Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  27 Jan 2020 19:58 uur

Veilingoverzicht van 'verzamelgallery59'

10 x Spanje gebruikte telefoonkaart
10 x Belgie gebruikte telefoonkaart
1983 Nederland FDC Zomer E 208
1982 Nederland FDC Kind E 206

1 2 3 4 5 6 7 8 9Pagina verder Naar laatste pagina
836 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKELPRIJS #EINDIGT

koop nu!Nederland postzegelvel van de Sandd 2017 postfris
Nederland postzegelvel van de Sandd 2017 postfris uitgifte 1e Kerstvelletje
12.750 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegelvel van de Sandd 2018 postfris
Nederland postzegelvel van de Sandd 2018 postfris uitgifte 2e Kerstvelletje(0.000.124)
12.750 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegelvel 2008 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2008 Decemberzegels (0.000.144)
10.000 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland FDC 409 en 409A Hoogtepunten uit de 20e
Nederland FDC 409 en 409A Hoogtepunten uit de 20e eeuw
8.76010 Feb 06:20

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Grevyzebra
Nederland postzegelvel 2017 postfris Grevyzebra (0.000.196)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Reuzenpanda
Nederland postzegelvel 2017 postfris Reuzenpanda (0.000.195)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Europese Bizo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Europese Bizon (0.000.194)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Bonobo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Bonobo (0.000.193)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris IJsbeer
Nederland postzegelvel 2017 postfris IJsbeer (0.000.189)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Tasmaanse dui
Nederland postzegelvel 2017 postfris Tasmaanse duivel (0.000.188)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter
Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter(0.000.337)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2017 Hawaiaanse mo
Nederland postzegelvel postfris 2017 Hawaiaanse monniksrob(0.000.185)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2017 Europese nert
Nederland postzegelvel postfris 2017 Europese nerts(0.000.184)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nieuw Zeeland 1995 Post'x 95 postfris
Nieuw Zeeland 1995 Post'x 95 postfris
8.00016 Feb 16:40

koop nu!Australie Antarctica 1995 Singapore 95 Michelnr. B
Australie Antarctica 1995 Singapore 95 Michelnr. Block 1 I postfris
8.00016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.143)
8.000 2 Feb 12:50

koop nu!Nieuw Zeeland 1995 Singapore/Jakarta Michelnr. Blo
Nieuw Zeeland 1995 Singapore/Jakarta Michelnr. Block 52 postfris
7.40016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2006 postfris Kinderzegels
Nederland postzegelvel 2006 postfris Kinderzegels(0.000.378)
6.30016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis
Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis(0.000.333)
5.430 2 Feb 12:45

koop nu!Beroemde Vrouwen sigarenbanden 5 kleuren
Beroemde Vrouwen sigarenbanden 5 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.162)
5.000 2 Feb 12:50

koop nu!Lucy Ball sigarenbanden 5 kleuren
Lucy Ball sigarenbanden 5 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.152)op scan staan er vier maar zijn 5 kleuren
5.000 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2006 tien voor de
Nederland postzegelvel postfris 2006 tien voor de liefde(0.000.384)
4.90016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Mi
4.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Fr
4.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Jo
4.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Ba
4.750 2 Feb 12:45

koop nu!Vege lucifer etiketten Muziek instrumenten
Vege lucifer etiketten Muziek instrumenten (code:0.000.055)34 stuks2 e scan kon er niet op sorry
4.50013 Feb 16:05

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederlan
4.500 2 Feb 12:45

koop nu!De Gruyter lucifer etiketten vogels
De Gruyter lucifer etiketten vogels(code:0.000.037)40 stuks en 1 grote
4.50011 Feb 16:15

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris World Press f
Nederland postzegelvel 2005 postfris World Press foto (0.000.368)
4.50016 Feb 16:40

4.500 2 Feb 12:45

4.500 2 Feb 12:45

4.500 6 Feb 06:30

4.500 6 Feb 06:30

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen
Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen decemberzegels(0.000.381)
4.40016 Feb 16:40

Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen decemberzegels(0.000.380)
4.40016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2006 postfris 10 goede doel
Nederland postzegelvel 2006 postfris 10 goede doelen decemberzegels(0.000.374)
4.40016 Feb 16:40

koop nu!Bulgarije 1986 Halleys comet Michelnr. Block 162 B
Bulgarije 1986 Halleys comet Michelnr. Block 162 B postfris
4.40016 Feb 16:40

Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.139)
4.000 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1966 Paintings Michelnr. Block 56 postf
Hongarije 1966 Paintings Michelnr. Block 56 postfris
3.80016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Beurspostzege
3.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris jaar van de h
3.750 2 Feb 12:45

3.750 2 Feb 12:45

Nederland postzegelvel 2018 postfris Filateliebeur
3.750 6 Feb 06:30

3.750 6 Feb 06:30

koop nu!Nieuw Zeeland 1994 Animals postfris
Nieuw Zeeland 1994 Animals postfris
3.45016 Feb 16:40

koop nu!Nieuw Zeeland 1994 Cricket Council postfris
Nieuw Zeeland 1994 Cricket Council postfris
3.45016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris Kerstzegels
Nederland postzegelvel 2005 postfris Kerstzegels (0.000.365)
3.40016 Feb 16:40

3.40016 Feb 16:40

koop nu!Hongarije 1973 European safety conference Michelnr
Hongarije 1973 European safety conference Michelnr. Block 99 postfris
3.300 2 Feb 12:45

koop nu!Smiths album 2 leeg
Smiths album 2 leeg
3.00016 Feb 16:40

koop nu!Simpsons clippos 15 stuks
Simpsons clippos 15 stuks(kan maar 1 scan plaatsen maar zijn er 15 stuks)
3.000 6 Feb 06:30

koop nu!Topshots album leeg
Topshots album leeg
3.00016 Feb 16:40

koop nu!Smiths album 1 leeg
Smiths album 1 leeg
3.00016 Feb 16:40

koop nu!Kuifje sigarenbanden 3 kleuren de 7 kristallen bol
Kuifje sigarenbanden de 7 kristallen bollen3 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.200)op scan staan er 1 maar zijn 3kleuren
3.000 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland FDC 410 Kinderzegels
Nederland FDC 410 Kinderzegels
2.84010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 405 Tien voor uw brieven
Nederland FDC 405 Tien voor uw brieven
2.84010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 407 blok Strippostzegels
Nederland FDC 407 blok Strippostzegels
2.80010 Feb 06:20

koop nu!Hongarije 1967 Paintings, Amphilex Michelnr. Block
Hongarije 1967 Paintings, Amphilex Michelnr. Block 58 postfris
2.70016 Feb 16:40

koop nu!Hongarije 1974 European safety conference Michelnr
Hongarije 1974 European safety conference Michelnr. Block 103 postfris
2.700 2 Feb 12:45

koop nu!Hongarije 1978 Stamp Day mosaics Michelnr. Block 1
Hongarije 1978 Stamp Day mosaics Michelnr. Block 134 postfris
2.650 2 Feb 12:45

koop nu!Bulgarije 1991 Olympic Winter Games Albertville Mi
Bulgarije 1991 Olympic Winter Games Albertville Michelnr. Block 216 B postfris
2.60016 Feb 16:40

koop nu!Noorwegen postzegel gestempeld 2014 Olympische Win
Noorwegen postzegel gestempeld 2014 Olympische Winter Spelen Sochi (0.000.127)
2.500 2 Feb 12:50

koop nu!Centra lucifer etiketten bouwen door de eeuwen hee
Centra lucifer etiketten bouwen door de eeuwen heen(0.000.107)
2.500 2 Feb 12:50

koop nu!uit 60e of 70e jaren soldaatjes (plastic)
uit 60e of 70e jaren soldaatjes (plastic)
2.50016 Feb 16:40

koop nu!Australie 1994 The Zoo postfris
Australie 1994 The Zoo postfris
2.50016 Feb 16:40

koop nu!Australie 1994 Australian Wartime Prime Ministers
Australie 1994 Australian Wartime Prime Ministers postfris
2.50016 Feb 16:40

koop nu!de iEP ongebruikte telefoonkaart
de iEP ongebruikte telefoonkaart (code:1000)
2.500 1 Feb 10:43

de iEP ongebruikte telefoonkaart (code:1001)
2.500 1 Feb 10:43

koop nu!Centra lucifer etiketten Spreekwoorden
Centra lucifer etiketten Spreekwoorden(code:0.000.198)22 stuks
2.500 2 Feb 12:45

koop nu!Australie 1994 The Zoo Stamp show 1994 postfris
Australie 1994 The Zoo Stamp show 1994 postfris
2.40016 Feb 16:40

koop nu!Nederland FDC 282 blok Zomer
Nederland FDC 282 blok Zomer
2.40010 Feb 06:20

koop nu!Hongarije 1972 Stamp Day Michelnr. Block 88 postfr
Hongarije 1972 Stamp Day Michelnr. Block 88 postfris
2.400 2 Feb 12:45

koop nu!Hongarije 1969 Apollo 11 Michelnr. Block 72 postfr
Hongarije 1969 Apollo 11 Michelnr. Block 72 postfris
2.400 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1973 Olympic games Munich-Montreal Miche
Hongarije 1973 Olympic games Munich-Montreal Michelnr. Block 96 postfris
2.400 2 Feb 12:45

koop nu!Hongarije 1980 Intercosmos Michelnr. Block 143 po
Hongarije 1980 Intercosmos Michelnr. Block 143 postfris
2.400 2 Feb 12:45

koop nu!Australie 1994 The Zoo overprint Brisbane postfri
Australie 1994 The Zoo overprint Brisbane postfris
2.40016 Feb 16:40

koop nu!Finland postzegels postfris1992 Europa
Finland postzegels postfris 1992 Europa discovery of America(0.000.585b)
2.400 8 Feb 09:55

koop nu!Hongarije 1987 Antarctica Michelnr. Block 190 post
Hongarije 1987 Antarctica Michelnr. Block 190 postfris
2.40014 Feb 15:20

koop nu!Hongarije 1978 Coronation equipment Michelnr. Bloc
Hongarije 1978 Coronation equipment Michelnr. Block 135 postfris
2.400 2 Feb 12:45

koop nu!Hongarije 1966 European Athletic games Michelnr. B
Hongarije 1966 European Athletic games Michelnr. Block 54 postfris
2.40016 Feb 16:40

koop nu!Australie 1995 Melbourne fair Michelnr. Block 20 I
Australie 1995 Melbourne fair Michelnr. Block 20 IV postfris
2.35016 Feb 16:40

koop nu!Australie 1995 Adelaide fair Michelnr. Block 20 I
Australie 1995 Adelaide fair Michelnr. Block 20 I postfris
2.35016 Feb 16:40

koop nu!Ierland postzegels postfris 2010 Wihing stamps
Ierland postzegels postfris 2010 Wihing stamps(0.000.564)
2.320 2 Feb 12:45

koop nu!ST.Kitts postfris vel 1988 5 years indenpendence
ST.Kitts postfris vel 1988 5 years indenpendence(0.000.561)
2.240 2 Feb 12:50

koop nu!ST.Kitts postfris postzegels 1988 5 years indenpen
ST.Kitts postfris postzegels 1988 5 years indenpendence(0.000.564)
2.240 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1979 European transport Michelnr. Block
Hongarije 1979 European transport Michelnr. Block 137 postfris
2.100 2 Feb 12:45

koop nu!Barbuda and Antigua postzegel vel pf 1981 Picasso
Barbuda and Antigua postzegel vel pf 1981 Picasso(0.000.571)
2.100 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1976 Olympic games Montreal Michelnr. Bl
Hongarije 1976 Olympic games Montreal Michelnr. Block 119 postfris
2.100 2 Feb 12:45

koop nu!Hongarije 1966 World Cup Football Michelnr. Block
Hongarije 1966 World Cup Football Michelnr. Block 53 postfris
2.10016 Feb 16:40

koop nu!Australie 1994 Philakorea overprint - Kangaroo Koa
Australie 1994 Philakorea overprint - Kangaroo Koala postfris
2.10016 Feb 16:40

koop nu!Noorwegen postzegels gestempeld 2010 Pop muziek
Noorwegen postzegels gestempeld 2010 Pop muziek(0.000.219)
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :8
LP de Klassieken nr :8
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :9
LP de Klassieken nr :9
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!Noorwegen postzegels gestempeld 2009 rock pioniers
Noorwegen postzegels gestempeld 2009 rock pioniers(0.000.217)
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1972 Costumes
Finland postzegel gebruikt 1972 Costumes(0.000.299)niet compleet
2.000 6 Feb 06:30

koop nu!LP de Klassieken nr :3
LP de Klassieken nr :3
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :10
LP de Klassieken nr :10
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :7
LP de Klassieken nr :7
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :6
LP de Klassieken nr :6
2.000 2 Feb 12:45

Veiling 1 - 100 van 836 veiling(en)