Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  23 Mar 2019 18:07 uur

Veilingoverzicht van 'drumpie'

Zoutkamp, N.H. kerk rond 1969
HELDER 6 matrozen op de kiek gezet FOTOKAART
Den Oever Hippolytushoef Afsluitdijk 1931
Loenen aan de Vecht, brug over de Vecht

8.271 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Zutphen, Jugendstilkaart uit 1905 in Reliëf
6.50019:45

koop nu!Gouda, het oude Stadhuis ECHTE FOTO
Een fraaie verstuurde kaart van dit zo fraaie stadhuis in Gouds. Een uitgave van Sparo Rotterdam. Postz. van 1,5 cent uit 1948.
4.50019:45

Brandwijk, gezicht op hervormde Kerk in 1962
3.50019:45

koop nu!Hellendoorn, Oud Vels Schuilenburg rond 1962
Een verstuurde kaart van dit optrekje in de buurt van Hellendoorn. Beeld: A.R.O. Een uitg. van F. Stobbelaar, aldaar. Iets plakresten.
3.00019:45

koop nu!Urk, het oude gemeentehuis van Urk
4.00019:45

koop nu!Gouda, het oude Stadhuis rond 1900
Een zeer fraaie niet verstuurde kaart van dit zo fraaie stadhuis in Gouds. Een uitgave van hofleverancier A. Quant, aldaar.
4.50019:45

koop nu!Sas van Gent, Prins Hendrikkade rond 1910
Een fraaie verstuurde kaart van Sas van Gent. Verstuurd rond 1911. Een uitg. van A. van Overbeeke in Terneuzen. nr. 11 29604
6.00019:45

koop nu!Sint-Annaland Nieuwstraat rond 1960
5.50019:45

koop nu!Arnemuiden, interieur Herv. Kerk
Een fraaie, niet verstuurde kaart van het vroegere interieur van deze kerk op het marktplein. In fraaie staat Beeld Agfa. Geen verkoopadres genoemd.
4.00019:45

koop nu!Overveen. Kraantje Lek 1916
3.00019:45

koop nu!Overveen, de nieuwe Zeeweg rond 1922
Een Nauta kaart. Fraaie postz. van 2 cent. Stempel Bloemendaaal. nr. 11151. Rechtsonder hoek geknikt.
3.00019:45

koop nu!Overveen, Panorama waterleiding rond 1904
Verstuurd. Uitg. Trenckler no. 30584. Met postz. Linksboven iets beschadigd.
4.00019:45

koop nu!Hilversum, gezicht op de Vaart vanaf Hondenbrug
Een nette kaart, waar we weinig van weten. Verstuurd in 1904. Uitg. M.B.H.
3.00019:45

koop nu!Valkeveen Uitspanning bij Naarden rond 1910
4.00019:45

koop nu!Valkeveen Strandgezicht
4.00019:45

koop nu!Amsterdam, Hoogesluis met Paleis voor Volksvlijt
5.50019:45

koop nu!Groot-Ammers, uitje J.V. FOTOKAART
7.50019:45

koop nu!Lemele, kampeerboerderij Pauw 1958
Een verstuurde nette kaart van de kampeerboederij van de familie Pauw. Lemele(rveld) In nette staat. Verstuurd in 1958.
2.00020:40

koop nu!Leusden, bij Amersfoort, De Treek rond 1900
Een nette verstuurde kaart van een stukje Oud-Leusden rond 1900. In redelijk nette staat. Postz. verwijderd.
5.00020:50

koop nu!Lexmond, Kortenhoeven Openb.School FOTOKAART
Een oude verstuurde kaart. postz. verwijderd.Verstuurd in 1940. Lichte doordruk.
8.50021:15

koop nu!Lexmond, OP DEN DIJK Kaart Brinio rond 1910
8.00021:15

koop nu!Oud-Alblas, Brugstraat begin vorige eeuw.
Niet verstuurd. Gebruikt als boodschappenkaart. Uitg. J.J. Hardam. Foto W. Huisman.
6.00021:30

koop nu!Oud-Alblas, Groet uit rond 1912 (oude brug)
Verstuurd. Postz. van 2,5 cent. Uitg. van C. Korteland, aldaar. nr. 5639 Rechtsboven ietsje beschadiging.
5.00021:30

koop nu!Overveen. Waterleiding 1913 met stoomtrammetje
In nette staat. Verstuurd. nummer 50
5.00021:40

koop nu!Overveen. Holle boom bij Kraantje Lek
In redelijke staat. Linksboven iets beschadigd. Verstuurd in 1928. In nette staat. Met postz.
2.50021:40

koop nu!Overveen, Elswoud rond 1910
Verstuurd. Een uitg. van Trenkler nr. Ovr. 4.
3.00021:40

koop nu!Overveen, Elswoudslaan rond 1909
Verstuurd. Een uitg. van W.H. van Leeuwen, Haarlem. nr. 9
3.00021:40

koop nu!Oud-Alblas, panorama op het oude Alblas.
Verstuurd. Postz. van 2 cent.Rond 1955. Uitg. Gebr. Van Baalen Gorinchem.
5.00021:40

koop nu!Oud-Alblas, gezicht op Oosteinde van Oud- Alblas.
Verstuurd. Postz. van 2 cent.Rond 1925. Uitg. W. Huisman, Papendrecht.
4.00021:40

koop nu!Oud-Alblas, gezicht op Herv. kerk
Niet verstuurd. Beeld Jospé. Te koop bij J.J. Hardam, aldaar. Mogelijk onderaan iets gesnoeid.
3.00022:50

koop nu!Oud-Alblas, gezicht op Herv. kerk rond 1970
Niet verstuurd. Beeld Jospé. Zat ingeplakt.
3.00023:00

koop nu!Oud-Alblas, gezicht op korenmolen De Hoop
Niet verstuurd. Beeld Jospé.Te koop bij G. Vonk Levensmid. bedrijf. Ik schat in 1950 (nr. 650)
4.00023:05

koop nu!Oud-Alblas, gezicht op de Brug in vroeger tijd
Verstuurd. Beeld WHS.Te koop bij G. Vonk Levensmid. bedrijf. Ik schat rond 1930. Postz. verwijderd. In prima staat. nr. S 48267.
4.00023:05

Bleskensgraaf,nabij De Graafstroom 1927 FOTOKAART
15.00024 Mar 20:50

Valkenburg, FOTOKAART aug. 1892
15.50024 Mar 22:05

15.50024 Mar 22:05

koop nu!Marken achterkant tegeltjeskaart Kerkgang
Op verzoek de achterkant geplaatst van deze kaart.
5.00024 Mar 23:00

koop nu!Wieringen, sluitgat;De Vlieter 28 mei 1932
Een nette verstuurde kaart van deze afsluiting van De Vlieter. Verstuurd vanuit Den Oever in 1932. Foto K. Maaskant te Wieringen. nummer 867.
3.50025 Mar 07:55

koop nu!Sneek, groeten uit in 5 voud
Verstuurd. Hema Postz. van 4 cent. In nette staat.Iets stempeldoorslag.
2.00025 Mar 07:55

koop nu!Sneek, Waterpoort rond 1936
Verstuurd. Uitg. Haweko. nr. 4977. Postz. van 1.5 cent. In nette staat.Iets stempeldoorslag.
3.50025 Mar 07:55

koop nu!Raamsdonksveer, Ned. Herv. Kerk rond 1969
Een keurige kaart. Niet verstuurd. Beeld Jospé. Een uitg. van bkh. Van Bavel.
3.00025 Mar 08:05

koop nu!Sneek, Hoogend, 1909
Verstuurd. Uitg. E & R. Tekoop bij K. de Boer Jz. Postz. 1 cent. Iets van linksboven tot halverwege rechtsonder geknikt. Nauwelijks te zien.
5.50025 Mar 08:05

koop nu!Overveen. STADHUIS in vroeger dagen
In nette staat. Rechter bovenhoek hersteld. Uitg. van H.Schaefer te Amsterdam no. 271
5.00025 Mar 08:10

koop nu!Lunteren, Geref. Kerk 1968
Nooit verstuurd. Echte foto.
1.50025 Mar 08:10

koop nu!Wijnjeterp, gezicht op het dorp
In prima staat. Verstuurd, Postz. keurig verwijderd. Echte fotgrafie.
5.00025 Mar 08:10

koop nu!Wijnjeterp, oude Herv. Kerk rond 1926
In nette staat. Verstuurd in 1926, Postz. 2 cent. Te koop bij de wwed. S.B. de Boer. nr. 21
5.00025 Mar 08:10

koop nu!Wijnjeterp, oude Herv. kerk 1928
Een nette verstuurde kaart. Te koop bij de wed. S.B. de Boer, aldaar.Oranjepostz. van 2 cent. nr. 26
4.50025 Mar 08:10

koop nu!Indië-Serie Sparo-Lux uitvoering 1960
Niet verstuurd 100% gaaf. Zeer fraai. Deze serie bevat de nummers 2; 6; 10 en 11 Formaat 14,5 bij 10 cm. ALLE VIER IN ÉÉN KOOP.
9.50025 Mar 08:10

Niet verstuurd 100% gaaf. Zeer fraai. Deze serie bevat de nummers 3; 5; 7; 9 Formaat 14,5 bij 10 cm. ALLE VIER IN ÉÉN KOOP.
9.50025 Mar 08:10

Indië-Serie Sparo-Lux uitvoering 1960
Niet verstuurd 100% gaaf. Zeer fraai. Deze serie bevat de nummers 1; 4; 8 Formaat 14,5 bij 10 cm. ALLE D R I E IN ÉÉN KOOP.
7.50025 Mar 08:10

koop nu!Marken, oude kostuums rond 1905
Een fraaie, verstuurde kaart van deze Marker personen Een uitg. van Trenkler nr. Mar.4. Puntgaaf
3.00025 Mar 08:10

koop nu!Amsterdam, Burger-Weeshuis rond 1912
5.50025 Mar 08:10

koop nu!Rietmolen (bij Neede) 5 luikjeskaart 1972
Niet verstuurd. Te koop bij H. Doevelaar, aldaar. Beeld AF. Puntgaaf
3.00025 Mar 08:10

koop nu!Amersfoort, een Ned. Herv. Kerk van voor 1940
2.50025 Mar 08:10

koop nu!Den Haag, gezicht op de Koningin Emmakade 1907
Een oude verstuurde kaart.Postz. verwijderd. Een uitg. van H.S. Speelman te 's-Gravenhage.Nog in nette staat.
7.50025 Mar 08:10

koop nu!Boazum, Herv. Kerk Echte foto 1951
Nooit verstuurd. In nette staat.
2.00025 Mar 08:10

koop nu!Bourtange, Herv. Kerk rond 1959
Niet verstuurd. Een uitg. van J. Bos, aldaar.
2.00025 Mar 08:10

koop nu!Blokker, festival 1959
2.00025 Mar 08:10

koop nu!Blokker, festival 1959 met handtek, der. artiesten
Een verstuurde kaart van dit destijds zo bekende optreden van diverse musici. Op de achterkant staan (verkleind) de handtekeningen van de artiesten.
2.00025 Mar 08:10

koop nu!Gerstenhauer kaarten 3 fraaie opnamen poezen
8.50025 Mar 08:10

koop nu!Raamsdonk, Ned. Herv. Kerk in vroeger tijd
Een oude(re) kaart. Niet verstuurd. Helaas onderaan wat geknikt. Daarom voor een vriendenprijs.
2.00025 Mar 08:10

koop nu!Oud-Alblas, de oude burgemeesterswoning 1908
Verstuurd. Te koop bij G. Vonk Levensmid. bedrijf. Postz. van 1 cent.. In prima staat. nr. 7896.
6.00025 Mar 08:10

koop nu!Sneek, St. Antonius Ziekenhuis
Verstuurd. Uitg. V.d.M.S. Postz. 4 cent.
2.50025 Mar 08:15

koop nu!Sneek, Waterpoort 1922
Verstuurd. Uitg. V.d.M.S. Postz. 2 cent.
3.50025 Mar 08:15

koop nu!Sneek, Oude Koemarkt Nauta 10500
Nooit verstuurd. Zeer fraaie staat.
6.50025 Mar 08:15

koop nu!Sneek, Botniakade Nauta 10488
5.50025 Mar 08:30

koop nu!Sneek, paviljoen, Sneekermeer rond 1935.
Verstuurd. Postz. van 1,5 cent. nr. 4812.
5.50025 Mar 08:30

koop nu!Gouda, gezicht op het Stadhuis op de markt
5.00025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, gezicht Oostergrachtswal rond 1936
5.00025 Mar 08:40

koop nu!Zwolle, Grote Markt rond 1920
3.50025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, gezicht op paleis van Justitie 1915
Een verstuurde kaart uit 1915. In nette staat. Een uitg. van Schaefer Platno Edition L. 13
7.50025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, gezicht op de Vliet rond 1904
12.00025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, Groote kerk
5.00025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, gezicht op St. Jacobstraat
5.00025 Mar 08:40

koop nu!Bleskensgraaf, de Herv. kerk en de Graafstroom
3.00025 Mar 08:40

koop nu!Gouda, fragment van de St. Jan
3.50025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, Singel met zicht op R.K. kerk
2.50025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, zicht op Stationsplein kaart no. 53
Een wel beschreven mar niet verstuurde kaart van Sleding Amsterdam. De kaart werd kennelijk in een gesloten enveloppe verzonden. In prima staat.
4.00025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, gezicht op Jacobijnerkerk rond 1979
Een nette, niet verstuurde kaart van deze bekende kerk van de Friese hoofdstad. Echte foto 2279.
3.00025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, onthulling Fen Ûz Heit, no. 8
3.00025 Mar 08:40

koop nu!Gouda, stadhuis rond 1963
4.00025 Mar 08:40

koop nu!Gouda, panorama St. Jan en stadhuis rond 1942
3.00025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, het stadhuis Nauta 10526
Een zeer fraaie niet verstuurde kaart van Nauta. Van rond 1910. In nieuwstaat.
7.00025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, Groot Schavernek 10535
7.00025 Mar 08:40

koop nu!Leeuwarden, Wirdummerdijk Nauta 10533
7.00025 Mar 08:40

koop nu!Noordwijkerhout, huize "De Vonk" 1955
Een verstuurde kaart van 1955. Een uitg. van foto Roos, uit Noordwijk.
3.00025 Mar 08:40

koop nu!Noordwijkerhout, St. Jozefkerk 1956
Een niet verstuurde kaart uit 1956. Een uitg. van Jospé. Een uitg. van boekhandel Buijze, aldaar. Een pracht kaart.
6.00025 Mar 08:40

koop nu!Noordwijkerhout, hotel 't Rechthuis
4.00025 Mar 08:40

koop nu!Middelburg, Lange Delft vanaf de Markt 17-5-1940
Fotokaart Lange Delft vanaf de Markt. Uitg. fotohandel D.P. Cornelisse. In nieuw staat.
7.00025 Mar 08:40

koop nu!Zwolle, Vogelzicht met St. Michaëlskerk no. 32653
6.00025 Mar 08:40

koop nu!Meerkerk, Fotokaart van Klaas v.d. Heuvel
Staat ook op de kaart van de gehele groep comedianten.
4.00025 Mar 08:50

koop nu!Meerkerk, Fotokaart van Cor Oskam
Staat ook op de kaart van de gehele groep commedianten.
4.00025 Mar 08:50

koop nu!Oud-Alblas, Groeten uit in 5 voud
Niet verstuurd. Te koop bij T. van Zessen, aldaar. Als nieuw. Beeld Sparo. Linksboven iets aangetast.
2.00025 Mar 08:50

2.00025 Mar 08:55

koop nu!Oud-Alblas, de oude burg. woning
Verstuurd. Beschreven Postz.verwijderd. Helaas dubbel geknikt. nr. 3 38970.
2.00025 Mar 09:05

koop nu!Meerkerk, Fotokaart Truus en Miep den Hartog Cor
Een oude fraaie kaart.
6.00025 Mar 09:10

koop nu!Meerkerk, Fotokaart Cor en Piet Oskam Dolf Beems
Een oude fraaie kaart.
6.00025 Mar 09:30

koop nu!Meerkerk, Fotokaart Cor Oskam in de schoolbank
Een oude fraaie kaart.
4.00025 Mar 09:30

koop nu!Sneek, De jachthaven in vroeger tijd
Niet verstuurd. Uitg. Hema
2.50025 Mar 09:35

koop nu!Sneek, De Oosterdijk in vroeger tijd
Niet verstuurd. Uitg. Hema
2.50025 Mar 09:35

Veiling 1 - 100 van 8271 veiling(en)