Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars   6 Dec 2019 08:41 uur

Veilingoverzicht van 'verzamelgallery59'

Zwitserland ansichtkaart ongebruikt

1 2 3 4 5 6 7 8 9Pagina verder Naar laatste pagina
810 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Oscar Suleyman gebruikte telefoonkaart
Oscar Suleyman gebruikte telefoonkaart CD009.02(code:15)
0.17015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis
Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis(0.000.333)
5.43015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederlan
4.50015:10

4.50015:10

4.50015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Beurspostzege
3.75015:10

3.75015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris jaar van de h
3.75015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter
Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter(0.000.337)
8.25015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Ba
4.75015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Jo
4.75015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Fr
4.75015:10

koop nu!Surfen gebruikte telefoonkaart
Surfen gebruikte telefoonkaart CG018.01(code:12)
0.35015:10

koop nu!LP de Klassieken nr :5
LP de Klassieken nr :5
2.00015:10

koop nu!LP de Klassieken nr :6
LP de Klassieken nr :6
2.00015:10

koop nu!LP de Klassieken nr :7
LP de Klassieken nr :7
2.00015:10

koop nu!LP de Klassieken nr :8
LP de Klassieken nr :8
2.00015:10

koop nu!LP de Klassieken nr :9
LP de Klassieken nr :9
2.00015:10

koop nu!LP de Klassieken nr :10
LP de Klassieken nr :10
2.00015:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Mi
4.75015:10

koop nu!19e Eeuw gebruikte telefoonkaart
19e Eeuw(J.R.Thorbecke) gebruikte telefoonkaart CD 005.04 (code:44)
0.250 7 Dec 08:15

koop nu!20e Eeuw gebruikte telefoonkaart
20e Eeuw(JMarga Klompe) gebruikte telefoonkaart CD 005.05 (code:46)
0.250 7 Dec 08:15

koop nu!SOS Kinderdorpen gebruikte telefoonkaart
SOS Kinderdorpen gebruikte telefoonkaart CG 007.01 (code:65)
0.250 7 Dec 08:15

koop nu!Wadden Ver. gebruikte telefoonkaart
Wadden Ver. gebruikte telefoonkaart CG 007.02 (code:66)
0.450 7 Dec 08:15

Wadden Ver. gebruikte telefoonkaart CG 007.03 (code:67)
0.750 7 Dec 08:15

koop nu!Euro gebruikte telefoonkaart
Euro gebruikte telefoonkaart CG 014.02a (code:68)
1.000 7 Dec 08:15

koop nu!Franse tijd gebruikte telefoonkaart
Franse tijd gebruikte telefoonkaart CD 005.03 (code:45)
0.250 7 Dec 08:15

koop nu!Duiken gebruikte telefoonkaart
Duiken gebruikte telefoonkaart CG 018.02 (code:69)
1.000 7 Dec 08:15

koop nu!Pamela Anderson gebruikte telefoonkaart
Pamela Anderson gebruikte telefoonkaart CG 012.02 (code:64)
1.000 7 Dec 08:15

koop nu!Marlon/Johnny Depp gebruikte telefoonkaart
Marlon/Johnny Depp gebruikte telefoonkaart CG 012.01 (code:63)
0.550 7 Dec 08:15

koop nu!Jonge Gasten gebruikte telefoonkaart
Jonge Gasten-Cybernerd gebruikte telefoonkaart CG 006.01 (code:62)
0.250 7 Dec 08:15

koop nu!de iEP ongebruikte telefoonkaart
de iEP ongebruikte telefoonkaart (code:1001)
2.500 7 Dec 08:15

de iEP ongebruikte telefoonkaart (code:1000)
2.500 7 Dec 08:15

Jonge Gasten-Hiphop gebruikte telefoonkaart CG 006.02 (code:60)
0.450 7 Dec 08:15

koop nu!Telfort gebruikte telefoonkaart
Telfort gebruikte telefoonkaart(Si chip) (code:1)
0.550 8 Dec 04:37

koop nu!Kijk en Bewonder gebruikte telefoonkaart CG016.01
Kijk en Bewonder gebruikte telefoonkaart CG016.01 (code:3)
0.550 8 Dec 04:37

Telfort gebruikte telefoonkaart(Sif 2 chip)(code:2)
0.550 8 Dec 04:37

koop nu!Simpsons clippos 15 stuks
Simpsons clippos 15 stuks(kan maar 1 scan plaatsen maar zijn er 15 stuks)
3.000 8 Dec 19:00

koop nu!Finland postzegel postfris 1970 U. Kekkonen
Finland postzegel postfris 1970 U. Kekkonen (0.000.309)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postf 1970 diasbled people sport
Finland postzegel postf 1970 diasbled people sport(0.000.308)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967 Luther
Finland postzegel postfris 1967 Luther(0.000.307)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967 paper making indus
Finland postzegel postfris 1967 paper making industry(0.000.324)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967 klaar in zweden
Finland postzegel postfris 1967klaar in zweden(0.000.324)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967 Mannerheim
Finland postzegel postfris 1967 Mannerheim (0.000.322)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967uusikaupunki windmi
Finland postzegel postfris 1967 uusikaupunki windmill(0.000.321)
0.250 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 School system
Finland postzegel postfris 1966 School system(0.000.319)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 Verzekering
Finland postzegel postfris 1966 Verzekering(0.000.318)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 Unicef
Finland postzegel postfris 1966 Unicef(0.000.317)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 Politie
Finland postzegel postfris 1966 Politie(0.000.316)
0.200 9 Dec 15:30

koop nu!KNMI telefoonkaart gebruikt
150 jaar KNMI telefoonkaart gebruikt (Alfred Schaffer)CD012.02
0.250 9 Dec 19:50

koop nu!Peru postzegel postfris 1976 Louis Braille
Peru postzegel postfris 1976 Louis Braille(code:0.000.087)
0.250 9 Dec 19:50

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 UNESCO
Finland postzegel postfris 1966 UNESCO 20 e verjaardag(0.000.320)
0.200 9 Dec 21:40

koop nu!AH verzamelboek terug naar de dino s
AH verzamelboek terug naar de dino's(boek is leeg)
1.00010 Dec 18:05

koop nu!Vlinder lucifer etiketten
Vlinder lucifer etiketten (0.000.567)
1.75010 Dec 18:05

koop nu!Importa 25 Apen zegels
Importa 25 Apen zegels
1.00010 Dec 18:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1972 Costumes
Finland postzegel gebruikt 1972 Costumes(0.000.299)niet compleet
2.00010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1977 Norden
Finland postzegel gebruikt 1977 Norden (0.000.298b)
0.25010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1977 European Art Scati
Finland postzegel gebruikt 1977 European Art Scati (0.000.298)
0.25010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 Turku Cathedral
Finland postzegel gebruikt 1976 Turku Cathedral(0.000.315c)
0.20010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 Definitive
Finland postzegel gebruikt 1976 Definitive (0.000.315b)
0.20010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1992 Children drawing
Finland postzegel gebruikt 1992 Children drawing (0.000.315)
0.20010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 Honden
Finland postzegel gebruikt 1989 Honden (0.000.313c)niet compleet
1.00010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 Skiing Championshi
Finland postzegel gebruikt 1989 Skiing Championship (0.000.313)
0.20010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 salvation army
Finland postzegel gebruikt 1989 salvation army (0.000.312d)
0.20010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 a aalto
Finland postzegel gebruikt 1976 A.Aalto (0.000.312C)
0.20010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 H.v.Klemetti
Finland postzegel gebruikt 1976 H.v.Klemetti (0.000.314)
0.15010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 Aino ackte
Finland postzegel gebruikt 1976 Aino ackte(0.000.314b)
0.15010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1986 lapland
Finland postzegel gebruikt 1986 lapland expoditio(0.000.314c)
0.25010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1992 Olympische games
Finland postzegel gebruikt 1992 Olympische games Albertville and Barcelona (0.000.314d)
0.30010 Dec 19:05

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 Kerstmis
Finland postzegel gebruikt 1989 Kerstmis (0.000.313b)
0.35011 Dec 05:32

koop nu!Hongarije 1970 Liberation anniversary Michelnr. Bl
Hongarije 1970 Liberation anniversary Michelnr. Block 75 postfris
1.26012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1970 Stamp Day Michelnr. Block 77 postfr
Hongarije 1970 Stamp Day Michelnr. Block 77 postfris
1.60012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1970 Painting Michelnr. Block 76 postfri
Hongarije 1970 Painting Michelnr. Block 76 postfris
1.50012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1970 Painting Michelnr. Block 78 postfri
Hongarije 1970 Painting Michelnr. Block 78 postfris
1.85012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1971 Apollo 14 Michelnr. Block 80 postfr
Hongarije 1971 Apollo 14 Michelnr. Block 80 postfris
1.26012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1971 Durer painting Michelnr. Block 81 p
Hongarije 1971 Durer painting Michelnr. Block 81 postfris
0.95012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1971 Hunting exposition Michelnr. Block
Hongarije 1971 Hunting exposition Michelnr. Block 82 postfris
1.88012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1971 Stamp centenary Michelnr. Block 83
Hongarije 1971 Stamp centenary Michelnr. Block 83 postfris
1.26012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1971 Soyuz 11 Michelnr. Block 84 postfri
Hongarije 1971 Soyuz 11 Michelnr. Block 84 postfris
1.26012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1970 Paintings Michelnr. Block 74 postfr
Hongarije 1970 Paintings Michelnr. Block 74 postfris
1.26012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel postfris 1970 Literary council
Finland postzegel postfris 1970 Literary council (0.000.305)
0.25012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel postfris 1970Int.Atomic conferen
Finland postzegel postfris 1970 Int.Atomic conference(0.000.304)
0.25012 Dec 05:17

Nederland postzegelvel 2018 postfris Filateliebeur
3.75012 Dec 05:17

3.75012 Dec 05:17

koop nu!Curacao postzegels postfris 1943 Kon Familie
Curacao postzegels postfris 1943 Kon Familie (0.000.297)
1.50012 Dec 05:17

koop nu!Curacao postzegels postfris 1938 Jubileumzegels
Curacao postzegels postfris 1938 Jubileumzegels (0.000.297b)
1.25012 Dec 05:17

4.50012 Dec 05:17

4.50012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel postfris 1960 Geophysics
Finland postzegel postfris 1960 Geophysics(0.000.307)plakkers rest
0.35012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel postfris 1960 Int.year of refuge
Finland postzegel postfris 1960 Int.year of refugees(0.000.308b)
0.35012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel postfris 1946 Red Cross
Finland postzegel postfris 1960 Red Cross (0.000.309b)
0.35012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1988 Kerstmis
Finland postzegel gebruikt 1988 Kerstmis(0.000.310c)
0.30012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1993 WWF Poolvos
Finland postzegel gebruikt 1993 WWF Poolvos(0.000.323b)niet compleet
2.00012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel postfris 1973 P.Nurmi
Finland postzegel postfris 1973 P.Nurmi(0.000.301)
0.25012 Dec 05:17

koop nu!Finland postzegel postfris 1970 UNESCO
Finland postzegel postfris 1970 UNESCO lENIN symposium(0.000.302)
0.25012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1969 Olympic games Mexico-Munich Micheln
Hongarije 1969 Olympic games Mexico-Munich Michelnr. Block 69 postfris
1.65012 Dec 15:30

koop nu!Hongarije 1969 Republic Michelnr. Block 70 postfri
Hongarije 1969 Republic Michelnr. Block 70 postfris
0.95012 Dec 15:30

koop nu!Hongarije 1969 Fouche painting Michelnr. Block 71
Hongarije 1969 Fouche painting Michelnr. Block 71 postfris
1.50012 Dec 15:30

koop nu!Hongarije 1969 Apollo 11 Michelnr. Block 72 postfr
Hongarije 1969 Apollo 11 Michelnr. Block 72 postfris
2.40012 Dec 15:30

koop nu!Hongarije 1969 Stamp Day Michelnr. Block 73 postfr
Hongarije 1969 Stamp Day Michelnr. Block 73 postfris
1.26012 Dec 15:30

Veiling 1 - 100 van 810 veiling(en)