roebel 1993 Bolshoi Ballet Proof
Rusland 3 roebel 1993 Bolshoi Ballet Proof Krause KM Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
25.000 3 Oct 16:20

Nevis 572/585 Mi vlinders postfris
Nevis 572/585 Mi vlinders postfris Yv 552/57 562/68 605
22.500 3 Oct 16:20

IJsland 114 plakker
plakker
22.000 3 Oct 16:20

IJsland 7A plakker
22.000 3 Oct 16:20

IJsland Dienst 59 gestempeld
gestempeld
20.000 3 Oct 16:20

Ned Antillen 234/38 voor het kind
Ned Antillen 234/38 voor het kind iets tropisch postfris eenmalige verpakkingskosten 10 cent
16.500 3 Oct 16:20

VN Geneve 83/84 Int Year of the child 1979
VN Geneve 84 Int Year of the child 1979 in velletjes van 20 postfris eenmalige verpakkingskosten 10 cent
16.500 3 Oct 16:20

Oostenrijk 838/853 postfris Landschappen
nummering volgens Michel
16.000 3 Oct 16:20

Cuba 684/695 in blokken van vier kerst 1960 postfr
nummering volgens Michel
16.000 3 Oct 16:20

Nederland 681/682 motief Europa
NVPH nummering postfris 682 is iets getint Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
15.000 3 Oct 16:20

Nederland 671/675 motief Rembrandt
NVPH nummering postfris Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
15.000 3 Oct 16:20

Ned Antillen 239/43 zeemanswelvaren
Ned Antillen 239/43 zeemanswelvaren plakker eenmalige verpakkingskosten 10 cent
15.000 3 Oct 16:20

Monaco blok 11 Europa 1977
Monaco blok 11 Europa 1977 FDC Michel nummering Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
15.000 3 Oct 16:20

Jersey Port 1/6 postfris
postfris Nummer 5 met vouw
15.000 3 Oct 16:20

Palau 106/145 Zee/Koraalrif/Vissen postfris
Rechterkant iets bobbelig nummering volgens Michel
15.000 3 Oct 16:20

Liechtenstein 314 gestempeld
gestempeld
15.000 3 Oct 16:20

Woerden Utrechtsche Straatweg z/w 1918
gelopen kaart militair gebruikt uitgave N de Kruif
14.000 3 Oct 16:20

NVPH nummering postfris 673 iets roest Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
13.000 3 Oct 16:20

Nederland 2065 provincieblokje Friesland in mapje
Nederland 2065 provincieblokje Friesland in mapje postfris NVPH nummering Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
12.500 3 Oct 16:20

Monaco blok 8 Europa 1975 op FDC
Monaco blok 8 Europa 1975 op FDC FDC Michel nummering Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
12.500 3 Oct 16:20

Monaco blok 7 Europa 1974 op FDC
Monaco blok 7 Europa 1974 op FDC FDC Michel nummering Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
12.500 3 Oct 16:20

Polen blok 13 postfris
Nummering volgens Michel
12.500 3 Oct 16:20

Duitsland Reich 37b gestempeld
nummering volgens Michel
12.500 3 Oct 16:20

Nieuw-Weerdinge 1e Kruisdiep fotokaart 1937
gelopen kaart uitgave
12.500 3 Oct 16:20

Liechtenstein 336 in blok van 4 gestempeld
gestempeld
12.500 3 Oct 16:20

Dordrecht Stationsweg z/w 1913
gelopen kaart Uitgave Morks en Geuze
12.500 3 Oct 16:20

IJsland 12A plakker
12.000 3 Oct 16:20

Haederwijk groeten uit Vischpoort vensterkaart met
10 afbeeldingen z/w 1925 gelopen kaart Uitgave Brinio uitg A J Wuestmann
11.000 3 Oct 16:20

Maestricht Place d'Armes zw/w 1899
gelopen kaart uitgave
10.000 3 Oct 16:20

Nederland blok 854 kindblok 1965
Nederland blok 854 kindblok 1965 gevouwen voor de enveloppe postfris NVPH nummering eenmalige verpakkingskosten 10 cent
10.000 3 Oct 16:20

Bundespost blok2 beethoven 1959
Bundespost blok2 beethoven 1959 met potlood 345-349 geschreven Michel nummers postfris Eenmalige verpakkinskosten 10 cent
10.000 3 Oct 16:20

Luxemburg 136 zonder gom Brug
nummering volgens Michel
10.000 3 Oct 16:20

Polynesie Francaise 20/21 Bloemen postfris
postfris Nummering volgens Michel
10.000 3 Oct 16:20

Djibouti Pre Olympisch jaar 1979 blok 9 10 11
Gestempeld Michel nummering
10.000 3 Oct 16:20

Great Britain set 1997 UNC in orginele verpakking
Great Britain set 1997 UNC in orginele verpakking 9 munten Krause KM Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
10.000 3 Oct 16:20

Klazienaveen?? In de Drentsche Venen z/w 1905
gelopen kaart Uitgave W ten Cate
10.000 3 Oct 16:20

Ubbergen Hotel Promenade kleur 1907
gelopen kaart Uitgave Schaefer
10.000 3 Oct 16:20

Tiel Groenmarkt v.d.Weerstraat z/w 1902 rechts
een vouw gelopen kaart Uitgave J H Schaefer
10.000 3 Oct 16:20

Heelsum Paviljoen Kievitsdel z/w 1930
gelopen kaart Uitgave
10.000 3 Oct 16:20

Gorinchem Haarstraat z/w 1900
niet gelopen kaart uitgave J M van Eck
10.000 3 Oct 16:20

IJsland 99/103 gestempeld
gestempeld
10.000 3 Oct 16:20

Guernsey Port 1/27 postfris
postfris
9.500 3 Oct 16:20

IJsland 287/91 plakker Oude Manuscripten
9.500 3 Oct 16:20

USA 2872 in blokje Humphrey Bogart postfris
Nummering volgens Michel
9.000 3 Oct 16:20

Djibouti Moscou 1980 Olympische spelen Blok 18
19 20 Gestempeld Michel nummering
9.000 3 Oct 16:20

St Piere et Miquelon 505/06 1975 motief vlinders
St Piere et Miquelon 505/06 1975 motief vlinders postfris Michel nummering eenmalige verpakkingskosten 10 cent
9.000 3 Oct 16:20

Oldenzaal-Lutte Straatweg z/w 1919
gelopen kaart Uitgave J Verhaag
9.000 3 Oct 16:20

Leiden Ridderslag te Leiden 20-06-1900 z/w 1901
gelopen kaart uitgave C Kooyker J C Huijsman
8.500 3 Oct 16:20

Ghana 1982 Vlinders 928/31 blok 95 postfris
Postfris Vlinders Michel nummering
8.500 3 Oct 16:20

IJsland 68 gestempeld
gestempeld
8.500 3 Oct 16:20

Noorwegen PTT jaarset 1981 postfris
Nummering volgens Michel
8.000 3 Oct 16:20

Noorwegen PTT jaarset 1977 postfris
Nummering volgens Michel
8.000 3 Oct 16:20

Grenadines of St Vincent 18/23 blokken eilanden
Grenadines of St Vincent 18/23 blokken eilanden 1974 postfris eenmalige verpakkingskosten 10 cent
8.000 3 Oct 16:20

Liechtenstein 614 in blok van 4 op FDC env 1974
Liechtenstein 614 in blok van 4 op FDC env 1974 Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
8.000 3 Oct 16:20

Senegal 759/62 blok 41 1982 motief vlinders
Senegal 759/62 blok 41 1982 motief vlinders Michel nummering postfris eenmalige verpakkingskosten 10 cent
7.800 3 Oct 16:20

Nederland Mooi Nederland Rotterdam numismatisch
7.500 3 Oct 16:20

Nederland postzegelboekje 12 A
Nederland postzegelboekje 12 A postfris NVPH nummering eenmalige verpakkingskosten 10 cent
7.500 3 Oct 16:20

Nederland 707/711 motief klederdrachten
Nederland 707/711 motief klederdrachten postfris NVPH nummering eenmalige verpakkingskosten 10 cent
7.500 3 Oct 16:20

Dominica 475/80 blok 35 amerikaanse revolutie
Dominica 475/80 blok 35 amerikaanse revolutie 1976oa motief uniformen postfris eenmalige verpakkingskosten 10 cent
7.500 3 Oct 16:20

Cuba 46/47 51B 52A 53C plakker
nummering volgens Michel
7.500 3 Oct 16:20

Khatiri state of Seiyun south arabie blok 8 A
Khatiri state of Seiyun south arabie blok 8 A jamboree 1967 postfris Nummering volgens Michel Eenmalige verpakkingskosten 10 cent
7.500 3 Oct 16:20

Nijmegen Straat naar Stadhuis veel mensen z/w 1902
niet gelopen kaart Uitgave J H Schaefer
7.500 3 Oct 16:20

Beek bij Nijmegen Hotel Spijker z/w 1930
gelopen kaart Uitgave
7.500 3 Oct 16:20

Gorssel Hotel Pension de Roskam z/w 1946
gelopen kaart Uitgave
7.500 3 Oct 16:20

Oudewater gr Kerk zw/w 1923
Schiedam Proveniershuis overschiesestraat Zw/w 1965 uitgave eenmalige verpakkingskosten 10 cent
7.500 3 Oct 16:20

Ouddorp Natuurschoon fotokaart z/w 1934
gelopen kaart uitgave C de Mooij
7.500 3 Oct 16:20

Goes Stadhuis met veel mensen z/w 1908
gelopen kaart Uitgave F Sandijck
7.500 3 Oct 16:20

Arnhem Music Sacrum Velperplein z/w 1914
Gelopen kaart Veel mensen Uitgave J H Schaefer
7.000 3 Oct 16:20

Nederland 654/659 motief architectuur
7.000 3 Oct 16:20

Liberia 777/782 Apollo 14 Ruimtevaart ongetand
Postfris Nummering volgens Michel
7.000 3 Oct 16:20

Djibouti Spanje 1982 voetbal blok 45A gestempeld
Michel nummering
7.000 3 Oct 16:20

Djibouti Spanje 1982 voetbal blok 30A 31A
Gestempeld Michel nummering
7.000 3 Oct 16:20

Djibouti Pre olympisch jaar 1983 blok 75 gestempel
Gestempeld
7.000 3 Oct 16:20

Nijmegen Gebrs. Dobbelman Stoomzeepfabriek
Gelopen kaart kleur 1904 Reclamekaart Uitgave
7.000 3 Oct 16:20

Velp Hoofdstraat met tram z/w 1927
gelopen kaart Uitgave Weenenk en Snel
7.000 3 Oct 16:20

Scherpenzeel (G) oosteinde z/w 1927
gelopen kaart Uitgave Vreemdelingen verkeer
7.000 3 Oct 16:20

Hoog Soeren bij Apeldoorn gezicht op Zw/w 1903
Zw/w kaart gelopen kaart Uitgave Hollandia
7.000 3 Oct 16:20

Amersfoort Kampstraat met Kamperbinnenpoort
Kleur ca 1910 tulpkaart niet gelopen kaart Uitgave Tulp
6.750 3 Oct 16:20

Koningin Wilhelmina op het Loo na haar herstel Zw/
6.500 3 Oct 16:20

's Gravenhage Parade Malieveld z/w 1909
gelopen kaart Uitgave
6.500 3 Oct 16:20

Nijmegen Smetiusstraat z/w 1900
gelopen kaart Uitgave Fa J F Kloosterman
6.500 3 Oct 16:20

Veiling 1 - 100 van 3608 veiling(en)