Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  15 Dec 2019 08:40 uur

Veilingoverzicht van 'verzamelgallery59'

Suske en Wiske nr:213 de Eenzame Eenhoorn
Suske en Wiske nr:233 de Klinkende Klokken
Suske en Wiske nr:67 de Poenschepper
Suske en Wiske nr:94 de Sissende Sampan

1.042 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS# EINDIGT

koop nu!Don Pedro-Heraldiek sigarenbanden(geel)
Don Pedro-Heraldiek sigarenbanden(geel)(dit zijn commerciele banden)(code:0.000.015)
1.00011:50

koop nu!Flintstone sigarenbanden roze 1 t/m 10
Flintstone sigarenbanden roze 1 t/m 10(0.000.266)(dit zijn commerciele sigarenbanden).
1.00011:50

koop nu!Flintstone sigarenbanden d-roze 1 t/m 10
Flintstone sigarenbanden d-roze 1 t/m 10(0.000.271)(dit zijn commerciele sigarenbanden).
1.00011:50

koop nu!Flintstone sigarenbanden paars 1 t/m 10
Flintstone sigarenbanden paars 1 t/m 10(0.000.256)(dit zijn commerciele sigarenbanden).
1.00011:50

koop nu!Flintstone sigarenbanden wit 1 t/m 10
Flintstone sigarenbanden wit 1 t/m 10(0.000.261)(dit zijn commerciele sigarenbanden).
1.00011:50

koop nu!Bulgarije postzegel gebruikt 1991 Huisdier
Bulgarije postzegel gebruikt 1991 Huisdier(code:0.000.009)
1.35011:50

koop nu!Royal Flush sigarenbanden Kerkelijke Heraldiek
Royal Flush sigarenbanden Kerkelijke Heraldiek (geel)nr:1 t/m 24 (dit zijn commerciele sigarenbanden)(code:0.000.001)
1.00011:50

koop nu!Jersey postzegels postfris 1989 French Revolution
Jersey postzegels postfris 1989 French Revolution(0.000.250)
2.00011:50

koop nu!Jersey postzegel gestempeld 1998 Kerstmis
Jersey postzegel gestempeld 1998 Kerstmis(0.000.254b)
0.15011:50

koop nu!Mondriaan telefoonkaart gebruikt
Mondriaan -atelier Amsterdam telefoonkaart gebruikt CD002.01(code:16)
0.25011:50

koop nu!Jersey postzegels postfris 1974 Flowers
Jersey postzegels postfris 1974 Flowers(0.000.101b)
0.75011:50

koop nu!Jersey postzegel gestempeld 1997 Kerstmis
Jersey postzegel gestempeld 1997 Kerstmis(0.000.254c)
0.15011:50

koop nu!Cyprus postzegel postfris 1979 Int jaar van het ki
Cyprus postzegel postfris 1979 Int jaar van het kind(0.000.276)
0.40013:23

koop nu!Portugal postzegels gestempeld 1982 Tegels(17 th e
Portugal postzegels gestempeld 1982 Tegels(17 th eeuwfeest)(0.000.276c)
0.15013:23

koop nu!Cyprus postzegel postfris 1979 Rotary club
Cyprus postzegel postfris 1979 Rotary club(0.000.276b)
0.40013:23

koop nu!Joegoslavie postzegels gestempeld 1973 steden in h
Joegoslavie postzegels gestempeld 1973 steden in het verleden(0.000.277)
1.75013:23

koop nu!Cyprus postzegels postfris 1980 Olympische spelen
Cyprus postzegels postfris 1980 Olympische spelen Moskou(0.000.281)
0.40014:41

koop nu!Cyprus postzegels postfris 1971 Aartsbisschop maka
Cyprus postzegels postfris 1971 Aartsbisschop Makarios III(0.000.282)
0.60014:41

koop nu!Zelfstandig gebruikte telefoonkaart CD004.03
Zelfstandig gebruikte telefoonkaart CD004.03(code:5)
0.25014:41

koop nu!So by Alexander v Slobbe gebruikte telefoonkaart
So by Alexander v Slobbe gebruikte telefoonkaart CD009.01(code:7)
0.20014:41

koop nu!Trouw gebruikte telefoonkaart CD004.01
Trouw gebruikte telefoonkaart CD004.01(code:6)
0.25014:41

koop nu!Cyprus postzegels postfris 1965 John.F.Kennedy
Cyprus postzegels postfris 1965 John.F.Kennedy(0.000.280)
0.60014:41

koop nu!Jersey postzegelvel gestempeld 1981 Jersey veldsla
Jersey postzegelvel gestempeld 1981 Jersey veldslag(0.000.279)
0.60014:41

Portugal postzegels gestempeld 1982 Tegels(17 th eeuwfeest)(0.000.276e)
0.15014:41

koop nu!uit 60e of 70e jaren soldaatjes (plastic)
uit 60e of 70e jaren soldaatjes (plastic)
2.50016:20

koop nu!Smiths album 1 leeg
Smiths album 1 leeg
3.00016:20

koop nu!Smiths album 2 leeg
Smiths album 2 leeg
3.00016:20

koop nu!Topshots album leeg
Topshots album leeg
3.00016:20

koop nu!Nederland postzegels gebruikt 2004 Kerstmis
Nederland postzegels gebruikt 2004 Kerstmis (0.000.352)
1.00016:20

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris World Press f
Nederland postzegelvel 2005 postfris World Press foto (0.000.368)
4.50016:20

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris Kerstzegels
Nederland postzegelvel 2005 postfris Kerstzegels (0.000.365)
3.40016:20

3.40016:20

koop nu!Nederland postzegelvel 2006 postfris 10 goede doel
Nederland postzegelvel 2006 postfris 10 goede doelen decemberzegels(0.000.374)
4.40016:20

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen
Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen decemberzegels(0.000.380)
4.40016:20

Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen decemberzegels(0.000.381)
4.40016:20

koop nu!Nederland postzegelvel 2007 postfris Bijplakzegels
Nederland postzegelvel 2007 postfris Bijplakzegels 3 cent(0.000.382)
0.50016:20

koop nu!Nederland postzegel 2007 postfris Bijplakzegels 3
Nederland postzegel 2007 postfris Bijplakzegels 3 cent(0.000.382)
0.05016:20

koop nu!Nederland postzegelvel 2006 postfris Kinderzegels
Nederland postzegelvel 2006 postfris Kinderzegels(0.000.378)
6.30016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1978 100 years Kotka
Finland postzegel gebruikt 1978 100 years Kotkan (0.000.342b)
0.20016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1983 Athletics world ch
Finland postzegel gebruikt 1983 Athletics world championship (0.000.432)
0.25016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1979 200 years Tampere
Finland postzegel gebruikt 1979 200 years Tampere (0.000.432b)
0.15016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1979 Definitive
Finland postzegel gebruikt 1979 Definitive(0.000.432c)
0.15016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 Salvation army
Finland postzegel gebruikt 1989 Salvation army(0.000.431)
0.15016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 SHannes Kolehmaine
Finland postzegel gebruikt 1989 SHannes Kolehmainen(0.000.431b)
0.15016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1993 700 years Viborg
Finland postzegel gebruikt 1993 700 years Viborg(0.000.431d)
0.15016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1991 Def. Flowers
Finland postzegel gebruikt 1991 Def. Flowers(0.000.431d)
0.50016:20

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1991 Ice Hockey
Finland postzegel gebruikt 1991 Ice Hockey(0.000.431e)
0.20016:20

koop nu!Hongarije 1966 World Cup Football Michelnr. Block
Hongarije 1966 World Cup Football Michelnr. Block 53 postfris
2.10016:20

koop nu!Hongarije 1966 European Athletic games Michelnr. B
Hongarije 1966 European Athletic games Michelnr. Block 54 postfris
2.40016:20

koop nu!Hongarije 1966 Stamp Day Michelnr. Block 55 postf
Hongarije 1966 Stamp Day Michelnr. Block 55 postfris
1.50016:20

koop nu!Hongarije 1966 Paintings Michelnr. Block 56 postf
Hongarije 1966 Paintings Michelnr. Block 56 postfris
3.80016:20

koop nu!Hongarije 1967 Aerofila Michelnr. Block 57 postfri
Hongarije 1967 Aerofila Michelnr. Block 57 postfris
1.38016:20

koop nu!Hongarije 1967 Paintings, Amphilex Michelnr. Block
Hongarije 1967 Paintings, Amphilex Michelnr. Block 58 postfris
2.70016:20

koop nu!Hongarije 1967 Aerofila Michelnr. Block 59 postfri
Hongarije 1967 Aerofila Michelnr. Block 59 postfris
1.38016:20

koop nu!Hongarije 1967 Postal centenary Michelnr. Block 60
Hongarije 1967 Postal centenary Michelnr. Block 60 postfris
1.26016:20

koop nu!Hongarije 1967 Paintings Michelnr. Block 61 postfr
Hongarije 1967 Paintings Michelnr. Block 61 postfris
0.96016:20

koop nu!Hongarije 1968 Astronauts memorial Michelnr. Block
Hongarije 1968 Astronauts memorial Michelnr. Block 63 postfris
1.26016:20

koop nu!Noorwegen postzegels gestempeld 1999 Vis
Noorwegen postzegels gestempeld 1999 Vis(0.000.421)
1.00016:20

koop nu!Noorwegen postzegels gestempeld 2008 Kunst
Noorwegen postzegels gestempeld 2008 Kunst (0.000.420)
1.00016:20

koop nu!noorwegen 2016 lillehamer youth olympics
noorwegen 2016 lillehamer youth olympics (0.000.423)
0.50016:20

koop nu!noorwegen postzegels gebruikt 2009 art
noorwegen postzegels gebruikt 2009 art(0.000.422)
1.00016:20

koop nu!noorwegen postzegels gebruikt 2013 popular bandes
noorwegen postzegels gebruikt 2013 popular bandes(0.000.416)
1.00016:20

koop nu!Noorwegen postzegels gebruikt 2013 Ivar Aasen,Noor
Noorwegen postzegels gebruikt 2013 Ivar Aasen,Noorwegen theather(0.000.421b)
0.50016:20

koop nu!Noorwegen postzegels gebruikt 2013 Fashion
Noorwegen postzegels gebruikt 2013 Fashion(0.000.423b)
0.50016:20

koop nu!Noorwegen postzegels gebruikt 2016 Kristiansand
Noorwegen postzegels gebruikt 2016 Kristiansand(0.000.419)
0.50016:20

koop nu!Hitdossier 1958-1990
Hitdossier 1958-1990
2.50016 Dec 05:27

koop nu!Buck Danny nr:20 S.O.S vliegende schotels
Buck Danny nr:20 S.O.S vliegende schotels
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Buck Danny nr:23 vlucht naar de verloren vallei
Buck Danny nr:23 vlucht naar de verloren vallei
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Buck Danny nr:43 vuur uit de hemel
Buck Danny nr:43 vuur uit de hemel
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Buck Danny nr:7 de smokkelaars van de rode zee
Buck Danny nr:7 de smokkelaars van de rode zee
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Buck Danny nr:18 aanval op Malakka
Buck Danny nr:18 aanval op Malakka
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Safari 23-de regenmaker
Safari 23-de regenmaker
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Tits 7 de bende van flambar
Tits 7 de bende van flambar
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Storm 3 het volk van de woestijn
Storm 3 het volk van de woestijn
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Storm 17 de wentelwereld
Storm 17 de wentelwereld
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Guust-gadgets en gags
Guust-gadgets en gags
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Gigantik- de meesters van het light
Gigantik- de meesters van het light
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Winetou de geest van de IIano estacado
Winetou de geest van de IIano estacado
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Lucky Luck zijne keizerlijke hoogheid smith
Lucky Luck zijne keizerlijke hoogheid smith
1.00016 Dec 05:27

koop nu!de Blauwbloezen-Blauw en uniformen
de Blauwbloezen-Blauw en uniformen
1.00016 Dec 05:27

koop nu!de partizanen-het geheime document de krijgsgevang
de partizanen-het geheime document de krijgsgevangene
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Dan Cooper -target
Dan Cooper -target
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Dan Cooper -het onzichtbare vliegtuig
Dan Cooper -het onzichtbare vliegtuig
1.00016 Dec 05:27

koop nu!sjef van oekel-zoekt het hogerop
sjef van oekel-zoekt het hogerop
1.00016 Dec 05:27

koop nu!sjef van oekel-breekt door
sjef van oekel-breekt door
1.00016 Dec 05:27

koop nu!cristal-paspoort voor de angst
cristal-paspoort voor de angst
1.00016 Dec 05:27

koop nu!de strijd der planeten-de ruimteslang
de strijd der planeten-de ruimteslang
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Pol-14 bij de pinguins
Pol-14 bij de pinguins
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Pol-5 op de piramiden
Pol-5 op de piramiden
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Ian Kaledine-de witte nacht
Ian Kaledine-de witte nacht
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Archie Cash-hartenjagen in Koa-Gule
Archie Cash-hartenjagen in Koa-Gule
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Michel Vaillant-opstand der koningen
Michel Vaillant-opstand der koningen
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Lucky Luck-apache canyon
Lucky Luck-apache canyon
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Lucky Luck-de ballade van de daltons
Lucky Luck-de ballade van de daltons
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Lucky Luck-de schat van de daltons
Lucky Luck-de schat van de daltons
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Kuifje-het geheim van de eenhoorn
Kuifje-het geheim van de eenhoorn
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Kuifje-de sigaren van de farao
Kuifje-de sigaren van de farao
1.00016 Dec 05:27

koop nu!Spits-heeft weer pech
Spits-heeft weer pech
1.00016 Dec 05:27

koop nu!de tempel van siva
de tempel van siva
1.00016 Dec 05:27

koop nu!De Geuzen nr: 1 de zeven jagers
De Geuzen nr: 1 de zeven jagers
1.00016 Dec 05:27

Veiling 1 - 100 van 1042 veiling(en)