Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  28 Jan 2020 11:26 uur

Veilingoverzicht van 'verzamelgallery59'

10 x Spanje gebruikte telefoonkaart
10 x Belgie gebruikte telefoonkaart
1983 Nederland FDC Zomer E 208
1982 Nederland FDC Kind E 206

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9Pagina verder Naar laatste pagina
836 artikelen van deze gebruiker op de veiling

koop nu!Nederland postzegel 2009 Dag van de zegel
Nederland postzegel 2009 Dag van de zegel(0.000.136)
0.500 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1983 World communication year Michelnr.
Hongarije 1983 World communication year Michelnr. Block 167 postfris
1.380 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.143)
8.000 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1983 European safety conference Micheln
Hongarije 1983 European safety conference Michelnr. Block 168 postfris
1.080 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1983 Olympic Winter Games Sarajevo Mich
Hongarije 1983 Olympic Winter Games Sarajevo Michelnr. Block 169 postfris
1.260 2 Feb 12:50

koop nu!Groot Brittannie munt 1987 two pence
Groot Brittannie munt 1987 two pence(GB 0001)
0.400 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1984 Lost and found paintings Michelnr.
Hongarije 1984 Lost and found paintings Michelnr. Block 170 postfris
1.500 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1984 Opera house Budapest Michelnr. Blo
Hongarije 1984 Opera house Budapest Michelnr. Block 173 postfris
1.260 2 Feb 12:50

koop nu!Hongarije 1984 Stamp expositions Michelnr. Block
Hongarije 1984 Stamp expositions Michelnr. Block 171 postfris
1.000 2 Feb 12:50

koop nu!Cyprus postzegels postfris 1980 stempel eeuwfeest
Cyprus postzegels postfris 1980 stempel eeuwfeest(0.000.283)
0.350 2 Feb 16:40

koop nu!KNMI telefoonkaart gebruikt
150 jaar KNMI telefoonkaart gebruikt (Alfred Schaffer)CD012.02
0.250 3 Feb 19:55

koop nu!Peru postzegel postfris 1976 Louis Braille
Peru postzegel postfris 1976 Louis Braille(code:0.000.087)
0.250 4 Feb 17:45

koop nu!Importa 25 Apen zegels
Importa 25 Apen zegels
1.000 5 Feb 10:20

koop nu!Vlinder lucifer etiketten
Vlinder lucifer etiketten (0.000.567)
1.750 5 Feb 10:20

koop nu!AH verzamelboek terug naar de dino s
AH verzamelboek terug naar de dino's(boek is leeg)
1.000 5 Feb 10:20

koop nu!Curacao postzegels postfris 1938 Jubileumzegels
Curacao postzegels postfris 1938 Jubileumzegels (0.000.297b)
1.250 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1988 Kerstmis
Finland postzegel gebruikt 1988 Kerstmis(0.000.310c)
0.300 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1970 Paintings Michelnr. Block 74 postfr
Hongarije 1970 Paintings Michelnr. Block 74 postfris
1.260 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1970 Literary council
Finland postzegel postfris 1970 Literary council (0.000.305)
0.250 6 Feb 06:30

koop nu!Curacao postzegels postfris 1943 Kon Familie
Curacao postzegels postfris 1943 Kon Familie (0.000.297)
1.500 6 Feb 06:30

Nederland postzegelvel 2018 postfris Filateliebeur
3.750 6 Feb 06:30

3.750 6 Feb 06:30

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederlan
4.500 6 Feb 06:30

4.500 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967 paper making indus
Finland postzegel postfris 1967 paper making industry(0.000.324)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1970Int.Atomic conferen
Finland postzegel postfris 1970 Int.Atomic conference(0.000.304)
0.250 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1970 UNESCO
Finland postzegel postfris 1970 UNESCO lENIN symposium(0.000.302)
0.250 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1973 P.Nurmi
Finland postzegel postfris 1973 P.Nurmi(0.000.301)
0.250 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1986 lapland
Finland postzegel gebruikt 1986 lapland expoditio(0.000.314c)
0.250 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 Aino ackte
Finland postzegel gebruikt 1976 Aino ackte(0.000.314b)
0.150 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 H.v.Klemetti
Finland postzegel gebruikt 1976 H.v.Klemetti (0.000.314)
0.150 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 Honden
Finland postzegel gebruikt 1989 Honden (0.000.313c)niet compleet
1.000 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 Skiing Championshi
Finland postzegel gebruikt 1989 Skiing Championship (0.000.313)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1989 salvation army
Finland postzegel gebruikt 1989 salvation army (0.000.312d)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 a aalto
Finland postzegel gebruikt 1976 A.Aalto (0.000.312C)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1970 U. Kekkonen
Finland postzegel postfris 1970 U. Kekkonen (0.000.309)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postf 1970 diasbled people sport
Finland postzegel postf 1970 diasbled people sport(0.000.308)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967 Luther
Finland postzegel postfris 1967 Luther(0.000.307)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967 klaar in zweden
Finland postzegel postfris 1967klaar in zweden(0.000.324)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967 Mannerheim
Finland postzegel postfris 1967 Mannerheim (0.000.322)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1967uusikaupunki windmi
Finland postzegel postfris 1967 uusikaupunki windmill(0.000.321)
0.250 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 School system
Finland postzegel postfris 1966 School system(0.000.319)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 Verzekering
Finland postzegel postfris 1966 Verzekering(0.000.318)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 Unicef
Finland postzegel postfris 1966 Unicef(0.000.317)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1966 Politie
Finland postzegel postfris 1966 Politie(0.000.316)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1992 Olympische games
Finland postzegel gebruikt 1992 Olympische games Albertville and Barcelona (0.000.314d)
0.300 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1992 Children drawing
Finland postzegel gebruikt 1992 Children drawing (0.000.315)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 Definitive
Finland postzegel gebruikt 1976 Definitive (0.000.315b)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1993 WWF Poolvos
Finland postzegel gebruikt 1993 WWF Poolvos(0.000.323b)niet compleet
2.000 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1946 Red Cross
Finland postzegel postfris 1960 Red Cross (0.000.309b)
0.350 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1960 Int.year of refuge
Finland postzegel postfris 1960 Int.year of refugees(0.000.308b)
0.350 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel postfris 1960 Geophysics
Finland postzegel postfris 1960 Geophysics(0.000.307)plakkers rest
0.350 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1971 Soyuz 11 Michelnr. Block 84 postfri
Hongarije 1971 Soyuz 11 Michelnr. Block 84 postfris
1.260 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1971 Stamp centenary Michelnr. Block 83
Hongarije 1971 Stamp centenary Michelnr. Block 83 postfris
1.260 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1971 Hunting exposition Michelnr. Block
Hongarije 1971 Hunting exposition Michelnr. Block 82 postfris
1.880 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1971 Durer painting Michelnr. Block 81 p
Hongarije 1971 Durer painting Michelnr. Block 81 postfris
0.950 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1971 Apollo 14 Michelnr. Block 80 postfr
Hongarije 1971 Apollo 14 Michelnr. Block 80 postfris
1.260 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1970 Painting Michelnr. Block 78 postfri
Hongarije 1970 Painting Michelnr. Block 78 postfris
1.850 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1970 Painting Michelnr. Block 76 postfri
Hongarije 1970 Painting Michelnr. Block 76 postfris
1.500 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1970 Stamp Day Michelnr. Block 77 postfr
Hongarije 1970 Stamp Day Michelnr. Block 77 postfris
1.600 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1970 Liberation anniversary Michelnr. Bl
Hongarije 1970 Liberation anniversary Michelnr. Block 75 postfris
1.260 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1972 Costumes
Finland postzegel gebruikt 1972 Costumes(0.000.299)niet compleet
2.000 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1977 Norden
Finland postzegel gebruikt 1977 Norden (0.000.298b)
0.250 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1977 European Art Scati
Finland postzegel gebruikt 1977 European Art Scati (0.000.298)
0.250 6 Feb 06:30

koop nu!Finland postzegel gebruikt 1976 Turku Cathedral
Finland postzegel gebruikt 1976 Turku Cathedral(0.000.315c)
0.200 6 Feb 06:30

koop nu!Simpsons clippos 15 stuks
Simpsons clippos 15 stuks(kan maar 1 scan plaatsen maar zijn er 15 stuks)
3.000 6 Feb 06:30

koop nu!Hongarije 1969 Stamp Day Michelnr. Block 73 postfr
Hongarije 1969 Stamp Day Michelnr. Block 73 postfris
1.260 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1969 Olympic games Mexico-Munich Micheln
Hongarije 1969 Olympic games Mexico-Munich Michelnr. Block 69 postfris
1.650 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1969 Apollo 8 Michelnr. Block 68 postfri
Hongarije 1969 Apollo 8 Michelnr. Block 68 postfris
1.500 6 Feb 16:15

koop nu!Nederland postzegelvel postfris bijplakzegels
Nederland postzegelvel postfris bijplakzegels 10 x 5 c(0.000.301b)
1.000 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1968 S. Ricci painting Michelnr. Block 6
Hongarije 1968 S. Ricci painting Michelnr. Block 67 postfris
1.500 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1968 Stamp Day Michelnr. Block 66 postfr
Hongarije 1968 Stamp Day Michelnr. Block 66 postfris
1.260 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1968 Olympic games Mexico Michelnr. Bloc
Hongarije 1968 Olympic games Mexico Michelnr. Block 65 postfris
1.500 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1968 Vecchio painting Michelnr. Block 64
Hongarije 1968 Vecchio painting Michelnr. Block 64 postfris
1.260 6 Feb 16:15

Nederland postzegelvel postfris bijplakzegels 10 x 10 c(0.000.300b)
1.500 6 Feb 16:15

koop nu!Nederland postzegel postfris bijplakzegels
Nederland postzegel postfris bijplakzegels 10 c(0.000.305)
0.100 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1969 Apollo 11 Michelnr. Block 72 postfr
Hongarije 1969 Apollo 11 Michelnr. Block 72 postfris
2.400 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1969 Fouche painting Michelnr. Block 71
Hongarije 1969 Fouche painting Michelnr. Block 71 postfris
1.500 6 Feb 16:15

koop nu!Hongarije 1969 Republic Michelnr. Block 70 postfri
Hongarije 1969 Republic Michelnr. Block 70 postfris
0.950 6 Feb 16:15

Nederland postzegelvel postfris bijplakzegels 10 x 2 c(0.000.302b)
0.700 6 Feb 16:15

koop nu!Jasneva sigarenband nr:86
Jasneva sigarenband nr:86(0.000.299b)
0.150 6 Feb 16:15

Nederland postzegel postfris bijplakzegels 2 c(0.000.303)
0.070 6 Feb 16:15

Nederland postzegel postfris bijplakzegels 5 c(0.000.304)
0.100 6 Feb 16:15

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1983 L.K.Relander
Finland postzegel gestempeld 1983 L.K.Relander(0.000.586c)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1977 P.Ruotsalainen
Finland postzegel gestempeld 1977 P.Ruotsalainen(0.000.586b)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1981 Christmas
Finland postzegel gestempeld 1981 Christmas(0.000.586)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1979 Helsinki tramway
Finland postzegel gestempeld 1979 Helsinki tramway(0.000.581d)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1977 Winter shipping
Finland postzegel gestempeld 1977 Winter shipping(0.000.581c)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1977 Ortodox church
Finland postzegel gestempeld 1977 Ortodox church(0.000.581b)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1977Europeans
Finland postzegel gestempeld 1977Europeans volleyball games(0.000.577b)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1977 def sauna
Finland postzegel gestempeld 1977 def sauna(0.000.575c)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1979 free business
Finland postzegel gestempeld 1979 free business(0.000.575b)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegels postfris1992 Europa
Finland postzegels postfris 1992 Europa discovery of America(0.000.585b)
2.400 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegels gestempeld 1992 Europa
Finland postzegels gestempeld 1992 Europa discovery of America(0.000.585)
0.400 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1977 christmas
Finland postzegel gestempeld 1977 christmas(0.000.576b)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1992 def flowers
Finland postzegel gestempeld 1992 def flowers(0.000.588b)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1985 Provincial elect
Finland postzegel gestempeld 1985 Provincial elections(0.000.587)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1984 A.Kivi
Finland postzegel gestempeld 1984 A.Kivi(0.000.587b)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1987 bowling champion
Finland postzegel gestempeld 1987 bowling championship(0.000.587c)
0.200 8 Feb 09:55

koop nu!Finland postzegel gestempeld 1983 T.Kuula
Finland postzegel gestempeld 1983 T.Kuula(0.000.587d)
0.200 8 Feb 09:55

Veiling 301 - 400 van 836 veiling(en)