Qoop.nl, de grootste veilingsite voor verzamelaars  29 Jan 2020 09:15 uur

Veilingoverzicht van 'verzamelgallery59'

10 x Spanje gebruikte telefoonkaart
10 x Belgie gebruikte telefoonkaart
1983 Nederland FDC Zomer E 208
1982 Nederland FDC Kind E 206

Naar eerste pagina Pagina terug1 2 3 4 5 6 7 8 9Pagina verder Naar laatste pagina
836 artikelen van deze gebruiker op de veiling
FOTO'SARTIKEL PRIJS#EINDIGT

koop nu!LP de Klassieken nr :20
LP de Klassieken nr :20
2.00016 Feb 16:40

koop nu!LP de Klassieken nr :21
LP de Klassieken nr :21
2.00016 Feb 16:40

koop nu!LP de Klassieken nr :22
LP de Klassieken nr :22
2.00016 Feb 16:40

koop nu!LP de Klassieken nr :3
LP de Klassieken nr :3
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :4
LP de Klassieken nr :4
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :5
LP de Klassieken nr :5
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :6
LP de Klassieken nr :6
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :7
LP de Klassieken nr :7
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :8
LP de Klassieken nr :8
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!LP de Klassieken nr :9
LP de Klassieken nr :9
2.000 2 Feb 12:45

koop nu!Lucky luck sigarenbanden groen 1 t/m 10
Lucky luck sigarenbanden groen 1 t/m 10(0.000.284)(dit zijn commerciele sigarenbanden).
1.00010 Feb 06:20

koop nu!Lucky luck sigarenbanden roze 1 t/m 10
Lucky luck sigarenbanden roze 1 t/m 10(0.000.444)(dit zijn commerciele sigarenbanden).
1.00010 Feb 06:20

koop nu!Lucy Ball sigarenbanden 5 kleuren
Lucy Ball sigarenbanden 5 kleuren(dit zijn commerciele sigarenbanden)(0.000.152)op scan staan er vier maar zijn 5 kleuren
5.000 2 Feb 12:50

koop nu!Maleisie postzegel gestempeld 1983 Fish
Ierland postzegels postfris 2010 Wihing stamps(0.000.564c)
0.250 2 Feb 12:45

koop nu!Marlon/Johnny Depp gebruikte telefoonkaart
Marlon/Johnny Depp gebruikte telefoonkaart CG 012.01 (code:63)
0.550 1 Feb 10:43

koop nu!Marokko gebruikte telefoonkaart
Marokko gebruikte telefoonkaart (code:20)
0.25016 Feb 16:40

koop nu!Middeleeuwen gebruikte telefoonkaart
Middeleeuwen(klooster Windesh) gebruikte telefoonkaart CD007.01a(code:25)
0.25016 Feb 16:40

koop nu!Molen lucifer etiketten
Molen lucifer etiketten (code:0.000.057)
1.75013 Feb 16:05

Molen lucifer etiketten (code:0.000.056)
1.75013 Feb 16:05

koop nu!Molen lucifer etiket
Molen lucifer etiket (code:0.000.318d)
0.12016 Feb 16:40

Molen lucifer etiketten (code:0.000.093)
1.750 2 Feb 12:50

Molen lucifer etiketten (code:0.000.060)
1.75013 Feb 16:05

koop nu!Mondriaan telefoonkaart gebruikt
Mondriaan -atelier Amsterdam telefoonkaart gebruikt CD002.01(code:16)
0.250 9 Feb 12:00

koop nu!Mondriaan-Atelier New York gebruikte telefoonkaart
Mondriaan-Atelier New York gebruikte telefoonkaart CG002.03(code:27)
0.55016 Feb 16:40

koop nu!Mondriaan-Atelier Parijs gebruikte telefoonkaart
Mondriaan-Atelier Parijs gebruikte telefoonkaart CG002.02(code:28)
0.25016 Feb 16:40

koop nu!Mozambique postzegel postfris 1969 Comoe
Mozambique postzegel postfris 1969 Comoe(0.000.543)
0.15014 Feb 15:20

koop nu!Mozambique postzegels postfris 1979 Tropical fish
Mozambique postzegels postfris 1979 Tropical fish(0.000.560)
1.700 2 Feb 12:50

koop nu!Music for the millions nr:1
Music for the millions nr:1
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:10
Music for the millions nr:10
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:11
Music for the millions nr:11
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:2
Music for the millions nr:2
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:3
Music for the millions nr:3
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:4
Music for the millions nr:4
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:5
Music for the millions nr:5
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:7
Music for the millions nr:7
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:8
Music for the millions nr:8
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Music for the millions nr:9
Music for the millions nr:9
2.00016 Feb 16:40

koop nu!Nederland FDC 279 Milieu zegels
Nederland FDC 279 Milieu zegels
1.36010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 281 25 jarig huwelijksfeest
Nederland FDC 281 25 jarig huwelijksfeest
1.20010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 282 blok Zomer
Nederland FDC 282 blok Zomer
2.40010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 282 Zomer
Nederland FDC 282 Zomer
1.44010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 283 Gecombineerde uitgave
Nederland FDC 283 Gecombineerde uitgave
1.24010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 405 Tien voor uw brieven
Nederland FDC 405 Tien voor uw brieven
2.84010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 406 100 jaar VNO-NCW
Nederland FDC 406 100 jaar VNO-NCW
1.16010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 407 blok Strippostzegels
Nederland FDC 407 blok Strippostzegels
2.80010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 407 zegel uit boekje
Nederland FDC 407 zegel uit boekje
2.00010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 409 en 409A Hoogtepunten uit de 20e
Nederland FDC 409 en 409A Hoogtepunten uit de 20e eeuw
8.76010 Feb 06:20

koop nu!Nederland FDC 410 Kinderzegels
Nederland FDC 410 Kinderzegels
2.84010 Feb 06:20

koop nu!Nederland pers.postzegel postfris 2010 Jozef Israe
Nederland pers.postzegel postfris 2010 Jozef Israels kinderen der zee(0.000.118)
1.750 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland pers.postzegel postfris Medisch Centrum
Nederland pers.postzegel postfris Medisch Centrum Weste(0.000.119)
1.750 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegel 2007 postfris Bijplakzegels 3
Nederland postzegel 2007 postfris Bijplakzegels 3 cent(0.000.382)
0.05016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegel 2009 Dag van de zegel
Nederland postzegel 2009 Dag van de zegel(0.000.136)
0.500 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegel Port Betaald 2001 gestempeld
Nederland postzegel Port Betaald (de euro)2001 gestempeld(0.000.563)
0.200 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegel postfris bijplakzegels
Nederland postzegel postfris bijplakzegels 2 c(0.000.303)
0.070 6 Feb 16:15

Nederland postzegel postfris bijplakzegels 10 c(0.000.305)
0.100 6 Feb 16:15

Nederland postzegel postfris bijplakzegels 5 c(0.000.304)
0.100 6 Feb 16:15

koop nu!Nederland postzegels gebruikt 1996 Decemberzegels
Nederland postzegels gebruikt 1996 Decemberzegels(code:0.000.094)
0.000 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegels gebruikt 2004 Kerstmis
Nederland postzegels gebruikt 2004 Kerstmis (0.000.352)
1.00016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen
Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen decemberzegels(0.000.380)
4.40016 Feb 16:40

Nederland postzegelvel 2005 postfris goede doelen decemberzegels(0.000.381)
4.40016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris Kerstzegels
Nederland postzegelvel 2005 postfris Kerstzegels (0.000.365)
3.40016 Feb 16:40

3.40016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2005 postfris World Press f
Nederland postzegelvel 2005 postfris World Press foto (0.000.368)
4.50016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2006 postfris 10 goede doel
Nederland postzegelvel 2006 postfris 10 goede doelen decemberzegels(0.000.374)
4.40016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2006 postfris Kinderzegels
Nederland postzegelvel 2006 postfris Kinderzegels(0.000.378)
6.30016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2007 postfris Bijplakzegels
Nederland postzegelvel 2007 postfris Bijplakzegels 3 cent(0.000.382)
0.50016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel 2008 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2008 Decemberzegels (0.000.144)
10.000 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels
Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.143)
8.000 2 Feb 12:50

Nederland postzegelvel 2009 Decemberzegels (0.000.139)
4.000 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter
Nederland postzegelvel 2017 postfris Amoerpanter(0.000.337)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Beurspostzege
Nederland postzegelvel 2017 postfris Beurspostzegels Eindejaars nr13(0.000.328)
3.750 2 Feb 12:45

Nederland postzegelvel 2017 postfris Beurspostzegels Eindejaars nr12(0.000.327)
3.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Bonobo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Bonobo (0.000.193)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Europese Bizo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Europese Bizon (0.000.194)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Ba
Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Baruch Spinoza(0.000.338)
4.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Fr
Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Frans Hals(0.000.340)
4.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Jo
Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Joost van den Vondel (0.000.339)
4.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Mi
Nederland postzegelvel 2017 postfris Go Dutch - Michiel de Ruyter(0.000.341)
4.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Grevyzebra
Nederland postzegelvel 2017 postfris Grevyzebra (0.000.196)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris IJsbeer
Nederland postzegelvel 2017 postfris IJsbeer (0.000.189)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris jaar van de h
Nederland postzegelvel 2017 postfris jaar van de hond(0.000.326)
3.750 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederlan
Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederland Dommel (0.000.293)
4.500 6 Feb 06:30

Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederland vel Reest(0.000.332)
4.500 2 Feb 12:45

Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederland vel Linge(0.000.331)
4.500 2 Feb 12:45

Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederland Drentsche AA(0.000.292)
4.500 6 Feb 06:30

Nederland postzegelvel 2017 postfris Mooi Nederland vel Geul(0.000.330)
4.500 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Reuzenpanda
Nederland postzegelvel 2017 postfris Reuzenpanda (0.000.195)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis
Nederland postzegelvel 2017 postfris Rode Kruis(0.000.333)
5.430 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel 2017 postfris Tasmaanse dui
Nederland postzegelvel 2017 postfris Tasmaanse duivel (0.000.188)
8.250 2 Feb 12:45

Nederland postzegelvel 2018 postfris Filateliebeur
Nederland postzegelvel 2018 postfris Filateliebeurs 2018 H'sum nr:1 (0.000.292)
3.750 6 Feb 06:30

Nederland postzegelvel 2018 postfris Filateliebeurs 2018 H'sum nr:2 (0.000.293)
3.750 6 Feb 06:30

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2006 tien voor de
Nederland postzegelvel postfris 2006 tien voor de liefde(0.000.384)
4.90016 Feb 16:40

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2017 Europese nert
Nederland postzegelvel postfris 2017 Europese nerts(0.000.184)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel postfris 2017 Hawaiaanse mo
Nederland postzegelvel postfris 2017 Hawaiaanse monniksrob(0.000.185)
8.250 2 Feb 12:45

koop nu!Nederland postzegelvel postfris bijplakzegels
Nederland postzegelvel postfris bijplakzegels 10 x 10 c(0.000.300b)
1.500 6 Feb 16:15

Nederland postzegelvel postfris bijplakzegels 10 x 2 c(0.000.302b)
0.700 6 Feb 16:15

Nederland postzegelvel postfris bijplakzegels 10 x 5 c(0.000.301b)
1.000 6 Feb 16:15

koop nu!Nederland postzegelvel van de Sandd 2017 postfris
Nederland postzegelvel van de Sandd 2017 postfris uitgifte 1e Kerstvelletje
12.750 2 Feb 12:50

koop nu!Nederland postzegelvel van de Sandd 2018 postfris
Nederland postzegelvel van de Sandd 2018 postfris uitgifte 2e Kerstvelletje(0.000.124)
12.750 2 Feb 12:50

koop nu!Nieuw Zeeland 1994 Animals postfris
Nieuw Zeeland 1994 Animals postfris
3.45016 Feb 16:40

Veiling 501 - 600 van 836 veiling(en)