Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  18 Nov 2019 13:55 uur

Veilingoverzicht van 'verzamelgallery59'

Nederland FDC 406 100 jaar VNO- NCW
Nederland FDC 407 zegel uit boekje
Nederland FDC 405 Tien voor uw brieven
Nederland FDC 410 Kinderzegels

1.064 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT

koop nu!Tom Poes en de pasmunt postset
Tom Poes en de pasmunt postset(4 velletjes)
15.00030 Nov 16:08

koop nu!Paddenstoelen postset
Paddenstoelen postset(4 velletjes)
15.00030 Nov 16:08

koop nu!Nederland postzegelvel van de Sandd 2017 postfris
Nederland postzegelvel van de Sandd 2017 postfris uitgifte 1e Kerstvelletje
12.75024 Nov 14:00

koop nu!Nederland postzegelvel van de Sandd 2018 postfris
Nederland postzegelvel van de Sandd 2018 postfris uitgifte 2e Kerstvelletje(0.000.124)
12.75024 Nov 14:00

koop nu!Joseph prestigeboekje
Joseph prestigeboekje
11.50030 Nov 16:08

koop nu!KNSB prestigeboekje
KNSB prestigeboekje
11.50030 Nov 16:08

koop nu!Ajax prestigeboekje
Ajax prestigeboekje
11.50030 Nov 16:08

koop nu!PSV prestigeboekje
PSV prestigeboekje
11.50030 Nov 16:08

koop nu!BZN prestigeboekje
BZN prestigeboekje
11.50030 Nov 16:08

koop nu!Feijenoord prestigeboekje
Feijenoord prestigeboekje
11.50030 Nov 16:08

koop nu!Nederland postzegelvel 2008 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2008 Decemberzegels (0.000.144)
10.00026 Nov 15:12

koop nu!Rizla plaatjesalbum zo moet je vissen
Rizla plaatjesalbum zo moet je vissen(compleet)
9.00030 Nov 16:07

koop nu!nieuw artikelNederland FDC 409 en 409A Hoogtepunten uit de 20e
Nederland FDC 409 en 409A Hoogtepunten uit de 20e eeuw
8.76016 Dec 06:10

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2017 Europese nert
Nederland postzegelvel postfris 2017 Europese nerts(0.000.184)
8.25030 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2017 Hawaiaanse mo
Nederland postzegelvel postfris 2017 Hawaiaanse monniksrob(0.000.185)
8.25030 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Tasmaanse dui
Nederland postzegelvel 2017 postfris Tasmaanse duivel (0.000.188)
8.25030 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris IJsbeer
Nederland postzegelvel 2017 postfris IJsbeer (0.000.189)
8.25030 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Bonobo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Bonobo (0.000.193)
8.25030 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Europese Bizo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Europese Bizon (0.000.194)
8.25030 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Reuzenpanda
Nederland postzegelvel 2017 postfris Reuzenpanda (0.000.195)
8.25030 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Grevyzebra
Nederland postzegelvel 2017 postfris Grevyzebra (0.000.196)
8.25030 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter
Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter(0.000.337)
8.250 6 Dec 15:10

koop nu!Nieuw Zeeland 1995 Post'x 95 postfris
Nieuw Zeeland 1995 Post'x 95 postfris
8.00020 Nov 15:35

koop nu!Australie Antarctica 1995 Singapore 95 Michelnr. B
Australie Antarctica 1995 Singapore 95 Michelnr. Block 1 I postfris
8.00024 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.143)
8.00026 Nov 15:12

koop nu!Nederland postzegelboekje 8 pers postzegels 2011
Nederland postzegelboekje 8 pers postzegels 2011 postfris
8.00028 Nov 16:43

koop nu!Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr2
Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr2(compleet)
7.50026 Nov 06:19

7.50026 Nov 06:19

7.50026 Nov 06:19

koop nu!Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr1
Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr1(compleet)
7.50026 Nov 06:19

koop nu!Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr3
Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr3(compleet)
7.50026 Nov 06:19

koop nu!Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr4
Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen(compleet)
7.50026 Nov 06:19

koop nu!Importa Suriname album
Importa Suriname album(leeg)
7.500 1 Dec 08:54

koop nu!Nieuw Zeeland 1995 Singapore/Jakarta Michelnr. Blo
Nieuw Zeeland 1995 Singapore/Jakarta Michelnr. Block 52 postfris
7.40024 Nov 14:40

Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen(niet compleet mist 3 plaatjes )
7.00026 Nov 06:19

koop nu!nieuw artikelNederland postzegelvel 2006 postfris Kinderzegels
Nederland postzegelvel 2006 postfris Kinderzegels(0.000.378)
6.30015 Dec 16:20

koop nu!Charles Burki postzegelboekje
Charles Burki postzegelboekje
5.50030 Nov 16:08

Charles Burki postzegelboekje
5.50030 Nov 16:08

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis
Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis(0.000.333)
5.430 6 Dec 15:10

Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr1(compleet nietje aan 1 kant los)
5.00026 Nov 06:19

Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen(leeg )
5.00026 Nov 06:19

koop nu!Lucy Ball sigarenbanden 5 kleuren
Lucy Ball sigarenbanden 5 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.152)op scan staan er vier maar zijn 5 kleuren
5.00026 Nov 18:55

koop nu!Beroemde Vrouwen sigarenbanden 5 kleuren
Beroemde Vrouwen sigarenbanden 5 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.162)
5.00027 Nov 14:10

koop nu!Vogels boek
Vogels boek
5.00030 Nov 16:07

koop nu!Reptielen & Amfibieen boek
Reptielen & Amfibieen boek
5.00030 Nov 16:07

koop nu!Caribisch Nederland boek
Caribisch Nederland boek
5.00030 Nov 16:07

koop nu!Tom Poes en de pasmunt boek
Tom Poes en de pasmunt boek
5.00030 Nov 16:08

koop nu!AH verzamelboek Superdieren
AH verzamelboek Superdieren(boek is leeg)
5.00030 Nov 08:35

koop nu!Winter volgens Seasonspostset
Winter volgens Seasonspostset(1 velletjes en 3 kaarten)
4.95030 Nov 16:08

koop nu!Alpe d'huzes postset
Alpe d'huzes postset(1 velletjes en 3 kaarten)
4.95030 Nov 16:08

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2006 tien voor de
Nederland postzegelvel postfris 2006 tien voor de liefde(0.000.384)
4.90000:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Mi
4.750 6 Dec 15:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Fr
4.750 6 Dec 15:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Jo
4.750 6 Dec 15:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Ba
4.750 6 Dec 15:10

koop nu!De Gruyter lucifer etiketten vogels
De Gruyter lucifer etiketten vogels(code:0.000.037)40 stuks en 1 grote
4.50019 Nov 08:35

koop nu!Vege lucifer etiketten Muziek instrumenten
Vege lucifer etiketten Muziek instrumenten (code:0.000.055)34 stuks2 e scan kon er niet op sorry
4.50020 Nov 11:55

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederlan
4.500 6 Dec 15:10

4.500 6 Dec 15:10

4.500 6 Dec 15:10

4.50012 Dec 05:17

4.50012 Dec 05:17

koop nu!nieuw artikelNederland postzegelvel 2005 postfris World Press f
Nederland postzegelvel 2005 postfris World Press foto (0.000.368)
4.50015 Dec 16:20

koop nu!Bulgarije 1986 Halleys comet Michelnr. Block 162 B
Bulgarije 1986 Halleys comet Michelnr. Block 162 B postfris
4.40024 Nov 14:40

koop nu!nieuw artikelNederland postzegelvel 2006 postfris 10 goede doel
Nederland postzegelvel 2006 postfris 10 goede doelen decemberzegels(0.000.374)
4.40015 Dec 16:20

koop nu!nieuw artikelNederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen
Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen decemberzegels(0.000.380)
4.40015 Dec 16:20

Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen decemberzegels(0.000.381)
4.40015 Dec 16:20

koop nu!Rizla plaatjes album zoetwatervissen deel:3
Rizla plaatjes album zoetwatervissen(ongeveer half leeg)
4.00026 Nov 06:19

koop nu!Rizla plaatjes album zoetwatervissen deel:2
Rizla plaatjes album zoetwatervissen deel:2(18 plaatjes ontbreken)
4.00026 Nov 06:19

Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.139)
4.00026 Nov 15:12

koop nu!nieuw artikelHongarije 1966 Paintings Michelnr. Block 56 postf
Hongarije 1966 Paintings Michelnr. Block 56 postfris
3.80015 Dec 16:20

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Beurspostzege
3.750 6 Dec 15:10

3.750 6 Dec 15:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris jaar van de h
3.750 6 Dec 15:10

Nederland postzegelvel 2018 postfris Filateliebeur
3.75012 Dec 05:17

3.75012 Dec 05:17

koop nu!Hongarije 1972 Olympic games Sapporo and Munich Mi
Hongarije 1972 Olympic games Sapporo and Munich Michelnr. Block 89 postfris
3.650 5 Dec 05:37

koop nu!Importa First day covers album
Importa First day covers album(leeg)l-blauw kunnen 40 enveloppen in
3.500 1 Dec 08:54

koop nu!Importa eerste dag enveloppen album
Importa eerste dag enveloppen album(leeg)groen kunnen 48enveloppen in
3.500 1 Dec 08:54

Importa eerste dag enveloppen album(leeg) blauw kunnen 52 enveloppen in
3.500 1 Dec 08:54

Importa eerste dag enveloppen album(leeg)rood kunnen 58 enveloppen in
3.500 1 Dec 08:54

Importa eerste dag enveloppen album(leeg)bruin kunnen 50 enveloppen in
3.500 1 Dec 08:54

koop nu!Nieuw Zeeland 1994 Animals postfris
Nieuw Zeeland 1994 Animals postfris
3.45020 Nov 15:35

koop nu!Nieuw Zeeland 1994 Cricket Council postfris
Nieuw Zeeland 1994 Cricket Council postfris
3.45020 Nov 15:35

koop nu!nieuw artikelNederland postzegelvel 2005 postfris Kerstzegels
Nederland postzegelvel 2005 postfris Kerstzegels (0.000.365)
3.40015 Dec 16:20

3.40015 Dec 16:20

koop nu!Hongarije 1973 European safety conference Michelnr
Hongarije 1973 European safety conference Michelnr. Block 99 postfris
3.300 3 Dec 19:10

koop nu!Kuifje sigarenbanden 3 kleuren de 7 kristallen bol
Kuifje sigarenbanden de 7 kristallen bollen3 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.200)op scan staan er 1 maar zijn 3kleuren
3.000 2 Dec 15:15

koop nu!Simpsons clippos 15 stuks
Simpsons clippos 15 stuks(kan maar 1 scan plaatsen maar zijn er 15 stuks)
3.000 8 Dec 19:00

koop nu!nieuw artikelSmiths album 1 leeg
Smiths album 1 leeg
3.00015 Dec 16:20

koop nu!nieuw artikelSmiths album 2 leeg
Smiths album 2 leeg
3.00015 Dec 16:20

koop nu!nieuw artikelTopshots album leeg
Topshots album leeg
3.00015 Dec 16:20

koop nu!nieuw artikelNederland FDC 410 Kinderzegels
2.84016 Dec 06:10

koop nu!nieuw artikelNederland FDC 405 Tien voor uw brieven
2.84016 Dec 06:10

koop nu!nieuw artikelNederland FDC 407 blok Strippostzegels
Nederland FDC 407 blok Strippostzegels
2.80016 Dec 06:10

koop nu!Hongarije 1974 European safety conference Michelnr
Hongarije 1974 European safety conference Michelnr. Block 103 postfris
2.700 3 Dec 19:10

koop nu!nieuw artikelHongarije 1967 Paintings, Amphilex Michelnr. Block
Hongarije 1967 Paintings, Amphilex Michelnr. Block 58 postfris
2.70015 Dec 16:20

koop nu!Hongarije 1978 Stamp Day mosaics Michelnr. Block 1
Hongarije 1978 Stamp Day mosaics Michelnr. Block 134 postfris
2.650 1 Dec 10:30

koop nu!Bulgarije 1991 Olympic Winter Games Albertville Mi
Bulgarije 1991 Olympic Winter Games Albertville Michelnr. Block 216 B postfris
2.60024 Nov 14:40

koop nu!Nederland postzegel pf 2006 Rembrandt
Nederland postzegel pf 2006 Rembrandt(0.000.393)
2.55030 Nov 16:08

Veiling 1 - 100 van 1064 veiling(en)