Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  16 Dec 2019 08:42 uur

Veilingoverzicht van 'verzamelgallery59'

Andorra f 90 Nadal 91
Nieuw- Zeeland postzegel gebruikt 1967 Christmas
Korps Mariniers - Herinnering Rotterdam 10 mei
Nederland FDC 283 Gecombineerde uitgave

1.000 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT

koop nu!Tom Poes en de pasmunt postset
Tom Poes en de pasmunt postset(4 velletjes)
15.00028 Dec 16:10

koop nu!Paddenstoelen postset
Paddenstoelen postset(4 velletjes)
15.00028 Dec 16:10

koop nu!Nederland postzegelvel van de Sandd 2017 postfris
Nederland postzegelvel van de Sandd 2017 postfris uitgifte 1e Kerstvelletje
12.750 5 Jan 12:46

koop nu!Nederland postzegelvel van de Sandd 2018 postfris
Nederland postzegelvel van de Sandd 2018 postfris uitgifte 2e Kerstvelletje(0.000.124)
12.750 5 Jan 12:46

koop nu!Ajax prestigeboekje
Ajax prestigeboekje
11.50028 Dec 16:10

koop nu!Feijenoord prestigeboekje
Feijenoord prestigeboekje
11.50028 Dec 16:10

koop nu!PSV prestigeboekje
PSV prestigeboekje
11.50028 Dec 16:10

koop nu!BZN prestigeboekje
BZN prestigeboekje
11.50028 Dec 16:10

koop nu!Joseph prestigeboekje
Joseph prestigeboekje
11.50028 Dec 16:10

koop nu!KNSB prestigeboekje
KNSB prestigeboekje
11.50028 Dec 16:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2008 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2008 Decemberzegels (0.000.144)
10.000 5 Jan 12:45

koop nu!Rizla plaatjesalbum zo moet je vissen
Rizla plaatjesalbum zo moet je vissen(compleet)
9.00028 Dec 16:10

koop nu!nieuw artikelNederland FDC 409 en 409A Hoogtepunten uit de 20e
Nederland FDC 409 en 409A Hoogtepunten uit de 20e eeuw
8.76013 Jan 06:15

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter
Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter(0.000.337)
8.250 5 Jan 12:43

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Tasmaanse dui
Nederland postzegelvel 2017 postfris Tasmaanse duivel (0.000.188)
8.250 5 Jan 12:44

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2017 Europese nert
Nederland postzegelvel postfris 2017 Europese nerts(0.000.184)
8.250 5 Jan 12:44

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2017 Hawaiaanse mo
Nederland postzegelvel postfris 2017 Hawaiaanse monniksrob(0.000.185)
8.250 5 Jan 12:44

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Europese Bizo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Europese Bizon (0.000.194)
8.250 5 Jan 12:44

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris IJsbeer
Nederland postzegelvel 2017 postfris IJsbeer (0.000.189)
8.250 5 Jan 12:44

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Bonobo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Bonobo (0.000.193)
8.250 5 Jan 12:44

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Reuzenpanda
Nederland postzegelvel 2017 postfris Reuzenpanda (0.000.195)
8.250 5 Jan 12:44

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Grevyzebra
Nederland postzegelvel 2017 postfris Grevyzebra (0.000.196)
8.250 5 Jan 12:44

koop nu!Nieuw Zeeland 1995 Post'x 95 postfris
Nieuw Zeeland 1995 Post'x 95 postfris
8.00018 Dec 15:40

koop nu!Australie Antarctica 1995 Singapore 95 Michelnr. B
Australie Antarctica 1995 Singapore 95 Michelnr. Block 1 I postfris
8.00022 Dec 14:40

koop nu!Nederland postzegelboekje 8 pers postzegels 2011
Nederland postzegelboekje 8 pers postzegels 2011 postfris
8.00026 Dec 16:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.143)
8.000 5 Jan 12:45

koop nu!Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr4
Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen(compleet)
7.50024 Dec 06:20

koop nu!Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr3
Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr3(compleet)
7.50024 Dec 06:20

koop nu!Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr2
Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr2(compleet)
7.50024 Dec 06:20

7.50024 Dec 06:20

7.50024 Dec 06:20

koop nu!Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr1
Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr1(compleet)
7.50024 Dec 06:20

koop nu!Importa Suriname album
Importa Suriname album(leeg)
7.50029 Dec 08:55

koop nu!Nieuw Zeeland 1995 Singapore/Jakarta Michelnr. Blo
Nieuw Zeeland 1995 Singapore/Jakarta Michelnr. Block 52 postfris
7.40022 Dec 14:40

Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen(niet compleet mist 3 plaatjes )
7.00024 Dec 06:20

koop nu!Charles Burki postzegelboekje
Charles Burki postzegelboekje
5.50028 Dec 16:10

Charles Burki postzegelboekje
5.50028 Dec 16:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis
Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis(0.000.333)
5.430 5 Jan 12:43

Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen(leeg )
5.00024 Dec 06:20

Rizla plaatjes album zo leer ik vogels kennen nr1(compleet nietje aan 1 kant los)
5.00024 Dec 06:20

koop nu!Tom Poes en de pasmunt boek
Tom Poes en de pasmunt boek
5.00028 Dec 16:10

koop nu!Caribisch Nederland boek
Caribisch Nederland boek
5.00028 Dec 16:10

koop nu!Vogels boek
Vogels boek
5.00028 Dec 16:10

koop nu!Reptielen & Amfibieen boek
Reptielen & Amfibieen boek
5.00028 Dec 16:10

koop nu!AH verzamelboek Superdieren
AH verzamelboek Superdieren(boek is leeg)
5.00022 Dec 12:44

koop nu!Beroemde Vrouwen sigarenbanden 5 kleuren
Beroemde Vrouwen sigarenbanden 5 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.162)
5.000 5 Jan 12:45

koop nu!Lucy Ball sigarenbanden 5 kleuren
Lucy Ball sigarenbanden 5 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.152)op scan staan er vier maar zijn 5 kleuren
5.000 5 Jan 12:45

koop nu!Alpe d'huzes postset
Alpe d'huzes postset(1 velletjes en 3 kaarten)
4.95028 Dec 16:10

koop nu!Winter volgens Seasonspostset
Winter volgens Seasonspostset(1 velletjes en 3 kaarten)
4.95028 Dec 16:10

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2006 tien voor de
Nederland postzegelvel postfris 2006 tien voor de liefde(0.000.384)
4.90017 Dec 00:10

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Fr
4.750 5 Jan 12:43

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Jo
4.750 5 Jan 12:43

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Ba
4.750 5 Jan 12:43

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Mi
4.750 5 Jan 12:43

koop nu!De Gruyter lucifer etiketten vogels
De Gruyter lucifer etiketten vogels(code:0.000.037)40 stuks en 1 grote
4.50017 Dec 16:09

koop nu!Vege lucifer etiketten Muziek instrumenten
Vege lucifer etiketten Muziek instrumenten (code:0.000.055)34 stuks2 e scan kon er niet op sorry
4.50019 Dec 15:56

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederlan
4.500 5 Jan 12:43

4.500 5 Jan 12:43

4.500 5 Jan 12:43

4.500 9 Jan 06:28

4.500 9 Jan 06:28

koop nu!Bulgarije 1986 Halleys comet Michelnr. Block 162 B
Bulgarije 1986 Halleys comet Michelnr. Block 162 B postfris
4.40022 Dec 14:40

koop nu!Rizla plaatjes album zoetwatervissen deel:3
Rizla plaatjes album zoetwatervissen(ongeveer half leeg)
4.00024 Dec 06:20

koop nu!Rizla plaatjes album zoetwatervissen deel:2
Rizla plaatjes album zoetwatervissen deel:2(18 plaatjes ontbreken)
4.00024 Dec 06:20

Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.139)
4.000 5 Jan 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Beurspostzege
3.750 5 Jan 12:43

3.750 5 Jan 12:43

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris jaar van de h
3.750 5 Jan 12:43

Nederland postzegelvel 2018 postfris Filateliebeur
3.750 9 Jan 06:28

3.750 9 Jan 06:28

koop nu!Hongarije 1972 Olympic games Sapporo and Munich Mi
Hongarije 1972 Olympic games Sapporo and Munich Michelnr. Block 89 postfris
3.650 5 Jan 12:43

koop nu!Importa eerste dag enveloppen album
Importa eerste dag enveloppen album(leeg) blauw kunnen 52 enveloppen in
3.50029 Dec 08:55

Importa eerste dag enveloppen album(leeg)rood kunnen 58 enveloppen in
3.50029 Dec 08:55

Importa eerste dag enveloppen album(leeg)bruin kunnen 50 enveloppen in
3.50029 Dec 08:55

Importa eerste dag enveloppen album(leeg)groen kunnen 48enveloppen in
3.50029 Dec 08:55

koop nu!Importa First day covers album
Importa First day covers album(leeg)l-blauw kunnen 40 enveloppen in
3.50029 Dec 08:55

koop nu!Nieuw Zeeland 1994 Animals postfris
Nieuw Zeeland 1994 Animals postfris
3.45018 Dec 15:40

koop nu!Nieuw Zeeland 1994 Cricket Council postfris
Nieuw Zeeland 1994 Cricket Council postfris
3.45018 Dec 15:40

koop nu!Hongarije 1973 European safety conference Michelnr
Hongarije 1973 European safety conference Michelnr. Block 99 postfris
3.300 5 Jan 12:44

koop nu!Kuifje sigarenbanden 3 kleuren de 7 kristallen bol
Kuifje sigarenbanden de 7 kristallen bollen3 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.200)op scan staan er 1 maar zijn 3kleuren
3.000 5 Jan 12:44

koop nu!Simpsons clippos 15 stuks
Simpsons clippos 15 stuks(kan maar 1 scan plaatsen maar zijn er 15 stuks)
3.000 9 Jan 06:28

koop nu!nieuw artikelNederland FDC 405 Tien voor uw brieven
Nederland FDC 405 Tien voor uw brieven
2.84013 Jan 06:15

koop nu!nieuw artikelNederland FDC 410 Kinderzegels
Nederland FDC 410 Kinderzegels
2.84013 Jan 06:15

koop nu!nieuw artikelNederland FDC 407 blok Strippostzegels
Nederland FDC 407 blok Strippostzegels
2.80013 Jan 06:15

koop nu!Hongarije 1974 European safety conference Michelnr
Hongarije 1974 European safety conference Michelnr. Block 103 postfris
2.700 5 Jan 12:43

koop nu!Hongarije 1978 Stamp Day mosaics Michelnr. Block 1
Hongarije 1978 Stamp Day mosaics Michelnr. Block 134 postfris
2.650 5 Jan 12:44

koop nu!Bulgarije 1991 Olympic Winter Games Albertville Mi
Bulgarije 1991 Olympic Winter Games Albertville Michelnr. Block 216 B postfris
2.60022 Dec 14:40

koop nu!Nederland postzegel pf 2006 Rembrandt
Nederland postzegel pf 2006 Rembrandt(0.000.393)
2.55028 Dec 16:10

koop nu!Australie 1994 Australian Wartime Prime Ministers
Australie 1994 Australian Wartime Prime Ministers postfris
2.50018 Dec 15:40

koop nu!Australie 1994 The Zoo postfris
Australie 1994 The Zoo postfris
2.50018 Dec 15:40

koop nu!Suske en Wiske en Sony-San
Suske en Wiske en Sony-San
2.50026 Dec 16:45

koop nu!Suske en Wiske het vergeten vallei
Suske en Wiske het vergeten vallei
2.50026 Dec 16:45

koop nu!Suske en Wiske de witte gems
Suske en Wiske de witte gems
2.50026 Dec 16:45

koop nu!de iEP ongebruikte telefoonkaart
de iEP ongebruikte telefoonkaart (code:1000)
2.500 4 Jan 08:15

de iEP ongebruikte telefoonkaart (code:1001)
2.500 4 Jan 08:15

koop nu!Centra lucifer etiketten Spreekwoorden
Centra lucifer etiketten Spreekwoorden(code:0.000.198)22 stuks
2.500 5 Jan 12:44

koop nu!Noorwegen postzegel gestempeld 2014 Olympische Win
Noorwegen postzegel gestempeld 2014 Olympische Winter Spelen Sochi (0.000.127)
2.500 5 Jan 12:45

koop nu!Centra lucifer etiketten bouwen door de eeuwen hee
Centra lucifer etiketten bouwen door de eeuwen heen(0.000.107)
2.500 5 Jan 12:46

koop nu!nieuw artikelHitdossier 1958-1990
Hitdossier 1958-1990
2.50013 Jan 05:31

koop nu!Australie 1994 The Zoo Stamp show 1994 postfris
Australie 1994 The Zoo Stamp show 1994 postfris
2.40018 Dec 15:40

Veiling 1 - 100 van 1000 veiling(en)